Шановний Віталію Вікторовичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, служіння Українському народу та його державі.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, почуття відповідальності стали запорукою значних успіхів у Вашій діяльності.

Після закінчення у 1998 році Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство» працювали 3 роки слідчим та старшим слідчим Білоцерківського міського управління Головного управління МВС України в Київській області, після чого очолили лінію слідства у вищезазначеному управлінні.

За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. У 2010 році були призначені першим заступником начальника слідчого управління Головного упpавлiння МВС Укpаїни в Київськiй областi, де працювали до початку терористичної агресії. З грудня 2014 року переїхали у зону АТО, де працювали першим заступником начальника ГУМВС України в Донецькій області та очолювали слідче управління. З листопада 2015 року у зв’язку з формуванням Національної поліції були призначений на пост заступника начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області – начальника слідчого управління.

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час діяльності на посаді заступника Голови Національної поліції України – начальника Головного слідчого управління.

Ваша працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, порядність – це ті риси, які стали запорукою Ваших теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

Ми цінуємо Ваш значний внесок в виконнані свого професійного обов'язку, стоячи на сторожі Закону. Без вагань жертвуючи собою. Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання, які мають величезне значення для України.

Висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Шановний Віталію Вікторовичу!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Ваш шлях буде наповненим новими досягненнями,а людська шана буде подякою Вам за плідну працю,чуйність,уміння творити добро.

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking