Головна сторінка
Новини за календарем
2014
Вересень
Пн18152229
Вт29162330
Ср31017241
Чт41118252
Пт51219263
Сб61320274
НД71421285
Про інститут
Статистика відвідувань


77.1%Ukraine Ukraine
6.2%Kuwait Kuwait
2.6%Italy Italy
2.2%Russian Federation Russian Federation
1.9%United States United States
1.7%United Kingdom United Kingdom
1.6%Poland Poland
1%France France
1%Turkey Turkey
0.8%Sweden Sweden

Сьогодні: 11
Вчора: 395
Цього тижня: 1212
Минулого тижня: 2264
Цього місяця: 4378
Минулого місяця: 470
Всього: 768694


Оголошення

Увага! Навчальний рік розпочинається з 1 жовтня!

Шановні студенти денної та заочної форми навчання факультету права!

Повідомляємо, що початок навчального року

- для студентів денної форми навчання планується розпочати з 1 жовтня 2014 року у м. Маріуполі;
- для студентів заочної форми навчання, заліково-екзаменаційні сесії розпочнуться відповідно до графіка-календаря навчального процесу на 2014/15 н.р.

Для узгодження питань, пов’язаних з початком навчального року та організацією навчального процесу, будь-ласка, звертайтеся до керівництва факультету права та методистів, або за телефонами: 050 156 88 89, 050 174 33 94, 050 928 00 65.

Нарада щодо особливостей введення в дію нового Закону України «Про вищу освіту»

На адресу ректора Донецького юридичного інституту надійшов лист-запрошення від Президії Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, яким повідомляється, що 18 вересня 2014р. о 12.00 у приміщенні Європейського університету за адресою: м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16-в відбудеться нарада щодо особливостей введення в дію нового Закону України «Про вищу освіту» (від 1 липня 2014 року, № 1556-VII).

Завантажити лист-запрошення

25 вересня - Відбудеться зустріч керівництва Донецького юридичного інституту з ад’юнктами та аспірантами 2014-го року набору

Під час зустрічі заплановано розглянути та обговорити такі питання:

1. Права та обов’язки ад’юнктів, аспірантів та здобувачів наукового ступеня;

2. Права та обов’язки підрозділів, що здійснюють підготовку науково-педагогічних кадрів, та наукових керівників;

3. Організація науково-дослідної роботи під час проведення антитерористочної операції в Україні;

4. Методика самоорганізації науково-дослідної роботи;

5. Методологія наукового пізнання як система способів і засобів отримання знання.

26 вересня – Засідання спеціалізованої вченої ради К 11.737.01 у Донецькому юридичному інституті МВС України

26 вересня 2014 року на засідання з спеціалізованої вченої ради К 11.737.01 у Донецькому юридичному інституті МВС України відбудуться захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

1. Захист дисертаційного дослідження за темою: «Розслідування незаконних заволодінь транспортними засобами, що вчиняються неповнолітніми»

Дисертацію присвячено розгляду актуальних проблем діяльності слідчих та оперативних працівників органів внутрішніх справ при розслідуванні незаконних заволодінь транспортними засобами, що вчиняються неповнолітніми.

Досліджено криміналістичну характеристику злочину, передбаченого ст. 289 КК України, з урахуванням його вчинення підлітками, висвітлено особливості початку досудового розслідування в зазначеній категорії злочинів, визначено типові слідчі ситуації початкового етапу досудовому розслідування та алгоритми дій слідчого в них; надано тактичні рекомендації щодо проведення окремих слідчих (розшукових) дій, а саме огляду місця події та допиту.

2. Захист дисертаційного дослідження за темою: «Особливості розслідування і розгляду у суді  кримінальних справ щодо вбивств новонароджених дітей»

Дисертація є комплексним монографічним дослідженням особливостей розслідування вбивств новонароджених дітей і судового розгляду. На основі узагальнення матеріалів кримінальних справ та аналізу наукових праць відзначається, що вбивства новонароджених дітей є окремою групою вбивств у зв’язку із специфічним механізмом вчинення та доказування обставин цього злочину під час  досудового розслідування і судового розгляду. Ця специфіка знаходить відображення в елементах криміналістичної характеристики цього різновиду злочинів:  жертви злочину, якою є новонароджена дитина; особи злочинця, яким може бути як жінка-породілля, так й інші особи; просторово-часових факторах; способах вбивств немовлят і характерних слідах.

Визначені особливості  планування та організації  судового розгляду справ про вбивства новонароджених дітей, послідовність у проведенні судових дій (допитів обвинувачених, потерпілих, свідків та експертів, призначенні експертиз). Звертається увага на особливості доказування у судовому засіданні психоемоційного стану жінки-породілля під час пологів і  після них.

Інформаційна довідка.

Спеціалізована вчена рада К 11.737.01 у Донецькому юридичному інституті МВС України функціонує з листопада 2013 року (Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.11.2013 № 1609 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо діяльності спеціалізованих вчених рад»).

За цей час на засіданні спеціалізованої вченої ради відбулось 8 захистів дисертаційних досліджень. Серед осіб, які захищали свої дисертації у спеціалізованій вченій раді – оперуповноважений в особливо важливих справах відділу боротьби з міжнародними організованими злочинними групами, старший слідчий відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності (Міністерство внутрішніх справ України); начальник слідчого управління (Державна податкова служба України); начальник відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи (Державна пенітенціарна служба України) та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів Донецької області.

Спеціалізована вчена рада під час свого функціонування об’єднала представників різних наукових центрів та осередків України. Члени спеціалізованої вченої ради представляють не тільки Донецький юридичний інститут, але й Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Київський національний університет імені Траса Шевченка, Академію адвокатури України, Луганський державний університет внутрішніх справ,  Класичний приватний університет.

В якості офіційних опонентів по дисертаціям залучались також представники Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України, Національної академії внутрішніх справ, Національної академії прокуратури, Харківського національного університету внутрішніх справ, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного університету «Острозька академія», Донецького національного університету, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Усі здобувачі відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України, офіційно отримали диплом кандидата юридичних наук.

 

Спеціалізована вчена рада

В Донецькому юридичному інституті триває підготовка до ІХ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

В Донецькому юридичному інституті триває підготовка до щорічного міжнародного форуму з безпеки дорожнього руху – ІХ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

Конференція проводиться з 2006 року. За цей час гостями заходу були представники вищих навчальних закладів та практичних підрозділів дорожньої поліції Німеччини, Чехії, Польщі, Румунії, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Азербайджану, Таджикистану, Грузії, представники органів державної влади, до компетенції яких належить забезпечення дорожньо-транспортної безпеки.

Ключовим напрямом роботи конференції є розроблення та надання органам державної влади науково-практичних рекомендацій з питань розв’язання нагальних проблем у сфері безпеки дорожнього руху, забезпечення конституційних прав і свобод людини та гідних умов її життя, вжиття рішучих заходів щодо запобігання катастрофічним наслідкам дорожньо-транспортних пригод.

Проведення конференції традиційно приурочується до Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод – третя неділя листопада. У цьому році, згідно з Планом науково-практичних конференцій, семінарів та круглих столів ВНЗ МВС України на 2014 рік, проведення ІХ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» заплановано14 листопада 2014 року.

Не зважаючи на ускладнення суспільно-політичної обстановки у м. Донецьку, робота організаційного комітету з підготовки заходу – триває.

Для участі у конференції необхідно в строк до 15 жовтня 2014 року надіслати до оргкомітету на адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду в електронному варіанті: заявку та текст тез доповіді.

Тези надаються на розгляд організаційного комітету конференції у електронному вигляді (файл з розширенням - .doc). Текст має бути набрано за допомогою текстового редактора Microsoft Word для Windows (версія не нижче за 6.0), розмір аркушу А4 (210х297 мм), всі береги – 2 см, шрифт – Times New Roman, кегль – 14 пт, інтервал між рядками – 1.5, відступ – 1.25, сторінки не нумеровані. Обсяг тез до 5 сторінок.

Структура рукопису: УДК (великі літери, напівжирний шрифт, вирівнювання лівим краєм); порожній рядок; прізвище та ініціали автора (ів), науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи (без скорочень, вирівнювання лівим краєм, напівжирний курсив, міжрядковий інтервал - 1); порожній рядок; назва доповіді (великі літери, напівжирний шрифт, вирівнювання за центром); порожній рядок; основний текст (вирівнювання за шириною); порожній рядок; список літератури, оформлений відповідно до стандартів бібліографічного опису.

Редакційна колегія залишає за собою право відхилення заявки на участь у конференції, про що авторові буде повідомлено електронним листом на адресу, зазначену в заявці.

На всі питання, що виникають з приводу організації та проведення     ІХ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» ви можете отримати за тел.: 050-614-13-41

Вивчається можливість організації і проведення конференції у Національному транспортному університеті (вул. Суворова 1, м. Київ).

До уваги науковців та ад’юнктів інституту!

 

Конф

Інформуємо, що протягом жовтня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ і Львівському державному університеті внутрішніх справ планується проведення низки конференцій, у яких має можливість прийняти участь науково-педагогічний склад і ад’юнкти (аспіранти) ад’юнктури інституту.

Нагадуємо ад’юнктам, що участь у конференціях є апробацією результатів дисертаційного дослідження і сприяє становленню Вас як науковця.

17 жовтня 2014 року Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ проводить заочно науково-практичну конференцію «Актуальні питання протидії корупції: стан, проблеми та перспективи на майбутнє».

Тематичні напрями роботи науково-практичної конференції:

- державна стратегія протидії корупції в сучасних умовах;
- сучасний стан протидії корупції в Україні;
- проблемні питання удосконалення якісного відбору кандидатів на заміщення посад у правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування;
- адміністративно-правові, кримінально-правові, кримінально-процесуальні та цивільно-правові аспекти протидії корупційним правопорушенням;
- проблемні питання корупційних проявів в органах внутрішніх справ;
- роль громадських організацій у профілактиці корупційних правопорушень в Україні;
- перспективи та проблеми впровадження люстрації в Україні;
- профілактика проявам корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органах і суду;
- шляхи вдосконалення антикорупційного законодавства України;
- проблеми відповідальності за адміністративні корупційні правопорушення;
- окремі проблеми правового, організаційного та тактичного забезпечення розкриття корупційних злочинів;
- особливості взаємодії суб’єктів протидії корупційним правопорушенням в Україні;
- питання міжнародного співробітництва правоохоронних органів та міжнародних організацій у протидії корупції.

Для участі в науковому заході необхідно подати заявку на участь та тези доповідей до 22 вересня 2014 р. включно. Матеріали на науково-практичну конференцію надсилаються електронною поштою на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «На конференцію».

 

31 жовтня 2014 року в Львівському державному університеті внутрішніх справ відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності в сучасних умовах».

Тематичні напрями роботи науково-практичної конференції:

- протидія злочинам, підслідним ОВС: правові, кримінологічні та криміналістичні аспекти;
- актуальні проблеми протидії злочинності оперативними підрозділами ОВС;
- взаємодія ОВС при виявленні та документуванні злочинів загальнокримінального спрямування;
- психологічні та загальноправові механізми протидії злочинності;
- попередження адміністративних та кримінальних правопорушень в сучасних умовах.

Для участі в науковому заході необхідно подати заявку на участь та тези доповідей до 30 вересня 2014 р.

Заявку на участь у конференції та тези, а також рецензію наукового керівника (для здобувачів) слід надсилати на адресу університету (м. Львів, вул. Городоцька, 26) або електронною поштою координаторам:

Гарасиміву Тарасу Зеновійовичу – начальникові факультету з підготовки фахівців для підрозділів кадрового забезпечення та міліції громадської безпеки, доктору юридичних наук, професорові, полковнику міліції ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду );

Авраменку Олексію Володимировичу – начальникові факультету з підготовки фахівців для підрозділів, кандидату юридичних наук, доцентові, полковнику міліції ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду );

Красницькому Івану Васильовичу – начальникові факультету з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, кандидату юридичних наук, доцентові, підполковнику міліції ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Більш детальна інформація про участь у конференціях Ви можете отримати на офіційних сайтах навчальних закладів у розділах «Оголошення» й «Анонси, події»:

- Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ http://dduvs.in.ua;
- Львівський державний університет внутрішніх справ http://www.lvduvs.edu.ua.

Відділ організації наукової роботи

У допомогу ад’юнкту, аспіранту та здобувачу

Настільна книга ад’юнкта та здобувача наукового ступеня

Настільна книга ад’юнкта та здобувача наукового ступеня (зі спеціальності 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право): науково-практичний посібник / О.М. Литвинов, Є. С. Назимко; за заг. ред. проф. О.М. Литвинова. – Донецьк: ВД «Кальміус», 2014. – 260 с.

За час незалежності України в системі органів внутрішніх справ створена мережа вищих навчальних закладів, що має аспірантури (ад’юнктури), які щорічно готують для потреб правоохоронної та науково-педагогічної діяльності висококваліфіковані кадри. Зважаючи на це, з кожним роком зростають вимоги щодо ефективності підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів у системі МВС України, переглядаються підходи до формування науково-педагогічного складу відомчих ВНЗ.

В цьому контексті постає актуальна потреба успішного оволодіння майбутніми науковцями питаннями, пов’язаними з організацією їх науково-дослідної роботи під час підготовки дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня.

«Настільна книга ад’юнкта та здобувача наукового ступеня» – це науково-практичний посібник виданий у Донецькому юридичному інституті МВС України. Авторами його є Олексій Миколайович Литвинов – начальник кафедри кримінального права та кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, і Єгор Сергійович Назимко – начальник ад’юнктури (аспірантури) Донецького юридичного інституту МВС України, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник.

У науково-практичному посібнику розглянуто питання, пов’язані з організацією науково-дослідної роботи ад’юнкта (здобувача) під час підготовки ним дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук зі спеціальності 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право. Надано методичні поради, які допоможуть відповісти на численні запитання щодо підготовки та захисту дисертаційного дослідження. Викладено методику написання та правила оформлення рукопису дисертації та автореферату. Наведено основні вимоги до наукових публікацій.

Навчальний посібник розраховано для ад’юнктів, аспірантів та здобувачів наукового ступеня кандидата юридичних наук вищих навчальних закладів МВС України зі спеціальності 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право. Ознайомлення з матеріалами посібника також буде корисним студентам, курсантам, претендентам на здобуття наукового ступеня, молодим науковцям, викладачам.

 

Відділ організації наукової роботи

Лист МОН № 1/11-14372 від 08.09.14 року "Про збереження місця роботи педагогічних працівників"

Лист мон

Ректорат ДЮІ офіційно повідомляє про захоплення території Донецького юридичного інституту (ОНОВЛЕНО)

Як раніше повідомлялось, 08 липня 2014 року на головну територію Донецького юридичного інституту, яка розташована у Київському районі м. Донецька, увійшли невідомі озброєні особи, які оглянули територію та приміщення навчального закладу, в яких здійснювались поточні ремонтні роботи з  підготовки до початку нового навчального року. У той же день вони покинули головну територію інституту.

Повторне захоплення інституту відбулось 09 липня 2014 року. Натепер головна територія інституту перебуває під контролем невідомих озброєних осіб. Особовий склад інституту був евакуйований і не постраждав, будівлі та майно інституту не пошкоджені.

Курсанти факультетів інституту перебувають на навчальній практиці та у канікулярних відпустках. Адміністративний та науково-педагогічний персонал відправлено у чергові відпустки.

Приймальна комісія працює в онлайн режимі, вирішується питання щодо її подальшого розташування.

Всім рекомендуємо утриматись від відвідування головної території Донецького юридичного інституту, яка розташована у Київському районі м. Донецька.

Останні новини
Загальна інформація про навчальний заклад Друк

Адміністративний корпус навчального закладу Адміністративний корпус навчального закладу

Створений спільним наказом МВС України та Міністерства освіти України від 08.02.1993 № 31/52 на базі Донецького училища міліції МВС України. Як навчальний заклад функціонує з 1961 року (наказ МВС УРСР від 28.04.1961 № 0109).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 № 727-р «Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ» Донецький юридичний інститут виділено зі складу Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Наказом МВС України від 28.07.2011 № 490 «Про реорганізацію вищих навчальних закладів МВС» навчальний заклад іменований Донецький юридичний інститут МВС України.

Рівень акредитації: Інститут ліцензований на надання освітніх послуг (ліцензія серії АЕ №270756), пов’язаних з одержанням вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр». Його визнано акредитованим за III рівнем зі спеціальностей «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» (сертифікат серії НД-III №0541175) та за IV рівнем зі спеціальності «Правознавство» (сертифікат серії НД-IV №0541176).

Інститут здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”, „спеціаліст” „магістр” за спеціальностями „Правознавство” та „Правоохоронна діяльність” на 6 факультетах (підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції, підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів, факультет права, заочного та дистанційного навчання). Функціонують науково-дослідна лабораторія з безпеки дорожнього руху, ад’юнктура, науково-дослідний центр психотренінгових технологій, центр післядипломної освіти, курси підготовки водіїв категорії «В», «С», «D», курси довузівської підготовки.

На 22 кафедрах інституту працюють 223 кваліфікованих викладача. У тому числі 7 академіків, 15 докторів наук (8 – юридичних), 152 кандидатів наук (105 – юридичних). Із вченим званням «професор» – 12 осіб, «доцент» – 64, серед працівників інституту 22 мають спортивні звання майстрів спорту, із них 11 майстрів спорту міжнародного класу. 1 особа має звання «Заслужений тренер».

ДЮІ є одним з двох навчальних закладів системи МВС України, що готує експертів-криміналістів, та єдиним з підготовки кадрів для підрозділів боротьби з правопорушеннями в сфері інтелектуальної власності та високих технологій, в також з підготовки працівників державної автомобільної інспекції.

Поряд із теоретичною підготовкою значна увага приділяється бойовій та фізичній підготовці майбутніх правоохоронців. В інституті є збірні команди з кульової стрільби, рукопашного бою, самбо, футболу, баскетболу, волейболу, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, які неодноразово посідали призові місця у першостях серед навчальних закладів МВС України та інших спортивних змаганнях.

Навчальний корпус №2 Навчальний корпус №2

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ – здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для підрозділів кримінальної міліції за напрямом підготовки «Правоохоронна діяльність», «Правознавство». Випускник факультету може працювати на посадах: оперуповноважений карного розшуку, оперуповноважений з боротьби зі злочинністю у сфері інтелектуальної власності та високих технологій. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: 2009, 2010 роки набору – 4 роки, 2011, 2012 роки набору - 3 роки, 2013 рік набору  - 4 роки.

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ МІЛІЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ – здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для підрозділів міліції громадської безпеки за напрямом підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність». Випускник факультету може працювати на посадах: дільничний інспектор міліції, інспектор з охорони громадського порядку, інспектор із роботи з населенням і громадськими формуваннями тощо. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: 2009, 2010 роки набору – 4 роки, 2011, 2012, 2013 роки набору - 3 роки.

Навчальний корпус факультету безпеки дорожнього руху, вул. Вікова, 23а Навчальний корпус факультету безпеки дорожнього руху, вул. Вікова, 23а

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ – здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для підрозділів Державної автомобільної інспекції та патрульної служби за напрямом підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність». Випускник факультету може працювати на посадах: державтоінспектор відділів ДАІ, старший інспектор дорожньо-патрульної служби, інспектор з адміністративної практики, інспектор з розшуку, інспектор з профілактичної роботи, інженер з нагляду за станом доріг, старший інспектор патрульної служби тощо. За час навчання курсанти опановують професію водія категорії А, В, С. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: 2009, 2010 роки набору – 4 роки, 2011, 2012, 2013 роки набору - 3 роки.

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИХ ТА СЛІДЧИХ ПIДРОЗДIЛIВ – здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «магістр» для підрозділів слідства, слідчих підрозділів з розслідування ДТП та експертно-криміналістичних підрозділів органів внутрішніх справ за напрямом підготовки «Правознавство». Випускник факультету може працювати на посадах: слідчий, дізнавач, експерт. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» - 4 роки, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» (для експертних підрозділів) - 1 рік.

Курсанти інституту отримують формений одяг, грошове утримання за нормами, встановленими МВС України. Курсанти першого курсу мешкають на території інституту та перебувають на повному державному забезпеченні, курсанти другого та старших курсів (у разі необхідності) забезпечуються харчуванням та гуртожитком.

Усі випускники ДЮІ, які навчались на денній формі навчання за рахунок державного бюджету, працевлаштовуються у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ комплектуючих Управлінь МВС України в областях та на транспорті.

ФАКУЛЬТЕТ ЗАОЧНОГО ТА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ОВС – здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з числа практичних працівників міліції для органів внутрішніх справ за напрямом підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» на базі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 4 роки), вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (термін навчання – 3 роки) без відриву від основної роботи.

ФАКУЛЬТЕТ ПРАВА – на умовах повної компенсації витрат на навчання здійснює ступеневу підготовку фахівців-юристів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» для роботи у державних та комерційних структурах за напрямом підготовки «Правознавство» за спеціалізаціями: «цивільно-правова», «господарсько-правова», «кримінально-правова». Випускникам факультету інститут надає допомогу у працевлаштуванні в державних установах та органах внутрішніх справ. Користування усіма бібліотечними фондами, участь у роботі гуртків, у тому числі наукових, медична допомога безкоштовні. Термін навчання на денній формі для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» – 4 роки. Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» галузі знань «Право» - 1 рік. В інституті існує практика переведення студентів денної форми навчання з числа відмінників на бюджетну форму навчання інституту із зарахуванням в органи внутрішніх справ.

Крім денної, на зазначеному факультеті здійснюється підготовка юристів на заочній формі навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 5 років), вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (термін навчання – 3 роки) та післядипломна освіта осіб, які мають повну вищу неюридичну освіту (термін навчання – 3 роки). Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» галузі знань «Право» - 1 рік. На заочній формі навчання факультету, незалежно від віку, повну вищу юридичну освіту можуть одержати як працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, так і цивільні особи.

Майданчик біля ректорату Донецького юридичного інституту Майданчик біля ректорату Донецького юридичного інституту

З 2008 року в інституті створено МАГІСТРАТУРУ, у якій фахівці освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «спеціаліст» за напрямом підготовки «Правознавство» мають можливість підвищити свій кваліфікаційний рівень і отримати диплом «магістра» за спеціальністю «Правознавство». Термін навчання на денній формі – 1,6 років. Щорічний набір – 30 осіб.

АД’ЮНКТУРА – здійснює підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації за денною та заочною формами навчання для здобуття наукового ступеню кандидата юридичних наук за спеціальностями: 12.00.07. – адміністративне право і процес; фінансове та інформаційне право; 12.00.09. – кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза. Термін навчання на денній формі – 3 роки, на заочній – 4 роки.

В ад’юнктурі поряд із держбюджетною формою навчання здійснюється підготовка науково-педагогічних кадрів на госпрозрахунковій основі.

ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ – забезпечують підвищення кваліфікації осіб начальницького складу органів внутрішніх справ та підготовку кандидатів на службу в органи внутрішніх справ за направленням комплектуючих Управлінь МВС України в областях та на транспорті з числа цивільних осіб на посади середнього та старшого начальницького складу підрозділів карного розшуку, боротьби з незаконним обігом наркотиків, кримінальної міліції у справах неповнолітніх дітей, боротьби з організованою злочинністю.

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР ПСИХОТРЕНІНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ – є єдиним підрозділом у системі силових відомств України, де з урахуванням європейського досвіду здійснюються науково-методична розробка та практичне впровадження в діяльність ОВС прогресивних тренінгових методів, спрямованих на формування у персоналу психологічної готовності до впевнених прогресивних дій у повсякденній та екстремальній ситуаціях, навичок комунікації та розв’язання психологічних і особистих проблем.

У 2009 році до структури Донецького юридичного інституту увійшла науково-дослідна лабораторія з безпеки дорожнього руху.

КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ АБІТУРІЄНТІВ надають можливість вступникам прослухати курс навчання за предметами, за якими здійснюється зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

В інституті діють КУРСИ ПІДГОТОВКИ ВОДІЇВ. На цих курсах є можливість пройти теоретичну та практичну підготовку для отримання права керування транспортними засобами категорії «В», «С», «D».

 
Оберіть мову сайту:
Електрона заява
Приймальна комісія

Телефони приймальної комісії:
099 956 31 08
099 480 56 09

Електронна пошта приймальної комісії:
vstup.dui@mail.ru

Напиши листа ректору!
Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
Корисні посилання (Донецька область)
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval