Донецький юридичний інститут МВС України

22-25 січня у Сумах проходив молодіжний Чемпіонат України з самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. Турнір приймав сумський Палац студентського спорту Сумського державного університету. Цей чемпіонат України став відбірним етапом на чемпіонат Європи та світу.

На змагання прибуло, за даними організаторів, майже півтисячі спортсменів з різних областей України. До складу збірної команди Донецької області увійшли і спортсмени Донецького юридичного інституту МВС України.

Підготовкою спортсменів, які представляли Донецький юридичний інститут займалися викладач кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 Дмитро Лунгу і старший викладач кафедри бойової та спеціальної фізичної підготовки факультету № 1 Володимир Білобров.

За результатами змагань в особистій першості третє місце здобув курсант третього курсу факультету № 2 Микита Карагодін, третє місце серед юніорів здобула курсант першого курсу факультету № 2 Вероніка Бєлікова. Окрім того Вероніка Белікова здобула і друге місце серед дівчат старшого віку. Перше місце здобув курсант першого курсу факультету № 1 Владислав Крилов. Інші представники інституту проявили волю до перемоги та свої бойцівські якості та принесли бали до загального рейтингу команди. За результатами змагань збірна команда Донецької області здобула четверте місце з поміж двадцяти команд. Серед спортсменів нашого інституту курсант першого факультету № 2 Вероніка Белікова була відібрана до збірної України і приступила до підготовки до міжнародних змагань.

27 січня на загальному шикуванні структурних підрозділів інституту в м. Маріуполі проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров привітав спортсменів-самбистів зі здобуттям призових місць у Чемпіонаті України з самбо.

Попереду нас очікують нові змагання та нові перемоги.