Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Привітання

Шановна пані Марино!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання! Дякуємо Вам за багатогранність, з якою ставитесь до роботи, небайдужість та взаємодопомогу, що проявляєте до колег. Ваше відповідальне ставлення до виконання обов’язків у сфері фінансів є дуже важливим для правильної організації бухгалтерського обліку в нашому інституті.

Шановний пане генерале!

Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги від колег, партнерів та друзів.  Ваш життєвий та професійний досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху до нових звершень.

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Шановна пані Тетяно!

Прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Бажаємо Вам міцного здоров`я, благополуччя, невичерпних життєвих сил та успішної реалізації усіх планів і задумів.

Шановна пані Оксано!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України  щиро вітає Вас з Днем народження!

Ваша принциповість і активна громадянська позиція, небайдужість до оточуючих та щира турбота про добробут громади захоплюють і викликають повагу!

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх ваших добрих справах. Зичимо, аби Ваше життя було світлим і радісним, а дружні вітання додали життєвої наснаги в скарбничку Вашої душі. Нехай повага людей буде подякою Вам за плідну роботу, чуйність і вміння творити добро.

Шановний пане Миколо!

Колектив Донецького юридичного інституту МВС України  щиро вітає Вас з Днем народження! Прийміть слова глибокої шани і поваги.

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків, служіння Українському народу та його державі.

Шановний пане Олексію!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Бажаємо з радістю та посмішкою зустрічати кожен день, обов’язково досягати всього, чого бажає  серце! Нехай у діяльності завжди буде море гідних ідей та перспектив, а у житті завжди  чекає безліч радощів, приємних зустрічей та цікавих подій!

Шановна пані Ольго!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Ви завжди випромінюєте незрівняну жіночність. Чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності.

Шановний пане Дмитре!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

З самим теплим почуттям бажаємо Вам доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, терпіння. Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких.

 

Шановний пане Руслане!

У цей святковий для Вашої родини День прийміть найтепліші привітання з днем народження Вашого синочка!

Бажаємо хлопчику міцного здоров’я, дивовижних миттєвостей і в цілому щасливого дитинства.

Нехай ваше нове і цікаве життя стане схожим на чарівну казку і забарвиться яскравими кольорами любові, щастя, посмішок, сміху, приємних хвилювань та непередаваних відчуттів.

Шановна пані Айно!

У цей святковий день від усієї душі Вас вітає колектив Донецького юридичного інституту МВС України!

Впевнені, що притаманне Вам високе почуття відповідальності за доручену справу разом з досвідом і невичерпною енергією будуть і надалі служити Вам вірними помічниками у Вашій відповідальній праці.

З нагоди Вашого свята бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги, нових здобутків, подальшого кар’єрного зросту та завжди залишатися такою життєрадісною, відкритою та чарівною жінкою, сімейного щастя та благополуччя Вам і Вашій родині. Хай мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди!