Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 26
Вчора: 295
Цього тижня: 26
Минулого тижня: 2596
Цього місяця: 8305
Минулого місяця: 13731
Всього: 1327426


Готуємося до Великодня!
Про інститут - Новини

Великдень – це найбільше, одне з головних, якщо не найголовніше, свято всього православ'я, яке відзначають навесні. Символами самого Великодня для християн різного обряду є все, що виражає оновлення, світло, життя.

Чистий четвер – це день весняного очищення. Тому, 05 квітня, у Чистий четвер, в рамках підготовки до Великодня у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України було проведено низку заходів із благоустрою території. Здійснено побілку дерев та підбордюрного каменя на території центру, вивезено сміття, вимиті вікна та підвіконня, пофарбовані ворота авто боксів. Також було приведено до ладу зелені зони та клумби центру.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту на Чистий четвер відвідали храм святого мученика Іоанна воїна
Про інститут - Новини

У неділю, 8 квітня християни всього світу відзначатимуть Великдень. Триває Страсний тиждень, протягом якого закінчуються всі приготування до Світлого Христового Воскресіння.

5 квітня, в Чистий четвер православні згадують Таємну вечерю, коли Спаситель поділився хлібом і вином зі своїми учнями, вже знаючи, що один з них його незабаром зрадить. Історики вважають, що назва "чистий" пов'язана з подіями, описаними в Євангелії. Ісус зняв з себе верхній одяг, підперезався рушником і омив ноги своїм учням, які заходили з вулиці в будинок.

Крім того Чистий четвер є символ духовного і фізичного очищення. Його частиною є обов'язкове відвідування храму - віруючі повинні молитися і сповідатися.

Курсанти факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України придержуються святкових традицій та цього дня завітали до церкви аби засвітити пристрасну свічку.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності долучилась до акції «Подаруй книгу вишу ‒ переселенцю»
Про інститут - Новини

Напередодні найвидатнішої події квітня – Дня народження Донецького юридичного інституту МВС України увесь колектив рідної Альма-матер долучився до акції «Подаруй книгу вишу ‒ переселенцю». Не винятком стала й науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності.

Днями, завдяки науковому співробітнику лабораторії Атаманенко Юлії Юріївни та її щирої, чуттєвої та небайдужої до проблем вишу-переселенця бабусі Золотаревської Людмили Андріївни загальна бібліотека Донецького юридичного інституту поповнилась понад 100 примірниками навчальної та науково-фахової літератури. Справа в тому, що до недавнього часу Людмила Андріївна була членом наукової та викладацької родини Криворіжжя та близько сорока років свого життя присвятила навчанню дітей і підлітків рідного міста українській мові та літературі, любові до Батьківщини, бути справжніми людьми та громадянами свого рідного міста. За свій величезний та потужний внесок у виховання та навчання учнівської та студентської молоді Криворіжжя в умовах відродження і розвитку національної освіти України пані Людмила Андріївна була нагороджена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти».

Детальніше...
 
7 квітня – Всесвітній день здоров’я
Про інститут - Новини

На всіх навчальних базах інституту до цього дня пройшла низка медичних заходів. Так, на початку тижня стартував щорічний профілактичний медичний огляд особового складу інституту. До проведення огляду залучені, як медичні працівники інституту, так і потужності відомчої лікарні МВС України в м.Кривий Ріг та лікарні МВС України в м.Маріуполь .

Флюорографічне обстеження курсантів, студентів та співробітників інституту в Кривому Розі проведено ˶без відриву від виробництва˝  за допомогою мобільних цифрових флюорографів. Кожен бажаючий міг бачити свій флюорографічний знімок на екрані монітору відразу після обстеження.

Детальніше...
 
7 квітня православні християни святкують Благовіщення Пресвятої Богородиці
Про інститут - Новини

Благовіщення православні християни святкують кожного року 7 квітня. Благовіщення — світлий день для християн, один з дванадцяти найголовніших свят у православ'ї. У цей день святкується поблажливість благої вісті Діві Марії про те, що незабаром вона принесе в світ Спасителя, Сина Божого. Цьогоріч Благовіщення випадає в останній день Страсного тижня – в суботу перед Великоднем.

Поблажливість благої вісті

Марія була звичайною дівчиною з міста Назарет. Тиха й соромлива вона воліла дитячим розвагам читання Святого письма, молитви і рукоділля. До чотирнадцяти років вона виховувалася і прислуговувала при храмі.

Однак по досягненню віку, в якому зазвичай дівчат видавали заміж, їй довелося вибирати свою долю. Вона могла повернутися в батьківський будинок або вийти заміж. Марія вже дала обіцянку Богу, що назавжди залишиться Дівою. І священнослужителі, які виховали її, вирішили передати Марію вісімдесятилітньому старцеві Йосипу, який був її родичем, заручивши їх, щоб той берег її чистоту і непорочність.

У домі Йосипа вона жила так само, як і в храмі — ведучи господарство і проводячи час у молитвах і надію Бога. Так минуло чотири місяці її заміжньої життя. І одного разу Марії явився архангел Гавриїл в образі ангела, що приніс благу звістку про те, що з усіх земних жінок саме Марія обрана в матері Сина Божого, Рятівника людей від земних гріхів.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval