Шановна Оксано Богданівно!

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження від дружнього колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваша мудрість та багаторічна наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток університету та його розбудову. За Вашими плечима – досвід і визнання, більше того – Ви людина прогресу. Своєю щоденною працею Ви формуєте якісний імідж університету.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу – це саме ті достойні рисами, які є запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього, а високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя стали запорукою поваги та симпатії до Вас усіх працівників, студентів та слухачів нашого навчального закладу.

Ваші невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають.

Лишайтеся завжди такою жіночною, доброзичливою та завжди усміхненою, що завжди випромінює незрівнянну витончену елегантність та життєрадісність.

Шановна Оксано Богданівно!

Від усієї душі  бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного затишку та нових перемог на ниві вищої освіти. Хай Ваше життя буде сповнене втіленими в реальність мріями і здійсненнями усіх починань, щоб Ваш професійний досвід, організаторські здібності та лідерські якості й надалі сприяли розвитку Вашого університета!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking