Донецький юридичний інститут МВС України надає допомогу кандидатам на навчання в заповнені он-лайн анкет для реєстрації та здійснює інформаційну підтримку для формування навчання за державним замовленням.

Інститут надає допомогу вступникам в початковому збиранні документів з метою оформлення особової справи для вступу на денну форму навчання за державним замовленням.

Перелік документів для вступу на навчання до відділу кадрового забезпечення інституту вступнику необхідно надати такі документи::

 1. Документ, що посвідчує особу та громадянство України;
 2. Копія довідки про реєстрацію місця мешкання (якщо паспорт у формі ID–картки),
 3. Документ державного зразка(оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додаток;
 4. Копія картки платника податків;
 5. Копія посвідчення про приписку до призовної дільниці (посвідчення призовника) або військового квитка (посвідчення особи військовослужбовця);
 6. Копія свідоцтва про народження;
 7. Довідка про склад сім'ї;
 8. Копія документа про розірвання шлюбу батьками (за наявності);
 9. Сертифікат ЗНО;
 10. Шість фотокарток розміром 3*4 см без куточка;
 11. Дві фотокартки розміром 9*12 см без куточка;
 12. Дві фотокартки розміром 3,5*4,5 см без куточка (без головного убору, на матовому папері);
 13. Заповнені бланки Анкети кандидата на навчання та Автобіографії;
 14. Копія документа, що підтверджує право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі під час вступу (за наявності).

Випускники, які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти в населених пунктах, що знаходяться на лінії зіткнення або переселилися з тимчасово окупованої території України для користування спеціальними умовами мають надати копію Довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (довідки-переселенця).

Випускники, батьки яких брали участь в бойових діях мають право надати копію посвідчення учасника бойових дій батьків.

Випускники, які мають статут дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування мають право надати копію рішення про встановлення відповідного статусу та Витяг з обліково-статистичної картки дитини.

Повний перелік Спеціальних умов щодо участі у конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України.

Усі отримані від абітурієнта матеріали інститутом буде направлено для остаточного формування особової справи до комплектуючих органів Національної поліції України, що здійснюють добір кандидатів на навчання.

Контактні номери телефонів відділу кадрового забезпечення інституту з питань подання вступниками документів: 0967956016, 0966900258, 0661748336.

Адреса відділу кадрового забезпечення інституту, де здійснюється прийом документів вступників: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а.

Real time web analytics, Heat map tracking