Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 43
Вчора: 295
Цього тижня: 43
Минулого тижня: 2596
Цього місяця: 8322
Минулого місяця: 13731
Всього: 1327443


Шануймо народні традиції – святкуємо Вербну неділю
Про інститут - Новини

У Донецькому юридичному інституті існує традиція залучати курсантів, студентів, слухачів до духовної та етичної освіти. У наш буремний час стає все складніше зробити правильний вибір, оскільки сучасна молодь знаходиться у величезному потоці найрізноманітнішої інформації і далеко не завжди істинної. Тому кожній молодій людині завжди необхідна підтримка досвідчених людей і правильні життєві орієнтири.

Сьогодні українці східного обряду святкують Вербну неділю або вхід Господній в Єрусалим, а українці римо-католики святкують Великдень.

Не залишилися осторонь народних традицій та релігійного виховання і курсанти факультету № 2 Донецького юридичного інституту, які на Вербну неділю відвідали Свято-Троїцький храм у м. Маріуполі.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України обговорили актуальні питання адміністративної діяльності Національної поліції
Про інститут - Новини

23 березня 2018 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України пройшла І Всеукраїнська науково-практична конференція «Національна поліція України: сучасний стан та перспективи розвитку», організована за підтримки керівництва інституту кафедрою адміністративно-правових дисциплін факультету №1.

Метою проведення конференції було розгляд актуальних питань діяльності Національної поліції України, обговорення ефективності застосування сучасних форм та методів, їх удосконалення в діяльності підрозділів Національної поліції України; узагальнення результатів теоретичних досліджень і набутого практичного досвіду.

Особливо приємно відзначити, що до наукового заходу долучилися поважні гості, представники різних підрозділів Національної поліції України, а також вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських. До своєї Alma mater, для участі в конференції, завітав випускник Донецького юридичного інституту МВС України 2002 року, а нині заступник начальника управління дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України, підполковник поліції Лабунь Андрій Володимирович. Враховуючи важливість комплектування практичних підрозділів Національної поліції України висококваліфікованими поліцейськими кадрами в роботі конференції взяли участь начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області лейтенант поліції Серебреннікова Олена Вікторівна, начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумський області, капітан поліції Шосталь Євгеній Юрійович, начальник сектору криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області, майор поліції Гордаш Андрій Сергійович. Велике представництво на конференції забезпечили представники Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області та Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі Департаменту патрульної поліції Національної поліції України на чолі зі своїми керівниками підполковником поліції Ткаченком Романом Олександровичем та лейтенантом поліції Гладчуком Дмитром Івановичем.

Детальніше...
 
Захист наукових робіт курсантами та студентами Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

Безперечною є теза про те, що розвиток науки і техніки є визначальним фактором прогресу суспільства, підвищення добробуту його членів, їх духовного та інтелектуального зростання. Саме цим зумовлена пріоритетна підтримка розвитку науки як джерела економічного зростання і невід’ємної складової національної культури та освіти, створення умов для реалізації інтелектуального потенціалу громадян у сфері наукової і науково-технічної діяльності, цілеспрямованої політики у забезпеченні використання досягнень вітчизняної та світової науки і техніки для задоволення соціальних, економічних, культурних та інших потреб.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Донецького юридичного інституту є науково-дослідна робота, яка безпосередньо залежить від стану науково-дослідної роботи курсантів та студентів. Наш виш всіляко підтримує їх творчу ініціативу та створює необхідні умови здійснення їх науково-дослідної роботи.

Щороку в інституті проводиться загальноінститутський конкурс наукових робіт курсантів та студентів.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту взяли участь у районній спартакіаді міста Кривого Рогу
Про інститут - Новини

Серед дисциплін, які викладаються Донецькому юридичному інституті МВС України, спеціальна фізична підготовка займає одне з провідних місць як важлива частина навчання і виховання майбутніх офіцерів правоохоронних органів. В умовах погіршення криміногенної ситуації, виникнення нових видів і форм злочинів, зростання фізичної спроможності злочинців, збільшення кількості випадків фізичної протидії правопорушників, значно підвищуються вимоги до фізичної і спортивної підготовленості спеціалистів-правоохоронців, їх здатності вчасно попереджувати злочини і правопорушення проти громадян і держави, діяти в екстремальних ситуаціях.

Спорт в житті курсантів вишу-переселенця займає не останнє місце. Викладачі кафедри спеціальний дисциплін і фізичного виховання завжди спонукають їх до активного заняття спортом, адже спорт – це невід’ємна складова життя людини, що забезпечує необхідну активність, дарують заряд бадьорості та оптимізму , зміцнюють імунітет і тим самим захищають людину від різних захворювань.

Спортивне життя курсантів завжди дуже цікаве ,насичене та активне. Завдяки підтримки ректора інституту Віктора Миколайовича Бесчастного курсанти і студенті навчального закладу постійно беруть активну участь у спортивних змаганнях з волейболу, гирьового спорту, футболу, рукопашного бою та інші.

Детальніше...
 
Вербна неділя або Вхід Господній в Єрусалим: походження і традиції
Про інститут - Новини

Вербна неділя – це перехідне церковне свято, тому воно не має фіксованої дати. Вона залежить безпосередньо від дати Воскресіння Христового і відзначається рівно за тиждень до нього.

Вербна неділя: походження свята

Християни відзначають Вербну неділю вже 11 століть. Історія походження цього свята описана в Біблії. Напередодні Ісус Христос воскресив померлого Лазаря у Віфанії, і звістка про це чудо розлетілася по всіх сусідніх містах.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval