Шановний пане Олександре!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

В цей святковий день нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. За час роботи у Донецькому юридичному інституті МВС України Ви зарекомендували себе як старанний, енергійний та ініціативний співробітник.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

 Глибоко шануємо та поважаємо Ваш багатий трудовий шлях та неоціненний життєвий досвід, педагогічний талант, відповідальність, щиру людяність, порядність, які здобули Вам пошану та авторитет серед працівників та курсантів  Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». Натепер Вам довірено здійснювати підготовку майбутніх офіцерів Національної поліції.

Тільки сміливий обирає дисципліну, волю, здатність до аналізу, саме ці якості як умова краще розкривають Ваш твердий характер, відповідальність та впевненість у своїх силах. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановний пане Олександре!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів.

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking