Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Липень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 613
Вчора: 1883
Цього тижня: 7478
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 16745
Минулого місяця: 14242
Всього: 1282847


Новини
УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ КРИВОГО РОГУ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ…

На вихідних на території мальовничого пляжу ПАО «ЮГОК» відбувся перший етап Чемпіонату міста Кривий Ріг 2018 з пляжного волейболу. В змаганнях брали спортсмени із частин нашого міста. Як і минулих роках в цього року змагання проходять в різних в трьох лігах. Чоловіча ліга вища та перша, а в жінок відповідно вища. Слід відзначити, що в цьому році в кожній лізі брало участь по вісім пар, загалом приймає участь 24 команд. На думку організаторів турніру ОО «ВАКР», О. Павлюка та О. Бузовері з кожним роком розширюються ліги та зростає майстерність учасників міського чемпіонату з пляжного волейболу.

Донецький юридичний інститут багато робить для розвитку волейболу в Криворізькому регіоні, долучилися і до участі в турнірі який мав сприяти підготовці до участі в серпні на змаганнях під егідою «Динамо».

Детальніше...
 
Доцент кафедри загально-правових дисциплін інституту Юрій Делія в студії радіо Криворіжжя в прямому ефірі обговорював питання, важливі для кожного українця

Конституція 1996 – вершина, найбільш значущим здобутком української теорії та практики конституціоналізму. Сьогодні українське суспільство відзначає 22 річницю з Дня ухвалення Основного Закону. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Основного Закону закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

За роки діяльності на теренах освіти і науки у місті Кривому Розі між Донецьким юридичним інститутом і представниками засобів масової інформації міста склалися добрі партнерські стосунки. Медіа-партнери неодноразово висвітлювали події та заходи нашого навчального закладу. Крім того, професорсько-викладацький склад інституту завжди беруть активну участь у прямих ефірах телеканалів. Водночас про наших фахівців не забуває і місцеве радіо.

Так, 26 червня, доцент кафедри загально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Делія Юрій Володимирович на НСТУ радіо Криворіжжя спільно із журналістом, директором творчого об’єднання радіо програм Сіроклин Юлія Феліксівна у прямому ефірі в режимі інтерв’ю порушили важливі питання конституціоналізму, захисту прав і свобод людини і громадянина, прав внутрішньо переміщених осіб тощо. Також мова йшла про перспективи модернізації Конституції з питань захисту прав і свобод людини. Звернуто увагу на недоліки у частині прав і свобод людини та громадянина є їх декларативний характер. Хоча майже всі основні права і свободи нормативно закріплені в Конституції, механізм і гарантії їх реалізації, а також відповідальність за їх порушення відсутні.

Детальніше...
 
Наукове товариство ДЮІ МВС України інформує про результати Національного конкурсу наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні» проведеного до Дня Конституції України

Інститутом політико-правових та релігійних досліджень до Дня Конституції України проведено Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні».

Національний Конкурс відбувся за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Конкурс проходив з 12 березня по 28 червня 2018 року. Прийом конкурсних робіт тривав до 01 червня 2018 року. Серед значної кількості представлених на конкурс робіт було визначено переможців.

Так, за результатами роботи Експертної ради Національного конкурсу наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні» до Дня Конституції України, переможцями оголошено:

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 інституту у м. Маріуполі готуються до змагань серед студентів міста «Student challenge»

Завершується 2017/2018 навчальний рік. На факультеті № 2 інституту підведено підсумки якості успішності, участі курсантів у наукових заходах, а також культурно-масових та спортивних заходах. Так, 2017/2018 навчальний рік став роком адаптації вчорашніх школярів до умов навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Дійсно рік був складним і насичений подіями. А наступний навчальний рік ставить нам нові завдання.

За ініціативи ректора інституту, професора Віктора Бесчастного на факультеті активно розвивається курсантське самоврядування. Це знайшло відображення і в участі представника курсантського підрозділу Ангеліни Ткач в діяльності Молодіжного парламенту м. Маріуполя. Допомогу Ангеліни Ткач у представництві курсантської громади нашого інституту в Молодіжному парламенті Маріуполя надає курсант Анатолій Дзедзицький.

Детальніше...
 
Перші кроки на шляху до майбутніх перемог

На спортивних змаганнях самі прикрі місця друге та четверте. Розумієш що не вистачило зовсім трохи.

27.06.2018 року в стрілецькому тирі Дніпропетровської обласної організації ФСТ "Динамо" у турнірі зі стрільби кульової, присвяченому 28-й річниці Дня Конституції України, прийняла участь і команда Донецького юридичного  інституту МВС України. В змаганнях взяли участь збірні команди  об’єднаних колектів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, усього дванадцять команд.

Збірну команду інституту представляли рядові поліції, курсанти І курсу факультету №1 Пицик Олександр та Волошина Віола. Вихованці секції з кульової стрільби продемонстрували хорошу фізичну та психологічну підготовку, яка в результаті принесла їм гідні місця серед спортсменів Дніпропетровського осередку "Динамо". До змагань спортсменів готував тренер, старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Голик В.А.

Детальніше...
 
"Community Policing" як важливий чинник захисту прав і свобод громадян

Нещодавно в місті Ізюм Харківської області пройшов круглий стіл на тему: «COMMUNITY POLICING», налагодження партнерських відносин між поліцейськими, громадою та місцевою владою, де кожен усвідомлює відповідальність за власну безпеку та обговорення рекомендацій до місцевої влади з планом дій по проектуванню вело доріжок та дорожніх знаків.

На запрошення організаторів заходу, представники Донецького юридичного інституту МВС України неодноразово долучалися в якості експертів та беруть активну участь. Окрім представників нашого вишу в роботі круглого столу брали участь представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (EUAM), Шведської поліції (SWEPOL) та Управління ООН з обговорення проектів (UNOPS) у співпраці з Національною поліцією України та Міністерства внутрішніх справ України, науковці з Києва, Запоріжжя та Харкова, представники громадського об’єднання з охорони публічного порядку в Ізюмі, представники Національної поліції та громадськість.

Функціонування правоохоронних органів на сучасному етапі розвитку держави пов’язано насамперед із впровадженням низки нових принципів, заснованих на визнанні загальнолюдських цінностей, гідному ставленні до особи, посиленні охорони прав та свобод громадян, різних форм власності та інших пріоритетів правового, демократичного суспільства, визначених Конституцією України. У зв’язку з цим особливої актуальності набувають питання діяльності працівників Національної поліції України щодо охорони публічного порядку та публічної безпеки, запобігання та припинення правопорушень на території громади.

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради підведені підсумки діяльності вишу-переселенця у 2017/18 навчальному році та визначені перспективні напрями діяльності закладу вищої освіти на 2018/19 навчальний рік

27 червня 2018 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту». На виконання вимог Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту, з метою подальшої якісної організації діяльності колегіального органу закладу вищої освіти та його якісного оновлення, до складу Вченої ради вишу-переселенця включено юрисконсульта інституту Оксану Філіпенко.

Наступним питанням порядку денного розглянуто питання «Про ефективність проведення профорієнтаційних заходів щодо забезпечення набору абітурієнтів до Донецького юридичного інституту МВС України у 2018 році».

Детальніше...
 
Урочисті заходи присвячені Дню Конституції України в «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України, м. Маріуполь

День Конституції України - це державне свято, яке щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Конституція являє собою не тільки основний закон країни, але служить фундаментом її розвитку. Більшість українців знають про День Конституції, напевно, здебільшого тому, що це вихідний. Що цікаво, 28 червня – День Конституції України – є єдиним державним святом, яке закріплене в самій Конституції України. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.

Детальніше...
 
Психологічні тренінги з розвитку стресостійкості та ефективної комунікації для патрульних поліцейських в ДЮІ МВС України

Який імідж патрульних створено сьогодні у суспільстві? Хто впливає на його формування? Саме із цих запитань 26 червня 2018 року в Донецькому юридичному інституті розпочався тренінг з розвитку ефективної комунікації патрульних поліцейських м. Кривий Ріг, м. Кропивницький та м. Черкаси. Спільно з науковим співробітником науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Олександрою Когут патрульні актуалізували такі теми, як «стрес», «ефективна комунікація», розвивали професійний світогляд, набували навичок з ефективної комунікації та стресостійкості.

Імідж патрульного поліцейського – образ професійно-особистістних властивостей, які є складовими їхньої професійної компетентності, що сприяють досягненню успіху в професії. Зокрема, до таких, патрульні віднесли: партнерське відношення до громадян, психологічні навички спілкування, стресостійкість, рішучість в прийнятті рішень в екстремальних ситуаціях, розвинуте групове мислення, діловий стиль спілкування, фізичну підготовку, знання правил дорожнього руху, навички водіння автомобілем, навички надання першої медичної допомоги, гнучкість мислення, вміння слухати, етичність та ін. Патрульні поліцейські контактують з неадаптованими особистостями й повинні керувати своїми емоціями, вміти самозахищатися, щоб не потрапити в «трикутник Карпмена» (не стати жертвою маніпуляцій). Тож, визначення образу патрульного має бути чітким і зрозумілим, адже це нова професія у нашому суспільстві і громадськість ще не має чітких уявлень про неї.

Детальніше...
 
Привітання з Днем Конституції України від директора Департаменту персоналу, організації освітньої і наукової діяльності Геннадія Олександровича Доскевича

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 495
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval