Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 283
Вчора: 560
Цього тижня: 3223
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 11559
Минулого місяця: 14092
Всього: 1220107


Вітаємо старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності, кандидата юридичних наук Андрія Васильовича Червінчука з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Андрію Васильовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Дуже приємно, що серед випускників нашого навчального закладу є і Ваше ім’я. Отримавши неоціненний досвід практичної роботи у відділенні ДАІ Торезького МВ ГУМВС України в Донецькій області, де пропрацювали понад 17 років на посадах середнього начальницького складу Державтоінспекції МВС України, Ви повертаєтеся в стіни Alma Mater, де жага до знань та непереможне бажання займатися науковою діяльністю швидко приносять бажані результати – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему «Рішення, дії та бездіяльність ДАІ в адміністративно-деліктному провадженні та їх оскарження».

Детальніше...
 
25 березня - День Служби безпеки України
Про інститут - Новини

Щорічно 25 березня (починаючи з 2001 року) відзначається День Служби безпеки України. Свято було засновано Указом Президента Леоніда Кучми, враховуючи заслуги СБУ в справі захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави, а також у забезпеченні прав і свобод людини і громадянина.

Детальніше...
 
Ними пишається курс – таланти факультету № 2, Сєліна Дар’я
Про інститут - Новини

На факультеті № 2 Донецького юридичного інституту є безліч курсантів, якими слід пишатися. Але сьогодні мова йтиме про курсанта, майбутнього офіцера та просто талановиту, добру та гарну дівчину ‑ Дар'ю Сєліну, яка вже неодноразово проявляла себе, активно приймала участь в громадському житті факультету та інституту.

Дар'я Сєліна ‑ перш за все курсант 106 навчального взводу. Народилася ця красуня в с. Дем'янівка Мангушського району Донецької області. Там же дівчина навчалася, була членом волейбольного клубу, займалася у музичній школі з класу «Фортепіано» та віддавала всю себе заняттям з вокалу. У 2017 році, закінчивши Дем'янівську загальноосвітню школу I-III ступенів, Дар'я твердо вирішила для себе, що стане поліцейським та буде охороняти правопорядок у рідній країні.

Успішно подолавши вступну компанію, 16 серпня 2017 року Дар'я розпочала свій шлях у Донецькому юридичному інституту МВС України у якості курсанта. З самого початку навчання Дар’я зарекомендувала себе як сумлінний курсант, яка прагне до здобуття нових знань, сидячи за книжками та конспектами і вдень, і вночі. Але при цьому вона не забувала і активно проявляти себе, своє бажання допомагати колективу. Усі ми, безперечно, пам'ятаємо флешмоб з приводу закінчення табірного збору ‑ одним з його організаторів була і наша красуня. Далі були чисельні спортивні змагання, де курсант Сєліна також позиціонувала себе як спортсменка, демонструючи усім скрізь гарну фізичну загартованість. Окрім того, саме Дар'я була однією з активістів, які підтримує діяльність спортивного відділу Ради курсантського самоврядування. У вільний від навчання час та під час спортивно-масових заходів збирає курсантів, з якими займалася волейболом, а тих, хто не вмів грати ‑ залюбки вчила.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Заклади установ, підприємств,організацій Металургійного району м. Кривий Ріг напередодні Дня відкритих дверей відвідали науково-педагогічні працівники кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №3

 

Детальніше...
 
Вітаємо заступника голови ветеранської організації Донецького юридичного інституту Марину Сергіївну Муравйову з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Марино Сергіївно!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами та щиро шануємо Вас за активну життєву позицію, багаторічне самовіддане служіння вишу.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини

Вітаємо доктора юридичних наук, член-кореспондента Національної академії правових наук України, заслуженого юриста України, голову Координаційного бюро з проблем діяльності судових та правоохоронних органів відділення кримінально-правових наук Національної академії правових наук України, генерал-полковника міліції Сергія Миколайовича Гусарова з Ювілеєм!

Шановний Сергію Миколайовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ваш величезний життєвий і практичний досвід як працівника органів внутрішніх справ Ви розпочали понад 30 років тому, присвятивши своє життя охороні правопорядку, захисту прав і свобод громадян та інтересів суспільства.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Дар'ю Сергіївну Піддубну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Дар’є Сергіївно!

У цей радісний день прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ще з дитинства Ви мріяли вивчати його величність Закон і стояти на захисті демократичних прав громадян. Та в 2005 Ваша мрія здійснилася і Ви вступили до Одеської національної юридичної академії. Будучи старанною, активною студенткою Ви вирішили посвятити себе науці і впевнено йшли до цієї мети.

Детальніше...
 
На базі Донецького юридичного інституту МВС України проходить триденний тренінг IV Школи гіперлокальних ком’юніті медіа в Україні для органів студентського самоврядування переміщених навчальних закладів
Про інститут - Новини

З 23 березня по 25 березня 2018 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України проходить триденний тренінг IV Школи гіперлокальних ком’юніті медіа в Україні для органів студентського самоврядування переміщених навчальних закладів.

Координаційний центр пВНЗ разом з фондом "Об'єднання" запустили IV Школу гіперлокальних ком’юніті медіа в Україні, основною метою якого є створення власних студентських гіперлокальних медіа ОСС в університетах, що має стати основою об'єднання усіх ОСС пВНЗ.

Школа гіперлокальних ком'юніті медіа стартувала в 2015 році за підтримки Посольства США в Україні. За 3 роки роботи:

Детальніше...
 
24 березня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз
Про інститут - Новини

Біля однієї третини населення світу інфіковано бактерією туберкульозу (ТБ). Хвороба розвивається лише у невеликої частки інфікованих людей. Підвищеного ризику розвитку туберкульозу піддаються люди з ослабленою імунною системою. Ймовірність розвитку активного туберкульозу у людини з ВІЛ приблизно в 26-31 разів вище.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

У 1993 році ВООЗ об’явила туберкульоз національним лихом, а день 24 березня Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом і офіційно рекомендувала стратегію DOTS, впровадження якого – це спасіння багатьох людей від смерті, хвороби і страждання, зумовленого туберкульозом. Принципи стратегії DOTS універсальні для всіх країн і успішно запроваджується більш ніж у 180 країнах світу.

В Україні, згідно з Указом Президента України № 290 від 22 березня 2002 року, встановлений Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно 24 березня.

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проведено виховний захід з протидії торгівлі людьми
Про інститут - Новини

На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111 та за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Бесчастного на факультеті № 2 з курсантами 106 та 107 навчальних взводів було організовано та проведено виховний захід.

Фахівцем факультету № 2 старшим лейтенантом поліції Станіславом Клименко з метою акцентування уваги курсантів на даній проблемі було використано відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою «Українці в якості наркокур’єрів».

Детальніше...
 
На факультеті № 2 запрацював спортивний гурток
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України готує майбутніх правоохоронців, тому з особливою відповідальністю під час навчання курсантів ставиться питання щодо виконання завдання державної ваги – формування здорової нації. Отже, популяризація фізичного виховання та спорту покликана забезпечувати курсантів уміннями й навичками фізичного розвитку, формувати цінності здорового способу життя для забезпечення життєдіяльності під час виконання службових обов’язків працівника поліції.

Саме тому, кафедрою спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 організовано спортивний гурток. Метою діяльності спортивного гуртка кафедри СД та ПП є:

Детальніше...
 
Із досвіду роботи навчального закладу з національно-патріотичного виховання
Про інститут - Новини

21 березня у виконкомі Металургійної районної у місті ради відбулося засідання виконкому, на якому було розглянуто питання «Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді у районі», на якому були визначені подальші пріоритетні напрямки роботи національно-патріотичного виховання молоді Криворіжжя, які співзвучні з усіма завданнями, що визначені в законодавчих документах.

Патріотами не народжуються, їх потрібно виховувати. Це не гасло, це істина, яку вже 4 роки розуміє кожен свідомий громадянин України.

Велика роль у національно-патріотичному вихованню молоді відводиться вищій школі. Патріотизм, небайдужість, науковий підхід, – ці риси характерні керівникам вищих навчальних закладів і їх педагогічним колективам, які напрямок національно-патріотичного виховання в своїх навчальних закладах поставили на перше місце і означили основні напрямки роботи зі студентською молоддю.

Детальніше...
 
Роботу І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Національна поліція України: сучасний стан та перспективи розвитку» розпочато!
Про інститут - Новини

Забезпечення охорони прав і свобод людини, протидія злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, надання поліцейських послуг –пріоритетні напрями діяльності Національної поліції України. Донецький юридичний інститут МВС України, як вищий навчальний заклад із специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських, цим питанням приділяє постійну увагу, здійснюючи системні заплановані заходи практичної та наукової діяльності щодо розв’язання  найактуальніших аспектів діяльності Національної поліції України.

Сьогодні, о 10 годині в Головному корпусі Донецького юридичного інституту МВС України розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Національна поліція України: сучасний стан та перспективи розвитку», метою якої є розгляд актуальних питань діяльності Національної поліції України, обговорення ефективності застосування сучасних форм та методів, їх удосконалення в діяльності підрозділів Національної поліції України; узагальнення результатів теоретичних досліджень і набутого практичного досвіду.

Детальніше...
 
Студентка Донецького юридичного інституту стала стипендіатом обласної стипендії Дніпропетровської ОДА
Про інститут - Новини

Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася у Донецькій області, в 2014 році Донецький юридичний інститут переживає не легкі часи. У жовтні 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України,  відповідно до наказу МВС України, передислоковано до м. Кривого Рогу, де в 2015 році здійснив набір перших студентів у місті.

Серед студентів, що твердо вирішили навчатися у виші-переселенці, була і Біба Анна Володимирівна, яка наразі є студенткою 3-го курсу факультету № 3 (юридичного). Анна родом з Донецької області м. Дружківка. За час навчання зарекомендувала себе виконавчою і дисциплінованою старостою з аналітичними здібностями, принциповістю і наполегливістю в досягненні позитивних результатів. Виявляє  ініціативу у навчанні, своєчасно виконує покладені на неї завдання і обов'язки.

Детальніше...
 
Курсанта факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України рядового поліції Твердохліба Владислава Валерійовича рекомендовано до отримання обласної стипендії Дніпропетровської ОДА
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України, як переміщений навчальний заклад, вже не один рік здійснює освітницьку діяльність на теренах міста Кривого Рогу. Однак у виші навчається молодь не лише міста та Дніпропетровської області в цілому. Завдяки плідній співпраці ректора інституту Віктора Бесчастного з керівниками Головних управлінь Національної поліції в областях, на навчання до вишу вступає молодь із різних куточків України. Так, на сьогодні в інституті навчаються курсанти з 13 областей України та м. Київ.

Під час навчання у здобувачів вищої освіти є можливість проявити свої наукові здібності, продемонструвати досягнення в спорті або у інших культурних сферах. У свою чергу керівний та викладацький склад інституту тільки сприяє розвитку потенціалу курсантів та студентів.

Яскравим прикладом цілеспрямованості до покорення вершин науки є курсант 2016 року набору, який навчається на факультеті № 1 (підготовки працівників Національної поліції) інституту – Твердохліб Владислав Валерійович. Молодик виріс та навчався у м. Кривому Розі, у 2016 році закінчивши Криворізький навчально-виховний комплекс № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей «Імпульс», його вибір подальшого навчання зупинився на Донецькому юридичному інституті МВС Україні.

Детальніше...
 
Поетичний виступ курсанта Дмитра Світличного на заходах ГУНП в Донецькій області, присвячених 204-й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка
Про інститут - Новини

21 березня у Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області проходили заходи з нагоди 204-ї річниці з дня народження видатного українського поета, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Участь у святковому заході прийняв і курсант 107 навчального взводу факультету № 2 Дмитро Світличний. Попередньо ним був підготовлений поетичний виступ з уривком з поеми Тараса Григоровича Шевченка «Сон».

Спільно з іншими учасниками заходу Дмитро відвідував репетиції, готувався до виступу. Саме у Всесвітній день поезії відбувся цей захід, участь у якому взяли ветерани органів внутрішніх справ, молодь з Ліги майбутніх поліцейських, практичні працівники поліції. Спільно з іншими дітьми працівників поліції Донеччини курсант інституту виступив перед громадськістю.  По залу грімко та урочисто лунали слова великого Кобзаря …

Детальніше...
 
Гуманістичний світогляд – необхідний елемент загальної культури юриста
Про інститут - Новини

На сучасному етапі розбудови незалежної демократичної правової української держави нагальною справою наукової спільноти є проблема виховання нового покоління. Перегляд і переосмислення світоглядних орієнтацій, значні втрати духовних цінностей у суспільстві вимагають удосконалення шляхів і методів формування у студентської молоді якісно нового мислення та високого рівня національної самосвідомості.

16 березня 2018 року в залі засідань Донецького юридичного інституту МВС України відбулося засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі», присвячене проблемам і перспективам розвитку сучасного гуманітарного знання.

Протягом заходу було розглянуто такі актуальні питання: проблеми взаємовідносин людини, суспільства і держави; стратегії розвитку наукового, освітнього та культурного простору сучасної України; проблеми реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні, участі молоді в розвитку сучасного суспільства, європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, формування історичної пам’яті, національної ідентичності та ролі мови в цих процесах.

Детальніше...
 
Фахівці Управлінь захисту економіки Донецької та Луганської областей пройшли курси підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

Відповідно до вимог Закону України «Про Національну поліцію», наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції України», доручення МВС України «Про запровадження технологій дистанційного навчання поліцейських», а також листа Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України «Про організацію підвищення кваліфікації поліцейських захисту економіки» в Донецькому юридичному інституті в рамках запровадження інноваційних методів навчального процесу пройшли курси підвищення кваліфікації поліцейських захисту економіки ГУНП в Донецькій та Луганській областях з використанням технологій дистанційного навчання.

Детальніше...
 
Керівництво інституту взяло участь у засіданні виконкому Металургійної районної у місті ради
Про інститут - Новини

Ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Патріотизм – це основа, головний критерій оцінки громадянськості, ступінь її розвиненості. Його змістом є почуття любові до Вітчизни, до України, відданість їй, народу, гордість за його минуле і сучасне, прагнення захистити його інтереси.

Кожен навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано у Маріупольському навчально-виховному комплексі «Ліцей-школа №14» з юридичним профілем навчання

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 5
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval