Шановний Олександре Юрійовичу!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові, поповнивши лави тих, для кого забезпечення прав і свобод людини є справжнім покликанням долі. Багато років Ви віддали нелегкій інспекторскої роботі і ось тепер передаєте свій безцінний досвід молодим колегам.

Притаманні Вам високий рівень організованості та професіоналізму, відповідальності і самовідданості на посаді викладача завжди цінують слухачі, студенти та колеги.

Ваша енергійність та життєрадісність, оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи та доброзичливе відношення до кожного – це саме ті риси, які є запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього.

Шановний Олександре Юрійовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя і радості, професійних успіхів та життєвої наснаги. Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking