Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний Юрію Олександровичу!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Весь Ваш життєвий шлях є запорукою успіху, оскільки Ви як людина професійна, талановита, завжди доводите розпочату справу до кінця й пожинаєте плоди успіху таких як визнання очолюваних Вами юридичних фірм «Лідером галузі», а особисто Вас найкращим бізнес-адвокатом у номінації «Фахівець року» та надалі у життєвому шляху Заслуженим юристом України.

Такі заслуги були гідно оцінені як з боку Держави так і зі сторони виборців. Так, ставши Народним депутатом України, Ваш внесок є великим вже на державному рівні, а очолюваний підкомітет з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції – це запорука успішної, сумлінної діяльності всього депутатського корпусу України.

Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм, енергійність та оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи – є саме тими достойними рисами, які Вам притаманні. Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування майбутнім поколінням, які обрали для себе юридичну стежку.

На тепер Ви й надалі жадаєте нових звершень у житті та обравши для себе навчання у Донецькому юридичному інституті, ставши докторантом долучилися до авторського коллективу інституту та виступили співавтором науково-практичних коментарів до Конституції України, 9 кодексів і 3 законів, зокрема до Кримінального процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кримінального кодексу України, Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Сімейного кодексу України і Земельного кодексу України, Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Закону України «Про запобігання корупції».

 Шановний Юрію Олександровичу!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, сили духа, радості, невичерпної спраги життя та натхнення для реалізації всіх Ваших планів! Досягти Вам унікальних можливостей, успіху. Миру в душі й родинної турботи!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й