Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 93
Вчора: 310
Цього тижня: 93
Минулого тижня: 3604
Цього місяця: 12651
Минулого місяця: 14570
Всього: 1250378


Новини
Донецький юридичний інститут успішно презентував себе на Форумі-фестивалі «Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста» (ФОТОЗВІТ)

В контексті проведення традиційного в Кривому Розі Дня Європи 18 травня 2018 року за ініціативи Громадської організації «Академія тренінгової освіти» відбувся Форум-фестиваль «Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста».

Детальніше...
 
У виші-переселенці відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалізація прав людини у діяльності правоохоронних органів»

17 травня 2018 року у Донецькому юридичному інституті МВС України за адресою, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21, відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалізація прав людини у діяльності правоохоронних органів». На відкритті конференції з вітальним словом виступив ректор інституту, доктор з Державного управління, професор, Заслужений юрист України, Бесчастний Віктор Миколайович, який побажав учасникам конференції успіхів та плідної співпраці.

Детальніше...
 
День науки на факультеті №2

День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну державу. Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. У зв’язку з цим, починаючи з 1997 року, а саме після Указу Президента України «Про день науки», у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Свято запроваджене в Україні на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України.

Детальніше...
 
Вітаємо першого віце-президента Національної академії правових наук України, дійсного члена (академіка) НАПрН України Миколу Петровича Кучерявенка з Днем народження!

Шановний Миколо Петровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут презентовано у м. Бердянську Запорізької області

Протягом 2017/2018 навчального року особовим складом факультету № 2 інституту встановлені ділові відносини з представниками кадрових підрозділів відділів поліції у різних областях. З метою якісного відбору кандидатів на навчання за бюджетною формою для здобуття освітнього ступеня бакалавр «Права» та бакалавр «Правоохоронної діяльності» попередньо були встановлені ділові стосунки з працівниками Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області. Проведення консультацій, щодо вступу на навчання, участь у презентаційних заходах ДЮІ у м. Маріуполі визначили необхідність безпосередньої роботи фахівців інституту у м. Бердянську.

Детальніше...
 
Укладено договір про співробітництво з інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України

18 травня 2018 року між Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України (в особі директора Чижмарь Катерини Іванівни) та Донецьким юридичним інститутом МВС України (в особі ректора Бесчастного Віктора Миколайовича) було укладено договір про встановлення взаємовигідних і тривалих партнерських відносин.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті розпочалась державна атестація здобувачів освітнього рівня бакалавра

Пора екзаменів це завжди найтривожніший і найвідповідальніший період у студентському житті. Адже так важливо підтвердити здобуті знання! І особливо, якщо це державні екзамени. Не розгубитися, швидко й правильно відповісти на всі запитання, довести, що маєш право приступити до найвідповідальнішої й найнеобхіднішої роботи – захищати права й інтереси громадян.

Детальніше...
 
Святкуємо День вишиванки

Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата його проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

Детальніше...
 
Вітаємо директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України Катерину Іванівну Чижмарь з отриманням вченого звання доцента кафедри державного будівництва та нотаріату

Шановна Катерино Іванівно!

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановна Катерино Іванівно, з отриманням вченого звання доцента кафедри державного будівництва та нотаріату!

У цей святковий день висловлюю щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та яскравою і багатогранною особистістю.

Розпочавши у 1997 році свою активну діяльність в органах юстиції, Ви і до сьогодні лишаєтеся вірною обраній справі, яка приносить гідні результати на ниві юриспруденції.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника відділу організації наукової роботи Донецького юридичного інституту, кандидата юридичний наук, майора поліції Сергія Васильовича Лосича з Днем народження!

Шановний Сергію Васильовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – служити на благо рідної держави та забезпечувати права і свободи людини.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 477
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval