Шановна пані Ірино!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності. 

Ваша енергійність і багаторічна плідна праця у поєднанні з неоціненним досвідом керівної роботи кожного дня забезпечує повноцінну навчально-методичну діяльність «Академія поліції» Донецького юридичного інституту, що спрямована на підготовку висококваліфікованих працівників для підрозділів Національної поліції України.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати і завжди прийти на допомогу – це саме ті достойні риси, які є запорукою поваги та симпатії до Вас керівництва, співробітників та слухачів з Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Дякуємо Вам за багатогранність, з якою ставитесь до роботи, небайдужість та взаємодопомогу, що проявляєте до колег.

Ви завжди випромінюєте оптимізм, незрівняну жіночність і витончену елегантність. Завжди усміхнена, весела, світла та добра!

Шановна пані Ірино!

У цей по особливому святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, наснаги та терпіння! Хай будь-які негаразди не турбують Вас, а поряд - завжди панує любов і пошана рідних та близьких! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking