Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 1360
Вчора: 1591
Цього тижня: 6342
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 15609
Минулого місяця: 14341
Всього: 1281711


Вітаємо з Днем народження Прокудіна Олександра Сергійовича – заступника начальника ГУНП в Херсонській області
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Сергійовичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто щиросердно вітаю Вас, шановний Олександре Сергійовичу, з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Тулінова Валентина Сергійовича – кандидати юридичних наук, підполковника поліції
Про інститут - Новини

Шановний Валентине Сергійовичу!

За дорученням Вченої ради, науково-педагогічних працівників, курсантів, студентів, слухачів, співробітників інституту та себе особисто дозвольте привітати Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Претенденти на посади держслужби складають іспити
Про інститут - Новини

Наразі Україна перебуває на стадії формування інститутів демократичного суспільства, розбудови національної держави. Загальновідомо, що наша держава є унітарною, державною мовою в ній є українська.

1 травня 2017 року набуло чинності положення Закону України «Про державну службу», згідно з яким однією з вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, є вільне володіння державною мовою. Претендент на участь у конкурсі на вступ на посаду державної служби має подати посвідчення встановленого зразка про атестацію щодо вільного володіння державною мовою (стаття 25 Закону).

Детальніше...
 
Абітурієнти інституту прийняли участь у історичному брейн-рингу
Про інститут - Новини

20 липня фахівцями загальної бібліотеки інституту спільно з представниками факультету № 2 було проведено тематичний історичний брейн-ринг, в якому прийняли участь абітурієнти інституту. Метою брейн-рингу є виховання у майбутніх курсантах зацікавлення до вивчення історії, актуалізація пізнавальної діяльності, виробка вмінь брати участь в обговоренні історичних питань, берегти пам'ять народу про історичне минуле.

Отже, тематика брейн-рингу була присвячена історії України. Безпосередньо фахівці бібліотеки Руслана Стойка та Ірина Косяк підготували завдання різної складності. Абітурієнти обрали дві команди – дівочу та хлоп’ячу, а також членів журі, які контролювали правильність і швидкість відповідей. Кожна з команд мала і групу підтримки. Вірність відповідей коментував заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський. Дівоча команда обрала собі назву «Звірополіс», а хлоп’яча  для себе обрала назву «Абракадабра».

Детальніше...
 
Проведення курсів підвищення кваліфікації для патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

Сучасні потреби державотворення, тенденції економічного розвитку суспільства обумовлюють необхідність вирішення низки проблем, серед яких: формування змісту професійного навчання та організація навчального процесу відповідно до потреб економічного і соціального розвитку держави на основі впровадження результатів сучасних наукових досліджень, широкого використання вітчизняного та зарубіжного досвіду в сфері професійної підготовки та навчання; реалізація концепції навчання упродовж життя, що має на меті осучаснення знань, збагачення досвіду дорослої людини інноваційними технологіями та досягненнями науки і техніки. Професійному зростанню та підвищенню рівню навичок сприяють курси підвищення кваліфікації й перепідготовки кадрів, семінари, тренінги, стажування, різні форми самоосвітньої діяльності.

В Донецькому юридичному інституту МВС України вже дев’яті за рахунком курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських проходять дуже активно та змістовно.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Заслуженого юриста України кандидата юридичних наук генерала поліції III рангу Глуховерю Віталія Андрійовича
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Андрійовичу! Прийміть щиросердні вітання з Днем народження!

Служіння українському народу, забезпечення прав і свобод людини – покликання Вашої долі.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Веселову Лілію Юріївну – старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах моніторингу та зонального контролю Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України
Про інститут - Новини

Шановна Ліліє Юріївно!

За дорученням Вченої ради, науково-педагогічних працівників, курсантів, студентів, слухачів, співробітників інституту та себе особисто дозвольте привітати Вас з Днем народження.

Ви обрали не легку, але почесну місію – служіння українському народові, забезпечення прав і свобод громадян нашої країни.

Детальніше...
 
Інформацiя кафедри господарсько-правових дисциплін: Перші зустрічі, перші враження та спілкування з майбутніми курсантами, студентами, слухачами...
Про інститут - Новини

Днями відбулася перша зустріч професорсько - викладацького складу кафедри господарсько-правових дисциплін з майбутніми курсантами, студентами, слухачами Донецького юридичного інституту МВС України. Приємне враження справила злагоджена, професійна робота членів приймальної комісії, котрі не дивлячись на доволі велику кількість абітурієнтів знайшли змогу приділити кожному увагу, надати поради щодо правил заповнення  потрібних  документів та забезпечити їх якісне оформлення.

Перед майбутніми курсантами, студентами, слухачами Донецького юридичного інституту МВС України виступив завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін, к.ю.н. Кадала В.В., який у своїй промові подякував абітурієнтам за зроблений вибір щодо навчання в нашому інституті, побажав їм успішного результату в період вступу та коротко торкнувся особливостей викладання дисциплін за господарсько-правовим та економіко-правовим напрямками. При цьому звернув увагу на те, що у разі успішного  завершення навчання кожен з них отримає можливість самостійного вибору реалізувати набуті правові знання  на підприємствах та  в установах різних форм власності, або організувати власну справу з метою ведення юридичної практики.

Детальніше...
 
Новий день – нові пройдені випробування для вступників у Донецькому юридичному інституті МВС України
Про інститут - Новини

Теплий липневий ранок, визначив здійснення до наближення отримання статусу «курсант» Донецького юридичного інституту МВС України. Адже, на базі навчально-виховного корпусу факультету №1 ДЮІ МВС України 19 липня о 09.00 год розпочалося складання творчого конкурсу абітурієнтами, які прагнуть здобувати вищу освіту за освітнім ступенем «бакалавр» спеціалізацією «Правоохоронна діяльність» на денній формі навчання за державним бюджетом. Прийняття фаховою комісією творчого конкурсу, супроводжувалось неупередженістю та створенням позитивного клімату задля забезпечення вступникам психологічної стабільності.

Детальніше...
 
Вступниками до Донецького юридичного інституту МВС України є представники ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських»!
Про інститут - Новини

З моменту заснування та початку діяльності у листопаді 2015 року громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» ініціативними старшокласниками Донеччини, метою створення якої було об’єднання школярів, що були вимушено переміщені з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей і населених пунктів на лінії розмежування, для проведення правопросвітницької та правовиховної діяльності, Донецький юридичний інститут МВС України долучився до її роботи.

З 2016 року випускники шкіл Донеччини виявили бажання, успішно склали вступні випробування та вступили до вишу і сьогодні вони є одними з найбільш підготовлених курсантів та студентів ІІ-го та ІІІ-го курсів. Вони своїм прикладом доводять, що участь в «Молодіжній лізі майбутніх поліцейських» надає можливість більш якісної підготовки до вступу у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Детальніше...
 
Абітурієнти інституту вільний час проводять у пізнавальній діяльності
Про інститут - Новини

Для абітурієнтів Донецького юридичного інституту МВС України наступив визначальний період, пов'язаний з проходженням творчого конкурсу, рейтингом сертифікатів та конкурсного відбору. Представники різних областей України, які в якості абітурієнтів нашого інституту знаходяться у м. Кривому Розі встановили між собою дружні відносини та спільно проводять вільний час.

З метою якісного проведення абітурієнтами вільного часу заплановані тематичні заходи, до яких залучаються представники різних структурних підрозділів інституту. Історія розвитку та традиції навчального закладу, напрями діяльності кафедр та факультетів все це презентується з використанням мультимедійних технологій. Кожен новий день, який провели абітурієнти – майбутні правоохоронці надає їм нову пізнавальну інформацію.

Детальніше...
 
Вітаємо доктора юридичних наук, професора Долженкова Олександра Федоровича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Федоровичу!

Від імені Вченої Ради, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановний Олександре Федоровичу, з днем народження. У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Чубаєвського Віталія Івановича – заступника начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Івановичу!

З дорученням Вченої ради, науково-педагогічних працівників, курсантів, студентів, слухачів, співробітників інституту та себе особисто дозвольте привітати Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
18 липня – нові випробування для майбутніх здобувачів вищої освіти у ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Напружений час триває для вступників на різні форми навчання та спеціальності. Вони визначаються із закладами вищої освіти, які стануть для них щаблем на шляху до дорослого життя та подальшої сфери працевлаштування, навіть з можливістю відкриття власної справи.

На шляху таких втілень, не стихає і робота у приймальній комісії Донецького юридичного інституту МВС України. Зацікавленість виявляється у осіб щодо здобуття вищої освіти за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр», а спеціалізації «Право», «Правоохоронна діяльність» та «Публічне управління та адміністрування» знаходять своїх прихильників.

Детальніше...
 
Триває реєстрація вступників до аспірантури (ад’юнктури) та докторантури ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

З 16 липня 2018 розпочався прийом документів до аспірантури (ад’юнктури) та докторантури Донецького юридичного інституту МВС України за спеціальністю 081 «Право».

На сьогодні 8 здобувачів виявили бажання вступити до аспірантури (ад’юнктури) інституту й особисто подали необхідні документи. Перші дні реєстрації визначили найбільш популярні наукові спеціальності, зокрема: 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

А що дає вступ до аспірантури, які можливості відкриває, спитаєте Ви?

Детальніше...
 
17 липня – черговий визначальний день на шляху отримання вищої освіти для випускників шкіл, які проживають на тимчасово непідконтрольних Україні територіях
Про інститут - Новини

Вступна компанія 2018 року знаходиться у розпалі своєї діяльності. Кожен визначає для себе напрям майбутнього фаху та інститути до яких мають бажання подати документи задля отримання майбутнього статуту «студент закладу вищої освіти», а якщо говорити про напрям служіння народові України, здійснювати безпосередню охорону його прав виникає бажання отримання статусу «курсант закладу вищої освіти», які з метою реалізації такого бажання перебувають на стадії складання вступних випробувань.

Задля такого досягнення, Верховна Рада України ухвалила закон, що забезпечує право на здобуття вищої освіти в українських ЗВО дітям, які проживають на території проведення антитерористичної операції та передбачає порядок забезпечення права на здобуття освіти визначеними особами. Надалі, Наказом МОН України № 697 від 21.06.16 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» затверджено порядок прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення АТО.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Користіна Олександра Євгеновича - заступника директора Державного науково-дослідного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Євгеновичу!

За дорученням Вченої Ради, колективу Донецького юридичного інституту МВС України, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановний Олександре Євгеновичу, з Днем народження.

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження проректора з наукової роботи Національного університету імені Ярослава Мудрого Гетьмана Анатолія Павловича
Про інститут - Новини

Шановний Анатолію Павловичу!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого Дня народження.

Від імені Вченої Ради, науково-педагогічного складу, співробітників інституту, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановний Анатолію Павловичу, з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Сахно Артема Петровича – заступника начальника відділу служби 102 УОАЗОР ГУНП в Донецькій області
Про інститут - Новини

Шановний Артеме Петровичу!

Від імені Вченої Ради, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановний Артеме Петровичу, з днем народження. У цей святковий день прийміть найважливіше побажання мирного неба на нашій рідній землі.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Ткаченко Тетяну Вікторівну – фахівця групи обліку звітності ВКЗ
Про інститут - Новини

Шановна Тетяно Вікторівно!

Від імені Вченої Ради, науково-педагогічного складу, співробітників інституту, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановна Тетяно Вікторівно, з Днем народження.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 41
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval