Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.2%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.7%United States United States
3.1%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 904
Вчора: 1462
Цього тижня: 5659
Минулого тижня: 3983
Цього місяця: 11096
Минулого місяця: 12074
Всього: 1342731


Новини
Вітаємо з Днем народження Тулінова Валентина Сергійовича – кандидати юридичних наук, підполковника поліції

Шановний Валентине Сергійовичу!

За дорученням Вченої ради, науково-педагогічних працівників, курсантів, студентів, слухачів, співробітників інституту та себе особисто дозвольте привітати Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Претенденти на посади держслужби складають іспити

Наразі Україна перебуває на стадії формування інститутів демократичного суспільства, розбудови національної держави. Загальновідомо, що наша держава є унітарною, державною мовою в ній є українська.

1 травня 2017 року набуло чинності положення Закону України «Про державну службу», згідно з яким однією з вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, є вільне володіння державною мовою. Претендент на участь у конкурсі на вступ на посаду державної служби має подати посвідчення встановленого зразка про атестацію щодо вільного володіння державною мовою (стаття 25 Закону).

Детальніше...
 
Підсумки виступів збірної команди Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту у І-му півріччі 2018 року

Донецький юридичний інститут МВС України за свою 57-річну історію завжди славився своїми спортивними здобутками. Особливе місце серед них займає гирьовий спорт, який приніс рідному вишу найбільше досягнень як на міжнародній так і всеукраїнській арені. Перше півріччя 2018 року було багате на спортивні змагання, де брали участь гирьовики інституту.

26-27 січня 2018 року в місті Харкові на базі одного з кращих спортивних фітнес клубів України YOD відбувся Відкритий турнір з гирьового спорту YOD-ІІ.

Так, у поштовху довгим циклом з гирями вагою 24 кг у абсолютній ваговій категорії (без урахування ваги спортсменів) у запеклій боротьбі перемогу виборов майстер спорту України з гирьового спорту курсант 104/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Хоменко Владислав, який за 10 хвилин відведеного часу виконав 87 підйомів, випередивши багатьох іменитих спортсменів.

Успіх нашого лідера підтримала кандидат в майстри спорту України з гирьового спорту курсант 101/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Устінова Анастасія, яка у ривку гирі вагою 16 кг стала віце-чемпіонкою змагань.

Детальніше...
 
Юридичний факультет вітає абітурієнтів!

Сьогоднішній день є доволі визначним і знаковим для юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України – розпочалася реєстрація абітурієнтів, які бажають отримати вищу юридичну освіту в його лавах.

Вже з самого ранку майбутніх студентів зустрічав декан факультету – кандидат юридичних наук Ампілогов Олександр Валерійович. Кожний абітурієнт мав можливість ближче познайомитися зі структурою факультету та особливостями набуття вищої юридичної освіти. Короткий екскурс в майбутнє навчання абітурієнти провели разом з керівниками кафедр юридичного факультету: кандидатом юридичних наук Піддубною Дарією Сергіївною, кандидатом юридичних наук, доцентом Кадалою Віталієм Віталійовичем та доктором юридичних наук, доцентом Куракіним Олександром Миколайовичем.

Детальніше...
 
Абітурієнти інституту прийняли участь у історичному брейн-рингу

20 липня фахівцями загальної бібліотеки інституту спільно з представниками факультету № 2 було проведено тематичний історичний брейн-ринг, в якому прийняли участь абітурієнти інституту. Метою брейн-рингу є виховання у майбутніх курсантах зацікавлення до вивчення історії, актуалізація пізнавальної діяльності, виробка вмінь брати участь в обговоренні історичних питань, берегти пам'ять народу про історичне минуле.

Отже, тематика брейн-рингу була присвячена історії України. Безпосередньо фахівці бібліотеки Руслана Стойка та Ірина Косяк підготували завдання різної складності. Абітурієнти обрали дві команди – дівочу та хлоп’ячу, а також членів журі, які контролювали правильність і швидкість відповідей. Кожна з команд мала і групу підтримки. Вірність відповідей коментував заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський. Дівоча команда обрала собі назву «Звірополіс», а хлоп’яча  для себе обрала назву «Абракадабра».

Детальніше...
 
Проведення курсів підвищення кваліфікації для патрульних поліцейських

Сучасні потреби державотворення, тенденції економічного розвитку суспільства обумовлюють необхідність вирішення низки проблем, серед яких: формування змісту професійного навчання та організація навчального процесу відповідно до потреб економічного і соціального розвитку держави на основі впровадження результатів сучасних наукових досліджень, широкого використання вітчизняного та зарубіжного досвіду в сфері професійної підготовки та навчання; реалізація концепції навчання упродовж життя, що має на меті осучаснення знань, збагачення досвіду дорослої людини інноваційними технологіями та досягненнями науки і техніки. Професійному зростанню та підвищенню рівню навичок сприяють курси підвищення кваліфікації й перепідготовки кадрів, семінари, тренінги, стажування, різні форми самоосвітньої діяльності.

В Донецькому юридичному інституту МВС України вже дев’яті за рахунком курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських проходять дуже активно та змістовно.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Заслуженого юриста України кандидата юридичних наук генерала поліції III рангу Глуховерю Віталія Андрійовича

Шановний Віталію Андрійовичу! Прийміть щиросердні вітання з Днем народження!

Служіння українському народу, забезпечення прав і свобод людини – покликання Вашої долі.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Веселову Лілію Юріївну – старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах моніторингу та зонального контролю Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України

Шановна Ліліє Юріївно!

За дорученням Вченої ради, науково-педагогічних працівників, курсантів, студентів, слухачів, співробітників інституту та себе особисто дозвольте привітати Вас з Днем народження.

Ви обрали не легку, але почесну місію – служіння українському народові, забезпечення прав і свобод громадян нашої країни.

Детальніше...
 
Інформацiя кафедри господарсько-правових дисциплін: Перші зустрічі, перші враження та спілкування з майбутніми курсантами, студентами, слухачами...

Днями відбулася перша зустріч професорсько - викладацького складу кафедри господарсько-правових дисциплін з майбутніми курсантами, студентами, слухачами Донецького юридичного інституту МВС України. Приємне враження справила злагоджена, професійна робота членів приймальної комісії, котрі не дивлячись на доволі велику кількість абітурієнтів знайшли змогу приділити кожному увагу, надати поради щодо правил заповнення  потрібних  документів та забезпечити їх якісне оформлення.

Перед майбутніми курсантами, студентами, слухачами Донецького юридичного інституту МВС України виступив завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін, к.ю.н. Кадала В.В., який у своїй промові подякував абітурієнтам за зроблений вибір щодо навчання в нашому інституті, побажав їм успішного результату в період вступу та коротко торкнувся особливостей викладання дисциплін за господарсько-правовим та економіко-правовим напрямками. При цьому звернув увагу на те, що у разі успішного  завершення навчання кожен з них отримає можливість самостійного вибору реалізувати набуті правові знання  на підприємствах та  в установах різних форм власності, або організувати власну справу з метою ведення юридичної практики.

Детальніше...
 
Новий день – нові пройдені випробування для вступників у Донецькому юридичному інституті МВС України

Теплий липневий ранок, визначив здійснення до наближення отримання статусу «курсант» Донецького юридичного інституту МВС України. Адже, на базі навчально-виховного корпусу факультету №1 ДЮІ МВС України 19 липня о 09.00 год розпочалося складання творчого конкурсу абітурієнтами, які прагнуть здобувати вищу освіту за освітнім ступенем «бакалавр» спеціалізацією «Правоохоронна діяльність» на денній формі навчання за державним бюджетом. Прийняття фаховою комісією творчого конкурсу, супроводжувалось неупередженістю та створенням позитивного клімату задля забезпечення вступникам психологічної стабільності.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 500
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval