Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 13
Вчора: 1384
Цього тижня: 13
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10898
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374773


Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Наталію Анатоліївну Макаренко з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Наталію Анатоліївну Макаренко з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Наталіє Анатоліївно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Ювілеєм!

Протягом невеликого часу Ви натхненно працюєте в нашому навчальному закладі і вже є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Вчені інституту взяли участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Напрями розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення»
Про інститут - Новини

03 листопада 2017 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Напрями розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення». Конференція організована кафедрою трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, якій цього року виповнилося 25 років.

У роботі конференції взяли участь державні службовці, службовці правоохоронних органів, представники громадських організацій, а також науковці з понад 30 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ України, серед яких Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет «Одеська юридична академія», Інститут держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України, Національна академія внутрішніх справ тощо.

Колектив Донецького юридичного інституту у поважному науково-практичному заході представляв професор кафедри загально-правових дисциплін доктор юридичних наук, доцент Клемпарський Микола Миколайович. Він презентував учасникам конференції доповідь, підготовлену у співавторстві з доцентом кафедри загально-правових дисциплін кандидатом юридичних наук Назимко Оленою Вікторівною на тему:  «Норми сучасного міжнародного трудового права про колективні переговори у сфері мореплавства».

Детальніше...
 
Відбувся ІІІ-ій відкритий турнір з гирьового спорту серед працівників правоохоронних органів, силових структур та військовослужбовців «Кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України «Гвардійський ривок»
Про інститут - Новини

04 листопада 2017 року в Донецькому юридичному інституті МВС України на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 7 за адресою м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 48 відбувся ІІІ-й Відкритий кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок». У змаганнях взяло участь 106 спортсменів з семи регіонів країни: м. Києва, Київської, Полтавської, Харківської, Донецької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, серед яких були як представники правоохоронних органів, Збройних сил України, так і всі бажаючі гирьовики. Про високий рівень змагань свідчить те, що в них взяли участь висококваліфіковані спортсмени: 2-МСМК, 12-МС, 18-КМС та гирьовики масових розрядів.

На урочистому відкритті змагань були присутні:

- т.в.о. проректора Донецького юридичного інституту МВС України майор поліції Врадій Руслан Володимирович!

- спеціаліст комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради Афанасьєв Артем Валерійович;!

- головний суддя змагань майстер спорту України з гирьового спорту, суддя 1-ї категорії заступник начальника відділу кадрового забезпечення Донецького юридичного інституту майор поліції Гаража Леонід Федорович!

- голова осередку Союзу гирьового спорту України в Дніпропетровській області, майстер спорту України з гирьового спорту, суддя Національної категорії, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Третяк Григорій Іванович;

- заступник директора Криворізької загальноосвітньої школи № 7 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Ларіонова Ілона Олександрівна;

- заступник начальника сектору кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області капітан поліції Щербаков Вячеслав Вячеславович;

Детальніше...
 
Начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин провів майстер клас з популяризації фізичної культури та спорту, «або як курсанти у футбол з керівництвом поліції Донеччини грали»
Про інститут - Новини

31 жовтня курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели зустріч з керівництвом ГУНП в Донецькій області та прийняли участь у товариському матчі з футболу з командою керівного складу поліції Донеччини.

Цей виховний захід був спрямований на пропаганду цінності здоров’я, фізичної культури та спорту. Найспортивніші курсанти 1-го курсу були запрошені на гру у футбол самим генералом, очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним, тому зі всією завзятістю готувалися зустрічі та гри у футбол.

Слід вказати, що товариська зустріч розпочалася з розминки, яку особисто провів Микола Олександрович Семенишин, який показав нові, корисні вправи для фізичного розвитку, заохотив займатися спортом як хлопців, так і дівчат, які приїхали аби підтримати свій інститут. Єдиним спортивним строєм з керівною ланкою поліції курсанти якісно виконували вправи під команди Миколи Олександровича. Своєю чергою керівник спортивного відділу Ради курсантського самоврядування, а за сумісництвом капітан футбольної команди 1-го курсу ДЮІ Роман Кобцов пообіцяв обов’язково застосовувати усі вправи, які показав очільник поліції Донеччини у курсантському житті..

Окрім, після розминки, перед початком футбольного матчу свої настанови та поради курсантам дав і керівник курсантського підрозділу 106-107 навчальних взводів Валерій Солейко. Було зазначено, що у спорті, на футбольному полі всі рівні, тому курсанти були по-бойовому настроєні на гру зі своїми майбутніми керівниками. Футбольна команда першокурсників мала і свою команду підтримки – вболівальників, які емоційно підтримували гравців протягом усієї гри.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України долучився до загальноукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай»
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України долучився до загальноукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай»

Проблема дорожньо-транспортного травматизму наразі сягає світового масштабу. Не секрет, що на дорогах щорічно гине така кількість людей, яку цілком можна порівняти із загибеллю в військових конфліктах. Лише в Україні за час її незалежності на автомобільних шляхах загинуло понад 140 тисяч осіб, близько 1 мільйона було травмовано, половина з яких залишилась інвалідами.

Майже дві третини смертей у дорожньо-транспортних пригодах трапляються через нетверезий стан учасників дорожнього руху.

Вживання алкоголю водієм за кермом призводить до автомобільних аварій у 70% випадків. Але страждають не тільки водії. Найчастіше трагедією закінчується поїздка і для пасажирів. А вже яка трагедія буде для родини п'яного водія - і говорити не доводиться. Перед вживанням алкоголю водієві завжди варто пам'ятати про те, що у нього є відповідальність не тільки за своє життя і здоров'я, але також і соціальна відповідальність за сім'ю та оточуючих людей.

Детальніше...
 
Фахівці інституту під час канікул на базі Маріупольського навчально-виховного комплексі «Ліцей – школа №48» прийняли участь у військово-патріотичній грі «Джура»
Про інститут - Новини

1 листопада в Маріупольському навчально-виховному комплексі «Ліцей – школа №48» проводився третій етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Суддями змагань були працівники Лівобережного відділення поліції та Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Наш інститут був представлений доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський, який також був членом суддівської команди.

Змагання проходили з різних видів порту. Так хлопці підтягувалися, качали прес, робили стрибки в довжину, а дівчата робили вправи на витримку, качали прес, та стрибали на скакалці.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval