З часів заснування бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України періодичні видання були невід’ємною складовою частиною загального фонду.

Сьогодні у читальних залах бібліотеки організовано відкритий вільний доступ до друкованих періодичних видань.

Основними джерелами комплектування фонду періодичних видань є передплата. Проте, є видання, які не входять до переліку «періодики», що надходить до фонду, але містить на своїх шпальтах інформацію з юридичної та судової практики, надають консультації та допомагають розширити досвід науковців.

З власної бібліотеки понад 100 примірників періодичних видань передав до фонду бібліотеки інституту депутат Криворізької міської ради, радник голови Дніпропетровської обласної ради, професор кафедри адміністративно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України Олександр Макаренко.

Газета юридичної практики «Судовий вісник» містить дописи суддів Київського апеляційного адміністративного суду, Великої Палати Верховного суду з надання допомоги нижчим інстанціям.

Рубрика «Обитель правосуддя» розповідає про висвітлення діяльності судів не лише на офіційних сайтах судової влади, а й у соціальних мережах.

Журнал сучасного правника «Юрист» висвітлює новели юридичного законодавства, практику використання їх судовою владою, правоохоронними органами, органами юстиції, а також сучасні норми використання практики Європейського Суду з прав людини тощо.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Колектив загальної бібліотеки

Real time web analytics, Heat map tracking