Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 13
Вчора: 1384
Цього тижня: 13
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10898
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374773


Вітаємо професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора Олександра Миколайовича Джужу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора Олександра Миколайовича Джужу з Днем народження!

Шановний Олександре Миколайовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм керівника були по достоїнству оцінені під час перебування на посадах начальника кафедри кримінології та юридичної соціології Національної академії внутрішніх справ України, а згодом – проректора Національної академії внутрішніх справ з наукової роботи. Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих.

Детальніше...
 
Вітаємо помічника Міністра оборони України, полковника Вікторію Олександрівну Кушнір з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо помічника Міністра оборони України, полковника Вікторію Олександрівну Кушнір з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Вікторіє Олександрівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Отримавши неоціненний досвід на посадах керівника прес-служби Маріупольського міського управління міліції та начальника Департаменту зв'язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ України, Ви з легкістю справляєтеся з обов’язками помічника Міністра оборони України.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники спільно з практичними працівниками ГУНП в Донецькій області провели зустріч з вихованцями Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернату № 2
Про інститут - Новини

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти ‑ гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини ‑ необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє. Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти ‑ наше майбутнє, а значить ‑ майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Саме тому в Донецькому юридичному інституті МВС України традиційно приділяється багато уваги роботі з дітьми, які потребують підтримки та постійної уваги. Даний напрям має за мету залучити курсантів до роботи з дітьми-сиротами, дітьми, які залишилися без батьківського піклування, знаходяться під опікою держави та навчаються в школах-інтернатах.

Отже, 27 жовтня в рамках проекту Факультативу з поліцейським, ініційованого керівництвом Головного управління Національної поліції в Донецькій області курсанти-першокурсники нашого інституту рядова поліції Олена Ревенко, рядовий поліції Ростислав Гриценко спільно з доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергієм Петровичем Пекарським прийняли участь в іміджевому заході працівників поліцїї Донеччини та завітали до Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернату № 2 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, де навчаються та виховуються діти з різних міст Донеччини. Традиційно участь у заході приймали участь працівники управління кадрового забезпечення спільно з активістами ветеранської організації ГУНП.

Детальніше...
 
Засідання ректорату – колегіальний пошук визначення стратегії та тактики управління діяльністю вишу-переселенця
Про інститут - Новини

Засідання ректорату в Донецькому юридичному інституті МВС України проводяться щовівторка згідно затвердженого плану на І семестр 2017/18 навчального року.

Згідно плану особливу увагу приділяється розгляду питанням організації профорієнтаційної роботи підрозділів інституту по набору абітурієнтів у 2018 році та заходів у цьому напрямку; комплектуванню підрозділів інституту та виконанню завдань формування кадрового резерву; оцінці науково-педагогічної діяльності кафедр інституту; стану та перспективам взаємодії кафедр інституту з органами та підрозділами Національної поліції України; медичному забезпеченню працівників й курсантів, студентів й слухачів інституту; санітарно-технічного стану їдалень; налагодження співпраці інституту з відомчими, центральними, регіональними та місцевими засобами масової інформації; забезпечення належної протипожежної безпеки; організаційних заходів з підвищення бойової та мобілізаційної готовності; забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення тощо.

На сьогодні до складу ректорату входять перший проректор, проректори та начальники структурних підрозділів інституту, персональний склад складає 19 осіб.

Головою ректорату є ректор вишу-переселенця доктор наук з державного управління, професор, Заслужений юрист України, Бесчастний Віктор Миколайович. З травня 2015 року до теперішнього часу секретарем ректорату є фахівець інституту майор поліції Котова Вікторія Валеріївна.

Кількісний та якісний склад ректорату дозволяє вирішувати проблеми розвитку інституту за всіма напрямками діяльності.

31 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання ректорату Донецького юридичного інституту під головуванням ректора професора Бесчастного Віктора Миколайовича, де було  обговорено низку актуальних питань для роботи вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Екскурсія курсантів першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції
Про інститут - Новини

Курсанти першого курсу Донецького юридичного інституту, у свій вихідний день, з метою розвитку пізнавальної діяльності, розширення і поглиблення знання з історії рідного міста, а також для формування навичок поведінки в музеї відвідали геолого-мінералогічний музей КНУ, який розташований на Пушкіна 37. Ця будівля в минулому була навчальним корпусом КНУ, але у зв’язку з тим, що університет змінив своє місце розташування, створили науково-професійний музей.

Геолого-мінералогічний музей відомий своєю багатою колекцією , яка великими зусиллями створювалась протягом не одного року. Понад чотирьох тисяч різновидностей  мінералів, які утворились внаслідок геологічних та хімічних процесів.Скам’янілі дерева, що росли в минулі геологічні епохи, та за допомогою яких можливо дізнатися про час їх вирощування і клімат минулих століть. Золото, камені, руда – про кожен елемент розповіли окремо  якомога більше цікавої інформації.

Детальніше...
 
До благодійності залучилися підприємці Кривого Рогу
Про інститут - Новини

З благодійною місією Донецький юридичний інститут прийняв участь у презентації комерційного довідника «Грані комерції», яка відбулася нещодавно в готельному комплексі «Аврора».

Студентка Донецького юридичного інституту Сухініна Анастасія – переселенка з Донеччини з тяжкою долею.

У 2014 році Настя вступила до лав вишу у м. Маріуполі. Але протягом останніх чотирьох років доля випробовує її на міцність. За рік до вступу Настя втратила маму, ще через рік рідного дядька, у якого мешкала у м. Курахово Донецької області. Продовжуючи навчання в інституті вона піклується за сліпою бабусею та паралізованим дідусем. 2015 року помер дідусь. Її бабуся, Сухініна Інна Федорівна, тривалий час була її опікуном, докладала значних зусиль до виховання дівчини, а та, в свою чергу, ніколи її не підводила. У березні 2016 року бабуся померла.

Через те, що Настя здобуває юридичну освіту за кошти фізичних та юридичних осіб, залишившись наодинці з бідою та неповнолітньою сестрою на руках, щоб хоч трохи погасити борг за надання освітніх послуг, який на даний момент складає 50525 грн., дівчина вимушена була у вільний від навчання час працювати на посаді машинописця. Однак недовготривалою виявилася «кар’єра» майбутнього юриста, оскільки на роботі Настя похитнула здоров’я та була госпіталізована до лікарні з діагнозом «пієлонефрит». Колектив вишу-переселенця завжди намагався підтримати свою студентку, на її лікування працівниками інституту були зібрані кошти та передані на проведення терапії. Після одужання лікарі заборонили їй працювати.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval