Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Новини за календарем
2016
Жовтень
Пн26310172431
Вт2741118251
Ср2851219262
Чт2961320273
Пт3071421284
Сб181522295
НД291623306
Про інститут
Статистика відвідувань


75.8%Ukraine Ukraine
5.8%Kuwait Kuwait
2.7%United States United States
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.5%United Kingdom United Kingdom
2.4%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.8%Germany Germany
0.8%Turkey Turkey

Сьогодні: 212
Вчора: 412
Цього тижня: 1890
Минулого тижня: 3071
Цього місяця: 10547
Минулого місяця: 12386
Всього: 997662


Оголошення

Офіційно! Інформація Донецького юридичного інституту МВС України

Шановні студенти, слухачі, абітурієнти та їх батьки!

Звертаємо вашу увагу, що навчальний заклад працює у штатному режимі за юридичною адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. 7-й мікрорайон Зарічний, 24 та залишається державним закладом вищої освіти. Навчальні корпуси знаходяться за адресами: вул.. Степана Тільги, 21 (юридичний факультет) та вул. Співдружності, 92,а (факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, факультет заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України). На сьогодні, Донецький юридичний інститут МВС України підтверджує свої зобов’язання щодо надання вищої освіти та видачу дипломів державного зразка.

Усі інші звернення або повідомлення від імені Донецького юридичного інституту МВС України, які розміщені НЕ на офіційному сайті навчального закладу є недостовірними.

У разі виникнення будь-яких питань, пов’язаних з організацією навчального процесу у Донецькому юридичному інституті МВС України, просимо звертатися за наступними контактами:

(0564) 92 95 27 - чергова комендатура;

(099) 956 31 08; (067) 914 74 54 – гаряча лінія, приймальна комісія

(050) 174 33 94 - методист денної форм навчання за кошти фізичних або юридичних осіб

(050) 928 00 65; (066) 679 33 75 - методист денної форм навчання за кошти фізичних або юридичних осіб

(050) 901 79 74 – методист денної та заочної форми навчання за кошти державного бюджету

ВАЖЛИВО! Як отримати дублікат диплома про закінчення навчального закладу?

Шановні випускники Донецького юридичного інституту!

У зв’язку з масовими зверненнями до навчального закладу щодо отримання дублікатів дипломів про закінчення інституту надаємо вам перелік необхідних документів для оформлення дублікату диплома:

1. Заява на ім’я ректора інституту про виготовлення дублікату диплому з обов’язковим зазначенням причини повторного виготовлення (втрата, знищення, викрадення тощо).

2. Ксерокопія паспорта: 1,2 сторінки, сторінка прописки.

3. Ксерокопія документа, де зазначається прізвище та ім’я англійською мовою (закордонний паспорт, посвідчення водія), у разі відсутності зазначених документів, у заяві (п. 1) потрібно вказати: «моє прізвище та ім’я англійською мовою пишеться так: Ivanov Sergiu».

4. Довідка з райвідділу про втрату оригіналу диплома.

5. Оголошення в газеті про недійсність попередньо виданого диплому (якщо вам невідомий номер диплому, відповідну інформацію ви можете отримати, надіславши запит до навчального закладу на електронну пошту ректора: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ). Приватні заяви розглядаються тільки за наявності паспортних даних (ксерокопія паспорта).

6. При отриманні дублікату диплому, сплатити за дублікат суму у розмірі 108,00 грн. до каси інституту.

Примітка: виготовлення дублікатів дипломів здійснюється Державним підприємством «Інфоресурс», яке підпорядковане Міністерству освіти і науки України тільки за замовлення навчального закладу.

Приватне виготовлення дублікатів дипломів не здійснюється.

Термін виготовлення дублікату диплому 1-3 місяці (в залежності від поданих заяв).

Кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Донецького юридичного інституту МВС України продовжує проведення групових мотиваційних тренінгів «Запрошення до юриспруденції» для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл

До уваги науковців!

Шановні науковці!

Редакційною колегією розпочато набір наукових статей до №1 за 2016 рік у збірник наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності», у якому розглядаються загально - теоретичні та історичні аспекти держави і права, висвітлюються актуальні питання адміністративного, кримінального, трудового та господарського права, проблеми боротьби зі злочинністю.

Збірник включено до переліку фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата юридичних наук.

Запрошуємо всіх до участі!

Вимоги до оформлення наукових статей прикріплені в окремому файлі.

До уваги авторів! Редакційна колегія збірника наукових праць Донецького юридичного інституту «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності» запрошує до публікації статей

Збірник наукових праць заснований у 1997 році та включений до переліку фахових видань України з юридичних наук.

У збірнику наукових праць публікуються статті провідних вітчизняних та іноземних вчених і здійснюється популяризація наукових досліджень з юридичних наук. Враховуючи значну роль наукового видання «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності» у популяризації гуманітарних наук у суспільстві, зокрема висвітлення наукових досліджень у галузі юридичних наук і розповсюдження їх в органах державної влади та місцевого самоврядування, бібліотеках та вищих закладах освіти України, а також у навчальних закладах і наукових установах системи МВС, редакційна колегія пропонує Вам співпрацю щодо проведення передплати на журнал у 2016-му та наступних роках та публікації наукових статей, аналітичних оглядів, рецензій з проблем держави і права, юридичної практики та правоохоронної (правозахисної) діяльності.

Редакційна колегія також пропонує авторам подавати до друку власні наукові статті з дотриманням відповідних вимог.

З вимогами до рукописів статей, що публікуються у збірнику наукових праць, можна ознайомитись за цим посиланням.

Адреса: 7й Зарічний мікрорайон 24, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50106
Контактні телефони: +38 (096) 890 42 63; +38 (050) 101 89 58

Електронна адресаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Спільна конференція Донецького юридичного інституту МВС України та Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського

Міжнародна науково-практична конференція «Перші Миколаївські юридичні дискусії»

18.05.2016 р. спільними зусиллями професорсько-викладацького складу кафедри правознавства Навчально-наукового інституту історії, політології і права Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського та відділу організації наукової роботи Донецького юридичного інституту МВС України, а також співробітників Миколаївського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України з нагоди 20-річчя Конституції України була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Перші Миколаївські юридичні дискусії».

На конференцію направили наукові статті з вирішення найбільш актуальних проблем Конституційної галузі права та Конституційного судочинства, а також за майже всіма іншими спеціальностями юридичної науки 126 учасників, у тому числі 12 докторів юридичних наук та професорів та 62 кандидата юридичних наук, з 35 вищих навчальних та інших юридичних установ України, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та інших країн близького зарубіжжя.

Найбільш активну участь проявили представники різних кафедр Національної академії внутрішніх справ України.

Достатньо широко представлені найкращі новітні доктрини та концепції, розроблені представниками наукової школи юриспруденції професора Аланкіра, які у сукупності складають основу для реальної розбудови, згідно вимог ст. 1 Конституції України, правової держави, що також може бути використано для досягнення цієї ж мети у будь-якій іншій державі пострадянського та й світового простору.

Сборник научных трудов

Международная научно-практическая конференция «Первые Николаевские юридические дискуссии»

18.05.2016 г. общими усилиями профессорско-преподавательского состава кафедры правоведения Учебно-научного института истории, политологии и права Николаевского национального университета им. В. А. Сухомлинского и отдела организации научной работы Донецкого юридического института МВД Украины, а также сотрудников Николаевского научно-исследовательского экспертно-криминалистического центра МВД Украины по случаю 20-летия Конституции Украины была проведена Международная научно-практическая конференция «Первые Николаевские юридические дискуссии».

На конференцию направили научные статьи по разрешению наиболее актуальных проблем Конституционной отрасли права и Конституционного судопроизводства, а также почти по всем иным специальностям юридической науки 126 участников, в том числе 12 докторов юридических наук и профессоров и 62 кандидата юридических наук, из 35 высших учебных и иных юридических учреждений Украины, Республики Беларусь, Республики Казахстан и других стран ближнего зарубежья.

Наиболее активное участие проявили представители различных кафедр Национальной академии внутренних дел Украины.

Достаточно широко представлены лучшие новейшие доктрины и концепции, разработанные представителями научной школы юриспруденции профессора Аланкира, которые в совокупности составляют основу для реального построения, в соответствии с требованиями ст. 1 Конституции Украины, правового государства, что также может быть использовано для достижения этой же цели в любом ином государстве постсоветского и мирового пространства.

Сборник научных трудов

Шановнi науковцi, запрошуємо Вас взяти участь у щорічній Міжнародній науково-практичній конференції з проблем кримінального права на тему "Соціальна функція кримінального права: проблеми наукового забезпечення, законотворення та правозастосування

Шановні керівники місцевих осередків!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України та ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права» 6-7 жовтня 2016 року проводять міжнародну науково-практичну конференцію за темою «Соціальна функція кримінального права: проблеми наукового забезпечення, законотворення та правозастосування». Проведення конференції планується у приміщенні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 77, м. Харків).

Під час науково-практичної конференції відбудеться обговорення питань за такими напрямами: соціальне призначення кримінального права в умовах розбудови громадянського суспільства, співвідношення соціальної функції кримінального права з іншими його функціями, соціальна функція кримінального права у Декларації 13-го Конгресу ООН із запобігання злочинності і кримінального правосуддя 2015 р. та в інших міжнародних документах, вплив кримінального права на суспільні процеси при реалізації євроінтеграційного курсу, проблеми наукового супроводження соціальної функції кримінального права, її забезпечення в законотворенні та у правозастосовній діяльності, прояв соціальної функції кримінального права у взаємозв’язку з іншими дисциплінами кримінально-правового циклу, роль кримінології у реалізації запобіжної функції кримінального права, актуальні питання криміналізації та декриміналізації суспільно небезпечних діянь.

У роботі конференції братимуть участь провідні вчені, представники правоохоронних та судових органів.

Заявку на участь у роботі конференції, тему виступу, а також тези доповіді просимо надіслати листом до 25 липня 2016 р. (61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 49) або електронною поштою: crimconf@mail.ru. Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

До початку роботи конференції планується видання збірника виступів її учасників, презентація  якого відбудеться на  зазначеній конференції. У зв’язку з цим організаційний комітет просить дотримуватися строків подачі матеріалів.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції, а також проінформувати членів очолюваного Вами осередку, та інших зацікавлених науковців про конференцію та запросити їх прийняти у ній участь.

Довідки можна отримати за телефоном:

+ 38  (057) 715-62-08 (Борисов Вячеслав Іванович), або

+ 38  (057) 704-92-12 (Тютюгін Володимир Ілліч).

Додатки: Вимоги до оформлення тез виступів на 1 стор.

Заявка на участь у конференції на 1 стор.

Вимоги та заявка

 

Оргкомітет конференції

Останні новини
Загальна інформація про навчальний заклад Друк

Адміністративний корпус навчального закладу Адміністративний корпус навчального закладу

Славетна історія нашого навчального закладу бере початок з 28 квітня 1961 року, коли за наказом Міністра внутрішніх справ Української РСР № 0109 було створено Сталінську (Донецьку) середню спеціальну школу міліції МВС УРСР, до якої було переведено курсантів Київської середньої спеціальної школи міліції МВС СРСР для продовження навчання на 2 курсі новоствореного начального закладу.

У 1964 році навчальний заклад передислоковано з невеличкого селища і школа отримує свою постійну прописку у Київському районі м. Донецька до 2014 року.

У 1992 році школу міліції було реорганізовано спочатку у Донецьке училище міліції МВС України, а з 8 лютого 1993 року (що є датою народження вищого навчального закладу) на базі Донецького відділення заочного навчання Української академії внутрішніх справ та Донецького училища міліції було створено Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті, який у 2004 році отримав сучасну назву - Донецький юридичний інститут МВС України. З вересня 2005 до вересня 2007 навчальний заклад будо іменовано як Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 № 727-р «Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ» Донецький юридичний інститут виділено зі складу Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Наказом МВС України від 28.07.2011 № 490 «Про реорганізацію вищих навчальних закладів МВС» навчальний заклад іменований Донецький юридичний інститут МВС України.

Рівень акредитації: Інститут ліцензований на надання освітніх послуг (ліцензія серії АЕ №527870 вiд 06.01.2015), пов’язаних з одержанням вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр». Його визнано акредитованим за III рівнем зі спеціальностей «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» (сертифікат серії РД-III №0473578) та за IV рівнем зі спеціальності «Правознавство» (сертифікат серії НД-IV №0478221).

Навчальний корпус №2 Навчальний корпус №2

Як і всі навчальні заклади, тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції, Донецький юридичний інститут відчув необхідність у підтримці забезпеченням розвиненою матеріально-технічною базою, навчально-аудиторним фондом та вирішенні соціально-побутових питань для викладачів, студентів та слухачів.

Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася у Донецькій області, в 2014 році Донецький юридичний інститут переживає не легкі часи. У липні 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України тимчасово переведено з м. Донецька до м. Маріуполь Донецької області та розміщено на базі Маріупольського училища професійної підготовки працівників міліції, а вже з жовтня 2014 року відповідно до наказу МВС України передислоковано до м. Кривого Рогу та розміщено в приміщенні Центру спеціалізації Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за адресою: м. Кривий Ріг,7 мкр-н Зарічний, 24, де знаходиться адміністративний підрозділ інституту та навчаються слухачі - працівники Національної поліції.

У березні 2015 року інституту завдяки Криворізькій міській раді надано будівлю за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги (Революційна), 21, для розміщення Головного корпусу інституту, де натепер здійснюється повноцінний навчальний процес. У корпусі діють навчальні аудиторії, лекційні зали, кабінетів для викладачів, загальна бібліотека інституту та кабінети для адміністративного підрозділу інституту. Також повноцінно функціонує гуртожиток, в якому на сьогодні проживають 30 чоловік. До початку нового навчального року 2016-2017 заплановано відкриття додаткового гуртожитку на вул. Степана Тільги (Революційній), 23, в якому зможуть розміститись ще 70 студентів денної та заочної форми навчання.

Крім того, за клопотанням інституту у березні 2016 року Криворізькою міською радою було додатково надано цілісний навчальний комплекс за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а. Будівля має значний потенціал: численні навчальні аудиторії, актова зала, бібліотека, гуртожиток для майбутніх курсантів на 350 осіб, їдальня, 2 спортивних зали та площадки, тир. Навчальні аудиторії площею більше 2000 кв.м та прилегла територія, що складає 5 га. Даний навчальний комплекс відкриє свої двері вже 1 вересня поточного року для майбутніх курсантів Національної поліції України, де здійснюватиметься підготовка фахівців за державним замовленням освітнього ступеню «бакалавр» спеціальності «Право» для слідчих підрозділів та для підрозділів кримінальної поліції, а також - за освітнім ступенем «магістр» за спеціальністю «Право» для слідчих підрозділів.

Навчальний корпус факультету безпеки дорожнього руху, вул. Вікова, 23а Навчальний корпус факультету безпеки дорожнього руху, вул. Вікова, 23а

Протягом останнього часу не зважаючи на труднощі та складнощі, які виникали в нових умовах, інститут не лише зберіг своє добре ім’я і традиції, прожив період оптимізації і зараз активно розвиватися у всіх напрямках своєї діяльності, відновлюючись і розширюючись вже на теренах Криворіжжя. Сьогодні інститут працює над створенням факультетів та розширенням кафедр, збільшує свій науковий та науково-педагогічний потенціал. Цього року інститут успішно пройшов акредитацію за освітніми рівнями бакалавра та магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста спеціальності «Правознавство» з терміном дії сертифікатів до 2026 року.

Інститут здійснює підготовку фахівців освітніх ступенів „бакалавр”, „магістр”, освітньо-кваліфікаційного рівня „спеціаліст” за напрямами та спеціальностями „Правознавство”, „Правоохоронна діяльність”, „Право” на денній та заочній формах навчання.

Функціонують науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності, ад’юнктура, аспірантура, курси довузівської підготовки.

Освітню діяльність забезпечують 17 підрозділів, у тому числі кафедри: соціально-гуманітарних дисциплін, загально-правових дисциплін, кримінально-правових дисциплін та судових експертиз, спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності, цивільного та господарського права, відділи: кадрового забезпечення, навчально-методичний, організації наукової роботи, організації служби, режимно-секретного та документального забезпечення, матеріально-технічного забезпечення, фінансово-економічний, науково-дослідна лабораторія, секретаріат Вченої ради, медико-санітарна частина, група зв’язків з громадськістю та загальна бібліотека. На сьогодні в інституті працюють 16 докторів наук, 6 професорів, 57 кандидатів наук та 31 доцент.

В інституті є збірна команда з гирьового спорту, яка неодноразово посідала призові місця у першостях серед навчальних закладів МВС України та інших спортивних змаганнях.

НА ЗАОЧНІЙ ФОРМІ НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ПОЛІЦІЇ – здійснюється підготовка фахівців освітнього ступеня «бакалавр» з числа практичних працівників поліції за напрямами підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність», спеціальністю «Право», «Правоохоронна діяльність» на основі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 4 та 5 років в залежності від спеціальності).

Майданчик біля ректорату Донецького юридичного інституту Майданчик біля ректорату Донецького юридичного інституту

НА ДЕННІЙ ТА ЗАОЧНІЙ ФОРМАХ НАВЧАННЯ на умовах повної компенсації витрат на навчання здійснює ступеневу підготовку фахівців-юристів освітніх ступенів «бакалавр», «магістр», освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», для роботи у державних та комерційних структурах за напрямом підготовки «Правознавство», спеціальністю «Право» за спеціалізаціями: «адміністративно-правова», «цивільно-правова», «господарсько-правова», «кримінально-правова». Випускникам зазначеної форми навчання інститут надає допомогу у працевлаштуванні в державних установах та поліції. Користування усіма бібліотечними фондами, участь у роботі гуртків, у тому числі наукових, медична допомога безкоштовні. Термін навчання на денній формі для отримання освітнього ступеня «бакалавр» – 4 роки. Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на базі освітнього ступеня «бакалавр» галузі знань «Право» - 1 рік.

Крім денної, на зазначеному факультеті здійснюється підготовка юристів на заочній формі навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на оснві повної загальної середньої освіти (термін навчання – 5 років), вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (термін навчання – 3 роки) та післядипломна освіта осіб, які мають повну вищу неюридичну освіту (термін навчання – 3 роки для здобуття освітнього ступеня «бакалавр», 1 рік – для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»). Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на базі освітнього ступеня «бакалавр» галузі знань «Право» - 1 рік. На заочній формі навчання, незалежно від віку, повну вищу юридичну освіту можуть одержати як працівники поліції, так і цивільні особи.

З 2008 року в інституті створено МАГІСТРАТУРУ, у якій фахівці освітнього ступеню «бакалавр», освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за напрямами підготовки «Правознавство» та «Правоохоронна діяльність» мають можливість підвищити свій кваліфікаційний рівень і отримати диплом «магістра» за спеціальністю «Право». Термін навчання на денній формі – 1,6 років.

АД’ЮНКТУРА – здійснює підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації за денною та заочною формами навчання для здобуття наукового ступеню кандидата юридичних наук за спеціальностями: 12.00.07. – адміністративне право і процес; фінансове та інформаційне право; 12.00.09. – кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза. Термін навчання на денній формі – 3 роки, на заочній – 4 роки.

В ад’юнктурі поряд із держбюджетною формою навчання здійснюється підготовка науково-педагогічних кадрів на госпрозрахунковій основі.

Головний корпус (м. Кривий Ріг, вул. Революційна, 21)

Корпус підготовки офріцерів Національної поліції України (м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а) Корпус підготовки офріцерів Національної поліції України (м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а)

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА – відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2013 №  1609 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України щодо діяльності спеціалізованих вчених рад» у Донецькому юридичному інституті МВС України утворено спеціалізовану вчену раду К11.737.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність».

КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ АБІТУРІЄНТІВ надають можливість вступникам прослухати курс навчання за предметами, за якими здійснюється зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Новітньою сторінкою в історії Донецького юридичного інституту МВС України стало створення Центру НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ІНСТИТУТУ. Наукове товариство молодих вчених інституту є провідним курсантсько-студентським науковим осередком, скерованим на пошук схильної до наукової роботи молоді з метою створення наукового резерву Донецького юридичного інституту.

АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ, основними завданнями якої є: сприяння працевлаштуванню випускників; сприяння професійній орієнтації і добору молоді до інституту;  створення сприятливих умов для гармонійного розвитку особистості випускника інституту; сприяння участі членів Асоціації у міжнародних програмах навчання; сприяння удосконаленню змісту освіти, якості й ефективності підготовки фахівців; надання можливостей для духовного і професійного розвитку членів Асоціації; надання допомоги і підтримки членам Асоціації. Членами ГО «Асоціація випускників ДЮІ» можуть стати не лише випускники інституту, а й всі інші особи, яким не байдужа доля навчального закладу.

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ Студентська громада Донецького юридичного інституту самостійно або через свої виконавчі органи вирішує питання віднесені до його компетенції. Діяльність органів самоврядування спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання їх соціальної активності.

 
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг, 7й Зарічний мікрорайон, 24
м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги (Революційна), 21
м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
099 956 31 08
(0564) 95 09 69
(0564) 92 95 27
факс: (0564) 95 09 69

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання

Курси підготовки абітуріентів
vk
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval