previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

Останні новини

Співробітники ДЮІ започаткували реалізацію проекту «Спільно»
Опубліковано: 18 вересня 2019
За дорученням ректора інституту, професора Віктора Бесчастного особовий склад факультету № 2 залучається до реалізації різних проектів, які впроваджуються інститутами громадянського суспільства на території Донецької області. Безпосередньо під час надання освітніх послуг майбутнім правоохоронцям та цивільним юристам звертається увага на ефективність взаємодії поліції з суспільством як на основний критерій оцінки діяльності підрозділів поліції.
У Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся черговий випуск слухачів підвищення кваліфікації
Опубліковано: 18 вересня 2019 Переглядів: 1
13 вересня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 Донецького юридичного інституту за адресою: вул. Співдружності 92а, відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації. До вишу прибули патрульні поліцейські з  Управління патрульної поліції Черкаської та Кіровоградської областей Департаменту патрульної поліції у кількості 26 осіб.
Свято Дня фізичної культури і спорту України в Донецькому юридичному інституті
Опубліковано: 18 вересня 2019 Переглядів: 1
Традиційним є святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні, яке припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). В цьому році, означене свято припадає на 14 вересня. Насиченим видався суботній день, різноманітні спортивні заходи проходили в Донецькому юридичному інституті.
Вітаємо Олександра Макаренка професора кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктора юридичних наук, доцента з Днем народження!
Опубліковано: 17 вересня 2019 Переглядів: 44
Шановний пане Олександре! Прийміть щирі вітання в день Вашого Дня народження! Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант педагога й наставника. Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів.
«Срібний Кубок Лева» з гандболу
Опубліковано: 17 вересня 2019 Переглядів: 30
В ці вихідні в місті Львові пройшов відкритий "Кубок Лева" з гандболу серед жіночіх команд. Гандбольна команда дівчат «Кривий Ріг -ДЮІ» подарували нам ще один привід для радості та гарного настрою здобувши друге місце на турнірі.
День фізічної культури і спорту на факультеті № 2
Опубліковано: 17 вересня 2019 Переглядів: 51
Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня, було офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Фізична культура і спорт є потужним інструментом сприяння миру, терпимості та взаєморозуміння. Його цінностями є робота в команді, справедливість, дисципліна, повага до супротивника і правил гри. Підтримка фізичної форми є одним з основних завдань для всіх курсантів, майбутніх поліцейських. Таким чином, з самого початку свого навчання в інституті курсанти повинні вдосконалюватися і розвиватися фізично. Цьому питанню приділяється велика увага з боку керівництва інституту та педагогічного складу, створюються всі умови для фізичного розвитку курсантів та студентів.
Участь колективу інституту в спортивно-масових заходах з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту
Опубліковано: 17 вересня 2019 Переглядів: 85
Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності. Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, на яку Ви створювали свій обліковий запис. Ваш логін буде надісланий на цю електронну адресу.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking