Шановний Дмитре Олександровичу!

Ви маєте більше 20 років досвіду роботи на керуючих посадах. З 2014 по 2016 рік  Ви очолювали одну з "перлин" Приазов’я  Азовський судноремонтний завод,  активно займалися реалізацією дострокової стратегії розвитку підприємства в регіоні. Вам вдалося реалізували багато успішних інвестиційних проектів разом з ТОВ «Керуюча компанія «Маріупольська інвестиційна група». Ви сумлінно і віддано працювали задля розквіту Донеччини у найважчі часи.  Як успішний лідер і талановитий організатор на підприємствах різних сфер економічної діяльності – від виробництва  та дистрибуції  продуктів харчування  до виготовлення металопродукції та будматеріалів, Ви завжди демонстрували свій професіоналізм та злагодженість дій, послідовність та відповідальність. 

Щиро бажаємо Вам, щоб перебуваючи на цій високій посаді, Ви завжди служили інтересам громади, а у прийнятті рішень завжди керувалися чесністю і порядністю по відношенню до жителів Черкащини. Плекаємо надію, що Ви станете достойним представником влади, на якого будуть рівнятися Ваші підлеглі. Зичимо Вам успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності. Нехай завжди супроводжує Вас удача, розуміння та підтримка колег.

Шановний Дмитре Олександровичу!

Переконані, що Ваш професіоналізм, управлінський талант, організаторські здібності сприятимуть досягненню значних успіхів. Нехай непроста робота приносить задоволення, а людська шана буде подякою за плідну працю. Бажаємо Вам невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків на цій відповідальній посаді, щастя та здоров’я Вам і Вашій родині і мирного неба над усіма нами!

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking