Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 11
Вчора: 1384
Цього тижня: 11
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10896
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374771


Вийшла друком монографія «Залишення в небезпеці: кримінально-правовий аспект»
Про інститут - Новини

Участь керівництва Донецького юридичного інституту в робочій зустрічі з головою Національної поліції України у м. Маріуполі 1

Становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави, неможливо без забезпечення закріплених Конституцією України прав і свобод, що є невід'ємними для усіх без винятку людей.

Серед таких прав особливе місце займає право людини на життя, відповідно до якого обов’язком держави є його всебічний захист, у тому числі, від посягань, що відповідно до чинного законодавства України є злочинними, оскільки саме злочини спричиняють найбільшої шкоди життю та здоров'ю людини.

Поміж злочинів проти життя та здоров'я людини окреме місце займають діяння, пов’язані із залишенням людини в небезпечному для життя стані, оскільки особи, що скоюють такі злочини посягають не тільки на життя та здоров'я особи, але й на безпеку його існування. У більшості випадків потерпілими від таких злочинів виступають особи, що позбавлені можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу або внаслідок іншого безпорадного стану, оскільки такі особи не в змозі самостійно вжити потрібних заходів до самозбереження.

Детальніше...
 
Участь керівництва Донецького юридичного інституту в робочій зустрічі з головою Національної поліції України у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

6 листопада, у м. Маріуполі під керівництвом голови Національної поліції України Сергій Князєв провели робочу зустріч з обговорення розвитку програми безпеки на території східного та південного регіонів. За приклад успішної реалізації системи безпеки був взятий впроваджений на Донеччині унікальний проект – Єдиний аналітичний сервісний центр, основою якого стало використання інтелектуальної системи відеоспостереження.

Участь в обговоренні взяли Голова Нацполції України Сергій Князєв, перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, заступник командувача Національної гвардії України Микола Балан, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, керівники Головних управлінь Нацполіції в Донецькій, Луганській, Херсонській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській областях та голови крупних населених пунктів із цих областей. Їм показали дійсно комплексний спільний підхід та організацію роботи поліції з місцевими радами та обласною владою, спрямовані на забезпечення безпеки наших громадян.

Детальніше...
 
З метою залучення молоді до масових занять фізичною культурою і спортом ДЮІ провів відкритий турнір з гирьового спорту
Про інститут - Новини

4 листопада 2017 року Донецьким юридичним інститутом МВС України, за безпосередньої підтримки Союзу гирьового спорту України було проведено ІІІ-й Відкритий кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок». У змаганнях взяло участь 106 спортсменів з семи регіонів країни: м. Києва, Київської, Полтавської, Харківської, Донецької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, серед яких були як представники правоохоронних органів (Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби) Збройних сил України, так і всі бажаючі гирьовики. Дніпропетровщина була представлена спортсменами з м. Покров, м. Кам'янське, Новомосковського та Нікопольського районів. Дуже приємно, що до проведення змагань масово долучилися і представники Кривого Рогу: військова частина Національної гвардії України 3011, Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області, Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі, студенти вищих навчальних закладів, вихованці Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а також і учні Криворізької ЗОШ № 7.

Детальніше...
 
Вітаємо старшого інспектора відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції Костянтина Олексійовича Пічка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо старшого інспектора відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції Костянтина Олексійовича Пічка з Днем народження!

Шановний Костянтине Олексійовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Після закінчення нашого навчального закладу, Ви отримали неоцінений досвід в органах МВС. Ваша працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та практичний досвід, стали запорукою теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

Детальніше...
 
В межах міського суботника курсанти провели парко-господарський день у навчальному корпусі для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів, який знаходиться за адресою м. Маріуполь, вул. Луніна, 89
Про інститут - Новини

4 листопада в усіх районах міста Маріуполя жителі з самого ранку вийшли на вулицю з метою наведення чистоти на прибудинкових територіях, прибирали опале листя в скверах, площах, вулицях тощо. Таким чином, в місті був даний старт осіннім суботникам.

До загальноміського суботнику також долучилися і курсанти 1-го курсу 106-107 навчальних взводів, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» під керівництвом фахівця МЦППП «Академія поліції» інституту Костянтина Пичка. Курсантами був проведений парко-господарчий день у навчальному корпусі для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів, який знаходиться за адресою м. Маріуполь, вул. Луніна, 89. Ця будівля була надана ДЮІ громадою м. Маріуполя 16 травня 2017 року. І вже сьогодні вона, після систематичного догляду та облаштування, готова зустрічати курсантів, слухачів та студентів, майбутніх поліцейських та юристів. А з вікон навчального корпусу відкривається мальовничий вид на місто.

Детальніше...
 
Читання – унікальний спосіб зберегти живий розум
Про інститут - Новини

До бібліотеки інституту надходить література з різних джерел. Допомагають у поповненні фонду вишу-переселенця вищі навчальні заклади системи МВС України, виші, підпорядковані Міністерству освіти та науки, благодійні фонди, державні установи, колективи наукових бібліотек, провідні науковці нашої держави, пересічні громадяни, яким небайдужа доля Донецького юридичного інституту МВС України.

Активно підтримують бібліотеку і співробітники інституту. Нещодавно ми отримали друковані примірники монографії «Органи внутрішніх справ України на етапі розбудови незалежної держави (історико-правове дослідження)» професора кафедри загально-правових дисциплін, доктора юридичних наук, кандидата історичних наук, доцента Зозулі Євгена Вікторовича.

Детальніше...
 
Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України в регіональній дискусії «Стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму» 04 листопада 2017 року
Про інститут - Новини

04 листопада 2017 року в м. Маріуполь у готелі «Європейський» відбулася регіональна дискусія за підтримки шведсько-українського проекту, що реалізується Академією Фольке Бернадотта та фінансується Шведським агентством з міжнародного розвитку та співраці (SIDA) «Стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму».

Під керівництвом Центру дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», навчальних закладів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та Донецького юридичного інституту МВС України, органів місцевого самоврядування пройшов даний захід.

Основною метою зазначеного заходу було проаналізувати реальний стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму та напрями подальшого вдосконалення їх законодавчого регулювання.

З привітальними промовами виступили: народний депутат України, підприємець, політик, голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу» Сергій Олексійович Тарута; експерт Центру дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», кандидат юридичних наук, доцент Володимир Миколайович Венгер; завідувач кафедри Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка доктор юридичних наук, доцент Володимир Федорович Нестерович.

Детальніше...
 
Баскетбольна команда інституту взяла участь в розіграші кубку ГО «Динамо»
Про інститут - Новини

У зв’язку із популяризацією спорту та активного способу життя, керуючись нормативно-правовими актами МВС України, баскетбольний клуб Донецького юридичного інституту брав участь у турнірі з баскетболу на кубок призи ГО «Динамо», присвяченого 93-ій річниці створення організації. Даний турнір проходив в місті Дніпро, на базі Університету митної справи та фінансів (вулиця Володимира Вернадського, 2/4).

До обласного центру з’їхалися дев’ять команд, які представляли різні відомчі правоохоронні підрозділи. Суперниками нашої команди були команди: ГУ НП в Дніпропетровській області, Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області, ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, Управління Державної фінансової служби України в Дніпропетровській області, Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області, в/ч 3021, Криворізького міського відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Університет митної справи та фінансів. Загалом у турнірі брали участь 98 спортсменів.

За регламентом змагань наша команда була сформована із співробітників Донецького юридичного інституту. Її представляли курсанти Микита Степанишен, Дмитро Тур, Ігор Журавель, Віталій Гончар, Віталій Гайдей, Ростислав Романенко, Владислав Полупанов, Олександр Піцик (факультет Національної поліції), Андрій Борець, Богдан Петров, Сергій Перекопський (юридичний факультет).

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval