Шановні ветерани, науково-педагогічні працівники, співробітники, випускники, курсанти, студенти, слухачі та всі небайдужі до долі Донецького юридичного інституту!

28 квітня 2018 року – важлива дата для кожного з нас, для всіх тих, хто навіки пов’язав свою долю з Донецьким юридичним інститутом МВС України, бо саме в цей день колектив відзначає 57-у річницю з Дня заснування навчального закладу.

28 квітня – особлива дата, бо вона нас, ветеранів, викладачів, співробітників, випускників, студентів, курсантів, слухачів і друзів інституту, згуртовує в одну дружну родину, об’єднує не лише спільною славною історією, спільним не завжди безхмарним минулим, а і єдиною ідеєю – вірою у світле та успішне майбутнє вишу-переселенця на Криворіжжі, в Маріуполі, надією на відродження потужної і нездоланної сили і міці вишу на рідній землі – у Донецьку.

28 квітня – по-особливому тепла дата, бо наповнена вона і ніжними спогадами, і незрадливою любов’ю до вишу, і великою шаною до традицій закладу, і душевними зустрічами, і щирими словами привітань.

28 квітня – незабутня для нас дата: ми пам’ятаємо і поважаємо історію становлення вишу – від Сталінської спеціальної середньої школи міліції МВС і до сьогодні. Ми пам’ятаємо і шануємо добре ім’я тих, кого вже немає серед живих, але хто довгі роки самовіддано працював і формував імідж інституту в Україні та за її межами.

28 квітня 2018 року – віримо, і знакова подія в житті кожного криворіжця та маріупольця, бо Донецькому юридичному інституту за 3 роки невтомної праці у Кривому Розі та за рік роботи в Маріуполі вдалося заслужити і довіру, й авторитет серед містян, заручитися підтримкою міських громад, довести навіть тим, хто не вірив у майбутнє вишу, що ми команда високопрофесійних фахівців, що ніякі негаразди та складні випробовування долі не зламали нас, а лише загартували, наповнили неймовірною жагою до життя і надихнули на нові досягнення, бо в єдності наша сила.

ДЮІ гідно несе своє звання, розвивається і розбудовується! ДЮІ – бути! І в тому заслуга кожного з Вас, шановні колеги. Як ректор, дякую кожному з Вас за віру в нашу команду, за повагу до традицій інституту, за відданість і професіоналізм, мудрість і наполегливість, старанність і працелюбність, креативність і цілеспрямованість.

Бажаю усім нам такого жаданого і давно омріяного миру, добра, здоров’я, щастя, а у всіх починаннях – успіху та удачі!

Живи та слався, Донецький юридичний інституте!

 

З повагою

ректор Донецького юридичного інституту Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking