Головна сторінка
Новини за календарем
2014
Серпень
Пн284111825
Вт295121926
Ср306132027
Чт317142128
Пт18152229
Сб29162330
НД310172431
Про інститут
Статистика відвідувань


77.1%Ukraine Ukraine
6.2%Kuwait Kuwait
2.6%Italy Italy
2.2%Russian Federation Russian Federation
1.9%United States United States
1.7%United Kingdom United Kingdom
1.6%Poland Poland
1%France France
1%Turkey Turkey
0.8%Sweden Sweden

Сьогодні: 233
Вчора: 148
Цього тижня: 1426
Минулого тижня: 1442
Цього місяця: 3338
Минулого місяця: 6280
Всього: 767184


Оголошення

Інформація щодо початку нового навчального року

Ректорат Донецького юридичного інституту МВС України офіційно повідомляє, що у зв’язку з важкою соціально-політичною обстановкою у м. Донецьку, а також у зв’язку із захопленням основної території навчального закладу за адресою: м. Донецьк, пр. Засядька, 13 невідомими озброєними особами, які до цього часу там знаходяться, особовий склад інституту тимчасово, з метою забезпечення навчального процесу, передислоковано до Маріупольського училища професійної підготовки працівників міліції ГУМВС України в Донецькій області (м. Маріуполь).

На забезпечення безпечного навчання курсантів:

курсанти 2-го та 3-го курсів факультетів держбюджетної форми навчання інституту перерозподілені на навчання до інших ВНЗ МВС України;

курсанти 1-го курсу 2014 року набору (факультет підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки) розпочнуть навчання з 1 жовтня 2014 року за тимчасовим місцем дислокації навчального закладу (м. Маріуполь) після проведення конкурсних вступних випробувань (вступні випробування проводяться у термін з 8 до 15 вересня, остаточне рішення приймальної комісії про зарахування приймається 24.09.2014).

На забезпечення безпечного навчання студентів:

Навчальний рік для студентів факультету права розпочнеться з 1-го вересня 2014 року. Навчальний процес  буде здійснюватися із використанням дистанційної форми навчання.

У разі виникнення будь-яких питань, курсанти, студенти та їх батьки, можуть звертатися для роз’яснень до керівництва факультетів, або за телефонами:

Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції – 066 602 03 06; 095 465 02 46

Факультет підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки – 099 706 00 70; 096 523 83 89

Факультет підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів – 095 513 31 29

Факультет підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції – 095 016 29 45; 099 706 01 00

Факультет права – 050 174 33 94; 050 156 88 89

 

Телефони «гарячої лінії»: 099 480 56 09; 099 956 31 08

Ректорат ДЮІ офіційно повідомляє про захоплення території Донецького юридичного інституту (ОНОВЛЕНО)

Як раніше повідомлялось, 08 липня 2014 року на головну територію Донецького юридичного інституту, яка розташована у Київському районі м. Донецька, увійшли невідомі озброєні особи, які оглянули територію та приміщення навчального закладу, в яких здійснювались поточні ремонтні роботи з  підготовки до початку нового навчального року. У той же день вони покинули головну територію інституту.

Повторне захоплення інституту відбулось 09 липня 2014 року. Натепер головна територія інституту перебуває під контролем невідомих озброєних осіб. Особовий склад інституту був евакуйований і не постраждав, будівлі та майно інституту не пошкоджені.

Курсанти факультетів інституту перебувають на навчальній практиці та у канікулярних відпустках. Адміністративний та науково-педагогічний персонал відправлено у чергові відпустки.

Приймальна комісія працює в онлайн режимі, вирішується питання щодо її подальшого розташування.

Всім рекомендуємо утриматись від відвідування головної території Донецького юридичного інституту, яка розташована у Київському районі м. Донецька.

Вищі навчальні заклади Донецької та Луганської областей продовжать термін вступної кампанії

Ректорат Донецького юридичного інституту офіційно повідомляє

Ректорат Донецького юридичного інституту офіційно повідомляє, що інформація стосовно силового захвату інституту викладена в деяких засобах масової інформації некоректно.

Повідомляємо, що 17.06.2014 року на територію факультету підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції Донецького юридичного інституту, яка розташована у Будьоннівському районі м. Донецька, проникли невідомі озброєні особи у кількості приблизно 200 осіб.

На теперішній час територія факультету перебуває під їх контролем.

Під час захвату курсантів на факультеті не було, на території здійснювалися ремонтні роботи з підготовки приміщень для проведення вступної кампанії, початку нового навчального року та проведення табірного збору.

Будьоннівським РВ Донецького МУ подія внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

На головній території Донецького юридичного інституту, яка розташована у Київському районі м. Донецька, навчальний процес здійснюється у штатному режимі із забезпеченням відповідних заходів безпеки.

Курсанти факультетів інституту перебувають на навчальній практиці.

 

 

Ректорат Донецького юридичного інституту

АБІТУРІЄНТ-2014: експрес-інформація про здійснення набору

АБІТУРІЄНТ-2014: короткий екскурс

До уваги студентів та курсантів!

Юридична клініка « Захисник » продовжує свою роботу та оголошує набір курсантів та студентів 2-5 курсів з факультетів:

  • підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції;
  • підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки;
  • підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів;
  • підготовки фахівців для підрозділів державної автомобільної інспекції;
  • права.

Чому саме юридична клініка « Захисник »?

Юридична клініка забезпечує освоєння фахових знань, практичних навичок та вмінь під час надання юридичних консультацій громадянам та виконання інших заходів з правової освіти.

Особливістю діяльності юридичної клініки є навчання курсантів та студентів консультаційної роботи юриста та забезпечення набуття ними навичок реалізації теоретичних знань на практиці.

Також діяльність в юридичній клініці «Захисник» зараховується як додаткова практика.

По закінченню діяльності в юридичній клініці, за умови повного виконання відповідного Стандарту, видається документ, який може допомогти при подальшому працевлаштуванні.

З питань зарахування звертатися до офісу юридичної клініки «Захисник», який знаходиться на першому поверсі 3-го навчального корпусу інституту (зліва біля входу).

 

Будемо раді дати відповіді на Ваші запитання!
З повагою
адміністрація ЮК «Захисник»

Останні новини
Загальна інформація про навчальний заклад Друк

Адміністративний корпус навчального закладу Адміністративний корпус навчального закладу

Створений спільним наказом МВС України та Міністерства освіти України від 08.02.1993 № 31/52 на базі Донецького училища міліції МВС України. Як навчальний заклад функціонує з 1961 року (наказ МВС УРСР від 28.04.1961 № 0109).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 № 727-р «Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ» Донецький юридичний інститут виділено зі складу Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Наказом МВС України від 28.07.2011 № 490 «Про реорганізацію вищих навчальних закладів МВС» навчальний заклад іменований Донецький юридичний інститут МВС України.

Рівень акредитації: Інститут ліцензований на надання освітніх послуг (ліцензія серії АЕ №270756), пов’язаних з одержанням вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр». Його визнано акредитованим за III рівнем зі спеціальностей «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» (сертифікат серії НД-III №0541175) та за IV рівнем зі спеціальності «Правознавство» (сертифікат серії НД-IV №0541176).

Інститут здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”, „спеціаліст” „магістр” за спеціальностями „Правознавство” та „Правоохоронна діяльність” на 6 факультетах (підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції, підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів, факультет права, заочного та дистанційного навчання). Функціонують науково-дослідна лабораторія з безпеки дорожнього руху, ад’юнктура, науково-дослідний центр психотренінгових технологій, центр післядипломної освіти, курси підготовки водіїв категорії «В», «С», «D», курси довузівської підготовки.

На 22 кафедрах інституту працюють 223 кваліфікованих викладача. У тому числі 7 академіків, 15 докторів наук (8 – юридичних), 152 кандидатів наук (105 – юридичних). Із вченим званням «професор» – 12 осіб, «доцент» – 64, серед працівників інституту 22 мають спортивні звання майстрів спорту, із них 11 майстрів спорту міжнародного класу. 1 особа має звання «Заслужений тренер».

ДЮІ є одним з двох навчальних закладів системи МВС України, що готує експертів-криміналістів, та єдиним з підготовки кадрів для підрозділів боротьби з правопорушеннями в сфері інтелектуальної власності та високих технологій, в також з підготовки працівників державної автомобільної інспекції.

Поряд із теоретичною підготовкою значна увага приділяється бойовій та фізичній підготовці майбутніх правоохоронців. В інституті є збірні команди з кульової стрільби, рукопашного бою, самбо, футболу, баскетболу, волейболу, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, які неодноразово посідали призові місця у першостях серед навчальних закладів МВС України та інших спортивних змаганнях.

Навчальний корпус №2 Навчальний корпус №2

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ – здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для підрозділів кримінальної міліції за напрямом підготовки «Правоохоронна діяльність», «Правознавство». Випускник факультету може працювати на посадах: оперуповноважений карного розшуку, оперуповноважений з боротьби зі злочинністю у сфері інтелектуальної власності та високих технологій. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: 2009, 2010 роки набору – 4 роки, 2011, 2012 роки набору - 3 роки, 2013 рік набору  - 4 роки.

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ МІЛІЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ – здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для підрозділів міліції громадської безпеки за напрямом підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність». Випускник факультету може працювати на посадах: дільничний інспектор міліції, інспектор з охорони громадського порядку, інспектор із роботи з населенням і громадськими формуваннями тощо. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: 2009, 2010 роки набору – 4 роки, 2011, 2012, 2013 роки набору - 3 роки.

Навчальний корпус факультету безпеки дорожнього руху, вул. Вікова, 23а Навчальний корпус факультету безпеки дорожнього руху, вул. Вікова, 23а

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ – здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для підрозділів Державної автомобільної інспекції та патрульної служби за напрямом підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність». Випускник факультету може працювати на посадах: державтоінспектор відділів ДАІ, старший інспектор дорожньо-патрульної служби, інспектор з адміністративної практики, інспектор з розшуку, інспектор з профілактичної роботи, інженер з нагляду за станом доріг, старший інспектор патрульної служби тощо. За час навчання курсанти опановують професію водія категорії А, В, С. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: 2009, 2010 роки набору – 4 роки, 2011, 2012, 2013 роки набору - 3 роки.

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИХ ТА СЛІДЧИХ ПIДРОЗДIЛIВ – здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «магістр» для підрозділів слідства, слідчих підрозділів з розслідування ДТП та експертно-криміналістичних підрозділів органів внутрішніх справ за напрямом підготовки «Правознавство». Випускник факультету може працювати на посадах: слідчий, дізнавач, експерт. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» - 4 роки, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» (для експертних підрозділів) - 1 рік.

Курсанти інституту отримують формений одяг, грошове утримання за нормами, встановленими МВС України. Курсанти першого курсу мешкають на території інституту та перебувають на повному державному забезпеченні, курсанти другого та старших курсів (у разі необхідності) забезпечуються харчуванням та гуртожитком.

Усі випускники ДЮІ, які навчались на денній формі навчання за рахунок державного бюджету, працевлаштовуються у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ комплектуючих Управлінь МВС України в областях та на транспорті.

ФАКУЛЬТЕТ ЗАОЧНОГО ТА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ОВС – здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з числа практичних працівників міліції для органів внутрішніх справ за напрямом підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» на базі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 4 роки), вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (термін навчання – 3 роки) без відриву від основної роботи.

ФАКУЛЬТЕТ ПРАВА – на умовах повної компенсації витрат на навчання здійснює ступеневу підготовку фахівців-юристів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» для роботи у державних та комерційних структурах за напрямом підготовки «Правознавство» за спеціалізаціями: «цивільно-правова», «господарсько-правова», «кримінально-правова». Випускникам факультету інститут надає допомогу у працевлаштуванні в державних установах та органах внутрішніх справ. Користування усіма бібліотечними фондами, участь у роботі гуртків, у тому числі наукових, медична допомога безкоштовні. Термін навчання на денній формі для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» – 4 роки. Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» галузі знань «Право» - 1 рік. В інституті існує практика переведення студентів денної форми навчання з числа відмінників на бюджетну форму навчання інституту із зарахуванням в органи внутрішніх справ.

Крім денної, на зазначеному факультеті здійснюється підготовка юристів на заочній формі навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 5 років), вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (термін навчання – 3 роки) та післядипломна освіта осіб, які мають повну вищу неюридичну освіту (термін навчання – 3 роки). Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» галузі знань «Право» - 1 рік. На заочній формі навчання факультету, незалежно від віку, повну вищу юридичну освіту можуть одержати як працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, так і цивільні особи.

Майданчик біля ректорату Донецького юридичного інституту Майданчик біля ректорату Донецького юридичного інституту

З 2008 року в інституті створено МАГІСТРАТУРУ, у якій фахівці освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «спеціаліст» за напрямом підготовки «Правознавство» мають можливість підвищити свій кваліфікаційний рівень і отримати диплом «магістра» за спеціальністю «Правознавство». Термін навчання на денній формі – 1,6 років. Щорічний набір – 30 осіб.

АД’ЮНКТУРА – здійснює підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації за денною та заочною формами навчання для здобуття наукового ступеню кандидата юридичних наук за спеціальностями: 12.00.07. – адміністративне право і процес; фінансове та інформаційне право; 12.00.09. – кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза. Термін навчання на денній формі – 3 роки, на заочній – 4 роки.

В ад’юнктурі поряд із держбюджетною формою навчання здійснюється підготовка науково-педагогічних кадрів на госпрозрахунковій основі.

ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ – забезпечують підвищення кваліфікації осіб начальницького складу органів внутрішніх справ та підготовку кандидатів на службу в органи внутрішніх справ за направленням комплектуючих Управлінь МВС України в областях та на транспорті з числа цивільних осіб на посади середнього та старшого начальницького складу підрозділів карного розшуку, боротьби з незаконним обігом наркотиків, кримінальної міліції у справах неповнолітніх дітей, боротьби з організованою злочинністю.

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР ПСИХОТРЕНІНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ – є єдиним підрозділом у системі силових відомств України, де з урахуванням європейського досвіду здійснюються науково-методична розробка та практичне впровадження в діяльність ОВС прогресивних тренінгових методів, спрямованих на формування у персоналу психологічної готовності до впевнених прогресивних дій у повсякденній та екстремальній ситуаціях, навичок комунікації та розв’язання психологічних і особистих проблем.

У 2009 році до структури Донецького юридичного інституту увійшла науково-дослідна лабораторія з безпеки дорожнього руху.

КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ АБІТУРІЄНТІВ надають можливість вступникам прослухати курс навчання за предметами, за якими здійснюється зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

В інституті діють КУРСИ ПІДГОТОВКИ ВОДІЇВ. На цих курсах є можливість пройти теоретичну та практичну підготовку для отримання права керування транспортними засобами категорії «В», «С», «D».

 
Оберіть мову сайту:
Електрона заява
Приймальна комісія

Телефони приймальної комісії:
099 956 31 08
099 480 56 09

Електронна пошта приймальної комісії:
vstup.dui@mail.ru

Напиши листа ректору!
Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
Корисні посилання (Донецька область)
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval