Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Червень
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб31017241
НД41118252
Про інститут
Статистика відвідувань


75.8%Ukraine Ukraine
5.5%Kuwait Kuwait
2.8%United Kingdom United Kingdom
2.7%United States United States
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.8%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 308
Минулого тижня: 2741
Цього місяця: 10060
Минулого місяця: 13105
Всього: 1094636


Новини
Науковці Донецького юридичного інституту взяли участь у нараді з питань безпеки дорожнього руху в Міністерстві охорони здоров’я України

22 червня 2017 року науковці Донецького юридичного інституту МВС України, які спеціалізуються на питаннях дорожньої безпеки, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук Андрій Васильович Червінчук та науковий співробітник відділу організації наукової роботи старший лейтенант поліції Юлія Юріївна Пітух взяли участь у нараді з питань медичного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху, що відбулась у великій залі колегії Міністерства охорони здоров’я України.

Детальніше...
 
25 червня – День митної служби України

25 червня – День митної служби України

День митної служби України відзначається щорічно 25 червня в день ухвалення Верховною Радою України у 1991 році Закону про митну справу в Україні. Відповідний Указ Президента України про святкові та пам’ятні дати № 353/92 був підписаний 22 червня 1992 року, свято носить назву «День митної служби України».

Митна служба - один з основних атрибутів держави. Проголошення державного суверенітету і незалежності України в 1991 році зумовило нагальну потребу в забезпеченні належного захисту економічних інтересів країни.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника начальника навчально-методичного відділу Донецького юридичного інституту капітана поліції Гаражу Наталію Василівну з ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо заступника начальника навчально-методичного відділу Донецького юридичного інституту капітана поліції Гаражу Наталію Василівну з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Наталіє Василівно!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання та щирі побажання з нагоди Вашого свята – ювілейного Дня народження!

У 2004 році Ви твердо вирішуєте присвятити себе вірному служінню українському народові та стаєте курсантом Донецького юридичного інституту. Курсантські роки промайнули як одна мить, і ось Ви – офіцер поліції, який, отримавши неоціненний досвід практичної роботи, спочатку на посаді слідчого, а згодом – заступника начальника слідчого відділення повертається до стін рідної alma mater.

Детальніше...
 
Вийшов у світ навчальний посібник «Адміністративна діяльність Національної поліції: загальна частина», який поповнив скарбничку навчальної літератури інституту

Вивчення навчальної дисципліни «Адміністративна діяльність Національної поліції» спрямовується на формування у здобувачів вищої освіти знань, умінь та навичок, що відповідають професійно-кваліфікаційним характеристикам основних посад працівників Національної поліції та завданням, які ставляться перед поліцією на конкретному етапі розвитку українського суспільства. Останнім часом приділяється особлива увага підвищенню якості навчання курсантів та слухачів за рахунок практичної спрямованості навчального процесу, приведення освітнього процесу у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання системи МВС України до вимог новітнього законодавства, що регулює діяльність Національної поліції та до організаційно-штатних змін, обумовлених питаннями реформування системи правоохоронних органів. Ураховуючи це, авторським колективом інституту у складі ректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора наук з державного управління, професора, заслуженого юриста України Бесчастного Віктора Миколайовича, завідувача кафедри адміністративно-правових дисциплін кандидата юридичних наук Мердової Ольги Миколаївни, доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін кандидата юридичних наук Тулінова Валентина Сергійовича та начальника сектору Управління інформаційного забезпечення ГУНП в Донецькій області кандидата юридичних наук Сахна Артема Петровича було вирішено підготувати навчальний посібник «Адміністративна діяльність Національної поліції: загальна частина» для використання його в навчальному процесі.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права юридичного факультету ДЮІ

 

Детальніше...
 
У місті Маріуполі відбулися урочисті заходи з нагоди 60-ї річниці з Дня заснування навчального закладу (анонс, фоторепортаж)

У місті Маріуполі відбулися урочисті заходи з нагоди 60-ї річниці з Дня заснування навчального закладу (анонс, фоторепортаж)

Сьогодні, 23 червня, у палаці культури «Азовсталь» (м. Маріуполь, просп. Металургів 52) відбулися урочисті заходи з нагоди 60-ї річниці з Дня заснування навчального закладу – Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту.

Урочистості відкрив ректор Донецького юридичного інституті Віктор Миколайович Бесчастний, який виступив з промовою про історію навчального закладу и нагородив працівників центру.

З привітаннями виступили:

Детальніше...
 
Делегація Донецького юридичного інституту МВС України взяла участь у навчальному семінарі з питань запобігання і протидії корупції

Протягом 22-23 червня на базі інституту післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ проходив тематичний короткостроковий семінар з підвищення кваліфікації працівників закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС України, з питань запобігання і протидії корупції.

У семінарі взяли участь: ректор академії Володимир Чернєй, проректор НАВС Сергій Чернявський, начальник Управління запобігання корупції та проведення люстрації Анатолій Фодчук, начальник управління ресурсів Департаменту державного майна та ресурсів Фархад Фархадов, заступник начальника управління охорони здоров’я та реабілітації Анатолій Смик, заступник начальника відділу професійної підготовки управління професійної підготовки та науки Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Олексій Мозуляка, а також керівники і представники закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС України. До участі у заході долучилася і делегація Донецького юридичного інституту МВС України в особі ректора інституту, доктора наук з державного управління, заслуженого юриста України, професора Віктора Бесчастного, першого проректора інституту, доктора юридичних наук, старший науковий співробітник капітан поліції Назимко Єгор Сергійович та доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, кандидат юридичних наук підполковник поліції Тулінов Валентин Сергійович.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника відділення логістики та матеріально-технічного забезпечення Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських підполковника поліції Зозулю Романа Володимировича з Днем народження!

Вітаємо начальника відділення логістики та матеріально-технічного забезпечення Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських підполковника поліції Зозулю Романа Володимировича з Днем народження!

Вітаємо Вас, шановний Романе Володимировичу, з Днем народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові, поповнивши лави тих, для кого забезпечення прав і свобод людини є справжнім покликанням долі.

Ми щиро пишаємося Вами як випускником нашого навчального закладу, який отримавши неоціненний досвід практичної роботи на посаді оперуповноваженого відділення державної служби боротьби з економічною злочинністю на Донеччині, натепер очолюєте відділення логістики та матеріально-технічного забезпечення, сприяючи розвитку й становленню Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України.

Притаманні Вам висока кваліфікованість, самовідданість та щира людяність є саме тими достойними рисами, які стали запорукою поваги та симпатії до Вас керівництва та усіх співробітників нашого навчального закладу.

Шановний Романе Володимировичу!

У цей святковий для Вас День від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, радості, щастя, родинного благополуччя, невичерпної наснаги та натхнення для реалізації всіх Ваших планів! І нехай Вам у всьому щастить!

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

 
Протягом 2016/2017 навчального року спільними зусиллями з поліцією Донеччини та громадою м. Маріуполя Донецький юридичний інститут МВС України відновив надання освітніх послуг на рідній Донеччини

23 червня – День державної служби України 4

Донецький юридичний інститут МВС України, який впродовж багатьох років здійснює освітянську діяльність, через військові дії на рідній землі вимушений передислокуватися до м. Кривий Ріг. Протягом 2016/2017 навчального року за підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Донецькій області та його очільника генерала поліції третього рангу В'ячеслава Аброськіна, а також громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка здійснює активну діяльність, яка надала можливість відновити надання якісних освітніх послуг за різними напрямками підготовки на Донеччині

Безперечно, в умовах сучасного реформування підрозділів Національної поліції актуальним є поєднання теоретичних розробок з практичною діяльністю підрозділів поліції. Саме тому, не дивлячись на складні обставини, Донецькому юридичному інституту МВС України, на чолі з ректором Віктором Бесчастним вдалося зберегти головне – відданий колектив, що сприяло безперервному наданню освітніх послуг в умовах вимушеного переміщення вишу. І вже через два роки протягом зроблено впевнені кроки щодо діяльності ДЮІ на рідній Донеччині.

Детальніше...
 
23 червня – День державної служби України

23 червня – День державної служби України

Щорічно 23 червня у нашій державі відзначають День державної служби України. Це професійне свято було засновано в 2003 році Указом Президента №291/2003. Приводом для прийняття нового святкового дня стала зростаюча роль працівників державної служби у всіх галузях життя українських громадян. Цей день співпадає з Днем державної служби ООН, тому можна стверджувати, що дата була обрана не випадково.

Успішний розвиток держави, її міжнародний авторитет, конкурентоздатність, повага власних громадян напряму залежить від професіоналізму та високих моральних якостей державних службовців. Тому, узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток України.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 327
Оберіть мову сайту:
Сторінка у facebook
facebook
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги (Революційна), 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval