Донецький юридичний інститут МВС України

23 травня, в Маріуполі відбулися легкоатлетичні змагання, в яких взяли участь працівники всіх силових відомств з різних куточків регіону. Масштабний спортивний захід пройшов за підтримки фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні. Спортивне свято об’єднало діючих співробітників силових відомств – поліцейських, рятувальників, військовослужбовців, прикордонників та представників Донецького юридичного інституту МВС України.

Підготовкою спортсменів ДЮІ займалася кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 інституту. Протягом навчального року викладачами кафедри здійснювалася селекційна робота, завдяки якій на дані змагання вдалося виставити дві команди: «ДЮІ - 1» і «ДЮІ - 2». За команду «ДЮІ -1» виступили курсант 207 навчального взводу факультету, рядовий поліції № 2 Катерина Лебеденко, курсант 206 навчального взводу факультету № 2, рядовий поліції Стас Борщак, курсант 106 навчального взводу факультету № 2, рядовий поліції Руслан Шкодін і слухач 3 навчальної групи Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту, рядовий поліції Дмитро Тищенко. Своєю чергою за команду «ДЮІ - 2» виступали курсант 107 навчального взводу факультету № 2, рядовий поліції Карина Жуковська, курсант 106 навчального взводу факультету № 2, рядовий поліції Владислав Лазуренко, курсант 206 навчального взводу факультету, рядовий поліції № 2 Євген Калакайло і студент 112 навчальної групи факультету № 2 Сергій Салиган.

Забіг стартував з площі Воїнів-Визволителів. За інформацією організаторів змагань близько ста бігунів подолали відстань у 1, 3 та 5 км. Переможці у кожному із забігів визначалися як в особистому, так і в командному заліку. Представники ДЮІ проявили силу волі до перемоги і результати кожного враховувалися в загальний результат команд «ДЮІ - 1» і «ДЮІ - 2». Слід зазначити, що в індивідуальному заліку 2 місце у забігу на 1 км посіли: серед жінок – курсант ДЮІ Карина Жуковська, серед чоловіків ‑ курсант ДЮІ Владислав Лазуренко. У кросі на 3 км першим фінішував курсант ДЮІ Руслан Шкодін, а на 5 км третім фінішував ‑ курсант ДЮІ Стас Борщак. Представники ДЮІ склали гідну конкуренцію спортсменам-професіоналам. І як результат третє загальнокомандне місце здобула команда «ДЮІ - 2», друге місце здобули співробітники ДСНС і перемогу в легкоатлетичних змаганнях здобула команда «ДЮІ - 1».

Вітаємо призерів ‑ спортсменів команди «ДЮІ - 2» і переможців змагань ‑ спортсменів команди «ДЮІ - 1» з яскравим виступом і гідним представлення Донецького юридичного інститут МВС України на легкоатлетичних змаганнях.