Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 41
Вчора: 295
Цього тижня: 41
Минулого тижня: 2596
Цього місяця: 8320
Минулого місяця: 13731
Всього: 1327441


Вітаємо методиста навчально-методичного відділу Олесю Геннадіївну Передерій з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Олеся Геннадіївно!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У 2003 році Ви прийняли рішення стати на шлях служіння українському народові та отримали перші фахові знання на курсах початкової підготовки у Донецькому юридичному інституті. Отримавши неоціненний досвід роботи в практичних підрозділах системи МВС на Донеччині, Ви повертаєтеся до стін рідної Alma Mater, де підвищуєте свій кваліфікаційний рівень та починаєте працювати на благо і розвиток вишу. Переїхавши разом з вишем за новим місцем його дислокації Ви розпочали свою трудову діяльність на посаді методиста навчально-методичного відділу.

Детальніше...
 
На факультеті № 1 Донецького юридичного інституту відбулися батьківські збори
Про інститут - Новини

31 березня на факультеті № 1 Донецького юридичного інституту МВС України відбулися батьківські збори курсантів 2-го курсу. Основні питання, які обговорювалися з батьками – особливості навчального процесу та транспортна дисципліна. Для батьків було цікаво почути про успішність та поведінку своїх дітей від декана факультету, полковника поліції Михайлова Руслана Івановича, який назвав як кращих курсантів, так і тих, хто мав негативні оцінки за результатами середнього балу за березень.

Крім декана в обговорені питань взяли участь: проректор інституту полковник поліції Панченко Микола Анатолійович, заступник декана майор поліції Шапарь Артем Олександрович, провідний фахівець відділу організації служби капітан поліції Миронов Олександр Олександрович. Керівництво звернуло увагу на необхідність систематичної роботи курсантів, відпрацювання нулів та виправлення оцінок для покращення свого балу.

Детальніше...
 
Психологічна підготовка педагогів і студентів – запорука підвищення якості навчання
Про інститут - Новини

Останнім часом у суспільстві відбуваються бурхливі реформи, зокрема в освіті, які повинні нести в собі не тільки виховний і навчальний потенціал, а й зберігати здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Саме тому дуже важливо запроваджувати в освітній процес інноваційні форми та технології навчання. З ініціативи ректора ДЮІ МВС України у виші проводиться системна робота щодо впровадження новітніх педагогічних технологій в освітній процес. Однією з інноваційних технологій є тренінгові форма навчання.

Донецький юридичний інститут МВС України має великий досвід щодо впровадження психотренінгових технологій у освітню, професійну та практичну діяльність. У 2003 році на базі інституту було створено Центр упровадження психотренінгових технологій. У 2006 році Центр отримав статус науково-дослідного підрозділу та став першим в Україні науково-дослідним та навчально-практичним експериментальним центром з проведення соціально-психологічних тренінгів з різними категоріями працівників ОВС, а також підготовки тренерів-психологів. У результаті плідної співпраці з Нюрнберзькою школою поліції (Баварія) та за підтримки ректора Бесчастного Віктора Миколайовича як підрозділ Донецького юридичного інституту МВС України була створена лабораторія соціально-психологічних технологій, спеціалісти якої розробили тренінгові такі програми: «Методи психологічного самозахисту в агресивному середовищі», «Тренінг адаптації з курсантами та студентами», «Тренінг формування позитивного психологічного клімату в колективі», «Тренінг впевненої поведінки», «Тренінг комунікації», «Тренінг сенситивності».

Детальніше...
 
Пітчинг «Безпека при поводженні зі зброєю»
Про інститут - Новини

За підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні та програмної ініціативи «Координаційний центр переміщених ВНЗ», ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» («CISID»)» 17 лютого 2017 року відбувся Пітчинг Проектів Соціальної Дії серед вищих навчальних закладів та вишів-переселенців. Для участі у зазначеному заході за ініціативи ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного науково-педагогічним складом вишу було підготовлено декілька проектів. За отримання фінансування від Британської Ради на реалізацію власних ідей боролися 54 учасника, які представляли 35 кращих проектів.

Одним із проектів представників вишів-переселенців, який одержав перемогу був «Семінари-тренінги з заходів безпеки поводження зі зброєю» старшого викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Володимира Голика.

Пілотним заходом, в рамках реалізації зазначеного проекту соціальної дії, 30 червня 2017 року у приміщенні факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України ДЮІ відбувся інформаційно-практичний тренінг для вчителів предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу та представників преси на тему: «Безпека при поводжені зі зброєю». До цього тематичного заходу долучилося більше 35 освітян та представників ЗМІ.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційний інформатор ДЮІ МВС України «Крокуємо в майбутнє разом»

 

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval