Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Листопад
Пн306132027
Вт317142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт31017241
Сб41118252
НД51219263
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 317
Вчора: 485
Цього тижня: 1314
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9589
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164550


Новини
Читання – унікальний спосіб зберегти живий розум

До бібліотеки інституту надходить література з різних джерел. Допомагають у поповненні фонду вишу-переселенця вищі навчальні заклади системи МВС України, виші, підпорядковані Міністерству освіти та науки, благодійні фонди, державні установи, колективи наукових бібліотек, провідні науковці нашої держави, пересічні громадяни, яким небайдужа доля Донецького юридичного інституту МВС України.

Активно підтримують бібліотеку і співробітники інституту. Нещодавно ми отримали друковані примірники монографії «Органи внутрішніх справ України на етапі розбудови незалежної держави (історико-правове дослідження)» професора кафедри загально-правових дисциплін, доктора юридичних наук, кандидата історичних наук, доцента Зозулі Євгена Вікторовича.

Детальніше...
 
Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України в регіональній дискусії «Стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму» 04 листопада 2017 року

04 листопада 2017 року в м. Маріуполь у готелі «Європейський» відбулася регіональна дискусія за підтримки шведсько-українського проекту, що реалізується Академією Фольке Бернадотта та фінансується Шведським агентством з міжнародного розвитку та співраці (SIDA) «Стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму».

Під керівництвом Центру дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», навчальних закладів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та Донецького юридичного інституту МВС України, органів місцевого самоврядування пройшов даний захід.

Основною метою зазначеного заходу було проаналізувати реальний стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму та напрями подальшого вдосконалення їх законодавчого регулювання.

З привітальними промовами виступили: народний депутат України, підприємець, політик, голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу» Сергій Олексійович Тарута; експерт Центру дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», кандидат юридичних наук, доцент Володимир Миколайович Венгер; завідувач кафедри Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка доктор юридичних наук, доцент Володимир Федорович Нестерович.

Детальніше...
 
Баскетбольна команда інституту взяла участь в розіграші кубку ГО «Динамо»

У зв’язку із популяризацією спорту та активного способу життя, керуючись нормативно-правовими актами МВС України, баскетбольний клуб Донецького юридичного інституту брав участь у турнірі з баскетболу на кубок призи ГО «Динамо», присвяченого 93-ій річниці створення організації. Даний турнір проходив в місті Дніпро, на базі Університету митної справи та фінансів (вулиця Володимира Вернадського, 2/4).

До обласного центру з’їхалися дев’ять команд, які представляли різні відомчі правоохоронні підрозділи. Суперниками нашої команди були команди: ГУ НП в Дніпропетровській області, Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області, ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, Управління Державної фінансової служби України в Дніпропетровській області, Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області, в/ч 3021, Криворізького міського відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Університет митної справи та фінансів. Загалом у турнірі брали участь 98 спортсменів.

За регламентом змагань наша команда була сформована із співробітників Донецького юридичного інституту. Її представляли курсанти Микита Степанишен, Дмитро Тур, Ігор Журавель, Віталій Гончар, Віталій Гайдей, Ростислав Романенко, Владислав Полупанов, Олександр Піцик (факультет Національної поліції), Андрій Борець, Богдан Петров, Сергій Перекопський (юридичний факультет).

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Наталію Анатоліївну Макаренко з ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Наталію Анатоліївну Макаренко з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Наталіє Анатоліївно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Ювілеєм!

Протягом невеликого часу Ви натхненно працюєте в нашому навчальному закладі і вже є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Вчені інституту взяли участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Напрями розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення»

03 листопада 2017 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Напрями розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення». Конференція організована кафедрою трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, якій цього року виповнилося 25 років.

У роботі конференції взяли участь державні службовці, службовці правоохоронних органів, представники громадських організацій, а також науковці з понад 30 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ України, серед яких Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет «Одеська юридична академія», Інститут держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України, Національна академія внутрішніх справ тощо.

Колектив Донецького юридичного інституту у поважному науково-практичному заході представляв професор кафедри загально-правових дисциплін доктор юридичних наук, доцент Клемпарський Микола Миколайович. Він презентував учасникам конференції доповідь, підготовлену у співавторстві з доцентом кафедри загально-правових дисциплін кандидатом юридичних наук Назимко Оленою Вікторівною на тему:  «Норми сучасного міжнародного трудового права про колективні переговори у сфері мореплавства».

Детальніше...
 
Відбувся ІІІ-ій відкритий турнір з гирьового спорту серед працівників правоохоронних органів, силових структур та військовослужбовців «Кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України «Гвардійський ривок»

04 листопада 2017 року в Донецькому юридичному інституті МВС України на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 7 за адресою м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 48 відбувся ІІІ-й Відкритий кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок». У змаганнях взяло участь 106 спортсменів з семи регіонів країни: м. Києва, Київської, Полтавської, Харківської, Донецької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, серед яких були як представники правоохоронних органів, Збройних сил України, так і всі бажаючі гирьовики. Про високий рівень змагань свідчить те, що в них взяли участь висококваліфіковані спортсмени: 2-МСМК, 12-МС, 18-КМС та гирьовики масових розрядів.

На урочистому відкритті змагань були присутні:

- т.в.о. проректора Донецького юридичного інституту МВС України майор поліції Врадій Руслан Володимирович!

- спеціаліст комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради Афанасьєв Артем Валерійович;!

- головний суддя змагань майстер спорту України з гирьового спорту, суддя 1-ї категорії заступник начальника відділу кадрового забезпечення Донецького юридичного інституту майор поліції Гаража Леонід Федорович!

- голова осередку Союзу гирьового спорту України в Дніпропетровській області, майстер спорту України з гирьового спорту, суддя Національної категорії, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Третяк Григорій Іванович;

- заступник директора Криворізької загальноосвітньої школи № 7 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Ларіонова Ілона Олександрівна;

- заступник начальника сектору кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області капітан поліції Щербаков Вячеслав Вячеславович;

Детальніше...
 
Начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин провів майстер клас з популяризації фізичної культури та спорту, «або як курсанти у футбол з керівництвом поліції Донеччини грали»

31 жовтня курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели зустріч з керівництвом ГУНП в Донецькій області та прийняли участь у товариському матчі з футболу з командою керівного складу поліції Донеччини.

Цей виховний захід був спрямований на пропаганду цінності здоров’я, фізичної культури та спорту. Найспортивніші курсанти 1-го курсу були запрошені на гру у футбол самим генералом, очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним, тому зі всією завзятістю готувалися зустрічі та гри у футбол.

Слід вказати, що товариська зустріч розпочалася з розминки, яку особисто провів Микола Олександрович Семенишин, який показав нові, корисні вправи для фізичного розвитку, заохотив займатися спортом як хлопців, так і дівчат, які приїхали аби підтримати свій інститут. Єдиним спортивним строєм з керівною ланкою поліції курсанти якісно виконували вправи під команди Миколи Олександровича. Своєю чергою керівник спортивного відділу Ради курсантського самоврядування, а за сумісництвом капітан футбольної команди 1-го курсу ДЮІ Роман Кобцов пообіцяв обов’язково застосовувати усі вправи, які показав очільник поліції Донеччини у курсантському житті..

Окрім, після розминки, перед початком футбольного матчу свої настанови та поради курсантам дав і керівник курсантського підрозділу 106-107 навчальних взводів Валерій Солейко. Було зазначено, що у спорті, на футбольному полі всі рівні, тому курсанти були по-бойовому настроєні на гру зі своїми майбутніми керівниками. Футбольна команда першокурсників мала і свою команду підтримки – вболівальників, які емоційно підтримували гравців протягом усієї гри.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України долучився до загальноукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай»

Донецький юридичний інститут МВС України долучився до загальноукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай»

Проблема дорожньо-транспортного травматизму наразі сягає світового масштабу. Не секрет, що на дорогах щорічно гине така кількість людей, яку цілком можна порівняти із загибеллю в військових конфліктах. Лише в Україні за час її незалежності на автомобільних шляхах загинуло понад 140 тисяч осіб, близько 1 мільйона було травмовано, половина з яких залишилась інвалідами.

Майже дві третини смертей у дорожньо-транспортних пригодах трапляються через нетверезий стан учасників дорожнього руху.

Вживання алкоголю водієм за кермом призводить до автомобільних аварій у 70% випадків. Але страждають не тільки водії. Найчастіше трагедією закінчується поїздка і для пасажирів. А вже яка трагедія буде для родини п'яного водія - і говорити не доводиться. Перед вживанням алкоголю водієві завжди варто пам'ятати про те, що у нього є відповідальність не тільки за своє життя і здоров'я, але також і соціальна відповідальність за сім'ю та оточуючих людей.

Детальніше...
 
Фахівці інституту під час канікул на базі Маріупольського навчально-виховного комплексі «Ліцей – школа №48» прийняли участь у військово-патріотичній грі «Джура»

1 листопада в Маріупольському навчально-виховному комплексі «Ліцей – школа №48» проводився третій етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Суддями змагань були працівники Лівобережного відділення поліції та Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Наш інститут був представлений доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський, який також був членом суддівської команди.

Змагання проходили з різних видів порту. Так хлопці підтягувалися, качали прес, робили стрибки в довжину, а дівчата робили вправи на витримку, качали прес, та стрибали на скакалці.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві, полковника поліції Андрія Євгеновича Крищенка з ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві, полковника поліції Андрія Євгеновича Крищенка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Андрію Євгеновичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ви є гідним випускником нашого навчального закладу, в стінах якого завжди раді зустріти Вас і співробітники, і науково-педагогічний склад, і студенти, курсанти та слухачі – для всіх нас Ви є відмінним зразком для наслідування не тільки в проходженні служби, а й гідним прикладом у житті.

Ваша стрімка кар’єра у системі органів внутрішніх справ, яка розпочалася з посади міліціонера патрульно-постової служби Калінінського райвідділу міліції, згодом – начальника Артемівського відділу по боротьбі з організованою злочинністю та очільника Знам'янського міськвідділу міліції ГУМВС України в Кіровоградській області й Управління боротьби з організованою злочинністю в Кіровоградській області гідна глибокої поваги та пошани.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 396
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval