previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

Останні новини

Донецький юридичний інситут МВС України в засобах масової інформації
Опубліковано: 18 лютого 2020 Переглядів: 44
Залишається зовсім мало часу для того, щоб учні 11-х класів могли зробити свій остаточний професійний вибір. З метою розширення контингенту курсантів і студентів, а також для популяризації діяльності Донецького юридичного інституту МВС України на теренах Донецької та інших областей України, кафедра гуманітарних дисциплін започаткувала серію публікацій про ДЮІ в засобах масової інформації.
Кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 співпрацює з підрозділами ювенальної превенції поліції Донеччини
Опубліковано: 18 лютого 2020 Переглядів: 28
Захист прав дітей є пріоритетним напрямом діяльності підрозділів Національної поліції України. Статтею 5 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» визначені повноваження підрозділів Національної поліції щодо захисту прав дітей. Пріоритетом даної діяльності є проведення роботи, метою якої є запобігання втягнення дітей у злочинну чи іншу антигромадську діяльність, вчинення правопорушень та злочинів дітьми чи відносно дітей. Отже правоосвітня робота серед осіб, які не досягли повноліття є актуальною на сучасному етапі.
До факультеті № 2 ДЮІ МВС України з анонсом вистави «MAIDAN INFERNO» завітав колектив Донецького академічного обласного драматичного театру м.Маріуполя
Опубліковано: 18 лютого 2020 Переглядів: 36
20 лютого - в День пам'яті героїв Небесної Сотні - в драматичному театрі м. Маріуполя відбудеться прем'єра першої в Україні постановки за п'єсою сучасного українського драматурга Неди Нежданої «Maidan inferno». Режисер і сценограф Анатолій Левченко. В рамках проекту «Інститут культури» до факультету № 2 ДЮІ завітав колектив Донецького академічного обласного драматичного театру м. Маріуполя з анонсом зазначеної вистави. Актори театру пред’явили на суд глядачів, якими явились курсанти факультету, фрагмент зазначеної вистави, яка полонила серця своїм  цікавим жанром - містерією. П'єса була написана в 2014 році. Вона актуальна за своїм змістом, незвичайна за формою і дуже цікава за своїм жанром.
Гончарство для дітей учасників профспілкової організації ДЮІ МВС України
Опубліковано: 18 лютого 2020 Переглядів: 27
Справді, профспілку Донецького юридичного інституту МВС України можна порівняти з великою, дружньою сім’єю. Створюється та функціонує на засадах спільності інтересів, для задоволення загальних потреб, утворення дружнього колективу та прояву турботи про його членів.
До Всесвітнього дня онкохворої дитини колектив ДЮІ приєднався до благодійної донорскої акції
Опубліковано: 17 лютого 2020 Переглядів: 72
Щорічно 15 лютого планета відзначає Всесвітній день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). Основною метою цього дня є привернення уваги громадськості до дітей, що страждають від онкологічних захворювань. Засновником дня виступила Всесвітня конфедерація батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO) в 2001 році.
Scientia est potentia
Опубліковано: 17 лютого 2020 Переглядів: 41
Scientia est potentia За ініціативи кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1 та провідного фахівця факультету № 1 капітана поліції Олександра  Миронова, були поведені додаткові лекційні заняття для курсантів 3-го та 4-го курсів факультету № 1. Додаткові лекції мали на меті більш поглиблене вивчення курсантами кримінального та кримінального процесуального законодавства щодо впровадження інститутів «кримінальний проступок» та «дізнання як форма досудового розслідування».

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking