Цього місяця: 3220
Минулого місяця: 16002
Всього: 1227051

Свято футболу в Маріуполі відвідали курсанти факультету № 2

1 квітня у Маріуполі на стадіоні ім. В. Бойка відбувся довгоочікуваний футбольний матч між командами «Маріуполь» та «Динамо» (Київ). Значимість даної гри для містян та гостей Маріуполя важко переоцінити. Присутність на даній грі Президента України Петра Олексійовича Порошенко у черговий раз засвідчила, що Маріуполь мирне і безпечне місто. Попередньо Президент України Петро Олексійович Порошенко зазначив, що «зробив все можливе», щоб у Маріуполі відбувся матч за участі ФК «Динамо». «Ще одна подія, яка сьогодні буде – футбольний матч. Насправді, це дуже важливо. Якби у Маріуполі не проводили футбольні матчі – хто повірить що ми за мир, хто повірить, що ми забезпечуємо безпеку?», - сказав президент під час відвідання Волноваської школи №5. Свято великого футболу повернулося до м. Маріуполя.

Більше десяти тисяч уболівальників завітали на дану гру. Курсанти першого курсу факультету № 2 також приєдналися до багатотисячної громади уболівальників. Підготувавши плакат «Маріуполь вітає Київ» та уболівальницькі реквізити, курсанти завітали на стадіон. Хто б сказав, що на футбольному святі у Маріуполі можна було б так просто поспілкуватися з Президентом України? А наш курсант мав за честь і сфотографуватися з Петром Олексійовичем Порошенко.

Справді гра видалася видовищною та емоційною. На початку гри спільне виконання Гімну України емоційно об’єднало всіх гравців і уболівальників. Атаки Маріупольців у першому таймі на ворота «Динамо реалізувалися у перший забитий м’яч у ворота гостей. Перший тайм та кінцівка матчу була за господарями. Початок другого тайму був за гостями. Лише завдяки великим зусиллям гравців Київського «Динамо» вдалося втримати перевагу. Гравцям «Динамо» вдалося зрівняти рахунок і вийти вперед на два м’ячі. У другому таймі рахунок був 3-1 на користь гостей. Але Маріупольці не здавалися і на 79-й хвилині забили у ворота Динамо другий м’яч. Остання десятихвилинка дала надію на можливість зрівняння рахунку. Але на цей раз «Динамо» вдалося втримати перевагу і гра завершилася з рахунком 3-2 на користь гостей. Футбольне дійство тримало глядачів у напрузі до кінця матчу.

Так, дійсно свято великого футболу відбулося у м. Маріуполі. Попереду нас очікують інші цікаві спортивні події. І в перспективі діяльності спортивного гуртка кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 побачимо інші цікаві події.