Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Навчальний процес та практичні навички – запорука успішності майбутнього випускника ДЮІ
Про інститут - Новини

Викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін  Філіпенко О.І. та доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін Хайловою Т.В. було організовано  захід «Навчальний процес та практичні навички – запорука успішності майбутнього випускника ДЮІ», який відбувся на базі Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Зустріли гостей керівник  апарату суду Малиновська Наталя Василівна та прес-секретар суду Пілюгіна Тетяна Вікторівна.

У ході зустрічі студенти мали можливість поспілкуватись з суддею-спікером суду Сільченко В.Є..  Вадим  Євгенович  надав студентам інформацію про вагомість і складність роботи судової системи, зокрема, він зосередив увагу на нормах матеріального та  процесуального права. Навів приклади із свого практичного досвіду. Розповів про  почесну та гідну, у той же час напружену та неспокійну  діяльність суддів. Запрошував студентів відвідувати відкриті судові засідання, які сприятимуть  формуванню високопрофесійних навичок та вмінь як майбутніх фахівців в галузі юриспруденції та допоможуть розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури.

Детальніше...
 
Успіх гирьовиків інституту на всеукраїнських змаганнях у м. Києві
Про інститут - Новини

19-20 травня 2017 року у м. Києві у спортивному клубі «Дог Гранд Кросфіт» відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з гирьового спорту серед працівників правоохоронних органів, силових структур, Збройних сил України, учасників АТО та допризовної молоді «Гвардійський ривок» серед чоловіків (гиря 28 кг) та жінок (гиря 20 кг.).

Спортсмени боролися за перемогу в особистій першості. Участь у змаганнях взяли 90 спортсменів – представників різних родів військ, силових структур, Збройних сил України і допризовної молоді з 9 областей (Харківська, Житомирська, Донецька, Київська, м. Київ, Дніпропетровська, Хмельницька, Черкаська, Львівська).

Правоохоронці Донецького юридичного інституту гідно представили рідний край та свій виш-переселенець на цих змаганнях. Так, у наймасовішій ваговій категорії до 78 кг, в якій змагалося 15 спортсменів, з результатом 232 підйоми третє місце виборов майстер спорту України з гирьового спорту курсант 104/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Хоменко Владислав.

Детальніше...
 
Сьогодні православні християни святкують День Святої Трійці
Про інститут - Новини

День Святої Трійці - одне з дванадцяти найважливіших після Пасхи свят у православ'ї, присвячених подіям земного життя Ісуса Христа і Богородиці. Свято присвячене прославлянню Святої Трійці, літургійні читання і проповіді в цей день розкривають християнське вчення про триєдинство Бога.

День Святої Трійці або П'ятидесятницю відзначають на 50-й день після Великодня. День Святої Трійці вважається важливим церковним святом, тому в цей день оголошено державний вихідний. Оскільки свято припадає на неділю, понеділок, 28 травня, наступний за нею, також буде вихідним. Тобто в кінці травня в українців буде три вихідних: 26, 27 і 28 травня 2018 року. У католицькій традиції П'ятидесятниця і Трійця розділені. Свято Трійці відзначають на 7 день після П'ятидесятниці (57-й після Пасхи). Однак Трійця у 2018 році у православних і католиків збігається.

Значення свята Трійці

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у III Міжнародна науково-практична конференція «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України»
Про інститут - Новини

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України».

У заході взяли участь заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ, кандидат історичних наук, доцент Василь Кобко, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, Заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, заступник начальника Департаменту «КОРД» Іван Худоба, перший проректор ХНУВС, кандидат педагогічних наук, підполковник поліції Дмитро Швець. Представником від Донецького юридичного інституту МВС України виступав заступник декана факультету № 1, кандидат юридичних наук майор поліції Шапарь Артем Олександрович.

Детальніше...
 
Традиції та культуру Ірландії представили курсанти Донецького юридичного інституту на «Фестивалі народів світу» у місті Дніпро
Про інститут - Новини

19 травня у місті Дніпро з нагоди відзначення «Дня Європи» пройшов цікавий за форматом та змістом захід – «Фестиваль народів світу», мета якого є розширення культурного міжнаціонального спілкування і співпраці студентів та курсантів закладів вищої освіти області, зміцнення та збереження, розвиток традиційної та патріотичної культури, виховання морально-патріотичних засад у підростаючого покоління, пропаганда патріотичних та духовних цінностей, національної гордості, поваги і честі, підвищення національної та соціальної активності курсантів, студентів, виховання толерантності.

Донецькому юридичному інституту МВС України випала нагода представити країну Ірландію, висвітлити її традиції та культуру.

За умовами конкурсу представникам команди вишу потрібно було приготувати національні страви країни та представити її (творчий виступ).

Детальніше...
 
В рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі»
Про інститут - Новини

24 травня 2018 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в залі Академії Публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі», основними напрямами роботи якого було привернення уваги суспільства до проблемних питань у сфері державного управління та контролю за безпекою дорожнього руху, ведення обліку ДТП та аналіз причин і умов, що сприяли їх виникненню, поліпшення безпечності транспортних засобів, доріг та дорожньої інфраструктури, відповідальності за порушення правил дорожнього руху, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму тощо. Організаторами науково-практичного заходу виступили: Донецький юридичний інститут МВС України, Криворізька міська рада, Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України», Міжнародний благодійний фонд допомоги постраждалим внаслідок ДТП, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та Благодійна організація «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг».

Під час відкриття науково-практичного заходу ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Бесчастний Віктор Миколайович вручив подяки за активну участь у Загальнонаціональному Тижні безпеки дорожнього руху та дієву підтримку в організації та проведенні круглого столу Теслюку Сергію Івановичу – директорові Департаменту з охорони праці і промислової безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Омарову Джанаю Магомедовичу – директорові приватного підприємства «Одіум-Престиж» та Соколюк Еллі Геннадіївні – виконавчому директору Благодійної організації «БТ «Мережа».

Детальніше...
 
Особовий склад факультету № 2 привітав випускників шкіл м. Маріуполя зі святом «Останнього дзвоника»
Про інститут - Новини

25 травня 2018 року стало святковим для випускників шкіл м. Маріуполя. Як і по всім іншим містам та селам нашої України у загальноосвітніх навчальних закладах проходило свято «Останнього дзвоника». На це свято привітати своїх друзів з різних загальноосвітніх навчальних закладів міста: шкіл, ліцеїв, гімназій прийшли як керівництво факультету № 2 інституту, так і науково-педагогічний склад та курсантський підрозділ факультету. Слід зазначити, що минулорічні випускники шкіл м. Маріуполя, а сьогодні це курсанти нашого інституту на емоційному піднесенні прийняли участь у святі. Це чергова можливість не лише привітати випускників шкіл, своїх друзів із здобуттям загальної середньої освіти, а і поспілкуватися з керівництвом шкіл, вчителями, поділитися своїми здобутками за перший рік навчання в Донецькому юридичному інституті в якості курсанта, майбутнього офіцера поліції.

З метою якісного забезпечення проведення свята «Останнього дзвоника» фахівці інституту, за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного були підготовлені листи-подяки, які на урочистостях були вручені на шкільних лінійках директорам та учням шкіл. У своїх промовах представники факультету № 2 вітали випускників зі вступом у доросле життя та бажали яскравих наступних кроків по життю.

Детальніше...
 
Інформація про вихід друком збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» № 1 (62) 2018 року
Про інститут - Новини

Вітаємо наукову спільноту Донецького юридичного інституту МВС України з виходом першого у 2018 році номера фахового збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу»!

Накладом у 100 примірників вийшов друком  очікуваний науковою спільнотою черговий номер збірника «Правовий часопис Донбасу» –  № 1 (62) 2018 року.

До збірника кращими правниками країни було подано 28 статей. Активну позицію виявили науковці нашого вузу, зокрема Є. С. Назимко, Є. В. Зозуля, Л. М. Ніколенко, С. С. Вітвіцький, С. В. Лосич, П. С. Єпринцев,  О. О. Волобуєва, О. М. Мердова, О. В. Назимко,  М. С. Городецька,  Г. С. Буга, В. В. Буга, О. П. Цуркан. Радіємо, що до публікацій результатів своїх перших наукових розвідок у фаховому збірнику «Правовий часопис Донбасу» долучилися й наші аспіранти М. С. Андріяшевська, О. Г. Бабенко, В. В. Печко, ад’юнкт А. В. Обод.

Детальніше...
 
«Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя» поповнює свої ряди
Про інститут - Новини

14 квітня 2018 року є днем народження ГО «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя».

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» створена за ініціативи групи дітей-старшокласників зі шкіл населених пунктів на лінії розмежування Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалика, з потужною підтримкою Головного управління Національної поліції в Донецькій області, 20 листопада 2015 року. Натепер функціонує 21 самостійна ланка Організації, яка нараховує біля 1500 учасників. З метою популяризації серед населення міста Кривого Рогу відомчої вищої юридичної освіти та отримання професії правоохоронця створено осередок «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя» на базі Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Сьогодні всі школи міста святкують свято Останнього дзвоника
Про інститут - Новини

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника, свята, якого немає в жодному календарі. Останній дзвоник - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти, це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

У цей незабутній для школярів день прийшли розділити з ними свято не лише їхні рідні та близькі. А й за традицією на святковому заході серед почесних гостей випускників привітали особовий склад Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Донецького юридичного інституту МВС України Бесчастного Віктора Миколайовича з присудженням наукового ступеня доктора юридичних наук!
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.05.2018 № 480 (додаток 4) «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 16 травня 2018 року» Бесчастному Віктору Миколайовичу присуджено науковий ступінь доктора наук за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

Детальніше...
 
Подорожуємо шляхами історичних подій та поетичних звершень
Про інститут - Новини

Освітньо-виховний процес з формування особистості майбутнього правоохоронця вимагає використання інноваційних підходів до вивчення історичної та культурної спадщини нашого народу. Саме тому за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного особовий склад факультету № 2 активно представляє наш інститут у Координаційній раді при очільникові поліції Донеччини. До Координаційної ради входять вищі навчальні заклади, які проводять освітню діяльність у м. Маріуполі. В рамках діяльності Координаційної ради плануються та проводяться різні заходи, зокрема патріотичного та правового виховання.

Так, у період з 19 по 22 травня представники курсантського підрозділу факультету № 2 у складі делегації дітей Донецької області отримали можливість прийняти участь у подорожі шляхами історичних подій та поетичних звершень. До складу делегації дітей Донецької області увійшли також учні з Красногорівки, Гранітного, Мангуша та загальноосвітніх навчальних закладів Маріуполя.

Безпосередньо 20 травня діти Донеччини побували у м. Жовті води та селі Жовте Дніпропетровської області. Саме на цій землі у далекому 1648 році козацьке військо на чолі з Богданом Хмельницьким здобуло першу перемогу над польськім військом. Ця перемога стала початком національно-визвольної війни українського народу у середині ХVII століття проти польського панування. Курсанти у складі делегації дітей Донеччини перебували на берегах річки Жовтої, на місці де знаходився спостережний пункт Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 
Тематичний колоквіум «Наука на службі Британської поліції»
Про інститут - Новини

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року, № 145/97. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Науковий потенціал України вважається одним із найкращих у Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів у різних галузях науки. Без наукового працівника, без педагога, держава не має майбутнього. Їхня наполеглива праця примножує здобутки в науці, вихованні громадян нашої країни. Адже ці люди – справжні сіячі й садівники на ниві суспільного буття, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Разом із тим, це основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбуття.

Цього року свято припало на 18 травня. До цієї дати в усіх куточках країни проходили тижні науки, цікаві заходи наукових товариств, Дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних та іноземних науковців із популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, презентації інноваційних розробок, демонстрації науково-популярних фільмів тощо. Не став винятком і Донецький юридичний інститут МВС України та приєднався до відзначення цього свята.

Детальніше...
 
Привітання Юрія Григоровича Вілкула з початком роботи круглого столу "Безпека на дорозі"
Про інститут - Новини

 
У Донецькому юридичному інституті відбулися урочисті заходи з нагоди випуску здобувачів освітнього ступеня бакалавра (АНОНС)
Про інститут - Новини

Учора у виші-переселенці відбулися урочистості збори з нагоди вручення дипломів бакалавра випускникам юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України. Здобувачів освітнього ступеня бакалавр зі святом вітали керівництво навчального закладу та почесні гості.

Відкрився урочистий захід внесенням прапору Донецького юридичного інституту прапороносною групою та спільним виконання Державного Гімну України.

Після вітальної промови ректора вишу-переселенця, професора Віктора Миколайовича Бесчастного, який привітав присутніх випускників зі знаменною датою –  закінченням навчання та отриманням диплома слово надали начальнику навчально-методичного відділу Лоц Ларисі Борисівні, яка зачитала наказ ректора про рішення державної екзаменаційної комісії.

Цього року диплом звичайного зразка «бакалавра» одержали 108 випускників, та 1 диплом з «відзнакою».

Детальніше...
 
І Всеукраїнський круглий стіл з психології на тему: «Актуальні напрями психопрофілактичних заходів у закладах вищої освіти» у ДДУВС
Про інститут - Новини

18 травня 2018 року у м. Дніпро у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся І Всеукраїнський круглий стіл з психології на тему: «Актуальні напрями психопрофілактичних заходів у закладах вищої освіти». З привітальними промовами виступили голова оргкомітету – перший проректор, кандидат юридичних наук, Ковбаса Володимир Миколайович; заступник голови оргкомітету – проректор, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Наливайко Лариса Романівна; заступник голови оргкомітету проректор Сидоров Олександр Анатолійович; завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Вишневський Сергій Вацлавович; провідний фахівець відділу психологічного забезпечення Зімборовська Маргарита Сергіївна.

Участь у круглому столі взяли науковці, аспіранти, студенти, а також психологи практичних підрозділів МВС, керівники психологічних служб, психологи вищих навчальних закладів та психотерапевти. Науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України Когут Олександра також прийняла активну участь у роботі круглого столу й подарувала два навчально-практичні посібники вищому навчальному закладу на тему: «Психотренінгові практики з розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів», «Теоретичні та емпіричні засади розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів».

Детальніше...
 
Для студентів Донецького юридичного інституту адвокат, громадянин США Джейкоб Вентура прочитав відкриту лекцію на тему: "Законодавчий процес в США"
Про інститут - Новини

Пріоритетним напрямом роботи Донецького юридичного інституту є розширення міжнародної діяльності у сфері обміну досвідом. У царині розбудови та розвитку інклюзивного освітнього середовища науковці вишу плідно співпрацюють з зарубіжними колегами.

Так, 22 травня на запрошення керівництва факультету № 3, в приміщенні читального залу бібліотеки, для студентів, викладачів та усіх бажаючих відбулася відкрита лекція Джейкоба Вентури, громадянина США, адвоката, в минулому юриста Законодавчого офісу Штату Массачусетс (США) (Палата Представників) на тему: "Законодавчий процес в США".

Ажіотаж довкола лекції був надвисоким, що підтверджується наявністю в аудиторії студентів усіх курсів, магістрантів різних форм навчання, викладачів та співробітників інституту.

Під час лекції студенти університету мали змогу ознайомитись із базовими цінностями американського народу, а також проаналізувати правову систему Сполучених Штатів Америки, порівнюючи її з українською.

Детальніше...
 
Привітання від Юрія Григоровича Вілкула з отриманням диплому бакалавра
Про інститут - Новини

Шановні випускники, студенти та працівники Донецького юридичного інституту!

Щиро вітаю вас із знаменною подією. Сьогодні 105 випускників юридичного факультету за спеціальністю «Правознавство» отримають дипломи за освітнім ступенем «бакалавр».

Ця подія запам’ятається вам на все життя і стане визначною, незабутньою віхою в долі кожного з вас, свідченням вашого життєвого вибору, свідомого ставлення до обраної професії, готовності віддано служити незалежній державі.

Це перший випуск бакалаврів, який повністю набрано і підготовлено Вашим інститутом на теренах Кривого Рогу. Всього ж за роки функціонування закладу у нашому місті випущено 1185 юристів.

Професії юриста, яку ви обрали, не з легких, але вкрай важлива і необхідна для суспільства.

Юрист – це той, хто покликаний відстоювати справедливість, стояти на сторожі законності, верховенства права та міцних демократичних інститутів.

Сьогодення ставить перед українськими юристами складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати суспільно корисні проекти та ініціативи.

Від вашої правової культури, компетентності та відповідальності, принциповості та чесності багато в чому залежить, в якій країні ми житимемо завтра. Ви – одні з тих, хто буде визначати темпи і якість змін, на які чекає наше суспільство.

Впевнений, що отримані в інституті глибокі знання, дозволять Вам гідно вступити до молодої когорти правників і надалі лишатися на висоті вимог нашої доби.

Переконаний, що кожен з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов`язок.

Дозвольте сердечно привітати Вас, дорогі випускники, та побажати Вам формувати свою професійну кар'єру на принципах соціальної справедливості, відповідальності, загальнолюдських цінностей.

Будьте мужніми, цілеспрямованими, не зраджуйте обраній справі, не допускайте в серце зневіру і байдужість.

Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на вас чекає ще багато, наповнених корисними справами і земними радощами, років.

Мирного неба та злагоди у сім’ях!

 
Курсанти факультету №2 відвідали дебютний виступ першокурсників народного театру «Театроманія» з постановою «Янголи не плачуть» у ПК «Молодіжний»
Про інститут - Новини

Народний театр «Театроманія», який вже не перший рік поспіль існує в Маріуполі, не перестає дивувати своїми експериментальними постановами публіку, а за запрошенням одного з молодих акторів – Богдана Голубова, 18 травня курсанти 1-го курсу факультету №2 Дар’я Сєліна та Анатолій Дзедзицький мали змогу відвідати прем’єрну постанову акторів-першокурсників народного театру «Театроманії» за режисурою Антона Тельбізова та Ольги Самойлової -  «Янголи не плачуть» у Палаці культури «Молодіжний». Сюжет є некласичним та принципово новим, з елементами сучасної школи театру, розроблений спеціально для дебюту нових акторів театральної майстерні.

Дія відбувається у Небесній приймальні янголів, звідки вони допомагають людям знайти віру, надію, кохання. Перед глядачами представлені чотири новели у вигляді життєвих історій різних людей зі своїм світоглядом та проблемами, яких об’єднує те, що вони загубили віру в любов до себе та ближніх. Особливо вразило глядачів те, що персонажі вели діалоги не тільки між собою, а й спілкувалися з залом, порівнюючи свої проблеми з загальнолюдськими, всім так знайомими.

Детальніше...
 
Участь представників вишу-переселенця у VІІ Міжнародних наукових Кирило-Мефодіївських читаннях
Про інститут - Новини

19 травня у стінах Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка відбулися Кирило-Мефодіївські читання, присвячені вшануванню Міжнародного Дня слов’янської писемності й культури.

Проблема духовності залишається актуальною у всі часи. Це глибоко усвідомлювали давні подвижники, проповідники християнських істин у слов’янському світі Рівноапостольні Кирило і Мефодій. Їх імена навіки вписані в історію людства і пов’язані з появою слов’янського алфавіту, з розвитком слов’янської писемності, з поширенням православ’я серед слов’янських народів. Саме вони створили букви кириличної абетки, що стала основою для письма більш ніж п’ятдесяти народів. Завдяки цілеспрямованості і непохитній вірі в християнські цінності, яка спиралася на великі знання, Кирило і Мефодій змогли перекласти книги Святого Письма слов’янською мовою, що зробило можливим проведення богослужінь рідною для слов’ян мовою і сприяло наверненню в православну віру багатьох народів.

Цього року ми святкуємо 1030-ліття хрещення Русі князем Володимиром Великим. Неможливо переоцінити значення цієї події в історії нашого народу. Митрополит Іларіон порівнює християнську віру із сонячним сяйвом, яке освітило народу шлях до спасіння. Всещедрий і милостивий Господь справдив щиру молитву князя Володимира, Духом Святим утвердивши наших предків у вірі, не залишаючи їх без своєї благодатної помочі на всіх етапах їхньої, не раз гіркої, історії.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 31
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval