Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Листопад
Пн306132027
Вт317142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт31017241
Сб41118252
НД51219263
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 76
Вчора: 410
Минулого тижня: 2867
Цього місяця: 7942
Минулого місяця: 12899
Всього: 1162903


Новини
У Донецькому юридичному інституті МВС України відзначили Міжнародний день студента (ФОТОЗВІТ)

Давайте поміркуємо, а хто ж такий студент? Напевно, що це хлопець або дівчина, що навчається у вищому навчальному закладі? Але сам студент так не думає. І не тому, що він чи вона не відвідує пари або не ходить на семінари; просто, зазвичай, навчання для студента – це ціла каторга. Чого лише варте перше знайомство з викладачами та своїми майбутніми однокурсниками! А далі – навчання, яке протікає досить жваво: пари, цікаві вчителі, нові друзі. Але є ще й сесія, і цей період кожному студенту уявляється точнісінько, як кінець світу.

Та крім навчання, пар, викладачів, сесії, студенти ще вміють дуже добре відпочивати та відмічати свята. І найважливішим святом для нашої студентської молоді є не Новий Рік, не 8 Березня, а саме День студента. Це ніби відпочинок перед сесією.

Студенти та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України 17 листопада відсвяткували своє професійне свято в гостинному залі Криворізької загальноосвітньої школи №74.

Детальніше...
 
Участь представника інституту у роботі Міжнародної науково-практичної конференції в рамках Тижня безпеки дорожнього руху

У рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у період з 13 по 19 листопада 2017 року за підтримки Кабінету Міністрів України, за участю компетентних міністерств та відомств, Всесвітньої організації охорони здоровʼя, а також інших вітчизняних та міжнародних організацій, бізнес середовища і громадськості проводиться 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху заплановано проведення різноманітних профілактичних заходів, що сприяють підвищенню рівня безпеки дорожнього руху.

Українським медичним центром безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій Міністерства охорони здоровʼя в рамках Тижня безпеки дорожнього руху 16 листопада у м. Києві була проведена науково - практична конференція «Актуальні аспекти державного управління в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні. Питання безпеки дорожнього руху в умовах децентралізації управління автомобільними дорогами загального користування».

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті МВС відбувся День відкритих дверей (АНОНС)

Донецький юридичний інститут – це виш-переселенець, який через буремні події на сході України був вимушено передислокований далеко від рідної Донеччини у місто Кривий Ріг. Саме тут, на Криворіжжі, завдяки років невпинній та кропіткій роботі всього колективу, завдяки дієвій підтримці з боку Міністерства внутрішніх справ та представників місцевої влади активно і потужно розвивається Донецький юридичний інститут. Цьогоріч навчальний заклад відновив освітньо-наукову діяльність у м. Маріуполі, на рідній Донбаській землі. Будучи провідним відомчим вишем та з урахуванням багаторічного досвіду та впровадженню інноваційних форм та методів, здійснює підготовку висококваліфікованих захисників права і законності.

18 листопада, на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, що розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, відбувся День відкритих дверей Донецького юридичного інституту, який вже традиційно проходить під назвою Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти».

Детальніше...
 
19 листопада 2017 в усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії відбудеться панахида за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 19 листопада 2017 року – Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Згідно резолюції Генеральної Асамблеї ООН з 1993 року цей день відзначається кожну третю неділю листопада.
У цей день громадяни держав – членів Організації об’єднаних націй вшановують пам’ять загиблих в автомобільних аваріях та висловлюють співчуття членам їх сімей.
Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод в період з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні щорічно проводиться «Тиждень безпеки дорожнього руху». Загальнонаціональним планом проведення Тижня заплановано ряд наукових, практичних, соціальних та духовних закладів, присвячених розв’язанню та вирішенню питань пов’язаних з складною обстановкою на дорогах, яка склалась в нашій державі.
Нажаль, з початку поточного року в автомобільних аваріях вже загинуло 2500 осіб та більше 25000 було травмовано.
В усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії 19 листопада 2017 року провести панахиди за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах у пам’ять про тих, хто закінчив свій земний шлях під час автомобільних аварій.

 

Сайт Криворізької єпархії

 
16 листопада відбулося урочисте нагородження переможців загальноміського конкурсу дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України

Донецький юридичний інститут МВС України приділяє багато уваги роботі з учнівською молоддю, а також творчій співпраці з навчальними закладами, державними установами та громадськими організаціями у пошуку ефективних засобів попередження дорожньо-транспортного травматизму.

З метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування у дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України, Донецьким юридичним інститутом МВС України спільно з Департаментом освіти Маріупольської міської ради та Управлінням патрульної поліції в м. Маріуполі в період з 02 жовтня до 01 листопада 2017 року серед учнів 1-4 та 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Маріуполя проводився конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух». Спонсором конкурсу виступив Будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр».

На конкурс в м. Маріуполь було представлено більше 100 робіт, тому робота журі була складною та напруженою. При визначенні переможців роботи оцінювались за такими критеріями: відповідність заявленій тематиці конкурсу; ступінь самостійності автора у виконанні роботи; неповторність сюжету; якість роботи; естетичний вигляд роботи; креативність.

Членам журі було дуже важко обрати кращі з малюнків, але у палких дискусіях все ж таки вдалось визначити переможців конкурсу.

Детальніше...
 
Мова – це форма нашого життя – життя культурного й національного

9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, наша держава відзначає День української писемності та мови − свято, яке гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду.

Українська мова входить до трійки найкрасивіших мов у світі. На мовному конкурсі, який відбувся в Парижі у 1934 році, українську мову визнано третьою найбільш красивою мовою в світі (після французької та перської) за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія й побудова речень.

Найдавніша згадка про українську мову датується 858 роком, а вперше українська мова була прирівняна до рівня літературної мови в кінці XVIII століття після виходу в 1798 році першого видання «Енеїди» Івана Петровича Котляревського. Саме його вважають засновником нової української літературної мови.

Для нас рідна мова − це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, адже все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

З нагоди цього наймолодшого державного свята кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін було заплановано й проведено низку заходів.

Зокрема, 9 листопада відбулося урочисте відкриття Дня української писемності та мови зі студентами юридичного факультету та написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Детальніше...
 
Вітаємо маленьких переможців з перемогою у загальноміському конкурсі малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух»!

В рамках Загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху Донецьким юридичним інститутом МВС України спільно партнерами: Держаним підприємством «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України, Криворізької та Маріупольської міських рад, Управлянням та Департаментом освіти і науки міських рад, Управліннями патрульної поліції в м. Кривому Розі та в м. Маріуполі, проведено ряд профілактичних заходів, спрямованих на покращення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Особливе місце серед проведених заходів займають ті, які присвячені профілактиці дитячого дорожнього транспортного травматизму. Найбільш значущим з них є проведення загальноміських конкурсів дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух», що розпочався 2 жовтня 2017 року серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міст Кривого Рогу та Маріуполя. Сьогодні, 17 листопада, у залі засідань виконкому Криворізької міської ради, на ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» відбулося урочисте нагородження переможців.

Детальніше...
 
17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» (АНОНС)

Починаючи з 2006 року Донецьким юридичним інститутом МВС України щорічно проводяться Міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що відзначається у третю неділю листопада. З цієї нагоди, 17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

З кожним роком палкі дискусії під час наукових заходів набувають все більшої актуальності та значущості. Адже, питання, пов’язані із забезпеченням безпеки дорожнього руху, не зважаючи на заходи, що вживаються державними органами та громадськістю, залишаються до кінця не вирішеними.

Сьогодні, були визначені найбільш важливі питання транспортної безпеки та запропоновані шляхи їх розв’язання, які традиційно втілюються в резолюціях конференцій та збірниках матеріалів наукових заходів.

Цьогоріч до організації конференції долучились виконком Криворізької міської ради на чолі з міським головою Юрієм Григоровичем Вілкулом та приватне автотранспортне підприємство «Одіум-престиж» під керівництвом Джаная Магомедовича Омарова.

Детальніше...
 
Студенти Донецького юридичного інституту отримали нагороди від місцевої влади

Вже вкотре представники Донецького юридичного інституту МВС України є гостями на урочистостях, які проводить місцева влада гостинного міста Кривий Ріг і вдвічі приємним є той факт, що завжди ці святкові зустрічі супроводжуються ще й відзнаками. Це звичайно говорить про активну участь громади вишу у житті міста, яке вже за два роки перебування тут навчального закладу, воно вже стало рідною домівкою.

Так, напередодні Міжнародного дня студента у Саксаганській районній у місті раді під час урочистого прийому кращої курсантсько-студентської молоді міста було нагороджено кращих курсантів та студентів вищих навчальних закладів району.

Успіхи курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України Гончарова Святослава, Кущову Анастасію та Барган Сергія по достоїнству відзначено почесними грамотами.

Детальніше...
 
Вітаємо декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук Дар’ю Петрівну Гуріну з Днем народження!

Вітаємо декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук Дар’ю Петрівну Гуріну з Днем народження!

Шановна Дар’є Петрівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження!

Ви є гідним випускником нашого навчального закладу, в стінах якого завжди раді зустріти Вас, адже для всіх нас Ви є гідним прикладом у житті для наслідування поколінь курсантів та студентів, а також гордістю для викладачів рідного вишу.

Вам є чим пишатися, адже свого часу успішно захистили дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Крім того, Вами опубліковано понад 40 наукових та навчально-методичних праць.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 394
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval