Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 93
Вчора: 310
Цього тижня: 93
Минулого тижня: 3604
Цього місяця: 12651
Минулого місяця: 14570
Всього: 1250378


Новини
День пам'яті і примирення в Кривому Розі (ФОТОЗВІТ)

8 травня, в Кривому Розі пройшли заходи, присвячені Дню пам'яті і примирення.

В урочистих заходах взяли участь: міський голова Юрій Вілкул, митрополит Єфрем, народні депутати України Костянтин Павлов, Андрій Гальченко, Дмитро Колесников, голови райрад, депутати міської та районних рад міста, представники бюджетних організацій, школярі.

Вже традиційно, можна сказати, в заході беруть участь співробітники і керівники Донецького юридичного інституту – вишу-переселенця що влаштувався на гостинній криворізькій землі.

Разом з ветеранами колона урочисто пройшла по проспекту Миру. Учасники урочистостей в цей день поклали квіти до стели героїв АТО, пам'ятника бійцям, які загинули в зоні АТО, пам'ятника воїнам-афганцям і пам'ятника Невідомому солдату.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 та слухачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту прийняли участь у вшануванні пам’яті загиблих працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців

8 травня, в День пам’яті та примирення, у Маріуполі відбувся мітинг-реквієм пам’яті працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які віддали життя при відбитті нападу проросійських терористів на міське управління міліції.

Мітинг-реквієм проходив з нагоди вшанування загиблих 9 травня 2014 року працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які віддали життя при відбитті нападу проросійських терористів на Маріупольське міське управління міліції. Нагадаємо, що під час спроби терористів захопити міське управління міліції Маріуполя загинули підполковник міліції Віктор Саєнко, прапорщик міліції Михайло Єрмоленко, полковник Збройних сил України Сергій Демиденко, солдат ЗСУ Олег Ейсмонт, боєць «Азову» Родіон Добродомов і військовослужбовець Нацгвардії Богдан Шлемкевич. На заході були присутні і родичі загиблих, зокрема Валентина Саєнко – мати загиблого 9 травня 2014 року начальника ДАІ м. Маріуполя.

Детальніше...
 
Курсанти інституту у м. Маріуполі прийняли участь у спільному концертному проекті поліції Донецької та Хмельницької областей

5 травня на Театральній площі у м. Маріуполі відбувся спільний концертний проект поліції Донецької та Хмельницької області. Особливістю заходу стало те, що ведучою концерту стала керівник «Творчої сотні «Рух до перемоги» з Хмельниччини, поетеса та журналістка, людина з активною життєво-патріотичною позицією Оксана Радушинська. Курсанти факультету № 2 вже не вперше зустрічаються з «Творчою сотнею «Рух до перемоги».  Нагадаємо, що знайомство з Оксаною Радушинською та її командою відбулося 9 грудня 2017 року у м. Маріуполі під час благодійного концерту до Дня збройних сил України.

Детальніше...
 
Участь збірної команди інституту з гирьового спорту у Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат

З 04 до 06 травня 2018 року у с. Чкалове, Нікопольського району Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь 170 спортсменів з усіх регіонів нашої країни. У складі збірної команди Донецької області на найпрестижнішому національному гирьовому форумі серед спортсменів віком до 18 років взяли участь і представники Донецького юридичного інституту МВС України – курсанти 1-го курсу факультету № 1, рядові поліції Устінова Анастасія, Кириченко Світлана, Мураєва Анастасія, Марченко Ярослав, Гончар Віталій та Білець Віктор. Тренерський штаб збірної команди інституту представляв викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 майстер спорту України з гирьового спорту, суддя 1-ї категорії, тренер 1-ї категорії майор поліції Леонід Гаража, який також виступав на змаганнях у якості офіційного представника команди Донецької області та згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України брав участь у роботі головної суддівської колегії.

05 травня 2018 року у перший змагальний день в ривку гирі вагою 16 кг та гирьовому двоборств серед юнаків, з гирями вагою 24 кг вийшли на поміст і наші гирьовики.

Так у ваговій категорії до 58 кг дебютувала курсант 105/17-го навчального взводу факультету № 1 Кириченко Світлана, яка вирвала гирю вагою 16 кг 40 разів, що є дуже гарним результатом на даному етапі підготовки, і посіла шосте місце.

Детальніше...
 
Пам'ять, і шана, і слава усім, хто Перемогу приніс

Стають історією грізні роки Другої Світової війни. Невмирущий подвиг нашого народу, солдатів Великої Вітчизняної війни завжди буде в пам’яті людській.

З кожним роком все далі і далі від нас події, що стали справжнім випробуванням для кожної української родини. З глибокою вдячністю ми вшановуємо Героїв, які мужньо і віддано боронили рідну землю від ворога.

До Дня Перемоги у читальній залі загальної бібліотеки нашого інституту розміщено книжкову виставку «Перемога в серцях поколінь». Цікава рубрика «Меморіали Великої Вітчизняної» представлена на шпальтах міської газети «Червоний гірник». Рубрика містить цикл репортажів, присвячених розташованим на території Кривого Рогу пам’яткам щодо увічнення подвигу загиблих і тих, хто залишився живими у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності за новою спеціальністю - 281 «Публічне управління та адміністрування»

Сьогодні якісна освіта - запорука успіху. Вона дає дорогу в життя багатьом молодим людям, особливо, якщо ти - висококваліфікований спеціаліст, справжній професіонал своєї справи. 

У наш стрімкий час швидких змін просто необхідно не відставати від реального життя. Кожен прагне нової повнішої інформації. Це стосується усіх сфер життя, а особливо тих, що впливають на усе наше подальше майбутнє, особливо, що стосується вибору професії.

Проаналізувавши нинішній попит на ринку праці, так щоб здобутий диплом був не красивим сувеніром, а засобом забезпечення майбутнього, достойної роботи та її винагороди, фахівцями Донецького юридичного інституту МВС України була пророблена кропітка робота щодо започаткування нової спеціальності - 281 «Публічне управління та адміністрування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, яка відкриває широкі перспективи для випускників з працевлаштування в органах державного управління та місцевого самоврядування, громадських організаціях, міжнародних фондах, недержавних організаціях різних форм власності.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри суспільно-політичних наук, глобалістики і соціальних комунікацій університету «Україна» Куйбіду Василя Степановича з Ювілеєм!

Вельмишановний Василю Степановичу!

Щиро вітаємо Вас із ювілейним Днем народження!

Ваші вагомі досягнення у багатьох галузях наук України викликають до Вас почуття захоплення, поваги і вдячності.

Як талановитий науковець Ви проявили себе в галузі точних наук, здобувши науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук. Ще більше Ваш науковий потенціал розкрився у правознавчій сфері – після успішного захисту кандидатської Ви у 2004 році захистили й докторську дисертацію. Результат Вашої невтомної наукової діяльності – понад 30 монографій, 150 статей з конституційного права, економіки, управління, прикладної математики і навіть 5 поетичних збірок. Справді, талановита людина талановита в усьому.

Детальніше...
 
Вітаємо кухара їдальні факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України Гінця Валерія Володимировича з Днем народження

Шановний Валерію Володимировичу!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого!

Професія кухаря – одна з найбільш затребуваних у всьому світі, і в нашій країні зокрема. Кухарем може бути кожен, хорошим кухарем – тільки обрані. Ви – Людина, яка присвятила цій професії своє життя, даруючи людям радість приготованих Вами запашних став.

Детальніше...
 
Вітаємо сторожа Донецького юридичного інституту Гаврюшенко Григорія Вікторовича з Ювілеєм!

Шановний Григорію Вікторовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Ювілеєм!

Хоча Ви протягом нетривалого часу є частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, але вже за цей короткий час, завдяки притаманним Вам високій організованості, відповідальності, доброті, небайдужості до своєї справи, людяності, умінню підтримати в будь-якій ситуації Ви досягли поваги від керівництва й усіх працівників навчального.

Прийміть найщиріші слова подяки за Вашу активну життєву позицію. Глибоко цінуємо Вас як сумлінного та дисциплінованого працівника, який самовіддано служить громаді інституту.

Шановний Григорію Вікторовичу!

В цей святковий день від усього серця зичимо Вам доброго здоров’я, сімейного благополуччя, сили і витримки, невичерпної енергії та наснаги у досягненні і реалізації поставлених цілей, а труднощі й негаразди хай ніколи не трапляються на Вашому життєвому шляху. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

 
Переможний дебютний сезон…

Саме так можемо охарактеризувати виступ наших дівчат. На минулому тижні дівчата з волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» проводили заключну гру в Чемпіонаті міста Кривий Ріг в першій лізі з волейболу серед жіночих команд. Наші дівчата протягом чотирьох місяців боролися за перемогу в почесному турнірі, провели сім ігор та здобули сім перемог. Нагадаємо змагання проходили в один круг.

Так трапилося що дана зустріч була заключною не тільки для нашої команди ай взагалі в турнірі. Опонентом для наших дівчат була команда ВК «Темп». Зустріч, не зважаючи на турнірну таблицю виявилася не простою. Про що свідчить і результат – 3:1 на користь наших дівчат. Гра відбувалася в спортивній залі Донецького юридичного інституту. Гра виявилась не тільки заключною ай першою на домашній арені наших спортсменок. Що також було відповідально та хвилююче. Адже переглянути зустріч мали всі бажаючі і програвати було неможливо. Саме цим і скористалися наші опоненти із ВК «Темп» і добряче заставили похвилюватися наших дівчат. Водночас, глядач побачив видовищну та захоплюючу гру. Обслуговував зустрічі керівник Федерації волейболу м. Кривий Ріг Роман Михайлович Цвіль та Андрій Калашник.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 477
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval