Шановна Анастасіє Сергіївно!

Від щирого серця вітаємо Вас з Ювілеєм!

Вже майже вісімнадцять років своє життя Ви поєднуєте з Донецьким юридичним інститутом МВС України, спочатку, продовжуючи родинну міліцейську династію, навчаючись у якості курсанта, а після закінчення достроково у 2008 році ад’юнктури інституту і, успішно захистивши дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, протягом багатьох років здійснюєте науково-педагогічну діяльність у рідному виші, в якому пройшли тернистий шлях і наразі є досвідченим доцентом кафедри адміністративно-правових дисциплін.

У важкі для Alma Mater часи Ви залишились вірною Україні, відданою справі освітянської діяльності і прийняли для себе рішення продовжити працювати в Донецькому юридичному інституті МВС України у м. Кривому Розі, готуючи поліцейських та фахівців-юристів для нашої держави.

Завдяки Вашій активній науково-дослідній роботі скарбниця сучасної фахової юридичної літератури поповнилася новими навчальними посібниками, а Ваше вміле керівництво науковою діяльністю курсантів, студентів та аспірантів дозволило запалити на науковому небосхилі не одну зіроньку у якості молодих вчених, які представляють наш виш на наукових заходах різного рівня, здобуваючи перемоги у різних наукових конкурсах.

Притаманні Вам висока організованість і відповідальність, сталева витримка та принциповість, поряд з якими завжди щира людяність і порядність, є саме тими рисами, які Вас характеризують та високо оцінюються дружнім колективом нашого навчального закладу. Ми вдячні Вам за спільну багаторічну плідну працю.

Шановна Анастасіє Сергіївно!

У цей по-особливому святковий для Вас День щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх задумів. Хай збуваються всі мрії, щоб кожен день приносив багато приємних несподіванок, щоб Вас оточували тільки добрі і потрібні люди! 

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking