Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 283
Вчора: 560
Цього тижня: 3223
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 11559
Минулого місяця: 14092
Всього: 1220107


Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Юрія Володимировича Делія з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Юрію Володимировичу!

У цей радісний день дозвольте від чистого серця привітати Вас з Днем народження!

Ми щиро пишаємося Вами як випускником нашого навчального закладу та співробітником, що зробив неоціненний вклад у розвиток рідної Alma Mater. У далекому 1991 році Ви прийняли рішення присвятити себе служінню Українському народові, здобувши фахову освіту спочатку в Донецькій спеціальній середній школі МВС СРСР, а згодом – у Донецькому інституті внутрішніх справ МВС України та отримавши неоціненний досвід практичної роботи на посаді оперуповноваженого міжрайонного відділення по захисту державних бюджетних коштів, боротьбі з шахрайством і з фінансовими ресурсами на Полтавщині, Ви повертаєтеся до стін рідної Alma Mater, де активно продовжуєте свою науково-педагогічну діяльність і донині.

Детальніше...
 
Дві перемоги наших юнаків у волейбольному чемпіонаті Кривого Рогу
Про інститут - Новини

На передодні святкування Дня весни та в рамках Чемпіонат – 2018 Аматорська волейбольна ліга (АВЛ) в м. Кривий Ріг наші волейболісти провели дві зустрічі із ВК «КНУ» (Криворізький національний університет (КНУ) та ВК «Барси» (Тернівський район).

У рамках третього туру наші юнаки зустрічалися із ВК «Барси», здобули перемогу із рахунком 3:0. Команду гаряче підтримував фан-клуб Донецького юридичного інституту. З кращого боку слід відзначити курсантів факультету № 1 Донецького юридичного інституту Олександра Чалих, Євгена Британ та студента юридичного факультету Євгена Пушкаря.

Другим суперником була досвідчена команда ВК «КНУ». Гра була напруженою та складалася доволі непросто. Водночас, наша команда проявила характер та здобула вольову перемогу із рахунком 3:0. Після чотирьох турів наші хлопці посідають другу сходинку в турнірній таблиці.

Детальніше...
 
Шестикласники у гостях у курсантів факультету № 2
Про інститут - Новини

Одним із напрямів з популяризації Донецького юридичного інституту профорієнтаційною групою факультету № 2 у м. Маріуполі є проведення правовиховних заходів в межах правової освіти дітей різних вікових категорій.

Законодавче закріплення правового статусу дитини, як особи, яка не досягла повнолітнього віку тобто вісімнадцяти років, має важливе значення у діяльності правоохоронців. Знання віку притягнення до кримінальної відповідальності в залежності від ступеню тяжкості вчинення суспільно-небезпечного діяння чи адміністративних правопорушень сприяє своєчасному проведенню запобіжних заходів з профілактики втягнення дітей у злочинну чи іншу антигромадську діяльність.

Проведений попередній аналіз свідчить, що в діяльності різних суб’єктів з профілактики вчинення дітьми кримінальних чи адміністративних правопорушень є недоліки щодо об’єкту діяльності. Зокрема, визначаючи об’єкт діяльності навіть деякі правознавці і правоохоронці за основу беруть не всю вікову категорію дітей, а лише неповнолітніх тобто осіб від 14 до 18 років. Але, загальновідомо що юридична категорія «дитина», відповідно до ст. 6 Сімейного кодексу України та Закону України «Про охорону дитинства» має дві вікові категорії – це неповнолітні і малолітні. Малолітні це особи від народження до досягнення 14 років. Саме, малолітні особи у силу своїх вікових та психологічних особливостей є найбільш не захищеними у процесі соціалізації у суспільстві, оскільки маючі негативний приклад своїх батьків, сприймають антигромадській спосіб життя за норму і тому найбільш схильні до жебрацтва, бродіння, або залучення дорослими особами до порушень законодавства у сфері суспільної моралі.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval