Шановний пане Павле!

У цей святковий день колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами як справжнім професіоналом своєї справи, як успішним випускником нашого закладу вищої освіти. За час навчання та проходження служби в Донецькому юридичному інституті Ви зарекомендували себе як позитивний та дисциплінований курсант.

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові. Ваша працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, порядність – це ті риси, які стали запорукою Ваших теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

Притаманні Вам наполегливість, щира людяність, порядність, відкритість є саме тими достойними рисами, якими Ви оперуєте. Завдяки клопітливій та наполегливій праці, високій організованості і відповідальності, сумлінності та самовідданості, щирій людяності i шляхетній порядності Ви забезпечили повагу серед керівництва і співробітників інституту.

Шановний пане Павле!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, хай дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking