previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

Останні новини

Вітаємо Ірину Усенко провідного фахівця відділення навчально-методичної роботи Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України з 45-річним Ювілеєм!
Опубліковано: 17 липня 2019 Переглядів: 9
Шановна пані Ірино! У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Ювілею! Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності.  Ваша енергійність і багаторічна плідна праця у поєднанні з неоціненним досвідом керівної роботи кожного дня забезпечує повноцінну навчально-методичну діяльність «Академія поліції» Донецького юридичного інституту, що спрямована на підготовку висококваліфікованих працівників для підрозділів Національної поліції України.
Правнича література для користувачів загальної бібліотеки вишу-переселенця
Опубліковано: 17 липня 2019 Переглядів: 25
З часів заснування бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України періодичні видання були невід’ємною складовою частиною загального фонду. Сьогодні у читальних залах бібліотеки організовано відкритий вільний доступ до друкованих періодичних видань.
Приступили до практики курсанти третього курсу факультету 1 у м. Кривий Ріг
Опубліковано: 17 липня 2019 Переглядів: 31
15 липня курсанти третього курсу факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України приступили до практики у відділеннях поліції м. Кривий Ріг.
Вітаємо Анну Політову доцента кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету №1, кандидата юридичних наук, підполковника поліції з Днем Народження!
Опубліковано: 16 липня 2019 Переглядів: 65
Шановна пані Анно! У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем уже протягом багатьох років. Ми вдячні Вам за те, що Ви лишилися нашим працівником і самовіддано продовжуєте працювати за для розвитку і процвітання рідного закладу вищої освіти.
Вітаємо Лілію Галькевич медичну сестру медико-санітарної частини Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» з Днем народження!
Опубліковано: 16 липня 2019 Переглядів: 47
Шановна пані Ліліє! Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України! Ваша праця на ниві медицини у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»  заслуговує на щиру сердечну подяку.
День українського бухгалтера
Опубліковано: 16 липня 2019 Переглядів: 23
Благословен тот, кто нашел дело в жизни. © Карлейль Томас Кожна людина повинна відбутися в житті… Щасливий той, хто знайшов себе і, ясна річ, відчув себе унікальним у цьому світі. Такі Люди завжди натхненні тим, що роблять, усвідомленням власної необхідності для колективу, частиною якого є, для суспільства взагалі.
Насильство над дітьми: працівники Донецького юридичного інституту приймають активну участь у превентивних заходах щодо насилля над дітьми
Опубліковано: 16 липня 2019 Переглядів: 31
14 липня 2019 року на телеканалі ТРК «Рудана» вийшла передача «Постфактум» , в якій  доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1, к.ю.н., доцент Андрій Данилевський розповів про критерій статетової зрілості, про вік відповідальності у кримінальному законодавстві, фахівець відділу комунікації та міжнародних зв’язків Римма Юрченко – щодо наслідків психологічної травми дітей, які стали жертвами насильства у сім`ї.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, на яку Ви створювали свій обліковий запис. Ваш логін буде надісланий на цю електронну адресу.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking