Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.2%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.7%United States United States
3.1%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 862
Вчора: 1462
Цього тижня: 5617
Минулого тижня: 3983
Цього місяця: 11054
Минулого місяця: 12074
Всього: 1342689


Новини
Чергове складання вступного випробування для вступників на факультет №3 ДЮІ МВС України – відбулося!

У розпалі періоду подання вступниками необхідних документів задля здобуття вищої освіти, у стінах Донецького юридичного інституту МВС України, окрім безперервної роботи приймальної комісії, відбуваються і складання вступних випробувань, які абітурієнти, відповідних категорій та за відповідними спеціальностями, мають право здійснювати на базі вишу.

Новітнім кроком на шляху розвитку факультету №3 ДЮІ МВС України є відкриття спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність», яку здобувачі вищої освіти можуть отримати як на денній, так і на заочній формі навчання. Зазначена спеціальність існує на рівні із спеціальністю 081 «Право». Поміж усіх встановлених вимог для претендентів на здобуття вищої освіти, визначається і позиція щодо складання вступного випробування за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», а саме творчого конкурсу.

Детальніше...
 
У м. Маріуполі курсанти 1-го курсу інституту на базі Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області приступили до ознайомчої практики

Однією зі складових фахової підготовки майбутніх правоохоронців є практична складова. Саме тому відповідно до вимог Положення про практичну підготовку слухачів та курсантів вищих навчальних закладів МВС України, затвердженого наказом МВС України від 27.06.2013 № 621 передбачено проходження курсантами першого курсу ознайомчої практики. З метою якісної організації проходження курсантами 106-го та 107-го навчальних взводів інституту ознайомчої практики 23 липня на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України було проведено інструктаж. Інструктаж проводили декан факультету № 2 Віктор Орлов, заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський та провідний фахівець факультету № 2 Валерій Солейко.

На початку заходу провідний фахівець факультету Валерій Солейко провів стройовий огляд та перевірив їх зовнішній вигляд та формений одяг. Декан факультету № 2 Віктор Орлов зазначив, що протягом ознайомчої практики курсанти повинні ознайомитися з оперативно-службовою діяльністю структурних підрозділів та служб Національної поліції України, закріпити на практиці теоретичні знання, набути практичні навички, що відповідають кваліфікаційним вимогам професії «поліцейський». Своєю чергою заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський акцентував увагу на дотриманні дисципліни, законності та особистої безпеки під час ознайомчої практики. Також було зазначено обов’язковість введення щоденника практики, відповідно до індивідуального плану проходження практики, долучення копій документів, складених курсантами у ході практики.

Детальніше...
 
ПЕРШИЙ ДОСВІД ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КУРСАНТІВ ІНСТИТУТУ НАБОРУ 2017 РОКУ

Проведення ознайомчої практики у курсантів першого курсу факультету №1 є невід’ємною складовою освітнього процесу у вищих навчальних закладах системи МВС України, що спрямована на ознайомлення майбутніх поліцейських з оперативно-службовою діяльністю Національної поліції, її структурними підрозділами та службами, набуття ними практичних навичок, що відповідають кваліфікаційним вимогам професії «поліцейський».

Починаючи з 23 липня, курсанти першого курсу протягом двох тижнів будуть проходити ознайомчу практику на базі Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, у складі якого діють вісім відділень поліції у різних районах міста.

Детальніше...
 
На базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулося оголошення наказів інституту «Про зарахування на навчання» курсантів 2018 року набору

Відповідно до плану роботи Приймальної комісії Донецького юридичного інституту МВС України для вступників, які успішно пройшли конкурсний відбір та були рекомендовані на навчання 23 липня на базі Маріупольського центру первинної підготовки поліцейських «Академія поліція» ДЮІ МВС України відбулося оголошення наказів інституту «Про зарахування на навчання».

Відбулася хвилююча подія для вступників та їхніх батьків. Кожен з вступників свідомо обрав професію правоохоронця, успішно пройшли всі етапи складного конкурсного відбору. У цей день проректор інституту Денис Нестеров за участю представників факультету № 2 інституту: Віктора Орлова, Сергія Пекарського, Віктора Гурського та Станіслава Клименко довів до відома вступників: наказ інституту «Про зарахування на навчання» за спеціальністю «Право» за державним замовленням за спеціалізацією підготовки «органи досудового розслідування» та «підрозділи кримінальної поліції» та наказ інституту «Про зарахування на навчання» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» за державним замовленням за спеціалізацією підготовки «підрозділи превентивної діяльності».

Детальніше...
 
Проходження навчальної практики курсантами 2-го курсу Донецького юридичного інстистуту МВС України

На протязі трьох тижнів липня курсанти другого курсу факультету № 1, відповідно до нормативних актів щодо одержання вищої освіти за освітніми ступенями «бакалавр», проходять навчальну практику в структурних підрозділах Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області та ГУ НП в Донецькій області.

Доцентами кафедри адміністративно-правових дисциплін вищезазначеного факультету Філіпенко Анастасією та Шустровою Ксенією проведено перевірку проходження курсантами практики.

Під час перевірки проходження практики курсантами в Інгулецькому відділенні поліції Криворізького відділу поліції Ксенією Шустровою, а саме в секторі превенції отримано позитивні відгуки від керівників навчальної практики. Старший лейтенант поліції Боченков Олександр Сергійович, дільничний офіцер поліції, який є наставником двох курсантів – Кузьмічової Олени й Мархеви Максима позитивно охарактеризував діяльність курсантів ДЮІ. Олександр Сергійович розповів, що курсанти знаходяться на дільниці проводять прийом громадян, з населенням спілкуються коректно, проводять превентивні заходи з молоддю й інше. Від старшого лейтенанта поліції Чечеля Андрія Петровича, інспектора з ювенальної превенції сектору превенції того ж відділення поліції, який є наставником трьох курсантів – Морозевича Владислава, Ржеуцької Марії та Шапкіної Дар’ї, Шустрова К.В. так само почула тільки позитивні відгуки: дівчата швидко знаходять спільну мову з дітьми, всі курсанти проводять на належному рівні превентивні заходи, документацію ведуть старанно.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Таруту Сергія Олексійовича – народного депутата Верховної Ради України

Шановний Сергію Олексійовичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Наумова Вадима Васильовича – колишнього заступника начальника ДІАЗ МВС України

Шановний Вадиме Васильовичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Курсанти набору 2017 року поділилися своїми враженнями від 1-го курсу навчання в Донецькому юридичному інституті

«Дивно, як швидко промайнув рік нашого навчання в Донецькому юридичному інституті, мені не віриться, що позаду залишилося КМБ, казарма,  та взагалі будні курсантів, які увесь час проводять в інституті» - майже кожен курсант І-го курсу висловив цю фразу на питання «Які твої думки відносно закінчення першого курсу?».

«Мені вже не вистачає спілкування з дівчатами, а особливо з мого спального приміщення. Саме того відчуття, начебто ми навіки разом, підтримки, балачок, сміху, щастя від того, що я отримала таку велику родину» - Валерія Герасименко дала таку відповідь на задане питання. Під час розмови Валерія ніжно усміхалась та дивилась в гору, начебто згадувала, щось неймовірно приємне.

Детальніше...
 
Абітурієнти інституту організовано прибули до своїх домівок у Донецьку область

У Донецькому юридичному інституті завершується робота приймальної комісії з набору абітурієнтів на бюджетну форму навчання. Так, з 12 липня абітурієнти Донецького юридичного інституту МВС України, які мріють про професію поліцейського ‑ майбутні працівники підрозділів досудового розслідування, кримінальної поліції, превентивної діяльності, вихідці з різних міст та районів Донецької області організовано прибули до інституту для складання випробування з фізичної підготовки та творчого конкурсу.

У цей напружений час, за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Бесчастного та сприяння керівництва ГУНП в Донецькій області було організовано доставку дітей з прифронтової області автобусами з м. Маріуполя до м. Кривого Рогу. Так, саме наш інститут є єдиним закладом вищої освіти, який забезпечив своєчасне прибуття абітурієнтів з різних міст та районів Донецької області та надав їм можливість вирішити всі питання, пов’язані з побутом у період проходження конкурсного відбору.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Прокудіна Олександра Сергійовича – заступника начальника ГУНП в Херсонській області

Шановний Олександре Сергійовичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто щиросердно вітаю Вас, шановний Олександре Сергійовичу, з Днем народження.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 500
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval