Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 257
Вчора: 469
Цього тижня: 2638
Минулого тижня: 2994
Цього місяця: 7713
Минулого місяця: 12956
Всього: 1162674


В Донецькому юридичному інституті МВС відбувся День відкритих дверей (АНОНС)
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут – це виш-переселенець, який через буремні події на сході України був вимушено передислокований далеко від рідної Донеччини у місто Кривий Ріг. Саме тут, на Криворіжжі, завдяки років невпинній та кропіткій роботі всього колективу, завдяки дієвій підтримці з боку Міністерства внутрішніх справ та представників місцевої влади активно і потужно розвивається Донецький юридичний інститут. Цьогоріч навчальний заклад відновив освітньо-наукову діяльність у м. Маріуполі, на рідній Донбаській землі. Будучи провідним відомчим вишем та з урахуванням багаторічного досвіду та впровадженню інноваційних форм та методів, здійснює підготовку висококваліфікованих захисників права і законності.

18 листопада, на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, що розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, відбувся День відкритих дверей Донецького юридичного інституту, який вже традиційно проходить під назвою Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти».

Детальніше...
 
19 листопада 2017 в усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії відбудеться панахида за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах
Про інститут - Новини

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 19 листопада 2017 року – Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Згідно резолюції Генеральної Асамблеї ООН з 1993 року цей день відзначається кожну третю неділю листопада.
У цей день громадяни держав – членів Організації об’єднаних націй вшановують пам’ять загиблих в автомобільних аваріях та висловлюють співчуття членам їх сімей.
Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод в період з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні щорічно проводиться «Тиждень безпеки дорожнього руху». Загальнонаціональним планом проведення Тижня заплановано ряд наукових, практичних, соціальних та духовних закладів, присвячених розв’язанню та вирішенню питань пов’язаних з складною обстановкою на дорогах, яка склалась в нашій державі.
Нажаль, з початку поточного року в автомобільних аваріях вже загинуло 2500 осіб та більше 25000 було травмовано.
В усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії 19 листопада 2017 року провести панахиди за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах у пам’ять про тих, хто закінчив свій земний шлях під час автомобільних аварій.

 

Сайт Криворізької єпархії

 
16 листопада відбулося урочисте нагородження переможців загальноміського конкурсу дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України приділяє багато уваги роботі з учнівською молоддю, а також творчій співпраці з навчальними закладами, державними установами та громадськими організаціями у пошуку ефективних засобів попередження дорожньо-транспортного травматизму.

З метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування у дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України, Донецьким юридичним інститутом МВС України спільно з Департаментом освіти Маріупольської міської ради та Управлінням патрульної поліції в м. Маріуполі в період з 02 жовтня до 01 листопада 2017 року серед учнів 1-4 та 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Маріуполя проводився конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух». Спонсором конкурсу виступив Будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр».

На конкурс в м. Маріуполь було представлено більше 100 робіт, тому робота журі була складною та напруженою. При визначенні переможців роботи оцінювались за такими критеріями: відповідність заявленій тематиці конкурсу; ступінь самостійності автора у виконанні роботи; неповторність сюжету; якість роботи; естетичний вигляд роботи; креативність.

Членам журі було дуже важко обрати кращі з малюнків, але у палких дискусіях все ж таки вдалось визначити переможців конкурсу.

Детальніше...
 
Мова – це форма нашого життя – життя культурного й національного
Про інститут - Новини

9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, наша держава відзначає День української писемності та мови − свято, яке гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду.

Українська мова входить до трійки найкрасивіших мов у світі. На мовному конкурсі, який відбувся в Парижі у 1934 році, українську мову визнано третьою найбільш красивою мовою в світі (після французької та перської) за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія й побудова речень.

Найдавніша згадка про українську мову датується 858 роком, а вперше українська мова була прирівняна до рівня літературної мови в кінці XVIII століття після виходу в 1798 році першого видання «Енеїди» Івана Петровича Котляревського. Саме його вважають засновником нової української літературної мови.

Для нас рідна мова − це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, адже все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

З нагоди цього наймолодшого державного свята кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін було заплановано й проведено низку заходів.

Зокрема, 9 листопада відбулося урочисте відкриття Дня української писемності та мови зі студентами юридичного факультету та написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Детальніше...
 
Вітаємо маленьких переможців з перемогою у загальноміському конкурсі малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух»!
Про інститут - Новини

В рамках Загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху Донецьким юридичним інститутом МВС України спільно партнерами: Держаним підприємством «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України, Криворізької та Маріупольської міських рад, Управлянням та Департаментом освіти і науки міських рад, Управліннями патрульної поліції в м. Кривому Розі та в м. Маріуполі, проведено ряд профілактичних заходів, спрямованих на покращення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Особливе місце серед проведених заходів займають ті, які присвячені профілактиці дитячого дорожнього транспортного травматизму. Найбільш значущим з них є проведення загальноміських конкурсів дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух», що розпочався 2 жовтня 2017 року серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міст Кривого Рогу та Маріуполя. Сьогодні, 17 листопада, у залі засідань виконкому Криворізької міської ради, на ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» відбулося урочисте нагородження переможців.

Детальніше...
 
17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» (АНОНС)
Про інститут - Новини

Починаючи з 2006 року Донецьким юридичним інститутом МВС України щорічно проводяться Міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що відзначається у третю неділю листопада. З цієї нагоди, 17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

З кожним роком палкі дискусії під час наукових заходів набувають все більшої актуальності та значущості. Адже, питання, пов’язані із забезпеченням безпеки дорожнього руху, не зважаючи на заходи, що вживаються державними органами та громадськістю, залишаються до кінця не вирішеними.

Сьогодні, були визначені найбільш важливі питання транспортної безпеки та запропоновані шляхи їх розв’язання, які традиційно втілюються в резолюціях конференцій та збірниках матеріалів наукових заходів.

Цьогоріч до організації конференції долучились виконком Криворізької міської ради на чолі з міським головою Юрієм Григоровичем Вілкулом та приватне автотранспортне підприємство «Одіум-престиж» під керівництвом Джаная Магомедовича Омарова.

Детальніше...
 
Студенти Донецького юридичного інституту отримали нагороди від місцевої влади
Про інститут - Новини

Вже вкотре представники Донецького юридичного інституту МВС України є гостями на урочистостях, які проводить місцева влада гостинного міста Кривий Ріг і вдвічі приємним є той факт, що завжди ці святкові зустрічі супроводжуються ще й відзнаками. Це звичайно говорить про активну участь громади вишу у житті міста, яке вже за два роки перебування тут навчального закладу, воно вже стало рідною домівкою.

Так, напередодні Міжнародного дня студента у Саксаганській районній у місті раді під час урочистого прийому кращої курсантсько-студентської молоді міста було нагороджено кращих курсантів та студентів вищих навчальних закладів району.

Успіхи курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України Гончарова Святослава, Кущову Анастасію та Барган Сергія по достоїнству відзначено почесними грамотами.

Детальніше...
 
Вітаємо декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук Дар’ю Петрівну Гуріну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук Дар’ю Петрівну Гуріну з Днем народження!

Шановна Дар’є Петрівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження!

Ви є гідним випускником нашого навчального закладу, в стінах якого завжди раді зустріти Вас, адже для всіх нас Ви є гідним прикладом у житті для наслідування поколінь курсантів та студентів, а також гордістю для викладачів рідного вишу.

Вам є чим пишатися, адже свого часу успішно захистили дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Крім того, Вами опубліковано понад 40 наукових та навчально-методичних праць.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту професора Віктора Миколайовича Бесчастного з Міжнародним днем студента
Про інститут - Новини

Дорогі курсанти, студенти та слухачі Донецького юридичного інституту МВС України!

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Миколайович Бесчастний

Від щирого серця вітаю зі святом молодості, оптимізму, широких життєвих перспектив – Міжнародним днем студента!

Студент – це не професія, а скоріше особливий стан людини, в якому можливо все! Творити свою долю і дізнаватися нове, знаходити справжніх друзів і своє покликання, а також змінювати світ на краще. Головна умова - щире бажання розвиватися!

Студентські роки – це найчудовіший час, який Ви з особливою теплотою будете згадувати все життя. Це час творчої активності, жаги до знань і відкриттів. Час, коли Ви починаєте закладати фундамент своєї успішної кар'єри.

Наші студенти – наше продовження – завжди і в усьому повинні бути першими і кращими! Але не буває великих перемог без великих зусиль. З таким потужним підкріпленням як Ви, ми неодмінно досягнемо бажаних висот!

Енергійні і освічені, Ви – сьогодення нашої Держави і її майбутнє. У стінах Донецького юридичного інституту МВС України Ви отримуєте сучасну та якісну юридичну освіту. Адже ваші знання – це не тільки внесок у власне майбутнє, який неодмінно необхідно поповнювати, – це ще й внесок у репутаційний капітал бренду Донецького юридичного інституту МВС України, а значить і в курс навчального закладу, що направлений на потужний розвиток новітніх позицій на теренах освіти України та за її межами!

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України зі слухачами магістратури обговорили питання саморозвитку в суспільстві
Про інститут - Новини

Науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України Когут Олександра провела тренінг-семінар із слухачами магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України. Разом жваво обговорили питання, які турбують молодих поліцейських, які шукають шляхи професійної самореалізації.

Які питання турбують сучасну молодь? Кризове суспільство та можливість саморозвитку в суспільстві – основне питання сучасної молоді, яке було обговорено в процесі семінару-тренінгу. Взаємовідношення «середовище-особистість» є важливим елементом системи взаємовідношень людини у суспільстві. Даний аспект проблеми порушує тему розвитку самоорганізованості людини у суспільстві, яка ставить акцент відповідальності за власний рух і розвиток на середовищі, яке її оточує чи на собі. Поряд із бажанням бути свобідним має формуватися почуття відповідальності. Якщо акцент відповідальності за розвиток людини полягає на середовищі, то особистість формується конформною, залежною від середовища. Якщо акцент зрушується в бік людини – особистість сама відповідає за власний розвиток.

Межа «Я» і «середовище» постійно змінюється, ці кордони є взаємопроникливими. І навіть якщо людині некомфортно в умовах створених до неї, то вона має змогу змінити середовище навколо себе. Існує давня притча про адаптацію в агресивному середовищі: «Тверда морква, потрапляючи до кип'ятку, ‒ стає м'якою; м'яке яйце  ̶  твердне, а кава перетворює кип'ячену воду в смачний напій».

Детальніше...
 
Фахівці інституту прийняли участь у дискусійній платформі «Аналітичні підходи та технології роботи з громадською думкою», яка відбулася в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області
Про інститут - Новини

14 листопада Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбулася дискусійна платформа «Аналітичні підходи та технології роботи з громадською думкою». Координатором заходу виступав доктора філологічних наук, професора кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету Георгій Георгійович Почепцов.

В обговоренні актуального питання прийняли участь керівний склад поліції Донеччини, на чолі з генералом поліції третього рангу Миколою Олександровичем Семенишиним, представники управління патрульної поліції, фахівців вищих навчальних закладів м. Маріуполя. Донецький юридичний інститут МВС України на заході представляли доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Петрович Пекарський, фахівець відділу організації служби Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту Валерій Анатолійович Солейко та провідний фахівець відділу забезпечення діяльності Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту капітан поліції Ганна Олександрівна Єрохіна.

Детальніше...
 
Нові надходження до фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця від народного депутата України VIII скликання Буглака Юрія Олександровича
Про інститут - Новини

Бібліотека Донецького юридичного інституту МВС України розвивається як багатопрофільний заклад, який має фонди різного змістового складу.

На сьогоднішній день загальна кількість документів, що наповнюють фонд, - понад 53 тисячі примірників різних галузей знань. З урахуванням специфіки навчального закладу, переважна кількість, а саме 70% від наявної літератури, представлена матеріалами  юридичної та правової тематики.

З метою вдосконалення бібліотечно-інформаційного обслуговування фундаментальних і прикладних навчальних дисциплін, що передбачені освітнім процесом, фонд загальної бібліотеки інституту постійно поповнюється новою сучасною актуальною літературою.

Одним з основних джерел поповнення фонду є дарча література. З великою вдячністю ми приймаємо літературу від колективів вищих навчальних закладів, державних установ та відомств, громадських організацій, благодійних фондів. Важливими і цінними є особисті внески юристів-науковців, відомих освітян, діячів культури, пересічних громадян з активною життєвою позицією, яким небайдужа доля вишу-переселенця.

Днями до фонду загальної бібліотеки інституту надійшло 100 примірників літератури юридичного спрямування для використання у навчальній та науковій діяльності курсантами, студентами, слухачами магістратури та аспірантури, а також науково-викладацьким складом.

Благодійний внесок ми отримали від народного депутата України VIII скликання, Голови підкомітету з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, Заслуженого юриста України, члена Національної асоціації адвокатів України, кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника Інституту Публічного Права Буглака Юрія Олександровича.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента, полковника міліції у відставці Вадима Володимировича Пашутіна з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента, полковника міліції у відставці Вадима Володимировича Пашутіна з Днем народження!

Шановний Вадиме Володимировичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження!

Впродовж багатьох років Ви на високому рівні здійснюєте підготовку правоохоронців рідної держави, передаючи свій безцінний практичний досвід.

Прийшовши до нашого навчального закладу у далекому 1982 році, Ви пройшли шлях від викладача до першого проректора інституту, де стали рушійною силою значного розвитку вишу та зміцнення наукового потенціалу, створення потужної навчальної бази інституту.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту Віктора Бесчастного з Днем працівника радіо, телебачення та зв’язку
Про інститут - Новини

Шановні працівники галузі зв'язку, телебачення і радіомовлення! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Миколайович Бесчастний

Сьогодні неможливо уявити сучасний світ без радіо і телебачення, без Інтернет-технологій та цифрового зв'язку. Вони роблять наше життя простіше і комфортніше, і за цим стоїть Ваша кропітка праця. На вас покладено велику відповідальність - забезпечувати жителів об'єктивною інформацією, формуючи громадську думку.

Зараз, як ніколи раніше, необхідно ваше вміння вселяти в душі людей віру і надію, пробуджувати в серцях почуття патріотизму і національної свідомості. Зв'язок об'єднує людей, а Ви робите все для того, щоб він був сучасним і якісним. Саме Ви допомагаєте нам скласти об'єктивну картину того, що відбувається в світі, почути і своєчасно відреагувати на найактуальніші проблеми та питання суспільства. За всім цим стоїть щоденна праця тисяч професіоналів - дикторів, кореспондентів, редакторів, режисерів і технічних фахівців. Ваша праця широко затребувана і відповідальна, адже є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення у людях віри та надії у світле майбутнє.

Детальніше...
 
Сьогодні – День працівників радіо, телебачення та зв’язку
Про інститут - Новини

Сьогодні – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку. Це свято започатковано 1994 року згідно з указом президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

1994 року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача українського радіо. 11 листопада 1994 року, в переддень 70-річчя початку радіомовлення в Україні, був виданий відповідний указ.  З того часу 16 листопада  вважається днем працівників електронних мас-медіа України.

Детальніше...
 
«Розвиток стресостійкості в сучасному суспільстві» – семінар-тренінг зі студентами юридичного факультету
Про інститут - Новини

Науковці науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ досліджують актуальні питання сучасної психології. Технологічний розвиток завжди супроводжувався розвитком інформаційним та комунікативним. Поняття «техне» трактується вже Арістотелем двозначно: «техне», як технічно-механічні відкриття та «техне», як мистецьке володіння знаннями, вміннями та навичками. Дві цінності як дві основи буття, як дві споконвічні основи світогляду особистості проявляються у даному трактуванні – духовне чи матеріальне, філософія Сходу чи Заходу. Орієнтація західного суспільства на матеріалістичну ідеологію вплинула на формування індустріального суспільства, в якому культура не розглядається як основний детермінуючий фактор розвитку особистості. На думку сучасних філософів, сфера розуму твориться в процесі зросту науки, а на наукове розуміння все більш суттєво впливає культура та культурні цінності. Східна думка виражена в ідеї розвитку світогляду орієнтованого на колективну співпрацю, на взаєморозуміння, на етико-естетичні цінності, які все більше цікавлять сучасних психологів.

Психологічна наука часто черпала методологію з філософських джерел. Теоретичний аналіз нових поглядів у сучасній філософії дозволив зрозуміти, що змінюючи ідеологічну позицію, змінюються погляди на розвиток особистості у суспільстві, надаються відповіді на питання, які раніше здавалися недосяжною містичною реальністю. Так, поняття «носфера» вперше застосував філософ і математик Є.Леруа, основи ноосферних положень розробили Тейяр де Шарден та В.І. Вернадський.

Науковий співробітник Когут Олександра разом із студентами юридичного факультету 318 навчальної групи провела тренінг-семінар в «Психологічному проекті» на тему: «Розвиток стресостійкості в сучасному суспільстві». В процесі заняття актуалізовано різні питання: гармонійний розвиток особистості; розвиток самосвідомості; ресурси для подолання стресу; питання самоорганізації та самомотивації в юнацькому віці; різні погляди вчених на взаємовідношення чоловіка та жінки; як вчені сьогодні розуміють поняття «психіка», її роль в житті особистості тощо.

Детальніше...
 
Екскурсія курсантів до найпотужнішого гірничо-металургійного комплексу
Про інститут - Новини

14 листопада курсанти І-го курсу ФПФПНП Донецького юридичного інституту МВС України відвідали ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», який займає лідируючі позиції серед найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України і є частиною міжнародної корпорації АрселорМіттал – виробника сталі №1 в світі та одного за найбільших іноземних інвесторів країни.

Курсантам випала можливість побувати в музеї, в якому знаходилась маленька копія самого заводу, де вони поверхнево ознайомились з розташуванням всього підприємства. Але найбільше враження на курсантів справила сама екскурсія по заводу «АрселорМіттал Кривий Ріг», де вже наглядно було продемонстровано – переробка кам'яного вугілля і подальше отримання з них коксу, коксового газу та хімічних продуктів коксування.

Детальніше...
 
Волейбол «Кубок Кривого Рогу - 2017»
Про інститут - Новини

Волейбол «Кубок Кривого Рогу - 2017»

Нещодавно дівчата із Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» в рамках турніру «Кубок – 2017» провели зустріч із волейбольним клубом «ДЮСШ» (Горно-електромеханічний технікум Криворізького національного університету, вул. Ватутіна, 37-г). Зустріч проходила на спортивному майданчику команди суперників. Опонент наших дівчат – постійний учасник чемпіонату в першій лізі Кривого Рогу.

Команду ВК «ДЮІ» палко підтримували вболівальники. Команда ВК «ДЮІ» представлена курсантами другого курсу: Вікторією Бірюк (капітан), Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, та курсантками першого курсу: Дар’єю Щур, Анастасією Устиновою, Валентиною Уманець. Наша команда поступилася в двох партіях на тай-брейку.

Детальніше...
 
Восьмий випуск курсів підвищення кваліфікації дільничних офіцерів поліції в «Академії поліції»
Про інститут - Новини

На виконання вимог наказу Національної поліції України від 20.02.2017 № 137 «Про організацію підвищення кваліфікації та спеціалізації поліцейських у 2017 році» та наказу МВС України від 24.12.2015 № 1625 «Про затвердження Положення «Про організацію післядипломної освіти працівника Національної поліції» в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України в період з 01 листопада по 14 листопада 2017 року проходили курси підвищення кваліфікації 25 дільничних офіцерів поліції територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Донецької області. Це вже восьмий група дільничних офіцерів поліції, які проходили курси підвищення кваліфікації в поточному році.

Під час проходження курсів підвищення кваліфікації офіцери поліції вивчали такі дисципліни, як «Адміністративна відповідальність», «Безпека дорожнього руху», «Права людини», «Толерантність», «Профетика» тощо.

Детальніше...
 
14 листопада відбувся урочистий випуск та складання Присяги слухачами Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

14 листопада у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся урочистий випуск та складання Присяги слухачами. 41 слухач, а саме 29 поліцейських із Донецької, 10 із Тернопільської, 1 із Львівської та 1 із Рівненської областей успішно завершили навчання на курсах первинної підготовки поліцейських.

На початку заходу кращими випускниками Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України, а саме рядовим поліції Каламітрою Анастасією Миколаївною, дільничним офіцером поліції сектору превенції Кальміуського ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області та рядовим поліції Пахомовим Сергієм Володимировичем, дільничним офіцером поліції сектору превенції Лівобережного ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області був піднятий Держаний Прапор України.

Проректор Донецького юридичного інституту МВС України Нестеров Денис Ігорович подав команду заступнику директора центру підполковнику поліції Хохрякову Сергію Дмитровичу приступити до складання Присяги працівника Національної поліції України.

Законом України «Про Національну поліцію» визначено текст присяги працівника Національної поліції України. Текст Присяги зачитував слухач навчальної групи №10 рядовий поліції Бабяк Павло Орестович, дільничний офіцер поліції відділу превенції патрульної поліції Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 5
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval