Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 11
Вчора: 1384
Цього тижня: 11
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10896
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374771


За сприяння Приазовського державного технічного університету курсанти – першокурсники ДЮІ залучаються до соціальних досліджень
Про інститут - Новини

Курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», активно співпрацюють з іншими вищими навчальними закладами Маріуполя, а також приймають участь у соціальних дослідженнях. Прикладом цього є співпраця з Приазовським державним технічним університетом (ПДТУ), яка активізувалася протягом останнього року завдяки зусиллям ректора нашого інституту – професора Віктора Миколайовича Бесчастного та ректора університет – професора В’ячеслава Степановича Волошина.

Оскільки молодь є важливою соціальною групою, основою розвитку і процвітання нашої країни, курсанти 31 жовтня прийняли участь у дослідженні та опитуванні на тему «Місто очами студентів». Соціологічне дослідження проводиться фахівцями соціально-гуманітарного факультету ПДТУ.

Детальніше...
 
Удосконалення матеріально-технічного забезпечення Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

З метою якісного забезпечення освітньо-виховного процесу на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України керівництвом інституту проводяться різні заходи щодо покращення матеріально-технічної база. Враховуючи первинну професійну підготовку, підвищення кваліфікації працівників поліції та відновлення надання освітніх послуг на денній бюджетній формі навчання з підготовки курсантів – майбутніх офіцерів поліції, виникає необхідність у проведенні додаткових видах робіт та їхньому фінансовому забезпеченні.

Детальніше...
 
Книга – найкращий дарунок
Про інститут - Новини

Бібліотека – одне з найстародавніших культурних інститутів. Це місце, де ви можете знайти безліч книг з різних предметів, журналів і періодичних видань. Добре оснащена бібліотека – це цінний актив для кожного інституту.

Багато випробувань випало на долю Донецького юридичного інституту МВС України. Проте, за підтримки та допомоги справжніх друзів, ми «з нуля» почали оновлювати навчально-методичну базу та створили бібліотечний фонд. Саме з метою якісного поповнення фонду, з початку навчального року стартувала акція «Книга – найкращий дарунок».

В рамках цієї акції професор кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, доцент Макаренко О.Ю. та доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Макаренко Н.А. передали до бібліотеки інституту літературу, зібрану викладачами кафедри екологічного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Завідувач кафедри Марія Василівна Краснова, яка, до речі, має Донецьке коріння та глибоко переживає за долю вишу-переселенця та за поновлення цілісності нашої країни, після отримання листа від ректора інституту Віктора Миколайовича Бесчастного, особисто опікувалась питанням підготовки літератури.

Детальніше...
 
«Кубок Кривого Рогу 2017» другий тур
Про інститут - Новини

«Кубок Кривого Рогу 2017» другий тур

На минулому тижні дівчата Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» в рамках другого туру провели зустріч із волейбольним клубом «Мастер». Зустріч проходила на спортивному майданчику Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103 Криворізької міської ради Дніпропетровської області яка розташована в Металургійному районі за адресою: вул. Костенко, 23. Директор навчального закладу Кеуш Людмила Миколаївна із радістю зустрілася із курсантами та студентами Донецького юридичного інституту, розповіла про історію та традицію школи, спортивні досягнення та перспективи розвитку закладу.

Команду ВК «ДЮІ» палко підтримували вболівальники. На зустрічі були присутні голова профспілки Донецького юридичного інституту Юрій Олексійович Миронов. Численні вболівальники палко підтримували дівчат. Команда ВК «ДЮІ» представлена курсантами другого курсу: Вікторією Котенко (капітан), Вікторією Бірюк, Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, Наталією Тян та курсантками першого курсу: Дар’єю Щур, Анастасією Устиновою, Валентиною Уманець. Наша команда продовжує розвиватися та формуватися.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval