26 жовтня 2017 року у виконкомі Саксаганської районної у місті ради вперше проведена спільна нарада керівників закладів освіти та батьківського комітету. Такий формат наради є актуальним сьогодні, в час коли відбуваються процеси децентралізації, коли набув чинності новий закон України «Про освіту», коли суспільство має багато очікувань та нових вимог щодо позитивних змін в освіті.

Під час наради заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Скляр С.Л. відмітила, що роботу закладів освіти сьогодні неможливо уявити без активного діалогу з батьківською громадою, що системна взаємодія органів місцевого самоврядування, закладів освіти, батьків дозволить своєчасно вирішувати освітянські проблеми, конструктивний діалог дозволить уникнути конфліктних ситуацій, які виникають у більшості випадків від нерозуміння або непроінформованості.

Про фінансування закладів освіти в 2017 році доповів начальник відділу освіти виконкому районної у місті ради Іванов А.С. Про основні новели нового Закону України «Про освіту» інформувала заступник начальника відділу освіти виконкому районної у місті ради Михайлова Л.І. Батьківську роль у вихованні дітей відзначила у своєму виступі начальник служби у справах дітей виконкому районної у місті ради Сироватка І.В. Наприкінці виступів відбувся діалог з батьківською громадою, присутні мали можливість отримати відповіді на питання, що їх цікавили.

Участь у нараді від Донецького юридичного інституту МВС України прийняв доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права, кандидат юридичних наук доцент Коміссаров Микола Леонідович. Запропонований формат надав можливість поспілкуватися не тільки з керівництвом шкіл району, але й, що важливо, з батьками потенційних студентів та курсантів ДЮІ МВС України. Роздана профорієнтаційна продукція інституту, надала бесіді більш предметний характер.

За результатами наради доцент Коміссаров М.Л. отримав запрошення на колегію, що відбудеться у листопаді на базі КЗШ №68 міста Кривого Рогу.

Окрім зазначеного заходу, доцентом Коміссаровим М.Л. були відвідані ДЮСШ №1, №2, №10, де у звичній для молодих спортсменів обстановці, поінформував про можливості вступу до Донецького юридичного інституту МВС України, перспективи розвитку спортивної бази якого, дозволяє стверджувати, що якісна юридична освіта може здійснюватися на тлі значних спортивних досягнень.

Участь представників кафедри державно-правових дисциплін і міжнародного права ДЮІ у нараді Саксаганської районної у місті ради 1Участь представників кафедри державно-правових дисциплін і міжнародного права ДЮІ у нараді Саксаганської районної у місті ради 2
Участь представників кафедри державно-правових дисциплін і міжнародного права ДЮІ у нараді Саксаганської районної у місті ради 3Участь представників кафедри державно-правових дисциплін і міжнародного права ДЮІ у нараді Саксаганської районної у місті ради 4

Кафедра державно-правових дисциплін і міжнародного права

Real time web analytics, Heat map tracking