Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 437
Вчора: 437
Цього тижня: 874
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 5841
Минулого місяця: 13878
Всього: 1187122


Курсанти-першокурсники та слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських інституту у м. Маріуполі прийняли участь у освітній конференції для молоді «Skills UP»
Про інститут - Новини

28 жовтня, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» прийняли участь у освітній конференції для молоді «Skills UP». Освітня конференція проходила за підтримки Маріупольської міської ради. Метою освітньої конференції було проведення тренінгів та майстер-класів для молоді з метою розвитку у молодих людей лідерства, професійних та особистісних навичок через неформальну освіту.

Курсанти та слухачі інституту залюбки прийняли участь у цьому заході, адже це є гарною можливістю проявити себе, активно та з користю провести час, завести знайомства зі студентами інших вишів м. Маріуполя і окрім того, представити наш інститут як вищий навчальний заклад, який готує фахівців для підрозділів Національної поліції.

Детальніше...
 
Активна участь працівників інституту в акції – допомоги студентці-сироті Сухініній Анастасії
Про інститут - Новини

31 жовтня 2017 року, напередодні чергового засідання ректорату за участю керівників підрозділів інституту, були підведені підсумки проведення акції «До мрії залишилися лічені кроки» – допомоги студентці 4-го курсу юридичного факультету інституту Сухініній Анастасії Геннадіївни, яка незважаючи на свій молодий вік, прийняла вольове рішення та проявила справжній патріотизм, переїхавши із зони проведення антитерористичної операції м. Курахове Мар’їнського району Донецької області разом із навчальним закладом до міста Кривого Рогу Дніпропетровської області для подальшого здобуття вищої юридичної освіти.

Протягом жовтня небайдужі працівники інституту прийняли активну участь у зборі коштів для дівчини-сироти, яка, маючи опіку над малолітньою сестрою, у свій ще не досвідчений вік, залишилася без будь-якої родинної підтримки, але незважаючи на це намагалась впевненими кроками йти до своєї мрії – отримати якісну юридичну освіту у Донецькому юридичному інституті МВС України та стати кваліфікованим фахівцем юристом.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту сприяють розвитку місцевого самоврядування у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Стаття 19 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» проголошує: «З метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в межах цього Закону може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста»

Реалізовуючи надане Законом право, ставлячи за мету повноцінне залучення громадян до управління містом, Маріупольська міська рада розпочала роботу зі створення Статуту територіальної громади. До робочої групи з розробки Статуту увійшли працівники міської ради, депутати, науковці, представники громадських організацій та політичних партій.

Від Донецького юридичного інституту МВС України до складу робочої групи включена професор кафедри господарсько-правових дисциплін доктор юридичних наук Ніколенко Л.М.

Детальніше...
 
Фахівці та курсанти ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Покровська, м. Авдіївка, м. Добропілля, м. Новогродівка та м. Мирнограду
Про інститут - Новини

30 жовтня за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Покровська, м. Авдіївка, м. Добропілля, м. Новогродівка, та м. Мирнограду.

У цей день до Академії поліції завітали начальник відділу соціально-гуманітарної роботи УКЗ ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Інеса Миколаївна Бріт, яка спільно з працівника поліції Покровського відділу поліції організували виїзд старшокласників до м. Маріуполя. У програми з популяризації професії правоохоронців було передбачено і зустріч з курсантами першокурсниками нашого інституту.

Слід зазначити, що серед першокурсників є курсанти, які направлялися на навчання з Покровська, Мирнограду, Добропілля тощо. Так м. Покровськ представляє курсант, рядова поліції Катерина Лебеденко, м. Мирноград – рядовий поліції Юрій Савірський та рядовий поліції рядовий поліції Андій Шпота. Своєю чергою м. Добропілля представляють рядова поліції Юлія Галкіна, рядовий поліції Валентин Дещенко та рядовий поліції Даніл Макушенко. Курсанти готувалися до зустрічі з земляками та підготували презентаційну програму.

Отже за безпосередньої участі фахівців кадрового підрозділу поліції Донеччини для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України на сторінках комерційного рекламно-інформаційного довідника «Грані комерції»
Про інститут - Новини

Кривий Ріг – це місто, яке славиться не лише металургійною та гірничо-добувною промисловістю, а й на високому рівні розвивається малий та середній бізнес, що знаходиться в різних куточках «міста довжиною з життя».

Для поліпшення комфортності та доступності інформації для жителів свого міста, засновники рекламно-інформаційного видання «Бізнес партнер КР», створили глобальний проект під назвою «Грані комерції», який допоможе читачам швидко освоїтися в місті. Це перший інформаційний довідник, який вмістив на своїх сторінках усі відомі організації Кривого Рогу.

Донецький юридичний інститут, як виш-переселенець, зайняв гідне місце не лише серед вищих навчальних закладів України, а й став популярним серед громади міста. Оскільки виш готує і фахівців для підрозділів Національної поліції, і юристів-правоохоронців, які затребувані у різних сферах державної, підприємницької діяльності, то з метою підвищення іміджу відомчого навчального закладу серед населення Кривого Рогу на сторінках довідника «Грані комерції» була розміщена інформація про діяльність вишу-переселенця на теренах Криворіжжя.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval