Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 602
Вчора: 571
Цього тижня: 2370
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 10706
Минулого місяця: 14045
Всього: 1219254


Новини
Керівництво інституту взяло участь у засіданні виконкому Металургійної районної у місті ради

Ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Патріотизм – це основа, головний критерій оцінки громадянськості, ступінь її розвиненості. Його змістом є почуття любові до Вітчизни, до України, відданість їй, народу, гордість за його минуле і сучасне, прагнення захистити його інтереси.

Кожен навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано у Маріупольському навчально-виховному комплексі «Ліцей-школа №14» з юридичним профілем навчання

 

Детальніше...
 
Представники курсантського підрозділу факультету № 2 прийняли участь у робочій зустрічі членів комітету громадського об’єднання «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських»

17 березня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Донецькій області відбулася чергова робоча зустріч членів комітету громадського об’єднання «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Члени комітету, на чолі з головою громадської організації Оксаною Шиян зібралися для розгляду програми стратегії розвитку організації. На зустрічі були присутні члени основного комітету з м. Волновахи, с.м.т. Мангуша, селища Комишеватого, навчально-виховного комплексу «Ліцей школа» № 48 м. Маріуполя тощо. Курсантський підрозділ факультету № 2 інституту представляли курсанти 107 навчального взводу рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник. Слід зазначити, що Олександра Колєсова, входить до числа дітей-патріотів, які стали засновниками даної громадської організації, приймала участь у проекті «Схід-Захід разом» і до вступу до ДЮІ представляла Красногорівську ланку Ліги майбутніх поліцейських. Своєю чергою Віктор Відерник, до вступу в ДЮІ був активістом Комишуватської ланки Ліги майбутніх поліцейських і йому у 2017 році була надана честь урочисто проголосити клятву випускника шкіл Мангушського району Донецької області.

Ну зустрічі були заслухані основні питання програми стратегії розвитку організації, зокрема створення робочого комітету та планування різних заходів.

Одним із результатів зустрічі стало створення прес-служби Ліги майбутніх поліцейських, до складу якої увійшла курсант першого курсу ДЮІ Олександра Колєсова. Попередньо здобутий досвід роботи у комунікаційному центрі Ради курсантського самоврядування факультету № 2 сприятиме Олександрі у продовжені її діяльності в Ліги майбутніх поліцейських.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри адміністративно-правових дисциплін, підполковника поліції Ольгу Миколаївну Мердову з Ювілеєм!

Шановна Ольго Миколаївно!

Від щирого серця вітаємо Ваз з Ювілеєм!

У 2000 році юною, запальною курсанткою Донецького юридичного інституту факультету економічної безпеки Ви розпочали свою службу в органах внутрішніх справ, а сьогодні – Ви підполковник поліції та завідувач кафедри.

Детальніше...
 
Участь представника ДЮІ у засіданні Школи педагогічної майстерності та регіонального методичного об’єднання викладачів основ правознавства ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг

Вже не в перший раз Донецький юридичний інститут МВС України співпрацює з Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом у питаннях залучення молоді до практичного досвіду набутого представниками юридичної професії. Але цього разу до обговорення актуальних питань внесення зміні до чинного законодавства приєднались вчителі правознавства загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу.

Так, 14.03.2018 року на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулося спільне засідання регіональної Школи педагогічної майстерності та регіонального методичного об’єднання викладачів основ правознавства ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг.

Основним темами, що обговорювались на засіданні, стали:

Детальніше...
 
В газеті «Червоний гірник» вийшла друком стаття про урочистий випуск здобувачів освітнього ступеня «магістр»

27 лютого 2018 року, в приміщенні Криворізького обласного музичного коледжу відбувся урочистий випуск здобувачів освітнього ступеня «магістр» Донецького юридичного інституту МВС України.

Почесні гості, квіти, привітання та побажання, чорні мантії з комірами у вигляді складеної широкої стрічки пурпурового кольору, а потім концертна програма від курсантів факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) та колективу Криворізького обласного музичного коледжу… В такій урочистій обстановці 25-ть магістрів-офіцерів Факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) та 44-и магістрів-юристів Факультету № 3 (юридичний факультет) Донецького юридичного інституту МВС України отримали довгоочікувані дипломи.

Детальніше...
 
Участь курсантів та студентів інституту у інформаційній сесії для внутрішньо переміщених осіб щодо захисту їх прав

Благодійний фонд «Право на захист» у партнерстві з HIAS забезпечує діяльність у містах Дніпро, Бахмут, Запоріжжя, Курахове, Маріуполь, Сєверодонецьк, Словянськ, Харків, в яких активно впроваджує адвокацію, захист та правову допомогу внутрішньо переміщеним особам. Спеціалісти БФ «Право на захист» надають безоплатну юридичну допомогу з питань соціальних виплат, одержання всіх видів документів, забезпечують перенаправлення до отримання гуманітарної допомоги, а також участь у малих програмах соціального забезпечення.

19.03.2018 року представниками благодійного фонду «Право на захист» на базі навчально-виховного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України проведено інформаційну сесію з курсантами з числа внутрішньо переміщених осіб першого та другого курсів факультету № 1 підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та студентами-переселенцями другого та третього курсів факультету № 3 підготовки юристів.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України розширює міжнародну співпрацю

15 лютого 2018 року Донецький юридичний інститут МВС України став повноправним членом Європейської організації публічного права (м. Афіни, Грецька Республіка). Виконавчий комітет Європейської організації публічного права затвердив Ректора інституту, професора Бесчастного В.М. представником у Раді директорів.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники кафедр факультету № 2 інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 18 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Виїзний День відкритих дверей Донецького юридичного інституту за сприяння «Ліги майбутніх поліцейських» проведено в Мангушському районі Донецької області

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 447
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval