Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.2%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.7%United States United States
3.1%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 756
Вчора: 1462
Цього тижня: 5511
Минулого тижня: 3983
Цього місяця: 10948
Минулого місяця: 12074
Всього: 1342583


Новини
Вітаємо з Ювилеєм генерала поліції ІІІ рангу Дмитрієва Анатолія Анатолійовича – начальника ГУ НП в Чернівецькій області

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу та співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з ювілейним Днем народження.

Ваш величезний життєвий та практичний досвід Ви розпочали з посади оперуповноваженого відділення карного розшуку РУ УМВС України в Харківській області (смт Коломак). Тривалий час обіймали посади начальника Коломацького РУ УМВС у Харківській області та начальника Головного управління МВС України в Харківській області.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Дємєнтьтєву Вікторію Георгіївну – завідувача їдальні

Вітаємо з Днем народження!

Від імені колективу Донецького юридичного інституту – науковців, викладачів, співробітників, молоді, що здобуває вищу освіту прийміть, шановна Вікторіє Георгіївно, вітання з Днем народження.

Детальніше...
 
Ліга майбутніх поліцейських поповнює свої лави

Громадська організація "Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», що була створена за ініціативи групи дітей-старшокласників зі шкіл населених пунктів на лінії розмежування 20 листопада 2015 року та тепер функціонує на базі Донецького юридичного інституту як "Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя", знов поповнює свої ради.

Тож 26 липня 2018 року на базі дитячого літнього табору "Слава" двоє хлопців та двоє дівчат склади обіцянку "ліговців", в якій пообіцяли  працювати на користь українського суспільства, бути гідним громадянином рідної України, сумлінно виконувати свої обов’язки, завжди бути зразком гідної поведінки, моральної чистоти, чесності, справедливості та скромності.

Детальніше...
 
Факультет № 4 (заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України) і розпочав набір абітурієнтів

Сьогодні, 30 липня 2018 року, естафету вступної кампанії «Абітурієнт – 2018» Донецького юридичного інституту МВС України прийняв факультет № 4 (заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України) і розпочав реєстрацію абітурієнтів до вступу для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» за заочною формою навчання за державним замовленням.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Атаманенко Юлію Юріївну – наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності

Шановна Юліє Юріївно, вітаємо з Днем народження!

За дорученням Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу  та від себе особисто прийміть вітання з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Лопатинську Ірину Сергіївну – доцента кафедри іноземних мов

Вітаємо з Днем народження!

Шановна Ірино Сергіївно, прийміть вітання від імені Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу  від мене особисто з нагоди Вашого Дня народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Кучерявого Андрія Олександровича – головного наукового співробітника дослідного управління проблем розвитку військової освіти та науки центру воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України

Шановний Андрію Олександровичу!

Від імені Вченої ради, науковців, викладачів, співробітників інституту, курсантської та студентської молоді, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту професора Віктора Бесчастного з Днем працівників кадрових підрозділів МВС України

Шановні працівники кадрових підрозділів МВС України!

 

Віктор Миколайович Бесчастний

Кадрова робота є вкрай відповідальною, адже від правильності обраного рішення багато в чому залежить як подальша доля конкретної людини, так і результат роботи загалом.

Дуже часто від компетенції кадровика, його людських рис, залежить кар'єра або навіть доля працівника. Кадровик зустрічає молодого працівника, супроводжує його рух по службі, проводжає досвідчених на пенсію, а потім і відслідковує долю ветеранів. Саме з часом кожен атестований працівник та фахівець підрозділів Міністерства внутрішніх справ усвідомлює важливість кадрової служби.

Детальніше...
 
Підсумки роботи науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності за І півріччя 2018 року

Відповідно до Положення про науково-дослідну лабораторію з проблемних питань правоохоронної діяльності, одним з головних завдань наукового підрозділу є здійснення фундаментальних та прикладних наукових та науково-дослідних розробок, спрямованих на забезпечення потреб правоохоронних органів та навчального процесу в Донецькому юридичному інституті МВС України.

Науково-дослідна робота науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності здійснюється за двома науковими секторами:

1) сектор вивчення проблем безпеки дорожнього руху;

2) сектор психологічного забезпечення діяльності працівників правоохоронних органів.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Щура Богдана Володимировича – доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України

Вітаємо з Днем народження!

Шановний Богдане Володимировичу, за дорученням Вченої ради, науково-педагогічного складу інституту, курсантів, студентів, слухачів вишу-переселенця та від себе особисто прийміть щиросердні вітання у цей святковий для Вас день.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 500
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval