Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Листопад
Пн306132027
Вт317142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт31017241
Сб41118252
НД51219263
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 317
Вчора: 485
Цього тижня: 1314
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9589
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164550


Новини
Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України прийняли участь в урочистому заході до Дня української писемності та мови, який проводився в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області

9 листопада поліція Донеччини, як і вся Україна долучилася до святкування Дня української писемності та мови. На захід, окрім практичних працівників поліції, були запрошені військовослужбовці, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції нашого інституту, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Слід зазначити, що за ініціативою ректора інституту, професора Віктора Бесчастного курсанти-першокурсники були не лише глядачами заходу, а й стали активними учасниками заходу. Окрім курсантів на заході були присутні і фахівці ДЮІ: Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Ганна Буга та Володимир Буга.

Захід відкрив заступник начальника ГУНП Донецької області полковник поліції Василь Остапчук, який привітав всіх присутніх від імені очільника поліції Донеччини Миколи Семенишина та зазначив, що сьогодні Національна поліція Донеччини складає шану одному із національних символів держави – нашій рідній українській мові.

Отже метою цього заходу є необхідність привити любов та повагу до власної мови, яка входить до трійки найкрасивіших мов у світі. Спеціально для учасників заходу було проведено аудіо лекцію, яку вела голова Хмельницького міського товариства української мови імені Т.Г.Шевченка «Просвіта» Зоя Олександрівна Діденко. У ході цієї пізнавальної лекції підіймалися дуже важливі питання для сучасної української мови – слова ввічливості та мовний етикет, правильність наголосу, використання у нашій повсякденній мові слів іншомовного походження. Більш того, важливим питанням стало й використання росіянізмів та інших так званих «суржиків». Пізнавальна аудіо лекція супроводжувалася цитатами великих українських поетів та письменників, відео сюжетами та музичними паузами. Окрім того, було продемонстровано відеоролик про цікаві факти щодо нашої мови.

Детальніше...
 
У Міністерстві внутрішніх справ України пройшло засідання робочої групи з розробки стандарту професійної освіти поліцейських

Згідно зі Стратегією розвитку системи МВС до 2020 року, яка передбачає розвиток кадрового потенціалу, одним із необхідних кроків є розвиток відомчої системи освіти та підготовки кадрів, що відповідатиме запитам суспільства щодо професіоналізму працівників Нацполіції.

Детальніше...
 
10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії

10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії

Щороку, 10 листопада фахівці однієї з точних професій відзначають професійне свято — Міжнародний день бухгалтера.

Це свято часто називають Днем бухгалтера. Необхідність введення міжнародного свята обговорювалася неодноразово, не дивлячись на те, що в багатьох країнах встановлено національне свято бухгалтерів.

Бухгалтерія - одна з точних і найважливіших професій. Без бухгалтерів зараз не можливо уявити собі життя, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини. Від блискучих знань і досвіду бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.

Детальніше...
 
Подарунок із рідної землі

Павло Кущ – український письменник, автор книжок гумору і сатири, а також повістей для дітей , які свого часу виходили у видавництвах Донецька, Луганська та Києва. До початку бойових дій на сході України жив і працював у місті Донецьку власним кореспондентом газет «Україна молода», «Голос України» та «Урядовий кур’єр». Пан Павло є Головою Донецької обласної організації Національної спілки письменників України. Неодноразовий лауреат премій імені Лесі Українки та імені Остапа Вишні, переможець багатьох загальноукраїнських та обласних творчих конкурсів.

На перший погляд дитяча книга «Чотири нявкісти і він», порушує зовсім недитячі питання. Складні, страшні, а подекуди й веселі випробування випали на долю головних героїв цієї повісті – чотирьох котів, які одного дня знайшли притулок у підбитому танку поблизу почорнілої «зеленки». Що було далі? А далі було обстріли, «озвіріння металу», страх, приголомшлива тиша, переживання…

Детальніше...
 
День відкритих дверей для старшокласників Волновахи та Нікольського провели курсанти-першокурсники у м. Маріуполі

3 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Волноваха та с.м.т. Нікольське Донецької області.

Вже традиційно під час іміджевого заходу для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід. Слід зазначити, що серед курсантів навчаються і земляки наших гостей. Так, Максим Блєднов та Станіслав Борщак представяли м. Волноваху, а Валентина Балабан та Олександра Садовнича с.м.т. Нікольське.

Фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів, а курсантська громада першокурсників приготували для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі.

Захід розпочався в спортивній залі де курсанти-першокурсники Ангеліна Ткач та Валентин Дещенко презентували показові прийоми самозахисту. Окрім того, школярам була запропоновано переглянути умови побуту курсантів. Добовий наряд курсу плідно та старанно попрацював аби прийняти гостей гідним чином. Екскурсію поверхами, де мешкають курсанти провела курсант Олександра Колєсова та Олександра Садовнича. Особливості несення служби в добових нарядах, розміщення курсантів, їхній побут стали наочним для учнів шкіл.

Детальніше...
 
Кафедра адміністративно-правових дисциплін поповнила бібліотечний фонд навчально-методичним посібником «Цивільний захист»

Кафедра адміністративно-правових дисциплін передала до фонду загальної бібліотеки друковані примірники навчально-методичного посібника «Цивільний захист», укладач доцент кафедри Філіпенко А.С.

Розроблений навчально-методичний посібник складається зі вступу, методичних вказівок щодо підготовки до семінарських, практичних занять, виконання самостійної роботи, змісту навчальної дисципліни до кожної теми, практичної частини (тестові завдання та практичні задачі), схем та переліку рекомендованої літератури.

Структура та зміст навчально-методичного посібника буде сприяти якісній роботі студентів та слухачів денної та заочної форм навчання над визначеною дисципліною.

Розробником навчально-методичного посібника узагальнені й систематизовані теоретичні надбання у сфері цивільного захисту.

Навчально-методичний посібник «Цивільний захист» реалізує декілька завдань:

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Донецького юридичного інституту МВС України, доктора наук з державного управління, Заслуженого юриста України, професора Віктора Миколайовича Бесчастного з Днем народження!

Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на  День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 1

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо начальника правового департаменту Національної поліції України, полковника поліції Володимира Вікторовича Жиденка з ЮВІЛЕЄМ!

Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на  День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 1

Шановний Володимире Вікторовичу!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Детальніше...
 
День відкритих дверей для старшокласників загальноосвітньої школи № 53 м. Маріуполі провели курсанти-першокурсники на базі «Академії поліції»

4 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників загальноосвітньої школи № 53 м. Маріуполі. На зустріч прийшли 45 старшокласників навчального закладу та їхні вчителі. Дана зустріч стала результатом спільної діяльності працівників Центрального відділу поліції та фахівців Маріупольської групи ДЮІ.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту у гостях у ЗОШ № 75 м. Кривого Рогу

Після закінчення школи перед усіма старшокласниками постає питання вибору майбутньої професії. На сьогодні,не зважаючи на різноманітність вищих юридичний навчальних закладів, Донецький юридичний інституту в системі МВС України є одним з пріоритетних навчальних закладів, в якому можна отримати якісну вищу юридичну освіту і здобути професію правоохоронця.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 396
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval