Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Серпень
Пн317142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт41118251
Сб51219262
НД61320273
Про інститут
Статистика відвідувань


75.6%Ukraine Ukraine
5.4%Kuwait Kuwait
2.9%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 26
Вчора: 595
Цього тижня: 1838
Минулого тижня: 3214
Цього місяця: 7782
Минулого місяця: 13438
Всього: 1121976


Новини
Реконструкція навчально-виховного комплексу ДЮІ МВС України за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ

Донецький юридичний інститут є вагомим осередком відомчої юридичної освіти, який забезпечує підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції України. Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася на Сході країни. Жовтні 2014 року за наказом МВС України навчальний заклад передислоковано до м. Кривого Рогу Дніпропетровської області та розміщено на базі Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Для забезпечення можливості з підготовки фахівців підрозділів Національної поліції України лютому 2016 року Криворізькою міською радою було передано в оренду Міністерству внутрішніх справ України будівлю колишньої загально освітньої школи № 11 загальною площею 7 580 м2, яка розташована на земельній ділянці площею 5 га за адресою вул. Співдружності, 92А, для використання як навчальної бази Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
У Маріупольсьскому Центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України запрацював повноцінний лікарський медичний пункт

У Маріупольсьскому Центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту розпочав роботу оновлений медичний пункт, у якому укомплектовано посади лікаря-терапевта та медичних сестер. Сьогодні курсанти, слухачі та працівники вишу мають можливість отримати фахову медичну консультацію та допомогу.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права доктора наук з державного управління, професора Тетяну Вячеславівну Філіпенко з Днем народження!

Вітаємо завідувача кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права доктора наук з державного управління, професора Тетяну Вячеславівну Філіпенко з Днем народження!

Шановна Тетяно Вячеславівно!

Прийміть щиросердечні вітання з днем народження!

Ви пройшли довгий шлях від звичайного бухгалтера до начальника кафедри економіко-правових дисциплін, а згодом, отримавши науковий ступінь доктора наук з державного управління і натепер перебуваєте на посаді завідувача кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права і зміцнюєте науковий потенціал Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Наукове товариство ДЮІ МВС України долучається до реалізації Плану Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України

В межах плідної та тривалої наукової співпраці між Науковим товариством студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та ад’юнктів ДЮІ МВС України в особі його Голови к.ю.н. Піддубної Дар’ї Сергіївни та Інститутом політико-правових та релігійних досліджень в особі – Герасименка Олександра Олександровича, для реалізації наукових заходів Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України та Інституту політико-правових та релігійних досліджень запрошено студентів і молодих науковців інституту-переселенця долучитися безпосередньо та спробувати власні сили.

Проведення заходу заплановано на осінь 2017 року у вигляді Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» та проходить за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та інших.

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті проходить підготовка до проведення табірних зборів курсантів

В Донецькому юридичному інституті МВС України 16 серпня 2017 року відбудеться початок табірних зборів курсантів 2017 року набору, які в майбутньому стануть офіцерами поліції.

Табірні збори, або так званий «курс молодого бійця», призваний дати курсантам початкові знання про діяльність правоохоронних органів, розвинути уміння та навички зі спеціальної, загальновійськової та фізичної підготовки, патріотичне виховання, сформувати професійні, світоглядні і громадянські якості, морально-етичні цінності, відданість службі, забезпечити психологічну стійкість та готовність виконувати службові завдання з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю в складних умовах.

На теперішній час вишем-переселенцем зараховано на навчання 175 курсантів, з яких 125 осіб виявили бажання проходити службу на базі інституту в м. Кривому Розі, а 50 осіб – на теренах Донеччини в м. Маріуполі.

Наразі керівний склад інституту та факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України прикладає максимум зусиль, щоб новобранцям було максимально комфортно освоювати ази правоохоронної діяльності.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-заступника керуючого справами Фонду Ганса Зайделя доктора Райнера Гепперта з Днем народження!

Вітаємо екс-заступника керуючого справами Фонду Ганса Зайделя доктора Райнера Гепперта з Днем народження!

Дорогий друже Райнер!

Прийми мої найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаю тобі міцного здоров’я, щастя, благополуччя, життєвих сил і любові. Я дуже радий нашим відносинам.

Детальніше...
 
УЦОЯО запровадить дворівневе ЗНО з іноземної

УЦОЯО запровадить дворівневе ЗНО з іноземної

Починаючи з 2018 року Українським центром оцінювання якості освіти буде впроваджено ЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів В1 і В2. Тест з іноземної також міститиме новий формат завдань - аудіювання. Про це, під час прес-конференції, повідомив заступник директора УЦОЯО Валерій Бойко.

За його словами, предметні тести рівня В1 складатимуть випускники, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, тести рівня В2 – випускники, які вивчали іноземну мову на профільному рівні.

Він також нагадав, що підготовка до впровадження інновації тривала 2 роки. За цей час було проведено два етапи апробації тестів. За результатами апробації завдання будуть систематизовані за складністю, визначиться їх розподільна здатність та обчислиться надійність тесту.

 

за матеріалами освiта.ua

 
Вітаємо викладач циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Брильова Вадима Анатолійовича з ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо викладач циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Брильова Вадима Анатолійовича з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Вадиме Анатолійовичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з ювілеем! Колектив вишу гордиться Вами як гідним найкращої похвали випускником нашого навчального закладу 2004 року.

Детальніше...
 
Співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності взяли участь у роботі круглого столу «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні»

Співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності взяли участь у роботі круглого столу «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні»

Рівень смертності та травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод в Україні є одним з найвищих серед європейських країн, а стан організації безпеки дорожнього руху залишається вкрай низьким, про що у своїх звітах неодноразово наголошували експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я, Світового банку та інших міжнародних інституцій.

За питомими показниками аварійності та наслідків дорожньо-транспортних пригод Україна також є одним з лідерів серед європейських країн. Так, у середньому в країнах - членах ЄС (за даними 2015 року) на 100 тис. жителів припадає 5,1 відсотка загиблих у дорожньо-транспортних пригодах, на 100 тис. транспортних засобів - вісім загиблих, тоді як в Україні такі показники становлять (за даними 2016 року) відповідно 8 і 22,1 відсотка осіб. Важливо також врахувати, що за відсутності якісного збору даних щодо травмованих і загиблих унаслідок дорожньо-транспортних пригод зазначені показники можуть не відображати реальні цифри.

З метою стабілізації становища на дорогах країни, зниження рівня смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод щонайменше на 30 відсотків до 2020 року, ступеня тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод для учасників дорожнього руху та зменшення соціально-економічних втрат від дорожньо-транспортного травматизму, а також запровадження ефективної системи управління безпекою дорожнього руху для забезпечення захисту життя та здоров’я населення, Кабінетом Міністрів України схвалено Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» капітана поліції Василенко Олександра Юрійовича з Днем народження!

Вітаємо професора кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту, доктора юридичних наук, доцента Куракіна Олександра Миколайовича з Днем народження!

Шановний Олександре Юрійовичу!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові, поповнивши лави тих, для кого забезпечення прав і свобод людини є справжнім покликанням долі. Багато років Ви віддали нелегкій інспекторскої роботі і ось тепер передаєте свій безцінний досвід молодим колегам.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 350
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
факс: (0564) 92 95 19

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги (Революційна), 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval