Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 93
Вчора: 310
Цього тижня: 93
Минулого тижня: 3604
Цього місяця: 12651
Минулого місяця: 14570
Всього: 1250378


Новини
Правда чи омана, як визначити майбутньому слідчому, хто надає правдиву інформацію

Ложь открывает тому, кто умеет слушать,
не меньше, чем правда. А иногда даже больше!
Агата Кристи

Під час розслідування слідчі застосовують вчення про криміналістичну версію. Яка формується на початковому етапі слідчих дій. На даному етапі будується версія – обґрунтоване припущення про наявність і обставини розслідуваної події, дії конкретних осіб і наявність у цих діях складу певного злочину. Найбільш поінформованими про злочинну діяльність обвинувачених бувають їх родичі, колеги по службі та інші близькі до них особи. Заінтересованість зазначених осіб у виправданні злочинців від обвинувачення вимагає ретельного вивчення особи допитуваного та використання доказів, спрямованих на викриття неправдивих показань. Тактичними прийомами викриття неправдивих показань можуть бути: максимальна деталізація показань про обставини, що пов’язані з установленими слідством фактами; обвинуваченим пред’являють ретельно перевірені докази, що спростовують їхні неправдиві доводи.

Детальніше...
 
В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проведено тренування зі стройової підготовки фахівцями Національної гвардії України

01 червня 2018 року відбудуться заходи, присвячені випуску слухачів Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України та складання ними Присяги працівника Національної поліції України. До заходів вже йде активна підготовка, в тому числі стройова.

Так, з цього приводу 14 травня 2018 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України на плацу зі слухачами центру було проведено тренування зі стройового вишколу.

Детальніше...
 
За ініціативи курсантського самоврядування бібліотека факультету № 2 поповнилась юридичною літературою

Питання поповнення бібліотечного фонду Донецького юридичного інституту залишається завжди актуальним як для науково-педагогічного складу, так і для курсантів факультету № 2 у м. Маріуполі.

За ініціативи курсантів 1 курсу факультету, на чолі з курсантом 107 навчального взводу Блєдновим Максимом, загальна бібліотека поповнилися на більш ніж 100 книжок. Курсанти приносили книги з дому, отримували від знайомих та родичів. Окрім того, проявили кмітливість, зібрали невеликі кошти  та за допомогою Інтернету знайшли приватне оголошення про продаж юридичних книжок. Звернувшись до власниці оголошення, вони пояснили, що їх блага мета поповнити бібліотеку інституту, в якому вони навчаються, та вона подарувала частину своєї бібліотеки.

Детальніше...
 
17 травня православні християни святкують Вознесіння Господнє

Свято Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа в Небесні Оселі відзначається християнами всього світу на 40-й день після свята Воскресіння Господнього, тобто свята Пасхи Христової. Як правило це відбувається в четвер 6-го тижня, рахуючи з Дня Великодня. У всі дні, які проходять від Великодня до свята Вознесіння у всіх християнських Церквах першими вітальними словами є радісна звістка - Христос воскрес! Воістину воскрес!

Цифра в 40 днів - не випадкове число. У багатьох місцях Святого Письма подібний період часу зв’язується з великими і значними подіями нашої історії і встановлених Богом традицій. Наприклад, немовлят для подання в Храм до Господа за Законом Мойсея батьки приносили на 40-й день. Сорок днів і сорок ночей Бог виливав на землю дощ у час, коли Ной перебував у ковчезі. Сорок років Сини Ізраїлеві блукали аж поки прийшли в землю обіцяну, за кількістю тих днів, які спочатку оглядали землю, яку показав їм Господь, але вони злякалися тоді язичників, що жили в ній. Сорок днів і сорок ночей перебував Мойсей на горі, ввійшовши в середину хмари, хліба не їв і води не пив і написав на таблицях слова Заповіту. Коли Ізраїльтяни зіткнулися з филистимлянами по закінченню сорока днів і сорока ночей, стався відомий подвиг юнака Давида, який вразив їх найміцнішого і вмілого воїна. Іона, прийшовши з волі Бога до Ніневії, проповідував, кажучи, що ще сорок днів, і Ніневія буде зруйнована! Але жителі міста покаялися тоді в лихих учинках своїх і Бог відвів від них загибель. Сорок днів і сорок ночей Ісус Христос перебував і постив в пустелі перед початком свого переможного служіння, нарешті зголоднів, і тоді приступив до Нього спокусник, але отримав рішучу відсіч.

І тепер, на сороковий день після Свого Воскресіння, ніби після нового народження, Христос повинен був відправитися в Небесні обителі, щоб приготувати там місце для нас і сісти праворуч Бога Отця. Здобута перемога над смертю, яка є страшним наслідком гріха, відкрила і для всіх нас можливість воскреснути в славі Божій. У Своїй Особі Господь підніс спокуту людську природу, включаючи тіло людини, до самого Престолу благодаті Божої. Він як і обіцяв, виконавши все передбачене про Нього, відкрив кожній людині можливість примирення з Богом.

Детальніше...
 
Факультетом № 2 проведено антинаркотичну профілактичну роботу

Проблемі дотримання та розвитку цінностей здорового способу життя в навчальних закладах постійно приділяється увага з боку викладачів, психологів та соціальних педагогів, також до цієї роботи долучилися і науково-педагогічні працівники факультету № 2 Донецького юридичного інституту.

14.05.2015 адміністрацією Маріупольського коледжу ДонНУЕТ імені Михайла Туган – Барановського для проведення антинаркотичної профілактичної бесіди були запрошені представники факультету № 2 інституту, в актовій залі учбового закладу зібралися студенти та викладачі коледжу.

Перед присутніми виступив декан факультету № 2, підполковник поліції Орлов В.А., який в ході промови роз’яснив відповідальність за зберігання та збут наркотичних та психотропних (психоактивних) речовин, розповів про пагубні наслідки вживання наркотиків.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи кафедри господарсько-правових дисциплін: зустріч із представниками органів місцевого самоврядування міста Кривого Рогу

 

Детальніше...
 

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з ювілеєм завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Суюсанова Лута Ікрамовича та побажав імениннику міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у його оселі та родині. «Ваш неоціненний вклад у розвиток інституту заслуговує глибокої поваги як серед колег, так і серед студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та ад’юнктів вишу-переселенця. Кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість і завзятість допомагають Вам досягати наукових «висот». Ми щиро пишаємося Вами. Своїм власним прикладом Ви виховали не одне покоління студентів, слухачів і курсантів, які гідно працюють на благо рідної країни. Нехай ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість і надалі слугуватимуть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату Вами справу буде вдало завершено!».

Приємно, що в Донецькому юридичному інституті, як виші-переселенці, навчається творча молодь, яка активно проявляє свої інтелектуальні здібності, демонструє досягнення в спорті, мистецтві та в інших культурних сферах. У свою чергу, керівний та науково-педагогічний склад закладу вищої освіти сприяє створенню сприятливих умов для розвитку потенціалу курсантів та студентів вишу-переселенці. Так, за результатами проведеного II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, який проходив 11-12 квітня на базі Донецького юридичного інституту МВС України голова Вченої ради вручив диплом III ступеня студенту 3 курсу факультету № 3 Сергію Баргану.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті розпочалася реєстрація вступників для здобуття освітнього ступеня «Магістр»

14 травня 2018 року в закладах вищої освіти України, які готують фахівців за спеціальністю 081 «Право», розпочалася реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для здобуття освітнього ступеня «МАГІСТР», як для категорії вступників, які вже мають базову юридичну освіту, так і для осіб, які планують поступати на основі вищої неюридичної освіти.

Приймальна комісія Донецького юридичного інституту розпочала свою роботу вчасно та вже о дев’ятій годині ранку приступила до реєстрації осіб бажаючих отримати освітній ступінь «МАГІСТР». Вступникам надається повна роз’яснювальна інформація об особливостях вступної кампанії у 2018 році.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Віталія Яковича Горбачевського з Днем народження!

Шановний Віталію Яковичу!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Вітаємо доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України, Заслуженого юриста України Валентина Васильовича Коваленка з Днем народження!

Шановний Валентине Васильовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 477
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval