Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.8%Ukraine Ukraine
5.5%Kuwait Kuwait
2.8%United Kingdom United Kingdom
2.7%United States United States
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.8%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 308
Минулого тижня: 2741
Цього місяця: 10060
Минулого місяця: 13105
Всього: 1094636


Привітання ректора Донецького юридичного інституту професора Віктора Бесчастного з Днем молоді
Про інститут - Новини

Дорогі колеги, студенти, курсанти, слухачі, аспіранти та випускники нашого навчального закладу!

Шановна молодь України!

 

ректор Донецького юридичного інституту професор Віктор Бесчастний

Щиро вітаю Вас з Днем молоді!

Це свято не має меж, адже зближує і об’єднує усіх людей: тих, хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху.

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього і час великої відповідальності. Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Молодість – фундамент всього майбутнього шляху, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, самовдосконалюйтеся, досягайте успіхів та з легкістю реалізовуйте поставлені цілі! Любіть свою країну і поважайте старших, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Детальніше...
 
Науковці Донецького юридичного інституту взяли участь у нараді з питань безпеки дорожнього руху в Міністерстві охорони здоров’я України
Про інститут - Новини

22 червня 2017 року науковці Донецького юридичного інституту МВС України, які спеціалізуються на питаннях дорожньої безпеки, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук Андрій Васильович Червінчук та науковий співробітник відділу організації наукової роботи старший лейтенант поліції Юлія Юріївна Пітух взяли участь у нараді з питань медичного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху, що відбулась у великій залі колегії Міністерства охорони здоров’я України.

Детальніше...
 
25 червня – День митної служби України
Про інститут - Новини

25 червня – День митної служби України

День митної служби України відзначається щорічно 25 червня в день ухвалення Верховною Радою України у 1991 році Закону про митну справу в Україні. Відповідний Указ Президента України про святкові та пам’ятні дати № 353/92 був підписаний 22 червня 1992 року, свято носить назву «День митної служби України».

Митна служба - один з основних атрибутів держави. Проголошення державного суверенітету і незалежності України в 1991 році зумовило нагальну потребу в забезпеченні належного захисту економічних інтересів країни.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника начальника навчально-методичного відділу Донецького юридичного інституту капітана поліції Гаражу Наталію Василівну з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо заступника начальника навчально-методичного відділу Донецького юридичного інституту капітана поліції Гаражу Наталію Василівну з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Наталіє Василівно!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання та щирі побажання з нагоди Вашого свята – ювілейного Дня народження!

У 2004 році Ви твердо вирішуєте присвятити себе вірному служінню українському народові та стаєте курсантом Донецького юридичного інституту. Курсантські роки промайнули як одна мить, і ось Ви – офіцер поліції, який, отримавши неоціненний досвід практичної роботи, спочатку на посаді слідчого, а згодом – заступника начальника слідчого відділення повертається до стін рідної alma mater.

Детальніше...
 
Вийшов у світ навчальний посібник «Адміністративна діяльність Національної поліції: загальна частина», який поповнив скарбничку навчальної літератури інституту
Про інститут - Новини

Вивчення навчальної дисципліни «Адміністративна діяльність Національної поліції» спрямовується на формування у здобувачів вищої освіти знань, умінь та навичок, що відповідають професійно-кваліфікаційним характеристикам основних посад працівників Національної поліції та завданням, які ставляться перед поліцією на конкретному етапі розвитку українського суспільства. Останнім часом приділяється особлива увага підвищенню якості навчання курсантів та слухачів за рахунок практичної спрямованості навчального процесу, приведення освітнього процесу у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання системи МВС України до вимог новітнього законодавства, що регулює діяльність Національної поліції та до організаційно-штатних змін, обумовлених питаннями реформування системи правоохоронних органів. Ураховуючи це, авторським колективом інституту у складі ректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора наук з державного управління, професора, заслуженого юриста України Бесчастного Віктора Миколайовича, завідувача кафедри адміністративно-правових дисциплін кандидата юридичних наук Мердової Ольги Миколаївни, доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін кандидата юридичних наук Тулінова Валентина Сергійовича та начальника сектору Управління інформаційного забезпечення ГУНП в Донецькій області кандидата юридичних наук Сахна Артема Петровича було вирішено підготувати навчальний посібник «Адміністративна діяльність Національної поліції: загальна частина» для використання його в навчальному процесі.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права юридичного факультету ДЮІ

 

Детальніше...
 
У місті Маріуполі відбулися урочисті заходи з нагоди 60-ї річниці з Дня заснування навчального закладу (анонс, фоторепортаж)
Про інститут - Новини

У місті Маріуполі відбулися урочисті заходи з нагоди 60-ї річниці з Дня заснування навчального закладу (анонс, фоторепортаж)

Сьогодні, 23 червня, у палаці культури «Азовсталь» (м. Маріуполь, просп. Металургів 52) відбулися урочисті заходи з нагоди 60-ї річниці з Дня заснування навчального закладу – Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту.

Урочистості відкрив ректор Донецького юридичного інституті Віктор Миколайович Бесчастний, який виступив з промовою про історію навчального закладу и нагородив працівників центру.

З привітаннями виступили:

Детальніше...
 
Делегація Донецького юридичного інституту МВС України взяла участь у навчальному семінарі з питань запобігання і протидії корупції
Про інститут - Новини

Протягом 22-23 червня на базі інституту післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ проходив тематичний короткостроковий семінар з підвищення кваліфікації працівників закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС України, з питань запобігання і протидії корупції.

У семінарі взяли участь: ректор академії Володимир Чернєй, проректор НАВС Сергій Чернявський, начальник Управління запобігання корупції та проведення люстрації Анатолій Фодчук, начальник управління ресурсів Департаменту державного майна та ресурсів Фархад Фархадов, заступник начальника управління охорони здоров’я та реабілітації Анатолій Смик, заступник начальника відділу професійної підготовки управління професійної підготовки та науки Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Олексій Мозуляка, а також керівники і представники закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС України. До участі у заході долучилася і делегація Донецького юридичного інституту МВС України в особі ректора інституту, доктора наук з державного управління, заслуженого юриста України, професора Віктора Бесчастного, першого проректора інституту, доктора юридичних наук, старший науковий співробітник капітан поліції Назимко Єгор Сергійович та доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, кандидат юридичних наук підполковник поліції Тулінов Валентин Сергійович.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника відділення логістики та матеріально-технічного забезпечення Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських підполковника поліції Зозулю Романа Володимировича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника відділення логістики та матеріально-технічного забезпечення Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських підполковника поліції Зозулю Романа Володимировича з Днем народження!

Вітаємо Вас, шановний Романе Володимировичу, з Днем народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові, поповнивши лави тих, для кого забезпечення прав і свобод людини є справжнім покликанням долі.

Ми щиро пишаємося Вами як випускником нашого навчального закладу, який отримавши неоціненний досвід практичної роботи на посаді оперуповноваженого відділення державної служби боротьби з економічною злочинністю на Донеччині, натепер очолюєте відділення логістики та матеріально-технічного забезпечення, сприяючи розвитку й становленню Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України.

Притаманні Вам висока кваліфікованість, самовідданість та щира людяність є саме тими достойними рисами, які стали запорукою поваги та симпатії до Вас керівництва та усіх співробітників нашого навчального закладу.

Шановний Романе Володимировичу!

У цей святковий для Вас День від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, радості, щастя, родинного благополуччя, невичерпної наснаги та натхнення для реалізації всіх Ваших планів! І нехай Вам у всьому щастить!

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

 
Протягом 2016/2017 навчального року спільними зусиллями з поліцією Донеччини та громадою м. Маріуполя Донецький юридичний інститут МВС України відновив надання освітніх послуг на рідній Донеччини
Про інститут - Новини

23 червня – День державної служби України 4

Донецький юридичний інститут МВС України, який впродовж багатьох років здійснює освітянську діяльність, через військові дії на рідній землі вимушений передислокуватися до м. Кривий Ріг. Протягом 2016/2017 навчального року за підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Донецькій області та його очільника генерала поліції третього рангу В'ячеслава Аброськіна, а також громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка здійснює активну діяльність, яка надала можливість відновити надання якісних освітніх послуг за різними напрямками підготовки на Донеччині

Безперечно, в умовах сучасного реформування підрозділів Національної поліції актуальним є поєднання теоретичних розробок з практичною діяльністю підрозділів поліції. Саме тому, не дивлячись на складні обставини, Донецькому юридичному інституту МВС України, на чолі з ректором Віктором Бесчастним вдалося зберегти головне – відданий колектив, що сприяло безперервному наданню освітніх послуг в умовах вимушеного переміщення вишу. І вже через два роки протягом зроблено впевнені кроки щодо діяльності ДЮІ на рідній Донеччині.

Детальніше...
 
23 червня – День державної служби України
Про інститут - Новини

23 червня – День державної служби України

Щорічно 23 червня у нашій державі відзначають День державної служби України. Це професійне свято було засновано в 2003 році Указом Президента №291/2003. Приводом для прийняття нового святкового дня стала зростаюча роль працівників державної служби у всіх галузях життя українських громадян. Цей день співпадає з Днем державної служби ООН, тому можна стверджувати, що дата була обрана не випадково.

Успішний розвиток держави, її міжнародний авторитет, конкурентоздатність, повага власних громадян напряму залежить від професіоналізму та високих моральних якостей державних службовців. Тому, узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток України.

Детальніше...
 
У День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні курсанти ДЮІ взяли участь у ритуалі покладання квітів
Про інститут - Новини

Щорічно в Україні 22 червня відзначається День скорботи і пам'яті жертв війни, заснований Указом президента України Леонідом Кучмою в 2000 році "... з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності ".

22 червня – один з найтрагічніших днів в історії України: 76 років тому почалася кровопролитна війна, чотири роки битв, поневірянь і жахів якої забрали життя понад 30 мільйонів людей. Україна стала епіцентром бойових дій. За перемогу над нацизмом український народ заплатив дорогу ціну, втративши п'яту частину населення. Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду і поневірянь. Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов'язок, захищаючи в ті суворі роки наш мир і спокій.

Громада ДЮІ береже пам’ять про цю сумну дату. Сьогодні курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції взяли участь у ритуалі покладання квітів до меморіалу Вічної Слави, приуроченому Дню скорботи і пам'яті жертв війни в Україні, який проходив у сквері 60-річчя Перемоги. Також у пам’ятному заході взяли участь жителі міста, ветерани та колективи вищих навчальних закладів Кривого Рогу.

У цей день смутку і скорботи вічна пам'ять усім, хто поліг смертю хоробрих на кривавих дорогах війни, хто пропав безвісти. Низький уклін всім, хто вистояв у важку годину військових випробувань, всім, хто повернувшись до мирного життя, примножив славу військових років.

У День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні курсанти ДЮІ взяли участь у ритуалі покладанні квітів 1 У День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні курсанти ДЮІ взяли участь у ритуалі покладанні квітів 2
У День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні курсанти ДЮІ взяли участь у ритуалі покладанні квітів 3 У День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні курсанти ДЮІ взяли участь у ритуалі покладанні квітів 4

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ МВС України

 
Вітаємо доцента кафедри іноземних мов Донецького юридичного інституту, кандидата педагогічних наук Мамонову Олену Іванівну з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри іноземних мов Донецького юридичного інституту, кандидата педагогічних наук Мамонову Олену Іванівну з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Олено Іванівно!

Прийміть наші сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого сьогоднішнього свята – ювілейного Дня народження!

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук, доцента Сабельникову Тамару Миколаївну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук, доцента Сабельникову Тамару Миколаївну з Днем народження!

Шановна Тамаро Миколаївно!

Цього святкового дня щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Ми щиро цінуємо Ваш внесок в історію успіхів Донецького юридичного інституту як самовідданого, сумлінного та толерантного педагога, який впродовж багатьох  років на високопрофесійному рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави та цивільних юристів.

Детальніше...
 
Понад сім десятиліть жива народна пам’ять…
Про інститут - Новини

22 червня 1941 року – день початку війни між Німеччиною та СРСР, перші місяці якої обернулися катастрофічними поразками Червоної армії, чисельними втратами і втратою величезної території. Незважаючи на 76 років, які пройшли з тих кривавих подій, народна пам'ять не викреслила жодної миті, не позбавилася гірких спогадів страшного минулого.

Не загоїлася болюча рана, не стала з часом менш чутливою.

Солдатські спогади… Хто ж краще розповість про страшне воєнне лихоліття, як не ветерани – жива історія Великої Вітчизняної війни, котра болючим спомином закарбувалася в пам’яті кожного з них.

Детальніше...
 
22 червня 1941-го: якби цей день ніколи не настав…
Про інститут - Новини

22 червня 1941-го: якби цей день ніколи не настав…

Історія не визнає умовного способу. Це аксіома, якої мають дотримуватися фахові історики. Але вона не визнає також і безпам’ятства – це аксіома, якої має дотримуватися будь-яке суспільство, яке дивиться в майбутнє і намагається засвоїти уроки минулого.

22 червня 1941 року – день нападу нацистської Німеччини на СРСР, початку Великої Вітчизняної війни – належить до числа тих дат, які суспільство має пам’ятати завжди. Людські втрати Червоної Армії та цивільного населення, які обчислюються цифрою понад 27 млн. осіб, зруйновані людські долі, знищені матеріальні та духовні цінності – це не лише історичні факти та суха статистика, це те, що відбилося на долі практично кожної родини на пострадянському просторі…

Зміст трагічних воєнних подій, значення знищення нацизму, усвідомлюється особливо чітко, коли спілкуєшся з очевидцями війни, а ще тоді, коли бачиш архівні документи, за кожним з яких – людські життя…

Детальніше...
 
Вітаємо кандидата юридичних наук Данилевську Юлію Олександрівну з призначенням на посаду завідувача аспірантури Донецького юридичного інституту МВС України!
Про інститут - Новини

Вітаємо кандидата юридичних наук Данилевську Юлію Олександрівну з призначенням на посаду завідувача аспірантури Донецького юридичного інституту МВС України!

20 червня 20107 року на черговому засіданні ректорату Донецького юридичного інституту МВС України т.в.о. ректора інституту доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович представив нового завідувача аспірантурикандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника Данилевську Юлію Олександрівну.

У 2016 році Юлія Олександрівна, ставши старшим науковим співробітником науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності, чудово інтегрувались у громаду вишу-переселенця. До цього часу працювала старшим юрисконсультом відділення юридичного забезпечення та начальником відділення юридичного забезпечення Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, потім – у відділі організації наукової роботи Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка та на цій же посаді у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Детальніше...
 
«Академія поліції» готується відкрити двері для майбутніх офіцерів Національної поліції рідної Донеччини
Про інститут - Новини

«Академія поліції» готується відкрити древі для майбутніх офіцерів Національної поліції рідної Донеччини

«Донбас – Кривбас – Україна» – це більш, ніж три слова. Ці слова віднедавна стали справжнім девізом діяльності вишу-переселенця, який символізує міцне донецьке коріння навчального закладу, уособлює сьогодення ДЮІ за новим місцем дислокації та велично заявляє свою приналежність і вірність материнській землі. Донецький юридичний інститут вже понад два роки знаходиться далеко від Донеччини, проте не пориває зв’язки та активно відроджує освітньо-наукову місію на території рідної Донецької області.

Так, наказом Міністерства внутрішніх справ України «Про організаційно-штатні зміни у вищих навчальних закладах МВС» створено Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України, яку розташовано за адресою: м. Маріуполь, проспект Будівельників 145.

Детальніше...
 
Фонд загальної бібліотеки нашого навчального закладу поповнився літературою від колег-львів’ян
Про інститут - Новини

Багаторічні теплі дружні стосунки пов’язують Донецький юридичний інститут МВС України та Львівський державний університет внутрішніх справ.

За сприяння ректора Львівського державного університету внутрішніх справ кандидата юридичних наук, доцента полковника поліції Благути Романа Ігоровича фонд загальної бібліотеки вишу-переселенця поповнився майже 600 примірниками літератури різних галузей знань.

Нещодавно у рамках співпраці між навчальними закладами ми отримали нові примірника видання 2016-2017 років, рекомендованих до друку Вченою радою Львівського державного університету внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Участь студентів Донецького юридичного інституту МВС України у патріотичному таборуванні «Берестечко-2017»
Про інститут - Новини

Протягом 16-18 червня 2017 року студенти 218-ї навчальної групи юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України Власенко Анастасія Володимирівна та Кашель Наталя Сергіївна взяли участь у молодіжно-патріотичному таборуванні «Берестечко-2017». Тереном молодіжного таборування було обрано місце вшанування пам'яті тисяч козаків і селян, які брали участь у Берестецькій битві 1651 року під час національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького. Це був найбільший бій Хмельниччини між Військом Запорозьким і союзним йому кримсько-єдисанським татарським військом Ісляма III Ґерая з одного боку, та армією Речі Посполитої під командуванням Яна ІІ Казимира з іншого. Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви», відомий також як «Козацькі Могили» — комплекс пам'яток в селі Пляшева Рівненської області, місце вшанування пам'яті тисяч козаків і селян, що брали участь у Берестецькій битві 1651 року під час національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 39
Оберіть мову сайту:
Сторінка у facebook
facebook
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги (Революційна), 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval