Шановний пане Гепперт!

Від себе особисто, членів вченої ради, науково-педагогічного складу, курсантів і студентів, ад’юнктів і докторантів Донецького юридичного інституту МВС України висловлюю Вам подяку за Ваш особистий вклад у розвиток співробітництва між інститутом та Фондом Ганса Зайделя.

Ви, вельмишановний пане Гепперт, обіймаючи посаду заступника головного керуючого справами Фонду, сприяли створенню, розвитку та укріпленню взаємовигідних партнерських відносин. Ваша увага до інституту, як до закладу вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України, дозволило розширити і розвити форми співпраці з поліцією Баварії, а отримані навички успішно використовуються у його діяльності.

Ваша особиста участь в міжнародних науково-практичних конференціях, а також проведення лекції на тему «Міжнародне поліцейське співробітництво Фонду Ганса Зайделя у Центральній, Східній та Південно-Східній Європі протягом останніх 20 років» сприяли зародженню не тільки нашій дружбі, але й співпраці між поліцією Баварії та МВС України у сфері боротьби з транснаціональною організованою злочинністю

Колектив Донецького юридичного інституту та особиста я вдячний Вам за надійні партнерські відносини.

Прийміть наші щирі привітання з Ювілеєм – 75-річчям! У цей день бажаємо Вам міцного здоров’я, енергії та гарного настрою! Хай життя нагородить Вас за доброту, щирість та працьовитість!

Ми завжди ради нашим зустрічам та чекаємо Вас у Донецькому юридичному інституті МВС України, який здійснює свою освітню та наукову діяльність у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області та місті Маріуполь Донецької області.

 

З повагою

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking