Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Листопад
Пн306132027
Вт317142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт31017241
Сб41118252
НД51219263
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 317
Вчора: 485
Цього тижня: 1314
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9589
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164550


Новини
17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» (АНОНС)

Починаючи з 2006 року Донецьким юридичним інститутом МВС України щорічно проводяться Міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що відзначається у третю неділю листопада. З цієї нагоди, 17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

З кожним роком палкі дискусії під час наукових заходів набувають все більшої актуальності та значущості. Адже, питання, пов’язані із забезпеченням безпеки дорожнього руху, не зважаючи на заходи, що вживаються державними органами та громадськістю, залишаються до кінця не вирішеними.

Сьогодні, були визначені найбільш важливі питання транспортної безпеки та запропоновані шляхи їх розв’язання, які традиційно втілюються в резолюціях конференцій та збірниках матеріалів наукових заходів.

Цьогоріч до організації конференції долучились виконком Криворізької міської ради на чолі з міським головою Юрієм Григоровичем Вілкулом та приватне автотранспортне підприємство «Одіум-престиж» під керівництвом Джаная Магомедовича Омарова.

Детальніше...
 
Студенти Донецького юридичного інституту отримали нагороди від місцевої влади

Вже вкотре представники Донецького юридичного інституту МВС України є гостями на урочистостях, які проводить місцева влада гостинного міста Кривий Ріг і вдвічі приємним є той факт, що завжди ці святкові зустрічі супроводжуються ще й відзнаками. Це звичайно говорить про активну участь громади вишу у житті міста, яке вже за два роки перебування тут навчального закладу, воно вже стало рідною домівкою.

Так, напередодні Міжнародного дня студента у Саксаганській районній у місті раді під час урочистого прийому кращої курсантсько-студентської молоді міста було нагороджено кращих курсантів та студентів вищих навчальних закладів району.

Успіхи курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України Гончарова Святослава, Кущову Анастасію та Барган Сергія по достоїнству відзначено почесними грамотами.

Детальніше...
 
Вітаємо декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук Дар’ю Петрівну Гуріну з Днем народження!

Вітаємо декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук Дар’ю Петрівну Гуріну з Днем народження!

Шановна Дар’є Петрівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження!

Ви є гідним випускником нашого навчального закладу, в стінах якого завжди раді зустріти Вас, адже для всіх нас Ви є гідним прикладом у житті для наслідування поколінь курсантів та студентів, а також гордістю для викладачів рідного вишу.

Вам є чим пишатися, адже свого часу успішно захистили дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Крім того, Вами опубліковано понад 40 наукових та навчально-методичних праць.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту професора Віктора Миколайовича Бесчастного з Міжнародним днем студента

Дорогі курсанти, студенти та слухачі Донецького юридичного інституту МВС України!

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Миколайович Бесчастний

Від щирого серця вітаю зі святом молодості, оптимізму, широких життєвих перспектив – Міжнародним днем студента!

Студент – це не професія, а скоріше особливий стан людини, в якому можливо все! Творити свою долю і дізнаватися нове, знаходити справжніх друзів і своє покликання, а також змінювати світ на краще. Головна умова - щире бажання розвиватися!

Студентські роки – це найчудовіший час, який Ви з особливою теплотою будете згадувати все життя. Це час творчої активності, жаги до знань і відкриттів. Час, коли Ви починаєте закладати фундамент своєї успішної кар'єри.

Наші студенти – наше продовження – завжди і в усьому повинні бути першими і кращими! Але не буває великих перемог без великих зусиль. З таким потужним підкріпленням як Ви, ми неодмінно досягнемо бажаних висот!

Енергійні і освічені, Ви – сьогодення нашої Держави і її майбутнє. У стінах Донецького юридичного інституту МВС України Ви отримуєте сучасну та якісну юридичну освіту. Адже ваші знання – це не тільки внесок у власне майбутнє, який неодмінно необхідно поповнювати, – це ще й внесок у репутаційний капітал бренду Донецького юридичного інституту МВС України, а значить і в курс навчального закладу, що направлений на потужний розвиток новітніх позицій на теренах освіти України та за її межами!

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України зі слухачами магістратури обговорили питання саморозвитку в суспільстві

Науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України Когут Олександра провела тренінг-семінар із слухачами магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України. Разом жваво обговорили питання, які турбують молодих поліцейських, які шукають шляхи професійної самореалізації.

Які питання турбують сучасну молодь? Кризове суспільство та можливість саморозвитку в суспільстві – основне питання сучасної молоді, яке було обговорено в процесі семінару-тренінгу. Взаємовідношення «середовище-особистість» є важливим елементом системи взаємовідношень людини у суспільстві. Даний аспект проблеми порушує тему розвитку самоорганізованості людини у суспільстві, яка ставить акцент відповідальності за власний рух і розвиток на середовищі, яке її оточує чи на собі. Поряд із бажанням бути свобідним має формуватися почуття відповідальності. Якщо акцент відповідальності за розвиток людини полягає на середовищі, то особистість формується конформною, залежною від середовища. Якщо акцент зрушується в бік людини – особистість сама відповідає за власний розвиток.

Межа «Я» і «середовище» постійно змінюється, ці кордони є взаємопроникливими. І навіть якщо людині некомфортно в умовах створених до неї, то вона має змогу змінити середовище навколо себе. Існує давня притча про адаптацію в агресивному середовищі: «Тверда морква, потрапляючи до кип'ятку, ‒ стає м'якою; м'яке яйце  ̶  твердне, а кава перетворює кип'ячену воду в смачний напій».

Детальніше...
 
Фахівці інституту прийняли участь у дискусійній платформі «Аналітичні підходи та технології роботи з громадською думкою», яка відбулася в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області

14 листопада Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбулася дискусійна платформа «Аналітичні підходи та технології роботи з громадською думкою». Координатором заходу виступав доктора філологічних наук, професора кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету Георгій Георгійович Почепцов.

В обговоренні актуального питання прийняли участь керівний склад поліції Донеччини, на чолі з генералом поліції третього рангу Миколою Олександровичем Семенишиним, представники управління патрульної поліції, фахівців вищих навчальних закладів м. Маріуполя. Донецький юридичний інститут МВС України на заході представляли доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Петрович Пекарський, фахівець відділу організації служби Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту Валерій Анатолійович Солейко та провідний фахівець відділу забезпечення діяльності Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту капітан поліції Ганна Олександрівна Єрохіна.

Детальніше...
 
Нові надходження до фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця від народного депутата України VIII скликання Буглака Юрія Олександровича

Бібліотека Донецького юридичного інституту МВС України розвивається як багатопрофільний заклад, який має фонди різного змістового складу.

На сьогоднішній день загальна кількість документів, що наповнюють фонд, - понад 53 тисячі примірників різних галузей знань. З урахуванням специфіки навчального закладу, переважна кількість, а саме 70% від наявної літератури, представлена матеріалами  юридичної та правової тематики.

З метою вдосконалення бібліотечно-інформаційного обслуговування фундаментальних і прикладних навчальних дисциплін, що передбачені освітнім процесом, фонд загальної бібліотеки інституту постійно поповнюється новою сучасною актуальною літературою.

Одним з основних джерел поповнення фонду є дарча література. З великою вдячністю ми приймаємо літературу від колективів вищих навчальних закладів, державних установ та відомств, громадських організацій, благодійних фондів. Важливими і цінними є особисті внески юристів-науковців, відомих освітян, діячів культури, пересічних громадян з активною життєвою позицією, яким небайдужа доля вишу-переселенця.

Днями до фонду загальної бібліотеки інституту надійшло 100 примірників літератури юридичного спрямування для використання у навчальній та науковій діяльності курсантами, студентами, слухачами магістратури та аспірантури, а також науково-викладацьким складом.

Благодійний внесок ми отримали від народного депутата України VIII скликання, Голови підкомітету з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, Заслуженого юриста України, члена Національної асоціації адвокатів України, кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника Інституту Публічного Права Буглака Юрія Олександровича.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента, полковника міліції у відставці Вадима Володимировича Пашутіна з Днем народження!

Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента, полковника міліції у відставці Вадима Володимировича Пашутіна з Днем народження!

Шановний Вадиме Володимировичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження!

Впродовж багатьох років Ви на високому рівні здійснюєте підготовку правоохоронців рідної держави, передаючи свій безцінний практичний досвід.

Прийшовши до нашого навчального закладу у далекому 1982 році, Ви пройшли шлях від викладача до першого проректора інституту, де стали рушійною силою значного розвитку вишу та зміцнення наукового потенціалу, створення потужної навчальної бази інституту.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту Віктора Бесчастного з Днем працівника радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники галузі зв'язку, телебачення і радіомовлення! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Миколайович Бесчастний

Сьогодні неможливо уявити сучасний світ без радіо і телебачення, без Інтернет-технологій та цифрового зв'язку. Вони роблять наше життя простіше і комфортніше, і за цим стоїть Ваша кропітка праця. На вас покладено велику відповідальність - забезпечувати жителів об'єктивною інформацією, формуючи громадську думку.

Зараз, як ніколи раніше, необхідно ваше вміння вселяти в душі людей віру і надію, пробуджувати в серцях почуття патріотизму і національної свідомості. Зв'язок об'єднує людей, а Ви робите все для того, щоб він був сучасним і якісним. Саме Ви допомагаєте нам скласти об'єктивну картину того, що відбувається в світі, почути і своєчасно відреагувати на найактуальніші проблеми та питання суспільства. За всім цим стоїть щоденна праця тисяч професіоналів - дикторів, кореспондентів, редакторів, режисерів і технічних фахівців. Ваша праця широко затребувана і відповідальна, адже є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення у людях віри та надії у світле майбутнє.

Детальніше...
 
Сьогодні – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Сьогодні – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку. Це свято започатковано 1994 року згідно з указом президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

1994 року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача українського радіо. 11 листопада 1994 року, в переддень 70-річчя початку радіомовлення в Україні, був виданий відповідний указ.  З того часу 16 листопада  вважається днем працівників електронних мас-медіа України.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 396
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval