Шановний пане Дмитре!

Від імені всього колективу Донецького юридичного інституту МВС України прийміть найтепліші вітання  в день Вашого Дня народження!

Багато років вірою і правдою Ви служили його величності Закону, відстоювали інтереси добра та справедливості, надійно захищали конституційні права та свободи українців. Під час свої службової діяльності на Донеччині ви докладали максимум зусиль, знань та досвіду для забезпечення зразкового громадського порядку в області. Ви завжди чесно й самовіддано підтримували суспільну злагоду, мир та спокій співгромадян. Ваша відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег та друзів.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Шановний пан Дмитре!

Прийміть щиросердечні вітання!

Нехай мир, злагода і добробут завжди супроводжують Вас і Вашу родину, а джерело людської вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується Бажаємо Вам і Вашій родині миру, спокою, злагоди, процвітання.

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking