Шановний пане Олександре!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України щиро вітає Вас з Днем народження!

Ви - взірець справедливості та неупередженості! Шлях Вашого професійного зростання є прикладом для багатьох молодих захисників Закону України. Ваша повсякденна і наполеглива праця направлена на подолання нових викликів, які постають перед Конституційним Судом України на шляху входження до європейської та євроатлантичної спільноти. Ви є гарантом конституційної справедливості, яка зміцнює демократію та державу в цілому. Як один з найкращих випускників Харківського Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Ви продемонстрували високу професійність, фаховість виконуючи службові обов’язки на теренах й Донеччини також. Ваші глибинні знання та практичний досвід  винайшли себе й у науковій діяльності.

Щиро бажаємо Вам, щоб Ваша надважлива робота завжди була плідною та натхненною і дарувала лише радість та задоволення. Зичимо вам здоров’я, життєвих удач і гараздів, професійних успіхів у високому служінні народу України.

Шановний Олександре!

Щиросердно вітаємо Вас зі святом!

Бажаємо Вам мирного неба, благополуччя та більше позитиву! Нехай всі Ваші рідні і близькі люди будуть здорові і щасливі, а у Вашій родині завжди буде спокій та процвітання!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking