Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 539
Вчора: 421
Цього тижня: 539
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 9821
Минулого місяця: 11120
Всього: 1203586


Новини
Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України ДЮІ удосконалюють навички зі стройової підготовки

Стройова підготовка є одним з найважливіших розділів навчання. Вона дисциплінує майбутніх офіцерів Національної поліції, виробляє гарну поставу, формує спритність, моторність, витривалість, уміння правильно і швидко виконувати команди командирів.

Стройова підготовка – предмет суто практичний. Теоретичний елемент використовується в основному для роз'яснення деяких понять і порядку виконання стройових прийомів. В іншому ж заняття проводяться за допомогою показу і тренувань.

Тренування - важлива складова частина стройових занять. Вони роблять сильний виховний вплив на курсантів. Багаторазові повторення стройового прийому вимагають наполегливості, завзятості, інших вольових зусиль, щоб домогтися його бездоганного виконання.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Фахівцями інституту у січні 2018 року проведена профорієнтаційна акція «Завітай до школи»

 

Детальніше...
 
Змагання з армрестлінгу проведені серед курсантів у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту

На вулиці справжня зима, мороз та сніг на дворі. Але для освітньо-виховного процесу з курсантами з популяризації фізичної культури та спорту це на заваді не стало. Можливість позмагатися, проявити колективізм у спорті дають різні виду спорту. Саме тому, 24 січня курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються в м. Маріуполі провели змагання з армрестлінгу. Курсанти 106 та 107 навчальних взводів визначали переможців у різних вагових категоріях та на першість. Окрім того, взяти участь у змаганнях могли не тільки учасники команд навчальних взводів, але й всі бажаючі.

Детальніше...
 
Вітаємо колишнього директора Інституту економіко-правових досліджень НАН України, академіка НАН України, доктора юридичних наук, Заслуженого діяча науки та техніки України, професора Мамутова Валентина Карловича з Ювілеєм!

Вельмишановний Валентине Карловичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ви належите до золотої плеяди видатних українських учених, які є основоположниками сучасної національної наукової правової школи.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД робочої зустрічі, що відбулася у Донецькому юридичному інституті між Криворізькою міською радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та ректором вишу

23 січня 2018 року, в навчально-виховному комплексі факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України відбулася робоча зустріч з питань реального стану та термінів виконання трьохсторонньої угоди про співпрацю між Криворізькою міською радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що діє за дорученням уряду Німеччини та Донецьким юридичним інститутом МВС України.

У робочій зустрічі участь взяли Криворізький міський голова Юрій Вілкул, начальник управління будівництва та інвестицій Департаменту матеріального забезпечення МВС України - Наталія Смітюх, головний спеціаліст Управління об’єктів державної власності Департаменту державного майна та ресурсів МВС України – Сергій Сорокін, заступник Криворізького міського голови – Костянтин Бєліков, начальник управління освіти та науки Криворізької міської ради – Тетяна Кріпак, голова Саксаганської у місті Кривий Ріг раді – Валерій Беззубченко, представник товариства німецької федеральної компанії GIZ Україна – керівник проекту «Social Infrastructure» Олег Флітер, представник проектного підприємства «Дельта» – керівник проекту Манфред Ольшустер, виконавчий директор Асоціації підприємств МТЗ «Комплект» Ольга Кулікова та ректор Донецького юридичного інституту МВС України – Віктор Бесчастний.

У ході зустрічі було організовано екскурсію будівлею та територією навчально-виховного комплексу Донецького юридичного інституту, на якій ознайомили з реальним станом виконання трьохсторонньої угоди про співпрацю.

Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд зустрічі:

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано на Дні відкритих дверей Селидівського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області

 

Детальніше...
 
На кафедрі господарсько-правових дисциплін відбувся попередній захист кваліфікаційних магістерських робіт

З метою покращення підготовки студентів до захисту магістерських робіт та виконання Положення про кваліфікаційну магістерську роботу здобувачів вищої освіти Донецького юридичного інституту МВС України на кафедрі господарсько-правових дисциплін юридичного факультету 26 грудня відбувся попередній захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів вищої освіти денної форми навчання 2016 року набору освітнього ступеня «магістр» спеціальності 081 Право цивільно-господарської спеціалізації.

На засіданні окрім науково-викладацького складу кафедри були присутні перший проректор інституту, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Єгор Сергійович Назимко, начальник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Сергій Васильович Лосич, заступник декана юридичного факультету, кандидат юридичних наук Дмитро Олексійович Пилипенко.

Студентами були представлені результати кропіткої та наполегливої праці протягом усього періоду навчання під пильним керівництвом досвічених науковців, втілені у написаних магістерських роботах.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано на Дні відкритих дверей Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області

 

Детальніше...
 
Наукова конференція молодих вчених «Фізична культура та спорт: тенденції та перспективи розвитку»

20 грудня 2017 році в Донецькому юридичному інституті МВС України, на кафедрі спеціальних дисциплін та фізичного виховання науково-практична інтернет-конференція молодих вчених «Фізична культура та спорт: тенденції та перспективи розвитку».

У науковому заході взяли участь понад 20 молодих вчених (магістрантів, курсантів та студентів з 7 вищих навчальних закладів України): Донецького юридичного інститут МВС України, Маріупольського державного університету, Інституту здоровʼя, спорту та туризму Класичного приватного університету (м. Запоріжжя), Інституту фізичного виховання Луганського національного університету ім. Т.Г.Шевченка,  Криворізького національного університету, Кіровоградської льотної академії Національної льотної академії України та Харьківської державної академії фізичної культури.

Детальніше...
 
Вітаємо директора загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України Наталію Володимирівну Малюгіну з Днем народження!

Шановна Наталіє Володимирівно!

Прийміть найтепліші вітання з Днем народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 435
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval