Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Вересень
Пн284111825
Вт295121926
Ср306132027
Чт317142128
Пт18152229
Сб29162330
НД31017241
Про інститут
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 51
Вчора: 406
Цього тижня: 457
Минулого тижня: 2636
Цього місяця: 11177
Минулого місяця: 14572
Всього: 1140063


Новини
Інтерактивна бесіда профілактики алкоголізму та наркоманії серед курсантів другого курсу

Профілактиці алкоголізму і наркоманії в стінах Донецького юридичного інституту приділено велику увагу. Бере участь в цій  надзвичайно важливій справі і служба психологічної підтримки інституту. Щомісяця, з кожним курсом, проводяться загальні планові заняття з профілактики алкоголізму і наркоманії, а також боротьби з тютюнопалінням. На цей раз з курсантами другого курсу було проведено інтерактивну бесіду, яка забезпечує організацію спільної взаємодії співрозмовників на основі отриманої інформації. Курсанти жваво і охоче обговорювали отриману інформацію, ділилися своїми враженнями. На питання, що відчуває людина перед своєю першою цигаркою, пляшкою пива або іншою дурманною речовиною, курсанти зійшлися на думці, що це страх – страх бути не таким, як усі, страх здаватися «мамчиним дитятком», «боягузом» «зубрилою», «ботаном».

Детальніше...
 
У м. Маріуполі курсанти-першокурсники стали свідками творчих змагань «Поліція має таланти 2017»

23 вересня, курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту, що навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», мали змогу побувати на відкритому конкурсі поліції Донеччини «Поліція має таланти 2017»

Цей конкурс був започаткований рік тому генералом поліції, тодішнім очільником поліції Донецької області В’ячеславом Аброськіним, а нині його традиції продовжує генерал поліції Микола Семенишин, який нещодавно очолив поліцію Донеччини.

Отож, наші курсанти мали змогу відпочити після робочого тижня, набратися сил перед новим тижнем і просто надихнутися та духовно збагатитися. Увесь концерт лунали гучні оплески, адже поліцейські, які несуть службу у прифронтовому регіоні співали настільки душевно та проникливо, що жоден не залишився байдужим. А курсанти тим часом вболівали за тих конкурсантів, які представляли відділи та відділення поліції з яких вони направлялися. Окрім того, дівчата та хлопці також могли опинитися у ролі суддів та прийняти участь у голосуванні, аби визначити кому дістанеться приз глядацьких симпатій.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника Голови Національної поліції України, підполковника полiцiї Олександра Юрійовича Фацевича з Днем народження!

Вітаємо заступника Голови Національної поліції України, підполковника полiцiї  Олександра Юрійовича Фацевича з Днем народження!

Шановний Олександре Юрійовичу!

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!

Детальніше...
 
Викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання приймають іспити з фізичної підготовки у кандидатів до патрульної поліції м. Кривого Рогу

На минулому тижні, на стадіоні «Спартак», викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту МВС України приймали іспити на оцінку рівня фізичної підготовки кандидатів до патрульної поліцію м. Кривого Рогу. Всього буде чотири етапи прийому іспиту на фізичну підготовку кандидатів, які відбуваються з 20 по 28 вересня2017 року. Треба відмітити, що запрошують до прийому екзамену на оцінку фізичної підготовки викладачів кафедри вже другий рік поспіль.

У перший день відбіркового туру, охочих поповнити ряди поліцейських було достатньо – аж 80 осіб. Розподіливши присутніх на три однорідних групи (по 27 осіб кожна), приступили до роботи.

Детальніше...
 
Розвиток взаємодії у взводах курсантів

Т.Гоббс визначив групу як певну кількість людей, об'єднаних спільним інтересом або спільною справою. Класики соціології Е.Дюркгейм, Г.Тард, Г.Зімель, Л.Гумплович, Ч.Кулі, Ф.Тьонніс та інші звертаються до аналізу соціальної групи та здійснюють перші спроби створення соціологічної теорії груп у вигляді двох напрямів: у першому випадку проблема груп вирішувалася шляхом співвіднесення групових процесів з індивідуальними, а в другому – «визнанням існування певного «містичного групового зв’язку», що має незалежну «реальність саму по-собі».

Детальніше...
 
Вітаємо екс-першого заступника Міністра внутрішніх справ України, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора, генерал-полковника міліції Михайла Васильовича Корнієнка з Днем народження

Вітаємо екс-першого заступника Міністра внутрішніх справ України, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора, генерал-полковника міліції Михайла Васильовича Корнієнка з Днем народження

Шановний Михайле Васильовичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Студенти і курсанти ДЮІ поділилися своїми враженнями від відвідування кінофестивалю «Кіно проти корупції»

На сьогодні Донецький юридичний інститут МВС України є одним із вишів, який готує не лише юристів, а й поліцейських. У ньому поєднується два життя: курсантське та студентське, але поєднує їх лише щоденний побут: пари, сесії та викладачі.

В ДЮІ майбутніх офіцерів не лише навчають, а й виховують, виховують їхню особисту культуру, високі духовні та моральні якості, всебічно розвивають національну і правову свідомість. Цьому сприяє планована та належна організація заходів культурно-виховної роботи.

Детальніше...
 
Кафедра цивільно-правових дисциплін в черговий раз подарувала книги до бібліотечного фонду ДЮІ

З початком навчального року в інституті стартувала благодійна акція «Даруємо книгу бібліотеці», яка спрямована на пропаганду бережливого ставлення до книги, як джерела знань, підвищення престижу читаючого суспільства і можливості читача власноруч долучитися до поповнення фонду бібліотеки вишу-переселенця. Метою акції є забезпечення інформаційних потреб усіх верств користувачів бібліотеки.

В рамках цієї акції доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Ніколайченко Галина Михайлівна долучилася до поповнення бібліотечного фонду Донецького юридичного інституту. Вся подарована література спрямована на розкриття юридичних, психологічних, філософських питань. Галина Михайлівна передала у користування читачів бібліотеки і багато художньої літератури української та світової класики.

Детальніше...
 
Акцію щодо збереження навколишнього середовища провели курсанти першокурсники інституту у м. Маріуполі

Добрий господар завжди дбає про своє обійстя. Навколишнє середовище, земля, атмосфера ‑ це те від чого залежить і наше здоров’я та життя. А як усім відомо, 16 вересня – Міжнародний день збереження озонового шару нашої землі. Отже, аби висловити свою активну громадянську позицію, курсанти 1-го курсу ДЮІ МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», вирішили провести суспільно значущу акцію щодо збереження навколишнього середовища.

Детальніше...
 
Взаємодія як один із аспектів спілкування поліцейського

Для слідчого важливим аспектом діяльності є комунікативний аспект, адже в процесі виконання службових завдань йому важливо зібрати інформацію від потерпілих, свідків. Спілкування науковцями розглядається як система, що складається із трьох складових аспектів: інформаційний означає передачу інформації іншому, сприйняття ‒ адекватність та відповідність сприйняття  інформації реципієнтом, взаємодія ‒ розподіл функцій, ролей, узгодження дій в процесі виконання спільної діяльності.

Один із важливих аспектів діяльності слідчого – організувати взаємодію групи людей, отримати важливу для слідства інформацію. Комплектація такої групи залежить від вирішення службових задач. Слідчий повинен розвивати вміння керувати учасниками огляду, координувати їх дію, оцінювати вихідні обставини, приймати рішення.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 368
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval