Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.6%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.6%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 404
Вчора: 1604
Цього тижня: 6220
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 17105
Минулого місяця: 16701
Всього: 1380980


Вітаємо проректора Національної академії внутрішніх справ, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, полковника поліції Сергія Сергійовича Чернявського з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Сергію Сергійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Юлію Олександрівну Громенко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Юліє Олександрівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Під час березневого засідання Вченої ради інституту визначені перспективні напрями діяльності вишу-переселенця на 2018 рік
Про інститут - Новини

28 березня 2018 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту».

Детальніше...
 
Курсанти вишу доторкнулися до сучасної історії України та відвідали музей «Кривбас»
Про інститут - Новини

Розбудова суверенної демократичної України ставить перед нами надзвичайно важливе і невідкладне завдання - виховання справжнього громадянина, патріота рідної землі.

У розвитку і зміцненні духовного, національного потенціалу майбутніх правоохоронців важливу роль виконує патріотичне виховання, спрямоване на формування у майбутніх правоохоронців високої національної самосвідомості, любові до рідної землі, готовності стояти на захисті прав, свободи громадян, вести непримиренну боротьбу зі злочинністю.

Детальніше...
 
В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся урочистий випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки
Про інститут - Новини

29 березня у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся урочистий випуск та складання Присяги слухачами  Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. Цей випуск вніс поповнення в ряди патрульної поліції Управління патрульної поліції в Донецькій області та Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську - 27 слухачів успішно завершили навчання на курсах первинної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято в підрозділи поліції. Попередньо всі вони пройшли суворий відбір: тестування на знання законодавства, перевірку рівня фізичної підготовки, психологічне тестування та співбесіду. Поліцейські патрульної поліції з 04 грудня 2017 року почали фахову підготовку у м. Маріуполі за своєю спеціалізацією. Вивчення багатьох предметів передбачало і практичну складову щодо виробки умінь і навиків з протидії злочинності. 9 хлопців та дівчат з міста Маріуполь та 18 з міст Краматорськ та Слов’янськ успішно подолали всі ці випробування та довели – вони готові та гідні заступити на службу, готові служити та захищати. Вже з 30 березня поліцейські патрульної поліції приступають до своїх професійних обов’язків.

У проведенні урочистого заходу з нагоди випуску та складання Присяги слухачами центру активну участь взяли курсанти першого курсу Донецького юридичного інституту МВС України та слухачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. Ведучою урочистого заходу стала слухач 21 навчальної групи Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України рядовий поліції Велика Єлизавета.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту взяли участь у святковому концерті з нагоди Всесвітнього дня театру
Про інститут - Новини

Театр – стародавнє мистецтво віку самої культури. Актори, чи то професійні, чи то аматори, кожен день створюють для пересічних громадян можливість: можливість жити, дихати, відчувати, плакати і сміятись одночасно. Ці люди часто виходять на сцену, ховаючи глибоко-глибоко себе справжніх, щоб донести істину. Вже цього достатньо, щоб дякувати діячам цього виду мистецтва.

27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними і мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно святкують у всьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.

Детальніше...
 
Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсах підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

Знання є потужною рушійною силою розвитку суспільства. Сучасні потреби державотворення, тенденції економічного розвитку суспільства обумовлюють необхідність вирішення низки проблем, серед яких: формування змісту професійного навчання та організація навчального процесу відповідно до потреб економічного і соціального розвитку держави на основі впровадження результатів сучасних наукових досліджень, широкого використання вітчизняного та зарубіжного досвіду в сфері професійної підготовки та навчання; реалізація концепції навчання упродовж життя, що має на меті осучаснення знань, збагачення досвіду дорослої людини інноваційними технологіями та досягненнями науки і техніки. Професійному зростанню та підвищенню рівня кваліфікації сприяють курси підвищення кваліфікації й перепідготовки кадрів, семінари, тренінги, стажування, різні форми самоосвітньої діяльності.

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ з 12.03.2018 по 24.03.2018 пройшли повний курс навчання з підвищення кваліфікації з тактичної та спеціальної підготовки 14 працівників – представників закладів вищої освіти МВС. Це викладачі Дніпропетровського, Одеського державних університетів внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України та Харківського національного університету внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 Людмилу Вікторівну Зубченко з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановна Людмило Вікторівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ваша жага до знань завжди спонукає Вас до постійного бажання самовдосконалюватися та підвищувати свій професійний рівень підготовки.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права, кандидата технічних наук Олексія Івановича Бескровного з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олексію Івановичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ви протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту. Колектив інституту глибоко вдячний Вам за ті роки, які Ви присвятили роботі в нашому навчальному закладі, та цінує Ваш внесок у науковий потенціал вишу.

Детальніше...
 
Вітаємо інженера інформаційно-технічного відділення навчально-методичного відділу Віталія Михайловича Самардака з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Михайловичу!

У цей святковий, радісний день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Факультет № 4 (заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України) ДЮІ МВС України провів профорієнтаційну роботу в Хмельницькій області

 

Детальніше...
 
Керівництво факультету № 1 взяло участь у семінар-нараді «Використання новітніх технічних засобів в оперативно-службовій діяльності підрозділів кримінальної поліції»
Про інститут - Новини

20 березня в Національній академії внутрішніх справ відбувся триденний семінар-нарада «Використання новітніх технічних засобів в оперативно-службовій діяльності підрозділів кримінальної поліції». Представником від Донецького юридичного інституту МВС України був заступник декана Факультету №1 майор поліції Шапарь Артем Олександрович.

Відкрив засідання ректор Національної академії внутрішніх справ Володимир Чернєй. Він зазначив, що така співпраця є надзвичайно корисною для фахівців усіх рівнів, адже прогрес не стоїть на місці і передове програмне забезпечення сьогодні, завтра – вже стане застарілим. Тому, з огляду на це, потрібно постійно вдосконалюватись та розвивати фахові здібності.

Детальніше...
 
Виховання духовно-моральних цінностей курсантів – це невід’ємна частина навчання в Донецькому юридичному інституті
Про інститут - Новини

Моральність - одна з найактуальніших тем виховання курсантів. Зміна цінностей сьогодні відбувається далеко не в кращу сторону, дезорієнтуючи молодих людей, які тільки відкривають для себе багатогранність світу. Моральна деградація, прагматизм, втрата сенсу життя і культ споживання, підліткова наркоманія та алкоголізм - ось ті характеристики стану сучасного суспільства і людини, які свідчать про духовну кризу суспільства і втрати духовного здоров'я особистості.

Духовність – якісна характеристика свідомості і самосвідомості особистості, що відображає цілісність і гармонію її внутрішнього світу, здатність виходити за межі себе і гармонізувати свої відносини з навколишнім світом. Вона визначається не стільки освіченістю, широтою і глибиною культурних запитів та інтересів, скільки передбачає постійний і безперервний труд душі, осмислення світу і себе в цьому світі, прагнення до вдосконалення себе, перетворення простору власного внутрішнього світу, розширенню своєї свідомості.

Метою духовно-морального виховання і розвитку курсантів є гармонійний розвиток особистості, створення в його свідомості основоположних принципів моральності, заснованих на православних, культурно-історичних традиціях. Саме цей напрям виховання здатний чинити ефективний вплив на самосвідомість особистості майбутнього офіцера, прищеплювати і розвивати у нього кращі, традиційні для офіцерського корпусу духовно-моральні почуття і якості, такі як патріотизм, обов'язок, честь.

Детальніше...
 
Сьогодні відбулося березневе засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

28 березня 2018 року відбулося чергове засідання Вченої ради інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з ювілеєм та Днями народження завідувача кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету № 1 підполковника поліції Ольгу Мердову, декана факультету № 3 Олександра Ампілогова, завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 3 Дар’ю Піддубну та побажав іменинникам мирного неба, міцного здоров’я, життєвої сили, вдачі й щастя, світлого та безхмарного майбутнього. «Нехай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають вас. Притаманні кожному з вас доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою вашого успішного та щасливого майбутнього. Високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя кожного з вас стали запорукою поваги та симпатії до вас,шановні іменинники, усіх працівників, курсантів, студентів та слухачів вишу-переселенця».

Приємно, що в Донецькому юридичному інституті, як виші-переселенці, навчається творча молодь, яка активно проявляє свої інтелектуальні здібності, демонструє досягнення в спорті, мистецтві та в інших культурних сферах. У свою чергу керівний та науково-педагогічний склад навчального закладу сприяє створенню сприятливих умов для розвитку потенціалу курсантів та студентів вишу-переселенці. Так, Голова Вченої ради Віктор Бесчастний вручив диплом МВС України курсантці 2 курсу факультету № 1 Чевичаловій Дар’ї за зайняте третє місце у конкурсі «Шевченківські читання»; також ректор інституту, професор Віктор Бесчастний вручив диплом I ступеня за участь у IV Всеукраїнському (XIV Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, напрям – твір курсантці 1 курсу факультету № 1 Тарасу Шпак.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано в м. Херсоні

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Факультет № 4 (заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України) ДЮІ МВС України провів профорієнтаційну роботу в Вінницькій області

 

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту взяли участь у XVI міському фестивалі народної творчості «Весна Рудани»
Про інститут - Новини

24 березня 2018 року у міському театрі драми та музичної комедії імені Т.Г. Шевченка відбувся гала-концерт XVI міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани», який кожного року не припиняє відкривати нові таланти Криворіжжя та стає більш престижним.

Донецький юридичний інституту МВС України на гала-концерті представляли курсанти 2 курсу факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) Галушко Наталія та Пізня Аліна з піснею «Мова єднання» та ансамбль народного танцю «Весняночка».

Міський фестиваль народної творчості «Весна Рудани» започатковано в 2003 році відділом культури виконкому міськради. Фестиваль проводиться з метою збереження і розвитку народної творчості та аматорського мистецтва міста, збереження фольклорної спадщини, примноження національних культурних надбань і культурних традицій народів, що мешкають у місті, виявлення кращих колективів та виконавців. Саме завдяки йому зберігаються кращі здобутки творчого надбання нашого міста. «Весна Рудани» - наймасовіший фестиваль, в якому беруть участь аматорські колективи та виконавці різного віку.

Детальніше...
 
Участь деканів факультетів № 1 та №2 в науково-практичних заходах у місті Львів
Про інститут - Новини

23 березня 2018 року на базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбулися науково-практичні заходи:

1. Семінар-нарада з питань підвищення якості підготовки фахівців для підрозділів карного розшуку.

В обговоренні питань удосконалення освітнього процесу взяли участь представники Департаменту карного розшуку Національної поліції України, керівники Управлінь карного розшуку восьми областей Західного регіону України, працівники закладів вищої освіти МВС України (ДЮІ, НАВС, ОДУВС, ДДУВС, ЛьвДУВС).

2. Науково-практичний семінар «Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності підрозділів кримінальної поліції».

Учасниками семінару стали керівники управлінь ГУНП у Львівській області: управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування та управління інформаційно-аналітичної підтримки; працівники Карпатського управління кіберполіції; науковці закладів вищої освіти МВС України, що здійснюють підготовку поліцейських (ДЮІ, НАВС, ОДУВС, ДДУВС, ЛьвДУВС).

Донецький юридичний інститут МВС України на цих заходах представляли декан факультету № 1 кандидат юридичних наук полковник поліції Михайлов Р.І. та декан факультету № 2 кандидат юридичних наук підполковник поліції Орлов В.А.

Детальніше...
 
До Дня Національної гвардії України у Маріуполі привітали особовий склад військової частини № 3057
Про інститут - Новини

З нагоди 4-ої річниці Національної гвардії України у Маріуполі відбулися урочисті заходи на яких зі святом привітали особовий склад військової частини № 3057. На свято були запрошені заступник міського голови, представники силових структур та інші почесні гості, які промовили багато теплих слів в адресу гвардійців. Донецький юридичний інститут на святковому заході представляли директор Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Вадим Кульчицький та представники факультету № 2 інституту.

На урочистому зібранні особового складу т.в.о. командира військової частини № 3057 полковник Сергій Совінський привітав усіх присутніх зі святом, побажав міцного здоров’я та злагоди в родинах, подякував за зразкову службу.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Курсантами 1-го курсу факультету № 2 проведено День відкритих дверей спільно з військовою частиною № 3057 Національної гвардії України

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval