Шановна пані Анно!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем уже протягом багатьох років. Ми вдячні Вам за те, що Ви лишилися нашим працівником і самовіддано продовжуєте працювати за для розвитку і процвітання рідного закладу вищої освіти.

Ви чудова людина, а Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність, відкритість здобули Вам заслужений авторитет серед колег, студентів, курсантів та слухачів вишу.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього, що допомагають на високому рівні здійснює підготовку поліцейських.

Варті щирого захоплення Ваші високі професійні здобутки, широта наукових інтересів, педагогічний талант та багатогранність особистості. Численні наукові праці, постійна участь у наукових заходах, організація міжнародних конференцій,  тісна співпраця з різними закладами вищої освіти, міжнародними організаціями, науково-дослідними та практикуючими установами заслуговує поваги не тільки серед співробітників Донецького юридичного інституту, а й поза його межами.

Ви є прикладом уміння поєднувати зразкове несення служби та плідну наукову і педагогічну діяльність. Ви турботлива матуся та прекрасна дружина – це теж Ваше велике досягнення, яке свідчить про багатогранність та душевне багатство Вашої особистості.

Шановна пані Анно!

У цей святковий день бажаємо гарного здоров’я, достатку, легкості почуттів та гармонії в усьому. Бажаємо Вам залишатись таким же світлим променем для нашого колективу, що несе ясність розуму, щирість думок та вчинків! Хай в душі буде спокій, а на серці – щастя, радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, а також творчого натхнення!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking