Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 13
Вчора: 1384
Цього тижня: 13
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10898
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374773


Вітаємо першого заступника міського голови міста Маріуполя Олександра Валерійовича Голтвенка з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо першого заступника міського голови міста Маріуполя Олександра Валерійовича Голтвенка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Олександре Валерійовичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Ювілеєм!

На Вас лежить велика відповідальність перед містом, адже завдяки Вам вирішуються питання пов’язані з архітектурою, містобудуванням і благоустроєм міста, транспортом і зв'язком, земельними відносинами, охороною праці, довкіллям та екологією, аграрно-промисловим комплексом. Народна повага та довіра громадян надихає Вас на нові звершення у служінні рідному місту.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника директора центру – завідувача відділення навчально-методичної роботи Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Олексія Васильовича Холіна з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо заступника директора центру – завідувача відділення навчально-методичної роботи Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Олексія Васильовича Холіна з Днем народження!

Шановний Олексіє Васильовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваш попередній досвід роботи в органах МВС України, починаючи з посади слідчого з особливо важливих справ групи по розслідуванню злочинів у сфері економіки, Ваше самовіддане бажання виробити у правоохоронців фахові знання, критичне мислення й вміння раціонально прогнозувати своє життя, роблячи його моральним і відповідальним принесли заслужений авторитет серед колег та слухачів Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники Донецького юридичного інституту провели зустріч з випускниками шкіл Кальміуського району м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Студентська науково-дослідна робота на базі кафедри господарсько-правових дисциплін
Про інститут - Новини

Для організації наукової роботи студентів за напрямом підготовки «Право», з метою залучення обдарованої студентської молоді до науково-дослідної роботи у галузі правових наук, на кафедрі господарсько-правових дисциплін юридичного факультету, під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри Шостаковської Антоніни Віталіївни функціонує науково-дослідний гурток. Основні завдання гуртка – це дослідження актуальних правових питань діяльності підприємств, установ та організацій, сприяння участі студентами у наукових конференціях, публікації тез доповідей та наукових статей, розвиток особистості студентів як дослідників шляхом підвищення їх наукової активності. На сьогоднішній день учасниками наукового гуртка на постійній основі є студенти денної форми навчання: другого, третього та четвертого курсів, а також магістри першого та другого курсів. Крім того, засідання гуртка відвідують викладачі кафедри та всі бажаючі.

Чергове засідання науково-дослідного гуртка відбулось 23 листопада 2017 року, на якому були присутні студенти та магістранти юридичного факультету, а також приєднались завідувач кафедри Кадала Віталій Віталійович, доценти кафедри Громенко Юлія Олександрівна та Родіна Валерія Вікторівна.

Детальніше...
 
Як попередити грип та ГРВІ
Про інститут - Новини

З настанням холодної пори року різко зростає кількість гострих респіраторних вірусних інфекцій, які в структурі інфекційних захворювань посідають перше місце. При цьому на грип припадає 12-15%. В епідемічний сезон за короткий період часу (4-6 тижнів) ці недуги підхоплюють 70-85% населення. Близько половини з них – діти.

При появі нового штаму все населення виявляється неімунним. Захворювання поширюється лавиноподібно, виникає велика кількість важких форм захворювання і летальних випадків. Джерелом інфекції є хвора людина. Механізми передачі інфекції – повітряно-крапельний та контактний. Масовому поширенню грипу сприяють хворі на легкі форми, особливо ті, хто недбало ставиться до свого здоров’я і до небезпеки зараження оточуючих. З краплинами слизу із дихальних шляхів під час кашлю, чхання, розмови вірус може розсіюватися на кілька метрів від хворого. Неабияке значення в механізмі передачі інфекції має контакт брудних інфікованих рук зі слизовими оболонками очей або роту.

Детальніше...
 
Сьогодні, відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

29 листопада 2017 року проведено чергове засідання Донецького юридичного інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний акцентував увагу присутніх на продовження цілеспрямованої, системної та скоординованої  роботи колективу вишу-переселенця, спрямованої на забезпечення гідної освіти для майбутніх правоохоронців всієї України та фахівців для різних сфер юридичної практики. Голова Вченої ради зазначив, що тільки сумісними зусиллями працівників Донецькому юридичному інституту, як вишу-переселенцю, вдається долати труднощі та успішно розвиватися в умовах сьогодення, як у м. Кривому Розі Дніпропетровської області, так і у м. Маріуполі Донецької області. «На теперішній час перед нами стоїть безліч нових завдань, але переконаний, що спільною, наполегливою працею колективу навчального закладу, нам вдасться успішно їх розв’язати».

Робота Вченої ради розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту».

Директор Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Вадим Кульчицький доповів «Про організацію діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України за всіма напрямами роботи та заходи щодо її поліпшення».

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті запроваджені в діяльність курси підвищення кваліфікації поліцейських з використанням технологій дистанційного навчання
Про інститут - Новини

Відповідно до вимог Закону України «Про Національну поліцію», наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції України», доручення МВС України «Про запровадження технологій дистанційного навчання поліцейських», а також листа Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України «Про організацію підвищення кваліфікації поліцейських захисту економіки» з 29 листопада поточного року в Донецькому юридичному інституті в рамках запровадження інноваційних методів навчального процесу розпочато освітню діяльність курсів підвищення кваліфікації поліцейських захисту економіки ГУ НП в Донецькій та Луганській областях з використанням технологій дистанційного навчання.

Так, 24 правозахисники підрозділів захисту економіки завзято приступили до навчання, а колектив науково-педагогічного складу інституту прикладуть максимум зусиль, щоб передати свої знання і навички.

Заходи щодо реєстрації слухачів курсу та проведення методично-консультаційних занять провели перший проректор інституту капітан поліції Єгор Сергійович Назимко та начальник відділу організації служби Руслан Володимирович Врадій, після чого слухачі були ретельно ознайомлені з порядком, умовами та розкладом проведення курсів підвищення кваліфікації за дистанційною формою.

Детальніше...
 
Навчаємося, щоб якісно навчати протидії торгівлі людьми
Про інститут - Новини

Якісна підготовка майбутніх офіцерів поліцейських з протидії сучасним викликам злочинності передбачає наявність у науково-педагогічного складу відповідних компетенцій щодо теоретичного обґрунтування та практичної реалізації правоохоронної функції. Як зазначає ректор інституту, професор Віктор Бесчастний, науково-педагогічні працівники повинні постійно отримувати нові знання і навички, що своєю чергою надає можливість своєчасно реагувати на оперативну обстановку, тенденції розвитку злочинності, протидіяти латентній злочинності. І тому дані заходи підвищать якість підготовки майбутніх правоохоронців. Тобто компетенції викладача передбачають постійне підвищення кваліфікації з протидії злочинності.

Так, з розвитком інформаційних технологій, злочинний світ використовує Інтернет можливості у своїх злочинних намірах. Зокрема у сучасному світі отримали розповсюдження злочини, пов’язані з торгівлею людьми. Особливістю цих злочинів стало використання інформаційних технологій, що ставить перед поліцейськими питання щодо збору «електронних доказів», проведенню пошукової та аналітичної роботи в Інтернет мережі, проведення операцій під прикриттям тощо.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України став першим вишем Кривого Рогу, який взяв участь у Європейському тижні тестування на ВІЛ
Про інститут - Новини

Напередодні дня боротьби зі СНІДом, курсантам Донецького юридичного інституту МВС України розповіли про найважливіше, що потрібно знати про вірус імунодефіциту людини - ВІЛ. Адже, на превеликий жаль, Україна — це друга країна після Росії в східному регіоні за масштабами поширення ВІЛ-інфекції, а Дніпропетровська область входить до трійки лідерів з найвищими показниками поширеності ВІЛ-інфекції (разом з Одеською та Миколаївською).

З метою інформування населення щодо необхідності контролювати свій ВІЛ-статус, формування культури тестування на ВІЛ, що веде до раннього виявлення ВІЛ-інфекції, та як наслідок, своєчасного призначення АРВ-лікування, а також задля допомоги якомога більшій кількості людей дізнатися про свій ВІЛ-статус в Європі в 2013 році було започатковано Європейський тиждень тестування на ВІЛ.

Так, з 27 листопада Європейський тиждень тестування на ВІЛ стартував у Кривому Розі. Завдяки підтримці Благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД». Донецький юридичний інститут став першим вишем, який взяв участь в цьому заході. Зустріч, на яку представники БО «БТ «Мережа» прийшли не з пустими руками, а в якості подарунка принесли чаю та печива, відбулася в рамках суспільно-важливого проекту "Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді» в м. Кривий Ріг "Захист в дії".

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті МВС України відбулися загальні збори (конференція) трудового колективу (АНОНС)
Про інститут - Новини

28 листопада 2017 року в сесійній залі виконкому Металургійної районної у місті Кривому Розі ради відбулися загальні збори (конференція) трудового колективу, на якому було розглянуто звіт ректора інституту Бесчастного Віктора Миколайовича «Про підсумки діяльності вишу-переселенця у 2016/17 навчальному році та завдання колективу на 2017/18 навчальний рік».

Зі вступної промови та обрання голови і членів президії відкрив роботу загальних зборів (конференції) трудового колективу перший проректор інституту Назимко Єгор Сергійович. До президії увійшли: Голова профспілкової організації Донецького юридичного інституту МВС України Миронов Юрій Олексійович, доцент кафедри кримінального права та судових експертиз Лоскутов Тимур Олександрович, завідуюча кафедри цивільно-правових дисциплін, к.ю.н. Піддубна Дар’я Сергіївна та архіваріус інституту Вялих Галина Ренатівна.

Детальніше...
 
«Відкритий килим з боротьби самбо» - нестандартна форма фізичного самовдосконалення курсантів
Про інститут - Новини

Особлива значимість фізичної підготовки у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, обумовлена специфікою оперативно-службових завдань, що виконуються поліцейськими, які доволі часто пов’язані із ризиком для життя і здоров’я, а сформовані під час підготовки компетентності сприяють виконанню майбутніми поліцейськими своїх повноважень з мінімізацією такого ризику, забезпеченню належної особистої безпеки при виконанні посадових обов’язків, а розуміння основ здорового способу життя та фізичного розвитку людини різними видами рухової активності, їх значимості для здоров’язбереження покладено в основу не тільки освітнього процесу Донецького юридичного інституту МВС України, але й проведення дозвілля його вихованцями.

Детальніше...
 
Нові надходження до фонду загальної бібліотеки інституту
Про інститут - Новини

Фонд бібліотеки інституту поповнився новими роботами, а саме: навчальний посібник «Вогнева підготовка (теоретичний розділ): альбом схем». Укладачі: старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання В.А.Голик та к.ю.н., доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін В.С.Тулінов

Детальніше...
 
Інформаційно-просвітницькі заходи з питань гендерної рівності
Про інститут - Новини

Співробітники кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту, виконуючи нормативно-правові документи МВС України та Донецького юридичного інституту щодо здійснення профорієнтаційних заходів та з метою популяризації юридичної освіти серед учнів шкіл Кривого Рогу, завітали до Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ № 20 з поглибленим вивченням німецької мови на семінар-тренінг благодійного фонду для учнів 7-8 класів «Інформаційно-просвітницькі заходи з питань гендерної рівності», на якому співробітники інституту провели заняття на тему: «Ми різні, проте ми рівні». «Лише осмислені знання приносять плоди» згадується філософський вислів, який змушує замислитися людству щодо калейдоскопу подій, які відбуваються навкруги.

Працівники кафедри загально-правових дисциплін в даному навчальному закладі є постійними партнерами. Викладачі разом із студентами другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції (Анастасією Кущовою, Дарією Чавичалової та Владиславом Твердохлібом) завітали до старшокласників зазначеного вище навчального закладу. Директор школи Добровольська Олена Олександрівна була рада зустрічі із делегацією Донецького юридичного інституту, адже співробітники вишу-переселенця в рамках святкування 16 днів права із зацікавленістю спілкувалися із старшими класами школи. Учням запам’яталися бесіда із питань гендерної рівності, гендерної ідентичності, конституційні права та обов’язки людини і громадянина в Україні.

Детальніше...
 
Вітаємо головного керуючого справами Фонду Ганса Зайделя в м.Мюнхені Доктора Петер Віттерауф з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо головного керуючого справами Фонду Ганса Зайделя в м.Мюнхені Доктора Петер Віттерауф з Днем народження! 1

Детальніше...
 
Вітаємо Димитрівського міського голову Руслана Валерійовича Требушкіна з Днем народженння!
Про інститут - Новини

Вітаємо Димитрівського міського голову Руслана Валерійовича Требушкіна з Днем народженння!

Шановний Руслан Валерійович!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Книгозабезпечення для курсантів ІІ курсу з навчальної дисципліни «Іноземна мова» (англійська)
Про інститут - Новини

Дисципліна "Іноземна мова (англійська)" є обов'язковою при підготовці фахівців різних підрозділів Національної поліції. Зміст курсу "Англійська мова" охоплює різноманітну тематику та потребує постійного оновлення навчальної літератури. Курс містить численний матеріал, який стосується сутності права та його видів, злочинів та їх класифікації.

Необхідною умовою успішного вивчення англійської мови є впровадження в навчальний процес сучасної учбової літератури, саме це і спонукало доцента кафедри іноземних мов к.пед н. Лопатинську І.С та доцента кафедри іноземних мов к.пед.н. Мамонову О.І. на підготовку навчального видання на II семестр для курсантів.

Навчальний посібник Crimes and punishment  (автори к.пед.н. І.С. Лопатинська та к.пед.н. О.І. Мамонова ) призначений для курсантів II курсу спеціальностей 081 ”Право” та 262 ”Правоохоронна діяльність”, освітньо-кваліфікаційного рівня – «бакалавр» і відповідає вимогам навчальної програми з дисципліни "Іноземна мова (англійська)".

Детальніше...
 
Відділення психологічного забезпечення про результати діагностики соціально-психологічного клімату серед курсантів та слухачів денної форми навчання
Про інститут - Новини

Є три помилки в спілкуванні людей: перша - це бажання говорити

перш, ніж потрібно; друга - сором'язливість, не говорити коли

це потрібно; третя - говорити, не спостерігаючи за слухачем.

Конфуцій

Соціально-психологічний клімат породжується міжособистісною взаємодією, яка опосередковує не тільки міжособистісні впливи, а й вплив навколишнього фізичного середовища: речей, предметів, явищ тощо. Настрій однієї людини впливає на настрій іншої, позначається на різноманітних актах поведінки, діяльності, життя людини.

Соціально-психологічний клімат - якісний бік стосунків, що виявляється у вигляді сукупності психологічних умов, які сприяють або перешкоджають продуктивній спільній діяльності та всебічному розвитку особистості в групі.

Проведене дослідження стану соціально-психологічного клімату серед курсантів та слухачів Донецького юридичного інституту дозволяє вважати стан соціально-психологічного клімату в цілому позитивним.

Детальніше...
 
Участь членів збірної команди інституту з гирьового спорту на обласних змаганнях у місті Дніпрі
Про інститут - Новини

25 листопада 2017 року у місті Дніпрі на базі Коледжу електрифікації Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету пройшов Відкритий кубок ФСТ «Колос» Дніпропетровської області з гирьового спорту. У змаганнях серед 12 команд регіонів Дніпропетровщини взяли участь і члени збірної команди Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
День поліцейської та юридичної освіти пройшов у Донецькому юридичному інституті
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут – це виш-переселенець, який через буремні події на сході України був вимушено передислокований далеко від рідної Донеччини у місто Кривий Ріг. Саме тут, на Криворіжжі, завдяки невпинній та кропіткій роботі всього колективу та дієвій підтримці з боку Міністерства внутрішніх справ і представників місцевої влади, Донецький юридичний інститут активно і потужно розвивається. Цьогоріч навчальний заклад відновив освітньо-наукову діяльність у м. Маріуполі, на рідній Донбаській землі. Будучи провідним відомчим вишем та з урахуванням багаторічного досвіду та впровадженню інноваційних форм та методів, здійснює підготовку висококваліфікованих захисників права і законності для всієї України.

18 листопада, на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, що розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, відбувся День відкритих дверей Донецького юридичного інституту, який вже традиційно проходить під назвою Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти».

День відкритих дверей у Донецькому юридичному інституті МВС України— це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою курсантсько-студентською молоддю України. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо всіх зазирнути вперед, побачити реальне курсантське та студентське життя і уявити себе частиною великої родини!

Детальніше...
 
Участь практиків у навчанні студентів юридичного факультету ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Кожен студент має усвідомлювати, що рано чи пізно йому доведеться застосовувати отримані в інституті знання у своїй практичній діяльності. Освітнім процесом передбачено проведення практичних або семінарських занять, де студенти відточують свої теоретичні знання у практичній площині. Втім, є одна перевірена форма роботи із студентами, яка допомагає у вирішенні окресленої проблеми та завжди викликає інтерес у студентської аудиторії – залучення до занять практичних співробітників. А коли це поліцейський – інтерес зростає в рази.

Саме така форма роботи була запропонована студентам 2 курсу юридичного факультету, коли до них на заняття з кримінального права завітала старший слідчий СВ Металургійного ВП Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області, капітан поліції Азаренко Ірина Олександрівна.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 8
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval