Головна сторінка
Новини за календарем
2015
Вересень
Пн317142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт31017241
Пт41118252
Сб51219263
НД61320274
Про інститут
Статистика відвідувань


76.3%Ukraine Ukraine
6.1%Kuwait Kuwait
2.5%Italy Italy
2.4%Russian Federation Russian Federation
2.3%United States United States
1.9%United Kingdom United Kingdom
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Turkey Turkey
0.8%Germany Germany

Сьогодні: 105
Вчора: 310
Цього тижня: 1296
Минулого тижня: 1844
Цього місяця: 1007
Минулого місяця: 8636
Всього: 857918


Оголошення

Офіційно! Інформація Донецького юридичного інституту МВС України

Шановні студенти, слухачі, абітурієнти та їх батьки!
Звертаємо вашу увагу, що навчальний заклад працює у штатному режимі за юридичною адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. 7-й мікрорайон Зарічний, 24 та залишається державним закладом вищої освіти.
На сьогодні, Донецький юридичний інститут МВС України підтверджує свої зобов’язання щодо надання вищої освіти та видачу дипломів державного зразка.
Усі інші звернення або повідомлення від імені Донецького юридичного інституту МВС України, які розміщені НЕ на офіційному сайті навчального закладу не є достовірними.
У разі виникнення будь-яких питань, пов’язаних з організацією навчального процесу у Донецькому юридичному інституті МВС України, просимо звертатися за наступними контактами:
(056) 495 09 69 - чергова комендатура; 096 199 59 38 - гаряча лінія; 099 956 31 08 - приймальна комісія
(050) 928 00 65; (050) 174 33 94 - методисти денної та заочної форм навчання за кошти фізичних або юридичних осіб
(050) 901 79 74; (050) 477 73 46 - методисти заочної форми навчання за кошти державного бюджету

ВАЖЛИВО! Як отримати дублікат диплома про закінчення навчального закладу?

Шановні випускники Донецького юридичного інституту!

У зв’язку з масовими зверненнями до навчального закладу щодо отримання дублікатів дипломів про закінчення інституту надаємо вам перелік необхідних документів для оформлення дублікату диплома:

1. Заява на ім’я ректора інституту про виготовлення дублікату диплому з обов’язковим зазначенням причини повторного виготовлення (втрата, знищення, викрадення тощо).

2. Ксерокопія паспорта: 1,2 сторінки, сторінка прописки.

3. Ксерокопія документа, де зазначається прізвище та ім’я англійською мовою (закордонний паспорт, посвідчення водія), у разі відсутності зазначених документів, у заяві (п. 1) потрібно вказати: «моє прізвище та ім’я англійською мовою пишеться так: Ivanov Sergiu».

4. Довідка з райвідділу про втрату оригіналу диплома.

5. Оголошення в газеті про недійсність попередньо виданого диплому (якщо вам невідомий номер диплому, відповідну інформацію ви можете отримати, надіславши запит до навчального закладу на електронну пошту ректора: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ). Приватні заяви розглядаються тільки за наявності паспортних даних (ксерокопія паспорта).

6. При отриманні дублікату диплому, сплатити за дублікат суму у розмірі 108,00 грн. до каси інституту.

Примітка: виготовлення дублікатів дипломів здійснюється Державним підприємством «Інфоресурс», яке підпорядковане Міністерству освіти і науки України тільки за замовлення навчального закладу.

Приватне виготовлення дублікатів дипломів не здійснюється.

Термін виготовлення дублікату диплому 1-3 місяці (в залежності від поданих заяв).

План проведення науково-практичних конференцій, семінарів та круглих столів Донецьким юридичним інститутом МВС України у вересні-жовтні 2015 року

Тема конференції, семінару, круглого столу

Місце, місяць  проведення та потягом якого часу

День тижня

Учасники

Відповідальний за проведення заходу від ВНЗ

Жовтень

1.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми досудового розслідування»

Донецький юридичний інститут МВС України

 

23.10.2015 (Кривий Ріг)

П’ятниця (1 день)

50

Науковці та здобувачі наукових ступенів, курсанти та студенти

навчальних закладів МОН

та МВС України, співробітники органів внутрішніх справ

Кафедра кримінально-правових дисциплін і судових експертиз

2.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна в період Другої світової війни: відомі та невідомі сторінки історії»

Донецький юридичний інститут МВС України

 

жовтень 2015 (Кривий Ріг)

(1 день)

50

Науковці та здобувачі наукових ступенів, курсанти та студенти

навчальних закладів МОН

та МВС України, співробітники органів внутрішніх справ

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін

16 октября – Международная научно-практическая конференция «Актуальные проблемы криминологического исследования региональной преступности»

15-09

Академия Полиции МВД Азербайджанской Республики 16 октября 2015 года проводит III Международную научно-практическую конференцию «Актуальные проблемы криминологического исследования региональной преступности».

На конференции планируется обсуждений таких вопросов:

- Уголовно-правовые и криминологические проблемы изучения региональной преступности.

- Актуальные проблемы криминологического исследования  преступности в условиях глобализации.

- Современные модели криминологического исследования региональной преступности.

- Международные и региональные проблемы отдельных видов преступности (преступность среди несовершеннолетних, экологическая, экономическая, организованная преступность торговля людьми, киберпрестуность и т.д.)

- Международные и региональные проблемы влияния социально-негативных факторов на преступность.

- Виктимологические аспекты в исследовании региональной преступности.

- Основные направления профилактики региональной преступности.

Рабочие языки конференции: азербайджанский, русский и английский.

Срок предоставления материалов конференции: до 16 сентября 2015 года. Электронный адрес для направления материалов конференции e-mail: policacademy@pa.edu.az.

Конференция состоится 16 октября 2015 года в Академии Полиции МВД Азербайджанской Республики (по адресу: город Баку, Хазарский район, пос. Шувелан, ул. А.Ильдырыма 3).

Более детальную информацию об условиях участия в Международной научно-практической конференции и требованиях к тезисам можно получить в информационном письме.

 

Скачать информационный лист

 

Відділ організації наукової роботи

20-21 жовтня – Тренінг з системного розуміння основоположних прав людини (право на свободу мирних зібрань та свободу думки і слова)

15-05

20-21 жовтня 2015 року Німецька служба академічних обмінів (DAAD) спільно з ГО «Німецько-український правознавчий діалог» та Центром німецького права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках проекту «Попередження конфліктів та діалог з громадського суспільства країн східного партнерства» запрошує до участі у тренінгу з системного розуміння основоположних прав людини (право на свободу мирних зібрань та свободу думки і слова).

Метою тренінгу є спроба подолання ситуації, пов’язаної з недостатньо повним розумінням громадськістю та юридичною спільнотою змісту основоположних прав та свобод людини і громадянина, закріплених у Конституції України.

Для участі у тренінгу необхідно на конкурсній основі запрошуються представники громадського суспільства, зокрема консультанти юридичних клінік, члени недержавних організацій, журналісти, які висвітлюють проблеми правового захисту, а також науковці ВНЗ юридичного профілю. Усі охочі приєднатися до участі у тренінгу мають надіслати резюме та обґрунтування особистої та професійної зацікавленості у цьому заході у формі есе (обсяг обґрунтування – до 2 сторінок друкованого тексту, шрифт Times New Roman 14, інтервал 1,5, поля: праве – 1, ліве – 3, зверху та знизу – 2) до 01 жовтня 2015 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а копію – на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Виключно переможці конкурсу будуть запрошені про прийняття до участі організаційним комітетом.

Більш детальну інформацію про умови участі у тренінгу можна отримати в інформаційному повідомленні.

 

 

Відділ організації наукової роботи

15-05
15-05

23 октября – Международная научно-методическая конференция «Актуальные проблемы юридического образования»

15-05

23 октября 2015 года учреждение образования «Академия Министерства внутренних дел Республики Беларусь» проводит ежегодную Международную научно-методическую конференцию «Актуальные проблемы юридического образования».

Для участия в конференции приглашаются руководители и участники образовательного процесса при реализации образовательных программ высшего и дополнительного образования, специалисты органов управления образованием, педагогические и научные работники, представители государственных органов системы обеспечения национальной безопасности, а также все заинтересованные лица.

Конференция будет проводиться в форме пленарного заседания и секций, на которых будут рассмотрены следующие вопросы:

1. Юридическое образование в контексте Болонского процесса

- оптимизация профессионально-квалификационной структуры образования в Республике Беларусь с ориентацией на международные стандартные классификации в сферах образования и экономики. Национальная рамка квалификаций;

- особенности функционирования многоступенчатой системы обучения в европейских странах и в Республике Беларусь;

- концепция юридического образования в Республике Беларусь в рамках интеграции в европейское пространство высшего образования;

- особенности реализации принципов Болонского процесса при подготовке юристов в рамках многоступенчатой системы обучения;

- структура образовательных программ и учебных планов, опыт учреждений образования по их разработке и реализации на основе европейских квалификаций;

- накопительная система трудоёмкости зачётных единиц (кредитов) Европейской системы переводных зачетных единиц, их признание и взаимозачет;

- развитие европейского сотрудничества в области обеспечения качества высшего образования, разработка сопоставимых критериев и методологий, создание независимого агентства контроля качества;

- взаимное признание квалификаций и соответствующих документов в области образования, обеспечение автономности учреждений высшего образования;

- образование в течение всей жизни как инструмент реализации Болонского процесса.

2. Молодежная политика в сфере высшего образования

- тенденции и перспективы развития высшего образования Республики Беларусь в области молодежной политики;

- белорусский и европейский опыт создания условий для профессиональной мобильности преподавателей и студентов в рамках европейского пространства высшего образования;

- участие обучающихся в управлении учреждением высшего образования;

- развитие и стимулирование творческой инициативы молодых ученых и специалистов, занимающихся научно-исследовательской деятельностью.

Регистрация участников будет проводиться в режиме «online» до 1 октября 2015 года на сайте Академии МВД http://academy.mia.by в разделе «Научная деятельность».

Тезисы принимаются до 11 сентября 2015 года в адрес оргкомитета, подписанные автором (авторами). Тезисы аспирантов (адъюнктов, соискателей) должны быть заверены подписью научного руководителя. Тезисы, присланные после указанного срока, приниматься не будут.

Электронная версия направляется на электронный адрес e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Имя файла тезисов указывается буквами русского алфавита и состоит из фамилии и инициалов первого автора, например: Иванов С.А.

Более детальную информацию об условиях участия в Международной научно-методической конференции и требованиях к тезисам можно получить на сайте учреждение образования «Академия Министерства внутренних дел Республики Беларусь» (http://academy.mia.by) или в информационном письме.

 

Скачать информационный лист

 

Відділ організації наукової роботи

23-24 жовтня – Міжнародна наукова конференція «Чотирнадцяті осінні юридичні читання»

15-05

Хмельницький університет управління та права запрошує взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Чотирнадцяті осінні юридичні читання», яка відбудеться 23-24 жовтня 2015 року.

У науковому заході планується участь кращих представників провідних вищих навчальних закладів України, країн СНД та дальнього зарубіжжя.

Основні тематичні напрямки конференції:

1. Теорія та історія держави і права. Історія політичних і правових вчень. Філософія права.

2. Конституційне право. Адміністративне право. Фінансове право. Інформаційне право.

3. Цивільне право. Сімейне право. Міжнародне приватне право. Комерційне право.

4. Цивільний, господарський та адміністративний процес.

5. Трудове право та право соціального забезпечення.

6. Земельне право. Аграрне право. Екологічне право. Природоресурсне право.

7. Кримінальне право та кримінологія. Кримінально-виконавче право.

8. Кримінальний процес і криміналістика. Судова експертиза.

9. Міжнародне право. Порівняльне правознавство.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Для участі у конференції Вам необхідно до 1 жовтня 2015 року заповнити електронну реєстраційну форму, до якої одночасно додати Ваші тези, квитанцію про оплату організаційного внеску та належним чином засвідчену скановану рецензію наукового керівника.

Більш детальну інформацію про умови участі та вимоги до доповіді на Міжнародну наукову конференцію можна отримати на офіційному сайті Хмельницького університету управління та права (http://www.univer.km.ua/).

 

 

Відділ організації наукової роботи

25-26 листопада – Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та історії держави і права в дослідженнях студентів і молодих учених»

15-05

Бердянський університет менеджменту і бізнесу запрошує взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання теорії та історії держави і права в дослідженнях студентів і молодих учених», яка відбудеться 25-26 листопада 2015 року.

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

1) Сучасні проблеми та перспективи розвитку теорії держави і права.

2) Історико-правові нариси крізь призму трансформації суспільних відносин.

3) Філософсько-правові засади розвитку державно-правової дійсності.

4) Соціологічні дослідження державно-правових явищ.

5) Порівняльне правознавство: актуальні проблеми.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Адреса оргкомітету: 71118, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Свободи, 117-А. Телефон (факс) для довідок: (06153) 6-44-01

Більш детальну інформацію про умови участі та вимоги до доповіді на Міжнародну науково-практичну конференцію можна отримати на офіційному сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу (http://bumib.edu.ua/uk/page/plan-naukovyh-zahodiv-na-2015-rik/).

 

 

Відділ організації наукової роботи

25-27 листопада – Міжнародна Інтернет-конференція «Глухівські наукові читання – 2015»

30-10

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка запрошує взяти участь у V Міжнародній Інтернет-конференції молодих учених і студентів «Глухівські наукові читання – 2015», яка відбудеться 25-27 листопада 2015 року.

Напрями роботи конференції:

Право;

- Психологія;

- Педагогіка;

- Соціологія;

- Біологія;

- Історія;

- Філологія;

- Сучасні інформаційні технології;

- Філософія;

- Економіка;

- Політологія.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Для участі в роботі наукової конференції потрібно до 30.10.2015 надіслати на електронну адресу оргкомітету e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду такі документи:

а) форму заявки на участь у конференції;

б) скан-копію (якісну цифрову фотокартку) квитанції про оплати публікації (після підтвердження про прийняття матеріалів до друку);

в)  тези конференції.

Більш детальну інформацію про умови участі та вимоги до доповіді на Міжнародну Інтернет-конференцію можна отримати на офіційному сайті Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (http://new.gnpu.edu.ua/) або у інформаційному повідомленні.

 

Скачать информационный лист

 

Відділ організації наукової роботи

3 декабря – Международная научно-практическая конференция II криминалистические чтения «Уголовный процесс и криминалистика: история и современность»

15-05

3 декабря 2015 года учреждение образования «Академия Министерства внутренних дел Республики Беларусь» проводит Международную научно-практическую конференцию II криминалистические чтения «Уголовный процесс и криминалистика: история и современность», посвященные памяти заслуженного деятеля науки Республики Беларусь, доктора юридических наук, профессора Н.И. Порубова.

Для участия в конференции приглашаются сотрудники правоохранительных органов, профессорско-преподавательский состав, научные работники, аспиранты (адъюнкты).

Работа конференции планируется по следующим направлениям:

- актуальные вопросы обеспечения защиты прав и законных интересов граждан при производстве по материалам и уголовным делам;

- традиционные и инновационные подходы в контексте повышения эффективности уголовного процесса;

- проблемы гармонизации уголовно-процессуальных систем в свете реформирования законодательства;

- проблемы дифференциации уголовного процесса; упрощенные и ускоренные процедуры;

- современные проблемы доказательственного права и использования результатов оперативно-розыскной деятельности в уголовном процессе;

- современные проблемы криминалистики и возможные пути их решения;

- перспективные направления технико-криминалистического обеспечения деятельности правоохранительных органов;

- современные подходы повышения эффективности тактического обеспечения следственных действий;

- организационно-методическое обеспечение расследования отдельных видов и групп преступлений;

- проблемы использования специальных знаний в процессе расследования преступлений;

- актуальные вопросы судебно-экспертной деятельности;

- проблемы криминалистического образования.

Для участия в работе конференции и включения статей в сборник необходимо в срок до 1 октября 2015 года представить заявку, статью, рецензию научного руководителя (для аспирантов, соискателей) в оргкомитет на адрес электронной почты e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (для статей по криминалистической тематике) и e-mail: pga241083@mail.ru (для статей по уголовно-процессуальной тематике).

Более детальную информацию об условиях участия в Международной научно-практической конференции и требованиях к тезисам можно получить на сайте учреждение образования «Академия Министерства внутренних дел Республики Беларусь» (http://academy.mia.by) или в информационном письме.

 

Скачать информационный лист

 

Відділ організації наукової роботи

4-5 грудня – Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Сучасний стан і перспективи розвитку держава і права»

15-05

Юридичний факультет Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара запрошує взяти участь у VII Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасний стан і перспективи розвитку держави і права», яка відбудеться 4-5 грудня 2015 року на базі Палацу студентів.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Напрями роботи конференції:

1) теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень, філософія та соціологія права, порівняльне правознавство;

2) конституційне право та конституційний процес, муніципальне право;

3) цивільне право та цивільний процес, сімейне право;

4) господарське право та господарський процес;

5) трудове право, право соціального забезпечення;

6) земельне право, аграрне право, екологічне право, природоресурсне право;

7) адміністративне право та адміністративний процес, фінансове право, інформаційне право;

8) кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право;

9) кримінальний процес та криміналістика, судова експертиза, оперативно-розшукова діяльність;

10) міжнародне публічне право, міжнародне приватне право.

Для участі у роботі конференції необхідно до 6 листопада 2015 року надіслати одним листом на електронну адресу e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду наступні файли (тема листа «На конференцію_прізвище та ініціали автора»): тези доповіді у форматі *.doc (назва файлу – прізвище автора і слово «Тези», а між цими словами – тире, наприклад, Грігораш-Тези.doc).

Більш детальну інформацію про умови участі та вимоги до доповіді на Міжнародну наукову конференцію можна отримати на офіційному сайті Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (http://www.dnu.dp.ua/) або у інформаційному повідомленні.

 

Завантажити інформаційне повідомлення

 

Відділ організації наукової роботи

Щорічний конкурс Програм академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні

15-10

Програма імені Фулбрайта, спонсовано урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Ця програма діє з 1946 року в 155 країнах світу.

З 1992 року Програма діє в Україні. За час існування близько 900 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; у свою чергу, понад 530 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.

У 1999 випускники Програми імені Фулбрайта заснували Українське Фулбрайтівське товариство.

Програма імені Фулбрайта в Україні об’явила ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС для студентів старших курсів, аспірантів і викладачів та запрошує на навчання у США за трьома напрямами:

1. Fulbright Graduate Student Program.

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master’s program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни (у тому числі й правознавство).

Анкети на конкурс приймають до 16 травня  2015 року.

2. Fulbright Faculty Development Program.

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни (у тому числі й правознавство).

Анкети на конкурс приймають до 1 листопада 2015 року.

3. Fulbright Scholar Program.

Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2015 року).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Анкети на конкурс приймають до 15 жовтня  2015 року

Більш детальну інформацію щодо умов гранту, вимог до кандидатів, документів на конкурс та вимог до їх оформлення можна отримати у розділі «ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС» на офіційному сайті Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні http://www.fulbright.org.ua.

 

 

Відділ організації наукової роботи

Останні новини
Загальна інформація про навчальний заклад Друк

Адміністративний корпус навчального закладу Адміністративний корпус навчального закладу

Створений спільним наказом МВС України та Міністерства освіти України від 08.02.1993 № 31/52 на базі Донецького училища міліції МВС України. Як навчальний заклад функціонує з 1961 року (наказ МВС УРСР від 28.04.1961 № 0109).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 № 727-р «Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ» Донецький юридичний інститут виділено зі складу Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Наказом МВС України від 28.07.2011 № 490 «Про реорганізацію вищих навчальних закладів МВС» навчальний заклад іменований Донецький юридичний інститут МВС України.

Рівень акредитації: Інститут ліцензований на надання освітніх послуг (ліцензія серії АЕ №527870 вiд 06.01.2015), пов’язаних з одержанням вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр». Його визнано акредитованим за III рівнем зі спеціальностей «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» (сертифікат серії РД-III №0473578) та за IV рівнем зі спеціальності «Правознавство» (сертифікат серії НД-IV №0473581).

Інститут здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”, „спеціаліст” „магістр” за спеціальностями „Правознавство” та „Правоохоронна діяльність” на 6 факультетах (підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції, підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів, факультет права, заочного та дистанційного навчання). Функціонують науково-дослідна лабораторія з безпеки дорожнього руху, ад’юнктура, науково-дослідний центр психотренінгових технологій, центр післядипломної освіти, курси підготовки водіїв категорії «В», «С», «D», курси довузівської підготовки.

На 22 кафедрах інституту працюють 223 кваліфікованих викладача. У тому числі 7 академіків, 15 докторів наук (8 – юридичних), 152 кандидатів наук (105 – юридичних). Із вченим званням «професор» – 12 осіб, «доцент» – 64, серед працівників інституту 22 мають спортивні звання майстрів спорту, із них 11 майстрів спорту міжнародного класу. 1 особа має звання «Заслужений тренер».

ДЮІ є одним з двох навчальних закладів системи МВС України, що готує експертів-криміналістів, та єдиним з підготовки кадрів для підрозділів боротьби з правопорушеннями в сфері інтелектуальної власності та високих технологій, в також з підготовки працівників державної автомобільної інспекції.

Поряд із теоретичною підготовкою значна увага приділяється бойовій та фізичній підготовці майбутніх правоохоронців. В інституті є збірні команди з кульової стрільби, рукопашного бою, самбо, футболу, баскетболу, волейболу, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, які неодноразово посідали призові місця у першостях серед навчальних закладів МВС України та інших спортивних змаганнях.

Навчальний корпус №2 Навчальний корпус №2

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ – здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для підрозділів кримінальної міліції за напрямом підготовки «Правоохоронна діяльність», «Правознавство». Випускник факультету може працювати на посадах: оперуповноважений карного розшуку, оперуповноважений з боротьби зі злочинністю у сфері інтелектуальної власності та високих технологій. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: 2009, 2010 роки набору – 4 роки, 2011, 2012 роки набору - 3 роки, 2013 рік набору  - 4 роки.

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ МІЛІЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ – здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для підрозділів міліції громадської безпеки за напрямом підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність». Випускник факультету може працювати на посадах: дільничний інспектор міліції, інспектор з охорони громадського порядку, інспектор із роботи з населенням і громадськими формуваннями тощо. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: 2009, 2010 роки набору – 4 роки, 2011, 2012, 2013 роки набору - 3 роки.

Навчальний корпус факультету безпеки дорожнього руху, вул. Вікова, 23а Навчальний корпус факультету безпеки дорожнього руху, вул. Вікова, 23а

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ – здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» для підрозділів Державної автомобільної інспекції та патрульної служби за напрямом підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність». Випускник факультету може працювати на посадах: державтоінспектор відділів ДАІ, старший інспектор дорожньо-патрульної служби, інспектор з адміністративної практики, інспектор з розшуку, інспектор з профілактичної роботи, інженер з нагляду за станом доріг, старший інспектор патрульної служби тощо. За час навчання курсанти опановують професію водія категорії А, В, С. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: 2009, 2010 роки набору – 4 роки, 2011, 2012, 2013 роки набору - 3 роки.

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИХ ТА СЛІДЧИХ ПIДРОЗДIЛIВ – здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «магістр» для підрозділів слідства, слідчих підрозділів з розслідування ДТП та експертно-криміналістичних підрозділів органів внутрішніх справ за напрямом підготовки «Правознавство». Випускник факультету може працювати на посадах: слідчий, дізнавач, експерт. Форма навчання – денна. Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» - 4 роки, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» (для експертних підрозділів) - 1 рік.

Курсанти інституту отримують формений одяг, грошове утримання за нормами, встановленими МВС України. Курсанти першого курсу мешкають на території інституту та перебувають на повному державному забезпеченні, курсанти другого та старших курсів (у разі необхідності) забезпечуються харчуванням та гуртожитком.

Усі випускники ДЮІ, які навчались на денній формі навчання за рахунок державного бюджету, працевлаштовуються у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ комплектуючих Управлінь МВС України в областях та на транспорті.

ФАКУЛЬТЕТ ЗАОЧНОГО ТА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ОВС – здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з числа практичних працівників міліції для органів внутрішніх справ за напрямом підготовки «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» на базі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 4 роки), вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (термін навчання – 3 роки) без відриву від основної роботи.

Майданчик біля ректорату Донецького юридичного інституту Майданчик біля ректорату Донецького юридичного інституту

ФАКУЛЬТЕТ ПРАВА – на умовах повної компенсації витрат на навчання здійснює ступеневу підготовку фахівців-юристів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» для роботи у державних та комерційних структурах за напрямом підготовки «Правознавство» за спеціалізаціями: «цивільно-правова», «господарсько-правова», «кримінально-правова». Випускникам факультету інститут надає допомогу у працевлаштуванні в державних установах та органах внутрішніх справ. Користування усіма бібліотечними фондами, участь у роботі гуртків, у тому числі наукових, медична допомога безкоштовні. Термін навчання на денній формі для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» – 4 роки. Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» галузі знань «Право» - 1 рік. В інституті існує практика переведення студентів денної форми навчання з числа відмінників на бюджетну форму навчання інституту із зарахуванням в органи внутрішніх справ.

Крім денної, на зазначеному факультеті здійснюється підготовка юристів на заочній формі навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти (термін навчання – 5 років), вищої юридичної освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (термін навчання – 3 роки) та післядипломна освіта осіб, які мають повну вищу неюридичну освіту (термін навчання – 3 роки). Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» галузі знань «Право» - 1 рік. На заочній формі навчання факультету, незалежно від віку, повну вищу юридичну освіту можуть одержати як працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, так і цивільні особи.

З 2008 року в інституті створено МАГІСТРАТУРУ, у якій фахівці освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «спеціаліст» за напрямом підготовки «Правознавство» мають можливість підвищити свій кваліфікаційний рівень і отримати диплом «магістра» за спеціальністю «Правознавство». Термін навчання на денній формі – 1,6 років. Щорічний набір – 30 осіб.

АД’ЮНКТУРА – здійснює підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації за денною та заочною формами навчання для здобуття наукового ступеню кандидата юридичних наук за спеціальностями: 12.00.07. – адміністративне право і процес; фінансове та інформаційне право; 12.00.09. – кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза. Термін навчання на денній формі – 3 роки, на заочній – 4 роки.

В ад’юнктурі поряд із держбюджетною формою навчання здійснюється підготовка науково-педагогічних кадрів на госпрозрахунковій основі.

ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ – забезпечують підвищення кваліфікації осіб начальницького складу органів внутрішніх справ та підготовку кандидатів на службу в органи внутрішніх справ за направленням комплектуючих Управлінь МВС України в областях та на транспорті з числа цивільних осіб на посади середнього та старшого начальницького складу підрозділів карного розшуку, боротьби з незаконним обігом наркотиків, кримінальної міліції у справах неповнолітніх дітей, боротьби з організованою злочинністю.

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР ПСИХОТРЕНІНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ – є єдиним підрозділом у системі силових відомств України, де з урахуванням європейського досвіду здійснюються науково-методична розробка та практичне впровадження в діяльність ОВС прогресивних тренінгових методів, спрямованих на формування у персоналу психологічної готовності до впевнених прогресивних дій у повсякденній та екстремальній ситуаціях, навичок комунікації та розв’язання психологічних і особистих проблем.

У 2009 році до структури Донецького юридичного інституту увійшла науково-дослідна лабораторія з безпеки дорожнього руху.

КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ АБІТУРІЄНТІВ надають можливість вступникам прослухати курс навчання за предметами, за якими здійснюється зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

В інституті діють КУРСИ ПІДГОТОВКИ ВОДІЇВ. На цих курсах є можливість пройти теоретичну та практичну підготовку для отримання права керування транспортними засобами категорії «В», «С», «D».

 
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг, 7й Зарічний мікрорайон, 24
м. Кривий Ріг, вул. Революційна, 21

Телефони приймальної комісії:
099 956 31 08
(0564) 95 09 69
факс: (0564) 95 09 69

Електронна пошта приймальної комісії:
vstup.dui@i.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval