Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Липень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 606
Вчора: 1883
Цього тижня: 7471
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 16738
Минулого місяця: 14242
Всього: 1282840


Новини
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем Конституції України

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаю із двадцять другою річницею Конституції України!

Це особливе свято в житті кожного українця, адже 28 червня 1996 року на законодавчому рівні було утверджено незалежність і самобутність нашої держави.

Свято Конституції України має давню історію і своїми витоками сягає ще козацьких часів, коли відбувалося формування й становлення української державності. Відомою на весь світ є Конституція Пилипа Орлика 1710 року, статті якої свідчать про мудрість, волелюбність і незламність українського народу.

Як наслідок піднесення національно-патріотичного духу українства на початку ХХ століття стало утворення Української Народної Республіки і проголошення Конституції 1918 року.

Детальніше...
 
Урочисті заходи в Донецькому юридичному інституті з нагоди Дня Конституції України

Відкриваючи урочисті заходи з нагоди 22-ї річниці Дня Конституції України ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав трудовий колектив зі святом. Наголосив на важливості в житті кожного українця Основного Закону. Проаналізував завдання, які наразі стоять перед українським суспільством та кроки виконання. Слід зазначити, що святкові заходи одночасно відбувалися в містах Кривий Ріг та Маріуполь, учасники, які мали змогу обговорювати нагальні питання за допомогою сучасних інтерактивних засобів.

Продовжуючи зустріч доцент кафедри загально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Юрій Делія приєднався до вітань та роздумів ректора інституту ознайомив колектив із питаннями: «Модернізація Конституції у сфері захисту прав свободи людини і громадянина України – 22 роки діяльності».

З рук ректора інституту відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджена начальник кафедри адміністративно-правових дисциплін, підполковник поліції Мердова Ольга; Почесною Грамотою Міністерства внутрішніх справ України нагороджений завідувач кафедри загально-правових дисциплін, підполковник поліції Іван Іванов; Почесною Грамотою Дніпропетровської обласної ради нагороджений доцент кафедри загально-правових дисциплін Юрій Делія. Відзнакою Донецького юридичного інституту «Гімн Донецького юридичного інституту МВС України» нагороджені: курсант першого курсу, рядовий поліції Марія Попова; курсант другого курсу, рядовий поліції Анастасія Кущова. Подяками Донецького юридичного інституту нагороджені: курсант першого курсу рядовий поліції Артем Баландін; курсант другого курсу рядовий поліції Артур Застєнкін; студентка 1 курсу Марина Солощенко; здобувач освітнього ступеня «магістр» Микола Гончаров; здобувач освітнього ступеня «магістр» Ірина Кірєєва. А також співробітники інституту: начальник відділу організації служби, майор поліції Руслан Врадій; професор кафедри господарсько-правових дисциплін Юлія Громенко; інженер з охорони праці Ганна Калиніна; завідувач відділення роботи з перемінним складом ВКЗ підполковник поліції Олександр Котолевський; доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук Ольга Новікова; методист відділення методичного забезпечення навчального процесу Олеся Передерій; фахівець факультету №1, старший лейтенант поліції Олександра Удовиченко; професор кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, майор поліції Олексій Цуркан.

Детальніше...
 
ЗАХИСТ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ ЯК ОСНОВНИЙ НАПРЯМ КОНСТИТУЦІЙНОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

Конституція 1996 – вершина, найбільш значущим здобутком української теорії та практики конституціоналізму. Водночас, Основний Закон приречений на своє перманентне удосконалення, осучаснення згідно з політико-правовими реаліями сьогодення.

Сьогодні відзначаючи 22 річницю з Дня ухвалення Основного Закону щиро вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Основного Закону закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Детальніше...
 
Викладачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту на факультеті № 2 підвищують педагогічну майстерність

Протягом червня 2018 року на базі факультету № 2 викладачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту пройшли підвищення кваліфікації.

Науково-педагогічним складом кафедр факультету № 2 для викладачів Академії поліції були проведені навчальні заняття з низки теоретичних та практичних предметів. Зокрема викладачі Академії поліції отримали нові знання, виробили уміння та навички з наступних предметів: педагогіка та психологія вищої школи; професійна етика; професійна риторика; українська мова за професійним спрямуванням; європейські стандарти вищої освіти; охорона праці; юридичне документознавство; сучасні інформаційні технології в освіті; організаційно-правове регулювання освіти в Україні, тощо. Заняття з підвищення кваліфікації проходили з використанням мультимедійних технологій та сучасних інноваційних методик вищої школи. Слід зазначити, що допомогу в підготовці навчально-методичного забезпечення підвищення кваліфікації надавали кафедри різних факультетів інституту.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота кафедри цивільно-правових дисциплін у неділю знань 2018 на АрселорМіттал

 

Детальніше...
 
Сьогодні відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця

Напередодні державного свята – Дня Конституції України проведено чергове засідання Вченої ради інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з Днями народження проректора інституту, кандидата юридичних наук Миколу Панченко, професора кафедри загально-правових дисциплін, доктора юридичних наук, доцента Миколу Клемпарського, доктора філософських наук, доцента Тетяну Кононенко та побажав іменинникам міцного здоров’я, мирного неба, життєвої сили, вдачі й щастя, світлого та безхмарного майбутнього. «Ми щиро цінуємо кожного з Вас за активну життєву позицію, самовіддане служіння громаді вишу-переселенця, цінуємо внесок кожного з Вас у підготовку висококваліфікованих юристів-правоохоронців. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість співпрацювати з кожним з Вас, як з сумлінними, дисциплінованими, високопрофесійними працівниками вишу-переселенця та досягати разом професійних висот» - зазначив Віктор Бесчастний.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту».

Детальніше...
 
Поповнення фонду загальної бібліотеки інституту у розділі «Місто, в якому ми навчаємось»

Краєзнавство традиційно є одним з напрямків діяльності бібліотеки. Історико-краєзнавча література – основа складової краєзнавчого фонду, що акцентує увагу на вивченні та популяризації історичних подій, матеріалізованих в пам’ятках історії та культури, а також висвітлення життєвого шляху видатних історичних постатей певної місцевості.

22 червня 2018 року відбулася презентація науково-документального видання «КРИВИЙ РІГ: пам'ять міста 1941-1945 рр. у документах і матеріалах», присвяченого усім тим, хто звитяжно і жертовно наближав Перемогу й тим, хто зберігає живу пам'ять про лихоліття 1941-1945 років.

У виданні вміщено більше 250 джерел – документів органів влади, державних установ і організацій, а також матеріали і документи окупаційних закладів. Представлені щоденники, спомини очевидців і перекази свідків подій. Головним оповідачем тут виступають у всій їх різноманітності документи й матеріали – від офіційних документів до персональних матеріалів, тобто усе те, що професійною мовою істориків-науковців називається першоджерела. Такий спосіб оповіді є доволі ефективним і адекватним у процесі створення історіографічної картини минулого, найбільш наближеної до тогочасних реалій.

Детальніше...
 
Брейн-ринг Донецького юридичного інституту «Знавці Конституції України»

На днях у Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся брейн-ринг на тему: «Знавці Конституції України». Даний захід присвячений 22-ій річниці з дня ухвалення Основного Закону нашої держави. Захід спрямований на те, щоб заохотити молодь активніше досліджувати Конституцію та цікавитися різними аспектами конституційного права, адже обізнаність у цих питаннях дає можливість кожному громадянину захистити свої права. Реалізовувати свої права не порушуючи при цьому прав та інтересів інших – це своєрідне мистецтво.

Навчальний захід проводився кафедрою загально-правових дисциплін при підтримці факультету№ 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції).

Брейн-ринг – особлива інтелектуальна гра швидкості думок та прийняття рішення. Участь в таких іграх - вагомий плюс до ерудиції. Вона непередбачувана, але об'єднує. Команди разом відповідають на питання, разом радіють перемозі. Крім того, вона вимагає майже миттєвої концентрації думок, вміння логічно мислити, працювати у команді та знаходити обґрунтовану відповідь на питання.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктора філософських наук Тетяну Володимирівну Кононенко з Днем народження!

Шановна Тетяно Володимирівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Детальніше...
 
Вміємо працювати - вміємо відпочивати !

Під таким гаслом в середині червня проходила краєзнавча екскурсія співробітників Донецького юридичного інституту МВС України до Дендрологічного парку загальнодержавного значення «Веселі Боковеньки» ім. М.Л. Давидова.

Цей унікальний парк заснований 1893 році М.Л.Давидовим ,за проектом українського художника - пейзажиста  І.В. Владиславського. Власник парку працював над його створенням  30 років . Тут було посаджено понад 250 видів деревно-чагарникових рослин. Парк  розташовано на 109 га в Долинському районі Кіровоградської області. Його можна безумовно вважати перлиною центральної України.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 495
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval