Шановний Віталію Мар’яновичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Після закінчення Харківського інженерно-будівничого інституту Ви прийняли рішення присвятити своє життя роботі в органах внутрішніх справ. За час роботи в Управлінні внутрішніх справ Луганської області Ви успішно закінчили Луганський інституту внутрішніх справ МВС України, який очолював Е.О. Дідоренко. Проявивши себе дисциплінованим, висококваліфікованим співробітником та отримавши неоцінений досвід практичної роботи, з 1993 року Ви розпочали свою професійну та наукову діяльність в стінах рідного вишу на посадах помічника ректора, проректора, потім начальника центру післядипломної освіти. Починаючи з 2007 року Ви успішно очолюєте один із потужних навчальних закладів системи МВС України. Під Вашим керівництвом університет продовжує усталені традиції та справу, започатковану першим ректором.

Ви дуже талановитий керівник, до того ж чудова людина, ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності принесли заслужений авторитет як серед науковців, колег, так і серед курсантів та студентів.

Шановний Віталію Мар’яновичу!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

 

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking