Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Листопад
Пн306132027
Вт317142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт31017241
Сб41118252
НД51219263
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 317
Вчора: 485
Цього тижня: 1314
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9589
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164550


Новини
Представники Донецького юридичного інституту прийняли участь у щорічному форумі юристконсультів

Професор кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, доцент Макаренко Олександр Юрійович та доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Макаренко Наталія Анатоліївна прийняли участь у V щорічному форумі юрисконсультів «50 провідних юридичних департаментів України», що традиційно проходив в Premier Palace Hotel, організованому видавництвом «Юридична практика» та акредитованому Національною асоціацією адвокатів України.

Детальніше...
 
9 листопада – День українськоїписемності та мови

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – цейогомова,

отаживасхованкалюдського духу, йогобагатаскарбниця,

в яку народ складає і своєдавнєжиття, і своїсподіванки, розум, досвід, почування.”

ПанасМирний

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекалаїї земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючидедалібільшенародну душу і водночасформуючиїї. Досвідлюдстваупродовжтисячолітьпереконливо доводить, щозанепадмови – цезникненнянації. Якщо ж мовастаєнеобхідною і вживаєтьсянасампереднаціональноюелітою – сильною і високорозвиненоюстаєнація і держава.

Детальніше...
 
Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»

2 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Бахмут та м. Костянтинівка Донецької області.

Безпосередньо за участі фахівців кадрового підрозділу поліції Донеччини для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід.

Так фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів, а курсантська громада першокурсників приготували для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі.

На початку школярам була запропоновано переглянути умови побуту курсантів. Екскурсію поверхами де мешкають курсанти провела курсант Валентина Балабан. Особливості несення служби в добових нарядах, розміщення курсантів, їхній побут стали наочним для учнів шкіл.

У спортивній залі гостям заходу курсантами-першокурсниками Ангеліною Ткач та Валентином Дещенко були презентовані показові прийоми самозахисту. Своєю чергою в актовій залі було проведено загальну презентацію нашого навчального закладу, виставку зброї та спеціальних засобів. Так від представників інституту до гостей заходу звернулися фахівці інституту Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Ольга Стрельник, Олена Волик, Віктор Гурський які довели переваги служби у підрозділах Національної поліції, державній та соціальній підтримці та отримання вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. Окремо була зазначена необхідність дотримання норм права в особистому життя, навчанні та публічних містах та заходах.

Детальніше...
 
«Кубок Кривого Рогу 2017» третій тур

«Кубок Кривого Рогу 2017» третій тур

Нещодавно дівчата із Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» в рамках третього туру провели зустріч із волейбольним клубом «КЕІ» (ДВНЗ «Криворізький економічний інститут»). Зустріч проходила на спортивному майданчику Криворізький економічний інститут. Опонент наших дівчат переможець минулорічного чемпіонату в першій лізі Кривого Рогу.

Команду ВК «ДЮІ», яка представлена курсантами другого курсу: Вікторією Бірюк (капітан), Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, та курсантками першого курсу: Дар’єю Щур, Анастасією Устиновою, Валентиною Уманець, палко підтримували вболівальники. Наша команда поступилася в двох партіях на тай-брейку.

Детальніше...
 
Участь курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції у турнірі з гирьового спорту

Значне місце в житті курсантів посідають регулярні заняття фізичною культурою, спрямовані на виховання здорового способу життя, формування фізичних і духовних цінностей особистості.

У Донецькому юридичному інституті створенні всі умови для активних занять спортом. А провідні спортсмени та збірні команди Інституту постійно беруть участь у змаганнях.

Так, 04 листопада на базі Криворізької загальноосвітньої школи №7 відбувся ІІІ-ій Відкритий турнір кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок», у якому брали участь спортсмени з різних регіонів країни. Серед учасників були і курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, які гідно представили навчальний заклад на змаганнях та зайняли призові місця.

Детальніше...
 
Вийшла друком монографія «Залишення в небезпеці: кримінально-правовий аспект»

Участь керівництва Донецького юридичного інституту в робочій зустрічі з головою Національної поліції України у м. Маріуполі 1

Становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави, неможливо без забезпечення закріплених Конституцією України прав і свобод, що є невід'ємними для усіх без винятку людей.

Серед таких прав особливе місце займає право людини на життя, відповідно до якого обов’язком держави є його всебічний захист, у тому числі, від посягань, що відповідно до чинного законодавства України є злочинними, оскільки саме злочини спричиняють найбільшої шкоди життю та здоров'ю людини.

Поміж злочинів проти життя та здоров'я людини окреме місце займають діяння, пов’язані із залишенням людини в небезпечному для життя стані, оскільки особи, що скоюють такі злочини посягають не тільки на життя та здоров'я особи, але й на безпеку його існування. У більшості випадків потерпілими від таких злочинів виступають особи, що позбавлені можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу або внаслідок іншого безпорадного стану, оскільки такі особи не в змозі самостійно вжити потрібних заходів до самозбереження.

Детальніше...
 
Участь керівництва Донецького юридичного інституту в робочій зустрічі з головою Національної поліції України у м. Маріуполі

6 листопада, у м. Маріуполі під керівництвом голови Національної поліції України Сергій Князєв провели робочу зустріч з обговорення розвитку програми безпеки на території східного та південного регіонів. За приклад успішної реалізації системи безпеки був взятий впроваджений на Донеччині унікальний проект – Єдиний аналітичний сервісний центр, основою якого стало використання інтелектуальної системи відеоспостереження.

Участь в обговоренні взяли Голова Нацполції України Сергій Князєв, перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, заступник командувача Національної гвардії України Микола Балан, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, керівники Головних управлінь Нацполіції в Донецькій, Луганській, Херсонській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській областях та голови крупних населених пунктів із цих областей. Їм показали дійсно комплексний спільний підхід та організацію роботи поліції з місцевими радами та обласною владою, спрямовані на забезпечення безпеки наших громадян.

Детальніше...
 
З метою залучення молоді до масових занять фізичною культурою і спортом ДЮІ провів відкритий турнір з гирьового спорту

4 листопада 2017 року Донецьким юридичним інститутом МВС України, за безпосередньої підтримки Союзу гирьового спорту України було проведено ІІІ-й Відкритий кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок». У змаганнях взяло участь 106 спортсменів з семи регіонів країни: м. Києва, Київської, Полтавської, Харківської, Донецької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, серед яких були як представники правоохоронних органів (Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби) Збройних сил України, так і всі бажаючі гирьовики. Дніпропетровщина була представлена спортсменами з м. Покров, м. Кам'янське, Новомосковського та Нікопольського районів. Дуже приємно, що до проведення змагань масово долучилися і представники Кривого Рогу: військова частина Національної гвардії України 3011, Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області, Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі, студенти вищих навчальних закладів, вихованці Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а також і учні Криворізької ЗОШ № 7.

Детальніше...
 
Вітаємо старшого інспектора відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції Костянтина Олексійовича Пічка з Днем народження!

Вітаємо старшого інспектора відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції Костянтина Олексійовича Пічка з Днем народження!

Шановний Костянтине Олексійовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Після закінчення нашого навчального закладу, Ви отримали неоцінений досвід в органах МВС. Ваша працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та практичний досвід, стали запорукою теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

Детальніше...
 
В межах міського суботника курсанти провели парко-господарський день у навчальному корпусі для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів, який знаходиться за адресою м. Маріуполь, вул. Луніна, 89

4 листопада в усіх районах міста Маріуполя жителі з самого ранку вийшли на вулицю з метою наведення чистоти на прибудинкових територіях, прибирали опале листя в скверах, площах, вулицях тощо. Таким чином, в місті був даний старт осіннім суботникам.

До загальноміського суботнику також долучилися і курсанти 1-го курсу 106-107 навчальних взводів, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» під керівництвом фахівця МЦППП «Академія поліції» інституту Костянтина Пичка. Курсантами був проведений парко-господарчий день у навчальному корпусі для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів, який знаходиться за адресою м. Маріуполь, вул. Луніна, 89. Ця будівля була надана ДЮІ громадою м. Маріуполя 16 травня 2017 року. І вже сьогодні вона, після систематичного догляду та облаштування, готова зустрічати курсантів, слухачів та студентів, майбутніх поліцейських та юристів. А з вікон навчального корпусу відкривається мальовничий вид на місто.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 396
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval