Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Липень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 606
Вчора: 1883
Цього тижня: 7471
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 16738
Минулого місяця: 14242
Всього: 1282840


Новини
Звіт з роботи науково-дослідного гуртка кафедри господарсько-правових дисциплін за 2017-2018 навчальний рік

Наукова діяльність студентів виступає доволі потужним інструментом при формуванні сучасного їх світогляду у сфері вирішення тих правових проблем, які виникають в суспільстві в умовах регульованої ринкової економіки. Наукова робота зі студентами викладацького складу кафедри господарсько - правових дисциплін характеризується декількома напрямками серед яких провідне місце відводиться науковому гуртку. За 2017 -2018 навчальний рік відбулося 9 засідань науково - дослідного гуртка у відповідності з тематикою, яка була затверджена  завідувачем кафедри, к.ю.н. Кадалою В.В. в контексті річного плану наукової діяльності студентів.

З метою виконання намічених планових завдань викладачами кафедри  було проведено роботу  серед студентів щодо доцільності участі в роботі гуртка, з метою напрацювання  навичок виконання наукових робіт різного рівня. При цьому було звернуто увагу магістрів про  необхідність оволодіння інструментарієм виконання наукових праць для викладення результатів проведених магістерських досліджень, які витікають з обробки матеріалів у магістерських роботах. Бажаючи займатися науковою роботою студенти подали заявки щодо членства в гуртку, котрі було узгоджено та затверджено на засіданні кафедри.

Детальніше...
 
Дозвілля курсантів: Всеукраїнський фестиваль Червона калина 2018 відвідали курсанти Донецького юридичного інституту

Вихідними днями, під керівництвом начальник першого курсу капітан поліції Владов Д.В., заступник начальника курсу Хільченко Є.О., фахівець факультету Тріфонов О.В., курсанти 1 курсу Донецького юридичного інституту  відвідали святковий захід – Всеукраїнський фестиваль Червона калина 2018,  який проходив у приміщенні Криворізького академічного театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка.

На фестивалі курсанти мали можливість насолодитися виступами хорових (народні, академічні), вокальних ансамблів (народні академічні, естрадні шоу-групи); фольклорних, інструментальних колективів, солістів-інструменталістів; солістів-вокалістів. Учасники фестивалю приїхали до Кривого Рогу з усіх куточків нашої Батьківщини: міст, сіл та селищ  Черкаської, Запорізької, Київської, Харківської, Чернігівської, Одеської, Дніпропетровської, Волинської областей, а левова частина виступаючих прибула до Кривбасу з Донецької та Луганської областей.

Детальніше...
 
Участь наукового співробітника ДЮІ у національному тренінгу щодо ролі правоохоронних органів у національній відповіді на ВІЛ: «Ризик та вразливість: правоохоронна діяльність у відношенні до ключових груп населення та захист прав людини»

18 червня 2018 року у «Психологічному проекті» Донецького юридичного інституту відбулася робоча зустріч представників ООН, зокрема керівника Регіонального Програмного офісу УНЗ ООН Жанни Космухамедової, представників Благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг» та співробітників науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Донецького юридичного інституту МВС України. Учасники зустрічі обговорювали питання реалізації проекту «Запровадження взаємодії поліції та організацій громадянського суспільства у сфері протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу шляхом розробки механізмів переадресації ЛВІН до необхідних сервісів та послуг». Під час зустрічі було презентовано цілі та завдання проекту, результати реалізованих проектів у містах Полтаві та Харкові та обговорено робочий план реалізації проекту в м. Кривий Ріг, а також створено робочу групу для реалізації проекту, розроблено та стверджено план реалізації пілотного проекту.

Детальніше...
 
На факультет № 2 інституту від громадської організації «Українська ініціатива» надійшли книги історико-патріотичного спрямування

7 червня, відповідно до Плану заходів ДЮІ МВС України з підготовки та відзначення у 2018 році Дня Державного Прапору України, 27-річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності курсанти факультету № 2 інституту прийняли участь в перегляді та обговоренні відеоробіт, присвячених 100-річчю визволення Донбасу від російсько-більшовицьких загарбників. Презентацію відеоробіт та історичний коментар надавав голова правління громадської організації «Українська ініціатива» Юрій Косенко.

Співпраці з громадською організацією «Українська ініціатива» продовжилась і отримала розвиток в надходженні до бібліотеки факультету № 2 книг історико-партіотичного спрямування.

Зокрема читачів зацікавить ілюстрована брошура «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921», яка підготовлена на основі матеріалів інформаційно-просвітницької кампанії, яку Український інститут національної пам’яті проводить до 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

Детальніше...
 
Що потрібно для успіху в академічному просторі?

Наука єднає. Знайомить із неординарними людьми та їх думками. Розширює межі світогляду.

Доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Новікова та Катерина Пономаренко взяли участь у проекті «Сила фулбрайтівського досвіду: можливості професійного розвитку для викладачів внутрішньо переміщених університетів зі Сходу Україні». Захід об’єднав провідних науковців України, які свого часу отримали можливість стажування в навчальних закладах Сполучених Штатів. Проблеми виживання в українській науці, глобалізація, ґранти, міжнародна співпраця вишів, англійська мова як умова успіху, досвід науковців − усе було цікаво!

Детальніше...
 
Вітаємо заступника начальника навчально-методичного відділу, капітана поліції Наталію Василівну Гаражу з Днем народження!

Шановна Наталіє Василівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваша доля тісно та нерозривно пов’язана з Донецьким юридичним інститутом. У 2004 році Ви твердо вирішили присвятити себе вірному служінню українському народові та вступили до лав курсантів Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 та слухачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту вшанували пам'ять жертв війни в Україні

22 червня курсанти факультету № 2 спільно з заступником декана факультету Сергієм Пекарським та слухачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» спільно із заступником директора Академії поліції підполковником поліції Сергієм Хохряковим прийняли участь у мітингу, присвяченому Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Захід відбувся в м. Маріуполі на площі Воїнів-визволителів. В мітингу прийняли участь представники місцевого самоврядування, співробітники Національної та патрульної поліції Донеччини, представники підприємств та громадських організацій, городяни та гості міста.

Детальніше...
 
Перша відзнака «Ліги майбутніх поліцейських Криворіжжя» до Дня молоді

В останню неділю червня вся українська молодь святкує День молоді, встановлений у 1994 році Указом Президента України. У цей день українці прославляють юність, запал, натхнення молодих людей. Молоді належить майбутнє України.

Кривий Ріг – місто молодих амбітних талановитих людей. Напередодні свята найкращих представників молоді та молодіжних організацій привітали з Днем молоді на міському рівні, в рамках програми "Нова генерація Кривого Рогу", яка була розроблена під керівництвом мера Юрія Вілкула. Це відмінна платформа для підтримки обдарованої молоді, яка працює в місті.

Так, з нагоди святкування Дня молоді в сесійній залі виконкому  Криворізької міської ради в урочистій обстановці курсантка 2 курсу факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) Аліна Кирилова отримала Диплом Громадській організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» за здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод молоді в рамках реалізації Програми «Нова генерація Кривого Рогу».

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у випуску слухачів Академії патрульної поліції в м. Києві

22 червня в Академії патрульної поліції України відбувся випуск 76 слухачів, які склали присягу на вірність українському народові.

За чотири місяці навчального процесу слухачі пройшли 35 предметів, у тому числі тактичну і вогневу підготовку, ефективну комунікацію, етику, основи кримінального права.

На випускному були присутні перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції підполковник поліції Білошицький Олексій Георгійович, представники міжнародних партнерів урядів США і Канади через посольства в Україні, які допомогли в забезпеченні матеріально-технічної бази Академії, сприяли вдосконаленню навчального процесу з підготовки слухачів патрульної поліції

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача відділення забезпечення діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" Романа Володимировича Зозулю з Ювілеєм!

Шановний Романе Володимировичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 495
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval