Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.6%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.6%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 403
Вчора: 1604
Цього тижня: 6219
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 17104
Минулого місяця: 16701
Всього: 1380979


Вітаємо члена наглядової ради інституту Володимира Анатолійовича Устименка з обранням членом-кореспондентом Національної академії наук України
Про інститут - Новини

07 березня 2018 року на загальних зборах Національної академії наук України, переважною більшістю голосів було обрано УСТИМЕНКА Володимира Анатолійовича членом-кореспондентом Національної академії наук України по Відділенню історії, філософії та права НАН України.

Шановний Володимире Анатолійовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добра і миру, благополуччя і реалізації всіх планів, снаги і незгасної енергії та подальших професійних перемог.

Нехай це досягнення додасть Вам наснаги, віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! Залишайтеся завжди людиною дій, а Ваше прагнення йти вперед слугує Вам джерелом нових інтересів, цілей та діяльності.

Детальніше...
 
Вітаємо члена наглядової ради інституту Олександра Любимовича Копиленка з обранням дійсним членом (академіком) Національної академії наук України
Про інститут - Новини

07 березня 2018 року на загальних зборах Національної академії наук України, переважною більшістю було обрано КОПИЛЕНКА Олександра Любимовича дійсним членом (академіком) Національної академії наук України по Відділенню історії, філософії та права НАН України.

Шановний Олександре Любимовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди обрання Вас дійсним членом (академіком) Національної академії наук України. Це звання є свідоцтвом успіху та визнанням заслуг за Вашу багаторічну працю і потужний внесок у розвиток вітчизняної правової науки. Ви є прикладом послідовного і наполегливого руху до вершин професіоналізму.

Детальніше...
 
Вітаємо інженера гаражу відділу матеріального забезпечення Донецького юридичного інституту Аркадія Аркадійовича Холодова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Аркадіє Аркадійовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
«Феєрія краси – 2018» від курсантів першого курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня у м. Маріуполі відбувся перший обласний професійно-творчий конкурс «Феєрія краси  ‑ 2018». Творчу конкуренцію багатотисячним колективам Приазовського державного технічного університету, Маріупольського державного університету, поліції Донеччини, патрульній поліції, іншим учасникам святкового заходу склала творча команда курсантів 1-го курсу факультету № 2 нашого інституту. Ще рік тому учні різних загальноосвітніх закладів м. Маріуполя, Нікольського та Мангушського районів Донецької області, а сьогодні курсанти 1-го курсу факультету № 2 підготували високоякісну програму, яка реалізувалася у виступах Дар’ї  Селіної та її групи підтримки. Спільно з іншими учасницями та їхніми командами наші курсанти у черговий раз зазначили, що сучасні жителі українського Донбасу є творчо мислячими, патріотичними громадянами. Чи це студентка, курсантка, школярка, діюча співробітниця поліції, лікар тощо – вся краса області була презентована в палаці культури «Молодіжний» м. Маріуполя.

Детальніше...
 
Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту вдруге постіль виборола звання чемпіона Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України
Про інститут - Новини

06 березня 2018 року, згідно плану-календаря проведення чемпіонатів ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту.

Серед 15 команд силовиків взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту. Змагання проходили за правилами Союзу гирьового спорту України у семи вагових категоріях з гирями вагою 32 кг у гирьовому двоборстві.

Після проходження обов’язкових процедур зважування, мандатної комісії та урочистого відкриття змагань розпочалася боротьба на гирьових помостах.

Розпочали виступ традиційно спортсмени в ваговій категорії до 63 кг, де курсант 202/16-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Бєглар Рубаненко у напруженій боротьбі з сильними супротивниками виборов третє місце.

Детальніше...
 
Весна неповторний момент в житті колективу…
Про інститут - Новини

Весна завжди є приємним моментом в житті кожної людини, колективу. Не є виключенням і колектив Волейбольного клубу «Донецький юридичний інститут». Це і збільшення товариських ігор, старт в Чемпіонатах міста Кривий Ріг «Чемпіонат в першій лізі з волейболу (м. Кривий Ріг)» та «Любительська Волейбольна Ліга - 2018», а головне – вітання жіночої команди зі святом весни, радості. Це чудове свято несе у світ ніжність і красу, радість і перемогу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – радість, щастя, надія, кохання – пов’язане з жінкою.

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам чарівність, тепло та затишок, зігріє сонячним промінням Ваші долі, розтопить кригу негараздів. Хай у Вашій душі завжди панує весна і квітнуть квіти.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval