Вельмишановний пане генерале!

Прийміть найтепліші вітання від колективу Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди Вашого Дня народження!

Більше 20 років свого життя Ви присвятили благородній справі – служити в ім’я народу України. У далекому 1994 році Ви розпочали свою службову діяльність на Тернопільщини та поступово завдяки своїй професійності, наполегливості та працелюбності Ви стали директором Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. Ви займалися дуже відповідальною роботою - організацією освітньої та наукової діяльності правоохоронної системи. Досвідченість, мудрість, виваженість допомагали Вам приймати важливі та правильні рішення у вашій професійній діяльності. Завдяки всім цим якостям ви здобули неоцінену повагу серед колег та друзів.

Ви мужній чоловік й щира людина! Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, позитивного настрою. Бажаємо Вам невтомного творчого пошуку, нових звершень, та реалізації сміливих планів!  Нехай рідні та близькі Вам люди завжди будуть поруч.

Шановний пане Вікторе

Вітаємо Вас з Днем народження!

Нехай буде довгим та щасливим Ваше життя. Хай кожен день  буде успішним і веселим, а в душі завжди світить яскравий промінь щастя і любові. Миру та добробуту Вам та вашим рідним.

З повагою,
за дорученням колективу
т.в.о. ректора Донецького юридичного інституту МВС України,
доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Єгор Назимко

Real time web analytics, Heat map tracking