Новини

Шановний Дмитре Володимировичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви - справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Ваш професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу серед колег, студентів та курсантів.

17 березня 2019 року пройшов передостанній тур фінальної частини чемпіонату міста Кривого Рогу з футзалу сезону 2018/19 серед команд другої ліги. Цього року команда Донецького юридичного інституту МВС України вперше приймає участь у цьому турнірі і демонструючи чудову гру наразі веде боротьбу за нагороди серед 6 кращих команд ліги.

14 березня курсанти Донецького юридичного інституту МВС України, факультету №1 були запрошені на дипломну роботу майбутнього режисера Мелькова Романа.

Німецько-українське об’єднання юристів (Німеччина, м. Гамбург) виявило зацікавленість до діяльності Донецького юридичного інституту МВС України.

Д-р Райнер Бiрке, Голова Німецько-українського об’єднання та його представники познайомились у жовтні 2018 року, під час конференції у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, з завідуючою кафедрою юридичних дисциплін доктором юридичних наук, професором Л.М. Ніколенко, яка розповила про діяльність та розвиток інституту. Особливий інтерес німецькі колеги виявили до становлення та розвитку ДЮІ як вишу-переселенця.

На початку березня 2019 року на кафедрі юридичних дисциплін факультету №2 відбулося засідання наукового гуртка в якому прийняли участь курсанти та студенти Донецького юридичного інституту МВС України.

Real time web analytics, Heat map tracking