Задля проведення профорієнтаційної роботи спрямованої на залучення до вступу практичних працівників структурних підрозділів Національної поліції Хмельницької області 21 березня деканом факультету № 4 Єпринцевим Пилипом Сергійовичем спільно з фахівцем факультету капітаном поліції Бардачовим Віктором Володимировичем був здійснений виїзд до м. Хмельницький, де серед керівного та особового складу підрозділів поліції було презентовано виш та надано інформацію стосовно навчання у навчальному закладі. Так, представники Донецького юридичного інституту провели низку робочих зустрічей в наступних підрозділах:

  1. ГУ ПН в Хмельницькій області (начальник кадрового забезпечення ГУНП в Хмельницькій області, полковник поліції Лисий Ігор Володимирович; заступник начальника кадрового забезпечення ГУНП в Хмельницькій області, підполковник поліції Жданов Володимир Сергійович; начальник сектора організації відбору та проведення комплектування кандидатів до Національної поліції України, майор поліції Ленчик Марія Володимирівна; керівники районних відділень кадрового забезпечення ГУНП в Хмельницькій області).
  2. Управління патрульної поліції м. Хмельницьк (начальник управління патрульної поліції в м. Хмельницький, лейтенант поліції Роо Олег Анатолійович; інспектор відділу кадрового забезпеченняуправління патрульної поліції в м. Хмельницький, Авузяк Анна Володимирівна; особовий склад управління патрульної поліції в м. Хмельницький).
  3. Управління поліції охорони в Хмельницькій області (начальник Управління поліції охорони в Хмельницькій області, полковник поліції Хутняк Олександр Миколайович; інспектор відділу кадрового забезпечення управління поліції охорони в Хмельницькій області, майор поліції Сас Наталія Анатоліївна).

Протягом зустрічей було надано додаткову інформацію потенційним абітурієнтам про інститут, зосередивши увагу на перевагах та умовах вступу і подальшому навчанні. Крім того, у кожному вказаному підрозділі була проведена інформаційна бесіда щодо отримання вищої юридичної освіти для діючих працівників поліції та тих, хто бажає присвятити себе служінню українському народові, а також обговорили питання відбору кандидатів на навчання до Донецького юридичного інституту, питання кадрового забезпечення Хмельницької області кваліфікованими співробітниками та розповсюджено профорієнтаційну продукцію Донецького юридичного інституту МВС України і Факультету №4.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Факультет № 4 (заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України)

Real time web analytics, Heat map tracking