Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 3
Вчора: 322
Цього тижня: 325
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 6008
Минулого місяця: 13877
Всього: 1325129


Сьогодні, 15 липня 295 абітурієнтів Донецького юридичного інституту у Кривому Розі складали іспит з фізичної підготовки - біг дистанцією 1 кілометр
Про інститут - Новини

Вступників розподілили на групи до п’ятнадцяти чоловік і у призначений час кожен з них намагався продемонструвати як можна кращий результат. У цьому році фізичні нормативи : біг дистанцією 100 і 1000 метрів, КСВ, були винесені поряд з предметами ЗНО і правовим творчим іспитом четвертою конкурсною дисципліною. Також відбулися зміни і в системі оцінювання: було відмінено різницю у результатах між дівчатами та хлопцями. Тому у наступному навчальному році очікується збільшення частки зарахувань абітурієнтів чоловічої статі. Також відбір для розподілу навантаження і, відповідно, покращення результатів  проводився у 2 дні. 14 липня – забіг на 100 метрів і КСВ.

Для складання цього іспиту вступники прибували з усіх куточків України.   Захід розпочався о восьмій годині ранку на стадіоні “Гірник” і завершився опівдні, коли остання група перетнула фінішну відмітку. Для зручності прибулим з далеких міст і селищ надавався гуртожиток  і кімнати казарми. Адміністрацією  інституту були надані автобуси для організованого перевезення майбутніх курсантів до місця складання дисципліни. На заході було присутнє вище керівництво інституту, яке напутнім словом допомогло учасникам налаштуватися на всю важливість цього доленосного моменту їхнього життя. Треба зазначити, що 13 липня з вступниками проводилася консультація з аспектів складання дисциплін із порадами і застереженнями щодо не тільки складання, а й підготовки до складання.

Детальніше...
 
Перші враження абітурієнтів ДЮІ про перебування в інституті
Про інститут - Новини

У Донецькому юридичному інституті проходить вступна компанія на різні форми навчання. Вступники мріють бачити себе в якості курсантів, студентів чи слухачів інституту. Попередньо всі бажаючи обирали навчання бюджетну чи контрактну. З початку вступної компанії проходять конкурсний відбір, складають необхідні випробування. які визначені Правилами прийому до Донецького юридичного інституту МВС України у 2018 році. Значну частину абітурієнтів складають вихідці з Донецької області. Саме тому своїми враженнями про перші дні перебування в нашому інституті ділиться абітурієнт з м. Маріуполя Анастасія Ткаченко. Отже, зберігаючи стилістику пропонуємо думки Анастасії:

«З початку, все ті, хто бажає навчатися в якості курсантів, випробувати на собі всю складність і відповідальність його життя, здають необхідні іспити, проходять медичну комісію, здають фізичні нормативи і після хвилюючого очікування, нарешті потрапляють на навчання до Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації (м. Кривий Ріг)
Про інститут - Новини

На базі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг) триває проведення курсів підвищення кваліфікації для категорії патрульних поліцейських.

14 липня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 за адресою: вул. Співдружності 92А, відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Патрульні поліцейські у складі 29 осіб, з яких: 6 – Управління патрульної поліції в Кіровоградській області ДПП, 6 – Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП та 17 – Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі ДПП, вдало склали комплексний екзамен з теоретичної підготовки та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем металурга та гірника
Про інститут - Новини

Шановні працівники і ветерани металургійної промисловості!
Щиро вітаю Вас з професійним святом!

ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Бесчастний

Вам, трудівникам найстарішої професії, яка поєднала в собі силу, мужність і вміння плавити метал, добре відомо, скільки для цього необхідно терпіння і наполегливості. Ваша праця необхідна країні кожну мить, без неї неможливо уявити собі життя і роботу багатьох галузей промисловості та господарства.

У відповідальний для нашої країни час економічних перетворень, найвищої поваги заслуговує Ваша нелегка, але надзвичайно важлива для всього суспільства праця.

Метал – основа промисловості, без нього неможливо уявити наше життя, роботу заводів і фабрик. Я впевнений, що потрібно віддати належне Вам, шановні металурги, за те, що Ви при серйозних труднощах, у складних ринкових умовах економіки зуміли зберегти потенціал своєї галузі і знайшли шляхи інтенсифікації та підвищення ефективності її роботи. Без сумніву всі намічені плани досягаються завдяки взаєморозумінню, цілеспрямованій, злагодженій роботі працівників металургійної промисловості, адже металурги завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини, щедро наділеної відвагою та працьовитістю.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval