Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Новини за календарем
2017
Лютий
Пн306132027
Вт317142128
Ср1815221
Чт2916232
Пт31017243
Сб41118254
НД51219265
Про інститут
Статистика відвідувань


75.7%Ukraine Ukraine
5.7%Kuwait Kuwait
2.7%United States United States
2.7%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.4%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.8%Turkey Turkey

Сьогодні: 80
Вчора: 479
Цього тижня: 1842
Минулого тижня: 3137
Цього місяця: 9967
Минулого місяця: 10361
Всього: 1043830


Оголошення

Офіційно! Інформація Донецького юридичного інституту МВС України

Шановні студенти, слухачі, абітурієнти та їх батьки!

Звертаємо вашу увагу, що навчальний заклад працює у штатному режимі за юридичною адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. 7-й мікрорайон Зарічний, 24 та залишається державним закладом вищої освіти. Навчальні корпуси знаходяться за адресами: вул.. Степана Тільги, 21 (юридичний факультет) та вул. Співдружності, 92,а (факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, факультет заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України).
На сьогодні, Донецький юридичний інститут МВС України підтверджує свої зобов’язання щодо надання вищої освіти та видачу дипломів державного зразка.

Усі інші звернення або повідомлення від імені Донецького юридичного інституту МВС України, які розміщені НЕ на офіційному сайті навчального закладу  є недостовірними.

У разі виникнення будь-яких питань, пов’язаних з організацією навчального процесу у Донецькому юридичному інституті МВС України, просимо звертатися за наступними контактами:

(0564) 92 95 27 - чергова комендатура;

(099) 956 31 08; (067) 914 74 54 – гаряча лінія, приймальна комісія

(050) 174 33 94 – Потоцька Надія Михайлівна

- методист денної форм навчання юридичного факультету (за кошти фізичних або юридичних осіб)

(050) 928 00 65 – Ампілогов Олександр Валерійович

- куратор заочної форми навчання юридичного факультету (за кошти фізичних та юридичних осіб), закріплені курси - 1 курс, ОКР «спеціаліст» (на основі освітнього  ступеня «бакалавр-юрист»), 1 курс, освітній ступінь «бакалавр» (на основі вищої неюридичної освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст-юрист»).

(066) 679 33 75 – Пісчик Олена Олександрівна

методист заочної форми навчання юридичного факультету (за кошти фізичних або юридичних осіб), закріплені курси - 1-5 курси, освітній ступінь «бакалавр» (на основі повної загальної середньої освіти), 1 курс, ОКР «спеціаліст» (на основі вищої неюридичної освіти).

(050) 901 79 74Бобровський Олексій Анатолійович

- методист денної форми навчання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України (держбюджет);

- методист заочної форми факультету заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України (держбюджет).

ВАЖЛИВО! Як отримати дублікат диплома про закінчення навчального закладу?

Шановні випускники Донецького юридичного інституту!

У зв’язку з масовими зверненнями до навчального закладу щодо отримання дублікатів дипломів про закінчення інституту надаємо вам перелік необхідних документів для оформлення дублікату диплома:

1. Заява на ім’я ректора інституту про виготовлення дублікату диплому з обов’язковим зазначенням причини повторного виготовлення (втрата, знищення, викрадення тощо).

2. Ксерокопія паспорта: 1,2 сторінки, сторінка прописки.

3. Ксерокопія документа, де зазначається прізвище та ім’я англійською мовою (закордонний паспорт, посвідчення водія), у разі відсутності зазначених документів, у заяві (п. 1) потрібно вказати: «моє прізвище та ім’я англійською мовою пишеться так: Ivanov Sergiu».

4. Довідка з райвідділу про втрату оригіналу диплома.

5. Оголошення в газеті про недійсність попередньо виданого диплому (якщо вам невідомий номер диплому, відповідну інформацію ви можете отримати, надіславши запит до навчального закладу на електронну пошту ректора: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ). Приватні заяви розглядаються тільки за наявності паспортних даних (ксерокопія паспорта).

6. При отриманні дублікату диплому, сплатити за дублікат суму у розмірі 108,00 грн. до каси інституту.

Примітка: виготовлення дублікатів дипломів здійснюється Державним підприємством «Інфоресурс», яке підпорядковане Міністерству освіти і науки України тільки за замовлення навчального закладу.

Приватне виготовлення дублікатів дипломів не здійснюється.

Термін виготовлення дублікату диплому 1-3 місяці (в залежності від поданих заяв).

Увага! Оголошено Конкурс на заміщення керівних посад кафедр Донецького юридичного інституту МВС України

Натепер наказом МВС України від 02.12.2016 № 1280 в інституті створено 3 факультети та збільшено кількість кафедр, які здійснюватимуть підготовку фахівців для Національної поліції України та цивільних установ на вищезазначених факультетах.

У зв’язку із цим, а також на виконання вимог Положення про порядок конкурсного заміщення посад та прийому працівників науково-педагогічного складу ДЮІ МВС наказом ректора інституту від 13.01.2017 № 3 оголошено конкурс на заміщення посад завідувачів кафедр, а саме:

1. Завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін;

2. Завідувача кафедри загально-правових дисциплін;

3. Завідувача кафедри іноземних мов;

4. Завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України;

5. Завідувача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України;

6. Завідувача кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України;

7. Завідувача кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права юридичного факультету;

8. Завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету;

9. Завідувача кафедри господарсько-правових дисциплін юридичного факультету.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Наявність наукового ступеня та(або) вченого звання. Стаж роботи за фахом у правоохоронних органах або науково-педагогічної діяльності не менше 5 років.

Запрошуємо всіх бажаючих до 13.02.2017 подати на ім’я ректора інституту через відділ режимно-секретного та документального забезпечення заяви на участь у конкурсі. Разом з заявою обов’язково подати список наукових праць.

 

 

Відділ кадрового забезпечення

Оголошено конкурс наукових робіт слухачів та студентів інституту

13 лютого 2017 року оголошено конкурс на кращі наукові роботи слухачів і студентів Донецького юридичного інституту МВС України за такими номінаціями:

  • - кримінально-правова;
  • - адміністративно-правова;
  • - цивільно-правова;
  • - державно-правова;
  • - оперативно-розшукова та спеціальна діяльність правоохоронних органів;
  • - суспільні науки.

До участі у Конкурсі приймаються наукові роботи курсантів, слухачів і студентів, які є самостійно проведеними дослідженнями актуальних проблем суспільства, держави, окремих галузей науки і техніки, діяльності правоохоронних органів, якщо вони містять наукову новизну та результати яких можуть бути використані в навчальному процесі чи практичній діяльності.

Особи, які виявили бажання взяти участь у Конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії не більше однієї роботи обсягом до 30 сторінок основного тексту, набрані у текстовому редакторі Microcoft Word та роздруковані в 1 примірнику на одному боці білого стандартного аркушу формату А4, що відповідають таким вимогам: поля з розмірами – ліве не менше 30 мм, праве не менше 10 мм, верхнє та нижнє не менш 20 мм; шрифт –  Times New Roman, розмір (кегель) – 14, міжрядковий інтервал – 1,5; номер сторінки, крім першої, ставиться у правому верхньому куті.

Окремо до наукової роботи додається: анотація наукової роботи ,відомості про автора та наукового керівника ,рецензія на роботу наукового керівника та рішення кафедри  про рекомендацію роботи до участі у Конкурсі.

Наукові роботи, які раніше були подані до участі в інших конкурсах або були удостоєні премій чи відзнак інших конкурсів до участі не допускаються.

Термін подання наукової роботи до участі у конкурсі01 квітня 2017 року.

Конкурс на заміщення посад науково-педагогічного складу інституту

Натепер наказом МВС України від 02.12.2016 № 1280 в інституті створено 3 факультети та збільшено кількість кафедр, які здійснюватимуть підготовку фахівців для Національної поліції України та цивільних установ на вищезазначених факультетах.

У зв’язку із цим, а також на виконання вимог Положення про порядок конкурсного заміщення посад та прийому працівників науково-педагогічного складу ДЮІ МВС наказом ректора інституту від 07.02.2017 № 14 оголошено конкурс на заміщення посад науково-педагогічного складу, а саме:

1.1. Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін

 

-     Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

– 2 посади;

-     Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

– 4 посади;

-     Старший викладач соціально-гуманітарних дисциплін

– 2 посади;

1.2. Кафедра загально-правових дисциплін

 

-     Професор кафедри загально-правових дисциплін

– 2 посади;

-     Доцент кафедри загально-правових дисциплін

– 5 посади;

1.3. Кафедра іноземних мов

 

-     Старший викладач кафедри іноземних мов

– 1 посада;

1.4. Факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції

України

-     Декан факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

– 1 посада;

1.5. Кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

-     Професор кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

– 2 посади;

-     Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

– 5 посад;

1.6. Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

-     Доцент кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

– 2 посади;

-     Викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

– 4 посади;

1.7. Кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

-     Професор кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

– 3 посади;

-     Доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України

– 2 посади;

1.8. Факультет заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України

-     Декан факультету заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України

– 1 посада;

1.9. Юридичний факультет

 

-     Декан юридичного факультету

– 1 посада;

1.10. Кафедра державно-правових дисциплін та міжнародного права юридичного факультету

-     Професор кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права юридичного факультету

– 2 посади;

-     Доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права юридичного факультету

– 6 посад;

1.11. Кафедра цивільно-правових дисциплін юридичного факультету

-     Професор кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету

– 1 посада;

-     Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету

– 3 посади;

1.12. Кафедра господарсько-правових дисциплін юридичного факультету

-     Доцент кафедри господарсько-правових дисциплін юридичного факультету

– 4 посади;

-     Викладач кафедри господарсько-правових дисциплін юридичного факультету

– 1 посада;

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Наявність наукового ступеня та (або) вченого звання. Стаж роботи за фахом у правоохоронних органах або науково-педагогічної діяльності.

Всім бажаючим до 20.02.2017 подати на ім’я ректора інституту через відділ режимно-секретного та документального забезпечення заяви на участь у конкурсі. Разом з заявою обов’язково подати список наукових праць.

 

 

Відділ кадрового забезпечення

До уваги авторів! Редакційна колегія збірника наукових праць Донецького юридичного інституту «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності» запрошує до публікації статей

Збірник наукових праць заснований у 1997 році та включений до переліку фахових видань України з юридичних наук.

У збірнику наукових праць публікуються статті провідних вітчизняних та іноземних вчених і здійснюється популяризація наукових досліджень з юридичних наук. Враховуючи значну роль наукового видання «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності» у популяризації гуманітарних наук у суспільстві, зокрема висвітлення наукових досліджень у галузі юридичних наук і розповсюдження їх в органах державної влади та місцевого самоврядування, бібліотеках та вищих закладах освіти України, а також у навчальних закладах і наукових установах системи МВС, редакційна колегія пропонує Вам співпрацю щодо проведення передплати на журнал у 2016-му та наступних роках та публікації наукових статей, аналітичних оглядів, рецензій з проблем держави і права, юридичної практики та правоохоронної (правозахисної) діяльності.

Редакційна колегія також пропонує авторам подавати до друку власні наукові статті з дотриманням відповідних вимог.

З вимогами до рукописів статей, що публікуються у збірнику наукових праць, можна ознайомитись за цим посиланням.

Адреса: 7й Зарічний мікрорайон 24, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50106
Контактні телефони: +38 (096) 890 42 63; +38 (050) 101 89 58

Електронна адресаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Докторантура Донецького юридичного інституту МВС України запрошує на навчання

Повідомляємо, що наказом ректора Донецького юридичного інституту МВС України від 12 грудня 2016 року № 200 затверджено рішення Вченої Ради Донецького юридичного інституту МВС України від 30 листопада 2016 року (протокол № 3) про відкриття в інституті докторантури за науковими спеціальностями 12.00.05 – трудове право та право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Навчання у докторантурі здійснюється на денній формі. Для вступу до докторантури вступник не менше ніж за два місяці до вступу повинен подати кафедрі, відділу, лабораторії чи іншому структурному підрозділу вищого навчального закладу розгорнуту пропозицію, в якій міститься план дослідницької роботи та/або інформація про обсяг наукової роботи, необхідної для підготовки результатів проведених досліджень до захисту.

Для вступу до докторантури вступник також повинен подати письмову характеристику наукової діяльності вступника, складену доктором наук, який є штатним науково-педагогічним або науковим працівником Донецького юридичного інституту, із згодою бути науковим консультантом в разі його вступу до докторантури. Змістовний перелік необхідних для вступу документів та строк їх подання, визначатиметься у правилах прийому до вищого навчального закладу.

За інформацією щодо вступу до докторантури звертатись до т.в.о начальника відділу організації наукової роботи, майора поліції Лосича Сергія Васильовича (тел. 067 980 98 08).

22 лютого 2017 року відбудеться чергове засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту МВС України

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про стан та подальше вдосконалення документації з питань планування та методичного забезпечення організації навчального процесу в підрозділах інституту.

2. Про заходи щодо зміцнення службової дисципліни та законності, реалізації антикорупційного законодавства.

3. Про затвердження фінансового плану інституту на 2017 рік, визначення можливих  додаткових джерел фінансування за рахунок фондів і грантів з метою підтримання навчального закладу.

4. Про результати навчання курсантів, слухачів і студентів у 1 семестрі 2016/17 навчального року.

5. Про виконання рішень Вченої ради інституту у першому семестрі 2016/2017 навчального року.

6. Про обрання працівників інституту на заміщення вакантних посад завідуючих кафедр.

Також заплановано розгляд ряду додаткових питань, спрямованих на вдосконалення роботи структурних підрозділів інституту за різними напрямами.

УВАГА КОНКУРС! «Видатні українці Канади»

17 березня 2017 року відбудеться регіональний круглий стіл молодих вчених «Українська перспектива: соціокультурний та політико-правовий вимір (до 100-річчя Центральної Ради)»

17 березня 2017 року кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін проводитиметься регіональний круглий стіл молодих вчених «Українська перспектива: соціокультурний та політико-правовий вимір (до 100-річчя Центральної Ради)».

Напрями роботи круглого столу:

•        українське державотворення: ретроспектива та перспектива;

•        український парламентаризм: минуле, сьогодення, майбутнє;

•        революції в політичному та особистісному вимірі;

•        революція та культура: проблема взаємодії.

Відповідальними за проведення наукового заходу є завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат iсторичних наук, доцент, Суюсанов Лут Ікрамович (тел. 050 156 88 89) та старший викладач кафедри Сусликов В’ячеслав Євгенійович (тел. 095 546 61 58)

Останні новини
Загальна інформація про навчальний заклад Друк

Зима у навчальному закладі  (м. Донецьк) Зима у навчальному закладі (м. Донецьк)

Славетна історія нашого навчального закладу бере початок з 28 квітня 1961 року, коли за наказом Міністра внутрішніх справ Української РСР № 0109 було створено Сталінську (Донецьку) середню спеціальну школу міліції МВС УРСР, до якої було переведено курсантів Київської середньої спеціальної школи міліції МВС СРСР для продовження навчання на 2 курсі новоствореного начального закладу.

У 1964 році навчальний заклад передислоковано з невеличкого селища і школа отримує свою постійну прописку у Київському районі м. Донецька до 2014 року.

У 1992 році школу міліції було реорганізовано спочатку у Донецьке училище міліції МВС України, а з 8 лютого 1993 року (що є датою народження вищого навчального закладу) на базі Донецького відділення заочного навчання Української академії внутрішніх справ та Донецького училища міліції було створено Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті, який у 2004 році отримав сучасну назву - Донецький юридичний інститут МВС України. З вересня 2005 до вересня 2007 навчальний заклад будо іменовано як Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка.

Навчальний корпус № 2 (м. Донецьк) Навчальний корпус № 2 (м. Донецьк)

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 № 727-р «Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ» Донецький юридичний інститут виділено зі складу Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Наказом МВС України від 28.07.2011 № 490 «Про реорганізацію вищих навчальних закладів МВС» навчальний заклад іменований Донецький юридичний інститут МВС України.

Рівень акредитації: Інститут ліцензований на надання освітніх послуг (ліцензія серії АЕ №527870 вiд 06.01.2015), пов’язаних з одержанням вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр». Його визнано акредитованим за III рівнем зі спеціальностей «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» (сертифікат серії РД-III №0473578) та за IV рівнем зі спеціальності «Правознавство» (сертифікат серії НД-IV №0478221).

Паркова зона перед гуртожитком факультету кримінальної міліції  (м. Донецьк) Паркова зона перед гуртожитком факультету кримінальної міліції (м. Донецьк)

Як і всі навчальні заклади, тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції, Донецький юридичний інститут відчув необхідність у підтримці забезпеченням розвиненою матеріально-технічною базою, навчально-аудиторним фондом та вирішенні соціально-побутових питань для викладачів, студентів та слухачів.

Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася у Донецькій області, в 2014 році Донецький юридичний інститут переживає не легкі часи. У липні 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України тимчасово переведено з м. Донецька до м. Маріуполь Донецької області та розміщено на базі Маріупольського училища професійної підготовки працівників міліції, а вже з жовтня 2014 року відповідно до наказу МВС України передислоковано до м. Кривого Рогу та розміщено в приміщенні Центру спеціалізації Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за адресою: м. Кривий Ріг,7 мкр-н Зарічний, 24, де знаходиться адміністративний підрозділ інституту та проходять курси підвищення кваліфікації поліцейських.

Головний корпус (м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги (Революційна), 21) Головний корпус (м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги (Революційна), 21)

У березні 2015 року інституту завдяки Криворізькій міській раді надано будівлю за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги (Революційна), 21, для розміщення Головного корпусу інституту, де натепер здійснюється повноцінний навчальний процес. У корпусі діють навчальні аудиторії, лекційні зали, кабінетів для викладачів, загальна бібліотека інституту та кабінети для адміністративного підрозділу інституту. Також повноцінно функціонує гуртожиток, в якому на сьогодні проживають 30 чоловік. До початку нового навчального року 2016-2017 заплановано відкриття додаткового гуртожитку на вул. Степана Тільги (Революційній), 23, в якому зможуть розміститись ще 70 студентів денної та заочної форми навчання.

Крім того, за клопотанням інституту у березні 2016 року Криворізькою міською радою було додатково надано цілісний навчальний комплекс за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а. Будівля має значний потенціал: численні навчальні аудиторії, актова зала, бібліотека, гуртожиток для майбутніх курсантів на 350 осіб, їдальня, 2 спортивних зали та площадки, тир. Навчальні аудиторії площею більше 2000 кв.м та прилегла територія, що складає 5 га. Даний навчальний комплекс відкрив свої двері 1 вересня 2016 року для курсантів Національної поліції України, де здійснюється підготовка фахівців за державним замовленням освітнього ступеню «бакалавр» спеціальності «Право» для слідчих підрозділів та для підрозділів кримінальної поліції, а також - за освітнім ступенем «магістр» за спеціальністю «Право» для слідчих підрозділів.

Протягом останнього часу не зважаючи на труднощі та складнощі, які виникали в нових умовах, інститут не лише зберіг своє добре ім’я і традиції, прожив період оптимізації і зараз активно розвиватися у всіх напрямках своєї діяльності, відновлюючись і розширюючись вже на теренах Криворіжжя. Сьогодні інститут працює над створенням факультетів та розширенням кафедр, збільшує свій науковий та науково-педагогічний потенціал. Цього року інститут успішно пройшов акредитацію за освітніми рівнями бакалавра та магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста спеціальності «Правознавство» з терміном дії сертифікатів до 2026 року.

Навчально-виховний корпус факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України (м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а Навчально-виховний корпус факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України (м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а

Інститут здійснює підготовку фахівців освітніх ступенів «бакалавр», «магістр», освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», освітньо-наукового ступеня доктор філософії за напрямами та спеціальностями «Правознавство», «Правоохоронна діяльність», «Право».

НА ДЕННІЙ ФОРМІ НАВЧАННЯ ФАКУЛЬТЕТУ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ здійснюється підготовка фахівців освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність».  Підготовка кадрів для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності, органів досудового розслідування здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 4 та 5 років в залежності від спеціальності).

На зазначеному факультеті особи, які отримали освітній ступінь бакалавра за спеціальністю «Право», можуть здобути освітній ступінь магістра за спеціальністю «Право». Термін навчання 1,6 роки.

Навчання за обома освітніми ступенями проводиться за державним замовленням.

НА ФАКУЛЬТЕТІ ЗАОЧНОГО ТА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ – здійснюється підготовка фахівців освітнього ступеня «бакалавр» з числа практичних працівників поліції за напрямами підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність», спеціальністю «Право», «Правоохоронна діяльність» на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 4 та 5 років в залежності від спеціальності). Навчання проводиться за державним замовленням.

НА ДЕННІЙ ТА ЗАОЧНІЙ ФОРМАХ НАВЧАННЯ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ на умовах повної компенсації витрат на навчання здійснюється ступенева підготовку фахівців-юристів освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» для роботи у державних та комерційних структурах за напрямом підготовки «Правознавство», спеціальністю «Право» за спеціалізаціями: «адміністративно-правова», «цивільно-правова», «господарсько-правова», «кримінально-правова».

Випускникам зазначеної форми навчання інститут надає допомогу у працевлаштуванні в державних установах, підрозділах МВС та Національної поліції. України Користування усіма бібліотечними фондами, участь у роботі гуртків, у тому числі наукових, медична допомога безкоштовні. Термін навчання на денній формі для отримання освітнього ступеня «бакалавр» – 4 роки. Для здобуття освітнього ступеня «магістр» на основі освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Право» - 1,6 роки.

Крім денної, на юридичному факультеті здійснюється підготовка юристів на заочній формі навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 5 років), вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (термін навчання – 3 роки),  післядипломна освіта осіб, які мають вищу неюридичну освіту (термін навчання – 3 роки для здобуття освітнього ступеня «бакалавр») , для здобуття освітнього ступеня «магістр» з терміном навчання 1,8 років.

На заочній формі навчання, незалежно від віку, повну вищу юридичну освіту можуть одержати як працівники підрозділів МВС, Національної поліції України, так і цивільні особи.

З 2008 року в інституті створено МАГІСТРАТУРУ, у якій фахівці освітнього ступеню «бакалавр», освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за напрямами підготовки «Правознавство» та «Правоохоронна діяльність» мають можливість підвищити свій кваліфікаційний рівень і отримати диплом «магістра» за спеціальністю «Право». Термін навчання на денній формі – 1,6 років.

Бренд якісної юридичної освіти запрошує Вас на навчання Бренд якісної юридичної освіти запрошує Вас на навчання

АСПІРАНТУРА (АД’ЮНКТУРА) – здійснює підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації за денною та заочною формами навчання для здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії у галузі знань «Право» за науковими спеціальностями: 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність. Термін навчання – 4 роки.

В аспірантурі (ад’юнктурі) поряд із держбюджетною формою навчання здійснюється підготовка науково-педагогічних кадрів за контрактом.

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВЧЕНІ РАДИ:

– відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2013 №  1609 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України щодо діяльності спеціалізованих вчених рад» у Донецькому юридичному інституті МВС України утворено спеціалізовану вчену раду К 11.737.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність»;

- відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 07.10.2016 № 1222 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 29 вересня 2016 року» у Донецькому юридичному інституті МВС України утворено другу спеціалізовану вчену раду К 11.737.02 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями 12.00.05 «Трудове право; право соціального забезпечення» та 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ АБІТУРІЄНТІВ надають можливість вступникам прослухати курс навчання з предметів, за якими здійснюється зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

До проведення  підготовчих курсів залучено досвідчених фахівців інституту. За десять років роботи (з 2006 року) в інституті пройшли підготовку до вступу у вищі навчальні заклади понад 1000 абітурієнтів.

Святковий настрій в головному корпусі ДЮІ Святковий настрій в головному корпусі ДЮІ

Новітньою сторінкою в історії Донецького юридичного інституту МВС України стало створення НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА СТУДЕНТІВ, КУРСАНТІВ, СЛУХАЧІВ, АСПІРАНТІВ, АД’ЮНКТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ДЮІ МВС УКРАЇНИ, яке є провідним осередком, скерованим на пошук схильної до наукової роботи молоді з метою створення підготовки і створення потужного наукового резерву Донецького юридичного інституту.

Натепер підписані угоди про співробітництво з іншими науковими інститутами та практикуючими особами, державними службовцями.

АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ, основними завданнями якої є: сприяння працевлаштуванню випускників; сприяння професійній орієнтації і добору молоді до інституту;  створення сприятливих умов для гармонійного розвитку особистості випускника інституту; сприяння участі членів Асоціації у міжнародних програмах навчання; сприяння удосконаленню змісту освіти, якості й ефективності підготовки фахівців; надання можливостей для духовного і професійного розвитку членів Асоціації; надання допомоги і підтримки членам Асоціації. Членами ГО «Асоціація випускників ДЮІ» можуть стати не лише випускники інституту, а й всі інші особи, яким не байдужа доля навчального закладу.

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ Студентська громада Донецького юридичного інституту самостійно або через свої виконавчі органи вирішує питання віднесені до його компетенції. Діяльність органів самоврядування спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання їх соціальної активності.

 
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг, 7й Зарічний мікрорайон, 24
м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги (Революційна), 21
м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
099 956 31 08
(0564) 95 09 69
(0564) 92 95 27
факс: (0564) 95 09 69

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
vk
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval