Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 93
Вчора: 310
Цього тижня: 93
Минулого тижня: 3604
Цього місяця: 12651
Минулого місяця: 14570
Всього: 1250378


Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

До Дня заснування навчального закладу: розвиток вишу в умовах сьогодення

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Статус перевірений часом: успішна діяльність Вченої ради вишу-переселенця в умовах вимушеної, тимчасової передислокації закладу вищої освіти

 

Детальніше...
 
Плідна співпраця факультету № 2 та Маріупольського морського ліцею

4 травня 2018 року в Маріупольському морському ліцеї проводилася XV Науково-практична конференція «Сучасний світ: єдність та різноманітність» серед учнів шкіл міста Маріуполя.

На запрошення директора ліцею Мірошниченка В.С. та за дорученням декана факультету № 2 Орлова В.А. курсанти 1 курсу факультету № 2 Данило Турбін та Жанна Носова прийняли участь в якості членів журі у роботі конференції в секціях історії та правознавства.

Конференція проходила у дружній атмосфері з обговоренням актуальних питань сьогодення. Доповідачами конференції були ліцеїсти та учні загальноосвітніх шкіл м. Маріуполя. Найбільш жвавим було обговорення доповідей учасників конференції на тему: «Правове врегулювання співробітництва Україна-НАТО в умовах збройного конфлікту на сході України» та «Особливості працевлаштування неповнолітніх».

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 забезпечили неупереджене суддівство в ході проведення військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура-Прикордонник-2018»)

Відповідно до Указу Президента України від 12.06.2015 року № 334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді» в період з 4 травня 2018 по 5 травня 2018 року в Нікольському районі Донецької області в с. Республіка проводилася Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура-Прикордонник-2018»). В ході проведення заходу були присутні команди всіх шкіл Нікольського району, адміністрація навчальних закладів, батьки, представники Запорізького козацтва та військові. Для участі в цьому заході відділом освіти Нікольської районної державної адміністрації були запрошені курсанти факультету № 2 Донецького юридичного інституту.

04 травня 2018 року під час відкриття юнацької військово-патріотичної гри курсанти 106 навчального взводу факультету № 2 Балабан В.С. та Садовнича О.О. звернулись до присутніх з привітальним словом від Донецького юридичного інституту. Після чого прийняли участь в якості суддів на конкурсах «Впроряд» та «Стрільба», де вони продемонстрували свої знання отримані під час навчання в інституті.

Детальніше...
 
День пам’яті та примирення на Факультеті №1 Донецького юридичного інституту

8 травня в Донецькому юридичному інституті на факультеті №1 вшанували День пам’яті жертв Другої світової війни. У цей день важливо нагадати про невід’ємну роль українців у перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу та шану всім борцям проти нацизму, увічнити пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Під керівництвом  декана факультету ДЮІ МВС України полковника поліції Михайлова Руслана Івановича разом з керівництвом І-го та ІІ-го курсу було організовано захід вшанування жертв загиблих у Другій світовій війні. Сценарій заходу та постанови участі курсантів продумала бібліотекар ДЮІ МВС України Гула Ірина Григорівна разом з капітаном поліції Хільченко Євгеном Олександровичем. Курсантам показали відео з презентацією про загиблих та поклавших своє життя на благо своєї країни і свого народу. Самі курсанти виступили з рядками віршів та пісень присвячених героям. Під час заходу лунали мотиви скорботи, журби, болю, подяки та вічної пам’яті усім полеглим у роки війни.

Детальніше...
 
Психологічний тренінг «Досягнення соціальної спільності при збереженні індивідуальності»

Вміння ефективної комунікації є важливим в епоху розвитку інформаційно-комунікативного суспільства. Комунікація як змістовна характеристика соціальної взаємодії характеризує структуру міжособистісних і ділових зв’язків між людьми, особливості обміну інформацією у людському спілкуванні. У комунікативних актах реалізуються управлінська, інформативна, експресивна (пробудження емоційних переживань) і фактична (пов’язана з установленням контактів) функції.

Психологічні тренінги зі службовцями практичних підрозділів Національної поліції в Донецькому юридичному інституті тривають. 7 травня 2018 року старший психолог СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Кендиш Олена та науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провели тренінгові заняття в рамках більш широкої теми: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення».

Детальніше...
 
Вітаємо Копотуна Ігоря Миколайовича з присвоєнням вченого звання професора Словацької Республіки

Рішенням Виконавчої Ради та Президента Європейського інституту безперервної освіти Йозефа Затько, згідно зі статтею № 5 розпорядження Європейського інституту безперервної освіти від 23.04.2018 № 021 Копотун Ігор Миколайович нагороджується дипломом ПРОФЕСОРА.

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця відділення роботи з перемінним складом ВКЗ Легкошерст Юлію Сергіївну з Ювілеєм

Шановна Юлія Сергіївно!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Ювілея!

Детальніше...
 
До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Маріуполі проведено «Поліцейську естафету»

9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди даного свята у Маріуполі 7 травня Донецьким юридичним інститутом спільно з Управлінням кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області був організований та проведений спортивний захід перша «Поліцейська естафета».

Загальну координацію підготовкою проведенням та суддівством змагань здійснювали кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 інституту, цикл спеціальних дисциплін Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту та фахівці тренінгового центру ГУНП в Донецькій області. Головним суддею першої «Поліцейської естафети» був декан факультету № 2 ДЮІ Віктор Орлов.

Змагання проводилися з метою використання різних форм національно-патріотичного виховання серед курсантів та слухачів інституту, пропаганди здорового способу життя та спортивного довголіття, залучення курсантів, слухачів – майбутніх правоохоронців та практичних працівників поліції Донеччини до активних занять спортом, виявлення сильніших учасників для участі в змаганнях різного рівня, удосконалення взаємодії між Донецьким юридичним інститутом та поліцією Донеччини у організації та проведенні заходів, спрямованих на фізичне виховання, відпрацювання нормативів та тактичних прийомів поводження зі зброєю та спеціальними засобами.

Детальніше...
 
В ДЮІ провели відкритий турнір з тактичної боротьби

Відкритий турнір з тактичної боротьби був проведений 6 травня на базі Донецького юридичного інституту МВС України викладачами кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, який був присвячений Дню охорони праці України.

У дружній атмосфері свою майстерність демонстрували представники  - спортсмени різних клубів міста Кривого Рогу та курсанти ДЮІ. Як зазначив викладач кафедри спеціальних дисциплін Валівахін Олексій Валерійович: Цей турнір – це не тільки дань пошани українським традиціям, але й можливість розширити свої спортивні можливості в контексті борцовських дисциплін.

Детальніше...
 
Представники інституту у м. Маріуполі прийняли участь у благодійному забігу «Wings for Life Word Run»

6 травня у м. Маріуполі відбувся благодійний забіг «Wings for Life Word Run», особливістю якого є те, що забіг одночасно стартував у різних країнах. Метою забігу є збір благодійних коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку.

Кожен учасник забігу, а їх було понад сотня, біг стільки скільки він може. Організатором забігу став тренінговий центр «Антарес». Серед загальної кількості учасників спортивного свята є і курсанти факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. Організатори спортивних змагань для уболівальників спортсменів та гостей заходу організували виступи фітнес клубів міста.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 477
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval